8627
.
  • Hegyirabló #8587
    A suhanó bugos, nem lehet megcsinálni. A többivel megvagyok, még sem keres senki.
  • SaGa Jr
    #8586
    Menj vissza a leszállóhelyet is tartalmazó terepre. Majd akkor jön egy bejátszás és mehetsz. Persze csak ha már lebeszélted a megbízást a hutt-tal is, rend van a refugee szektorban és egyéb cselekedetekkel felhívta magára a karaktered a figyelmet (például kártyabarlangban lenyomta a bajnokot, nyert a versenypályán).
  • Hegyirabló #8585
    Elakadtam. Nar Shaddan a Tőzsdével kellene mutyiznom, elvileg elvégeztem mindent, ami ehhez kell, most meg kellene hogy hívjanak csevegni a Tőzsdések, de még sem hívnak.
  • SaGa Jr
    #8584
    Ebon hawk-ra nem volt teleport az első részben sem, csak az Ebon Hawk-hoz. :P
    Itt valóban nincs erre lehetőség. Moddal megoldható, bár nem mindegyik fog működni a TSLRCM-el.

    Amikor az Ebon Hawk-on tartózkodsz tudsz adni cuccot a többieknek. Bemész a saját karaktered inventory-jába és alul ott lesz két kis képecske a többiek portréjával meg kény nyilacskával. Na itt tudsz köztük lapozni, cuccokat adni nekik, illetve mikor a Hawk-on vagy akkor a cuccaikat tudod fejleszteni mert megjelenik a szerelőasztalnál a többiekre aggatott cuccok mindegyike is. Mikor kinn vagy terepen akkor meg csak az aktuálisan veled lévők cuccait tudod módosítani. Csapatot tudsz cserélni másutt is (pár helyen) a megfelelő opció használatával.
  • Kotomicuki
    #8583
    Volt több helyen is az elsőben, csak nem mindenhol - ahol ellenségre lehetett számítani (újratermelődött) ott nem.
  • Gudott
    #8582
    A második részben nincs ilyen quick-travel lehetőség, ha jól rémlik az első részben is csak Tarison volt rá lehetőség.
  • Hegyirabló #8581
    Vannak furcsa dolgok ebben játékban. Nincs teleport az Ében Héjára? A csapattagjaimra meg csak akkor tudok felszerelést adni, ha velem vannak akcióban, a bázison nem?
  • Hegyirabló #8580
    Király! Már megvan az enyim, olyan gyönyörű, narancs színű. Ha egyszer Jedi leszek, ilyen kell nekem is!
  • Calver
    #8579
    majd ha megépíted a sajátodat, utána elkezdenek ellenfelekből is potyogni.

    ...ha meg jól játszod a lapjaidat, a csapattagok nagy része (droidokat kivéve) fényfütyikkel fog körbe-körbe rohangálni a végére.
  • Hegyirabló #8578
    Ebben a játékban az erőt használó társaimnak nem lehet fénykardja? Ha igen, mikor, hogyan?
  • Gudott
    #8577
    Na igen,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De Nihillus az a kamu infót kapta hogy jedik vannak Teloson és neki élve volt rájuk szüksége, hogy elfogyassza őket, de Kreia jól csőbe húzta az Exile-vel) gondolom ezért nem lőtték darabokra az állomást , meg közben megