8627
.
  • Calver
    #8547
    kettőben szerintem nem, elsőben sokszor, de karakterváltás is helyre szokta rúgni
  • Plata
    #8546
    Sokszor,mentés és betöltés segít.
  • kissssss
    #8545
    én nem emlékszem ilyesmire O_O
  • Tom6
    #8544
    Volt valakinek olyan problémája hogy harc után nem mozdult a karakter semerre? Előre is köszi a válaszokat.
  • SaGa Jr
    #8543
    A magyarítás a moddal együtt bizony galibákat okozhat, így hanyagold. Kis szótárazás és érteni fogod a szöveget angolul is.
  • Aty01
    #8542
    Valóban ez volt a hiba. T3M4 segítségével elérhetővé válik a bolygó. Ebből a problémából felmerült bennem egy másik kérdés. A The Sith Lords Restored Content Mod telepítésével használható az alap játék magyarítás, vagy hasonló "hibákat" okozhat? (Esetleg készítenek hozzá?)
  • Aty01
    #8541
    Újratelepítettem, a magyarítás kivételével mindent ugyan úgy csináltam (nincs telepített magyarítás). A jelenség ugyan az, nincs a galaxis térképen a + droid bolygó. Nem (csak?) ez okozta a problémát. Más meglátás?
  • Pityu Mester
    #8540
    A gond ott lehet, ott feltelepítetted a magyarítást. Ugyanis az M4-78 EP modhoz tudomásom szerint nincs honosítás. Korábban én készítettem egy honosítást egy M4-78 modhoz, de az egy másik verzió volt, nem az EP verzió. Szóval valószínűleg ez okozhatja a problémát.
  • Aty01
    #8539
    Üdv!

    M4-78 Enhancement Project nevű mod nem megfelelően működik és nem értem az okát. A leírtaknak megfelelően telepítettem. 1.Játék telepítés. 2. 1.0b Patch telepítés. 3. TSLRC mod telepítés. 4. M4-78EP mod telepítés. Ez után telepítettem a magyarítást. A probléma az, hogy Korriban-en keresve Vash mestert, egy adattároló került a mester holtteste helyére és a naplóba egy új bejegyzés, mely jelöli a mester tartózkodási helyét, ami az M478-as bolygón ami fel lett tüntetve a galaxis térképen. (Eddig rendben is van) Viszont a galaxis térképen nincs feltüntetve ez a bolygó, ennek következtében nem tudok oda utazni. Tehát a kérdésem az, hogy miért van ez és hogyan tudom használni a fent nevezett modot? A választ előre is köszönöm.
  • kalooria
    #8538
    Sziasztok!

    Valakivel előfordult már, hogy a szövegek olvashatatlanok lettek? Olyan gyorsan (kb 1 másodperc alatt) lepörgeti az egészet (amikor hosszan, több képernyőn keresztül ugyanaz a karakter beszél), hogy nem tudom elolvasni, csak az utolsót, amit a képernyő tetején megállít - mert a válaszadási lehetőségeknél persze megáll.. Kicsit zavaró.
    Minden javaslatot köszönök!

    Gép: Win7 64bit HD7770 1GB.
  • SaGa Jr
    #8537
    Ez komplikált, könnyű elrontani a dolgot főleg ha rosz sorrendben törntént a telepítés illetve ha bármi egyéb beleturkálás volt a játékba nem pedig friss telepítés angolul, patch, majd TSLRCM majd eztán a robot bolygós mod legfrissebb verziója. Ha minden helyesen lett felrakva és semmi egyéb extra mod, meg magyarítás és egyéb hülyeség nincs fenn, akkor rendesen fog működni.

    Hiába van meg a kód az valójában hibás lesz (az oka egyszerű, mikor meg akartad szerezni akkor a központi részen lévő terminál mellett álló két őr neked támad és kinyírod emiatt változik a kód) és előbb rá kell jönnöd mi a hiba oka. Ehhez beszélned kell a konzolnál ácsorgó droiddal meg a főnökével is kicsit visszább. Ekkor majd megjelenik az opció.
  • SaGa Jr
    #8536
    Ez az opció teljesen hiányzik a játékból, ki lett hagyva, szóval sehogy.

    Ha PC-s változattal játszol akkor készült egy restoration project néven futó "mod" ami az összes ilyen jellegű kihagyott helyet és kalandot visszapakolta rengeteg kihagyott és kivágott párbeszéddel egyetemben.

    Egy plusz külön moddal még a robotok bolygója is visszakapcsolható ahol rá lehet bukkanni az élő női jedi mesterre akit a kiadott játékban mindig holtan talál a játékos Korriban-on. Na őt eredetileg nem ott lehetett volna megtalálni hanem egy üzenet által el lett volna irányítva egy új bolygóra a játékos és ott lehet rábukkanni meg a tanítványára.
  • Lehon
    #8535
    Hali! Vki +tudná mondani nekem,mit kell tennem ahhoz h játék vége fele HK47-el bejussal a "militari base" alsóbb szintjeire. Xbox classicon nyomom. De még 1x sem sikerült. Van ennek vmi menete asszem. El kell kapni vmi HK50-es droidot amit majd az én HK47-em kihallgat. Na de azt hogy? Mer h én végig beszéltem vele mindent, +vettem azt a plusz alkatrész a Naar Shaddan a kereskedőtől +ilyenek, de semmi. Előre is kösz.
  • TomDantes
    #8534
    Én ezt nem értem. Gondoltam hátha valami gubanc van. Letöröltem a játékot, újra fel, újra fel a modok, hátha teszem azt az volt a gond, hogy volt fent honosítás...és most ugyanaz a játék, ugyanaz a mod...és másképp néz ki az egész.

    Mint itt

    Eddig ilyen volt...de most már nem így néz ki a pálya...mi ez? Hogy lehet ez?
    Amikor meg így nézett ki, bizonyára valami bug miatt megakadt az egész...ez lehetelen.
  • TomDantes
    #8533
    TSL Restored Content Mod legfrissebb verzió fent van természetesen
  • TomDantes
    #8532
    Remélem valaki tud segíteni.
    Feltettem a M4-78 mod-ot. Na most meg is van a droid bolygó, csak a következő a gond.

    Ott tartok, hogy azt mondja, megtaláltam a sugárzás forrását, menjek vissza a központi részre, indítsam újra a levegő minőség rendszert. Persze, ott a konzol, és igen korábban megszereztem a visszaállítás programot, elvileg működni kéne...de nem. Ott kéne lennie a megfelelő lehetőségnek , de még se jelenik meg.


    Mi ez valami bug? Amúgy se stimmel valami, mert ott van az, hogy rendszer feloldása, oké, azt írja feloldva, hozzá férhetek, de aztán mégis korlátozottnak írja.

    Nem működik, pedig mindent amit kell megtettem. Ilyenkor mi van? Itt állok megakadva. Se előre, se hátra. Mit kell ilyenkor tenni?
  • N1ggA
    #8531
    Használd azokat a stimulánsokat (már elfelejtettem, mi is volt a nevük). Azokra az izékre gondolok, amiket ha elhasználsz, akkor egy felfele nyilacska jelenik meg a karaktered képén. Rakj fel magadra mindegyik fajtából egyet.
  • Eisenberg
    #8530
    Hali! Elakadtam a Talos-on amikor az utolsó feladatot kell csinálni az ithoriaiaknak vagy kiknek, megtámadják őket a czerkák De rengetegen. Foglyul ejtik Moza-t meg a másik krapekot, és egyszerűen nem tudok velük mit kezdeni annyian vannak. 8-as őrző vagyok, és van 2 sugárfegyver nálam, egy gyógycsomag, megvan a jedi gyógyítás meg a gyorsabb mozgás, a bénítás illetve az energiavisszalökés ami alig nyel el sebzést. Nem tudok továbbjutni...
  • N1ggA
    #8529
    Ja félreolvastam a topicot, azt hittem, az 1-ről van szó. Sorry!
  • kissssss
    #8528
    ez az első részben volt a második részben már bizalom pontokat is kell szerezni a társaknál pl: Atton is csak akkor fogja teljesen elmondani hogy mit tett a múltban ha teljesen megbízik bennünk ehhez az kell hogy a játék nagy részében mellezünk legyen, és ez igaz jóformán az összes követőre is, a gonosz társaknál helyeselni kell a kegyetlenkedés(hk-47 go-to stb) és ennek az ellentéte a jó beállítottságú társaknál.

    pl: a nar shaddaan a légi takxi megjavitásakor legyen a csapatban bao dur és atton kérd ki a segítségüket a javításkor és befolyást lehet szerezni náluk.
  • N1ggA
    #8527
    Én úgy emlékszem (régen játszottam), hogy nem kell elvinni őket kalandozni, hanem minden szintlépés (vagy 2 szintlépés) után lehet velük beszélni 1-et, ha a kalandozás közben több szintet léptél, akkor maradsz le. Egyébként elég arra figyelni, hogy ha 2 szintet lépsz, és lehet változtatni, hogy kivel vagy, akkor menjél végig rajtuk.
  • kissssss
    #8526
    nos hogyha hk-47 szerezted meg utoljára akkor az alap beszédeken kívül szinte semmit sem fogsz már kiszedni belőle mert sajnos a játék elég rövid és csak úgy lehet több infót kiszedni a társakból hogyha elvisszük őket kalandozni.
  • Fidolorous
    #8525
    nekem tokre kimaradt, meg az elso reszben is
  • NiGhTM4R3
    #8524
    Oké, akkor megnyugodtam. Bár sajnálom, hogy kb. ő lesz az utolsó karakter akit kapok magam mellé :/

    Köszi az információkat
  • SaGa Jr
    #8523
    Keverném akkor a lightsaber alkatrészekkel? Lehet...

    Nem kell aggódnod semmi miatt. Úgyis hozzád vágják a cuccokat. Ha egy helyen nem veszed fel akkor jön szembe megint (igen, összeszedhetsz egy alkatrészt többször is, nekem is két készletnyi HK-47 összerakható lett volna a játék végére, de amiből kettő volt abból nem jelezte hogy kettő van csak beépítés után is maradt az adott alkatrészből az inventory-ban).

    Minden bolygón legalább egyszer, de inkább többször belefutsz a hármas csapatokba az ott zajló sztorikban szóval meg lesz minden idővel, de nem a játék elején (az első 2 bolygót még nélküle csinálod végig és a harmadik vége felé lehet majd összerakni). Az elsőt még a hajón szeded össze amikor először hozzápiszkálsz a robihoz és egyből be is építed. A második jön a sztori előrehaladtával lenn a fagyos régióban. A többi meg majd a többi bolygón (sorrend tök mindegy csak haladj a sztorival).

    Boltban felesleges nézelődni, az meg alap, hogy a lelőtt ellenfelek után összeszeded a szajrét. Nem kell rohanni, felesleges, semmi nem megy időre csak a swoop race.
  • NiGhTM4R3
    #8522
    Szerintem nem kapom meg automatikusan, mert mint ahogy írtad a Tarison legyűrtem a 3 terminátort és az 'eldobott' tárgyak között találtam az alkatrészt, ha nem nézem meg mit dobtak megint elszalasztom a lehetőséget.

    A leltáramban is csak ezt az egy alkatrészt látom, gondolom ugyanaz a nevük így ha automatikusan kapnám akkor már kettőm lenne :/

    Aggódok mert ez a karakter volt az 1. részben is a legnagyobb figura :)
  • SaGa Jr
    #8521
    Nem kellett összeszedni semmit amikor kinyírtad a HK-50-est a Peragus-on. Automatán megkapod a szükséges beépíthető cuccokat amikor beléjük botlasz. Azok nem boltban vásárolható kütyük.

    Utána kapsz majd még legalább egyet a Taris-on lenn (mikor leszedik a gépedet a sarkkörön), utána meg majd összeszeded a következő bolygókon ahová mész. Lesznek hármasával járkáló HK-50-es csoportok és belőlük lesz kirugdalható. Amikor egy csapatot szétcsapsz akkor ha volt náluk hasznosítható ketyere azt jelzi neked a program és automatikusan megkapod.

    De ha emlékezetem nem csal akkor majd a második általad választott bolygó végig vitele (már az ottani jedi megtalálása) után lesz meg minden kütyü a robot biztos összerakásához és beindításához. A megvehető core (Dantooine-on) nem használható, míg a pacific upgrade amit a droid alkatrész árustól vehetsz a Nar Shadaa-n az meg a már összerakott HK-47-en lesz majd alkalmazható.
  • NiGhTM4R3
    #8520
    Sziasztok!

    HK-47-hez kell 4 darab alkatrész, ha már a következő bolygón vagyok ahol már a 2. darabot találtam meg akkor össze lehet még rakni valahogy a robotot?

    Mert az első alkatrészt rögtön az elején kapom ahogy kinyírom az űrhajón de elfelejtettem összeszedni. :/
  • DarkEvilPiccolo
    #8519
    Nagyon szépen köszönöm!
  • BalMat
    #8518
    http://www.starwarsknights.com/influence.php - angolul van, de szerintem boldogulsz majd vele.
  • DarkEvilPiccolo
    #8517
    Köszi, viszont ez csak egy szimpla végigjátszás és egyetlen szó sem esik benne azokról a dolgokról, amikről tudni szeretnék. :)
  • cikasz
    #8516
    http://www.pcguru.hu/pcguru/vegigjatszas/star_wars_knights_of_the_old_republic_2
  • DarkEvilPiccolo
    #8515
    Üdv. Mindenkinek. Szeretnék Kotor kettőhöz egy részletes leírást (ha nem nagy fáradtság és ha lehetséges akkor magyar nyelven), hogy milyen feltételeknek kell megfelelni ahhoz, hogy világos oldalon Jedi-vé, illetve sötét oldalon Sith-é kiképezhessük a bajtársakat (az összeset). Ha volt már, akkor elnézést kérek. Ha esetleg valaki tud egy (magyar) oldalt, ahol esetleg van ilyen leírás, hálás lennék a linkjéért. Angolul találtam leírásokat, de sajnos nem mindig tudok kiigazodni rajtuk... Köszönöm szépen!
  • Calver
    #8514
    itt kérdezd meg
  • gibsonsg
    #8513
    na az fasza:/ hát nagyon szépen köszi a segítséget azért:) még abban esetleg tudnál segíteni, hogy rakom fel a drivert és ezt a hibaüzenetet kapom:a telepíteni kívánt illesztőprogram nincs bevizsgálva ehhez a számítógéphez. szerezze be a megfelelő illesztőprogramot a számítógép gyártójától.
  • Calver
    #8512
    na, akkor emiatt nem megy, és sajnos várhatóan nem is fog - Intel GMA kártyák nagy része nem támogatja a T&L-t.
    engem is ugyanezzel szívatott laptopomon, első rész ment tökéletesen, kettő ugyanígy lefagyott.
  • gibsonsg
    #8511
    igen igen laptop, csak egy kis toshiba satellite c650es intergált videokártya van, mobile intel(r) 4 series express chipset family.
  • Calver
    #8510
    hát ez az, az első részhez gyakorlatilag nem kell (papíron igen), de a másodikhoz igen. akkor gondolom laptopon tolod? ha igen, milyenen, milyen videokártya van benne?
  • gibsonsg
    #8509
    a Disable Vertex Buffer Objects=1 megvolt, az h T&L-t tud e arról foggalmam nincs, de ha a kotor 1 megy rajta akkor gondolom én tudja
  • Calver
    #8508
    swkotor2.ini-be [Graphics Options] sor alá:
    Disable Vertex Buffer Objects=1

    ez már megvolt? illetve: T&L-t tud a videokártyád? laptopoknál sokszor nincs ez meg, épp ezért azokat KotOR 2 nem nagyon szereti.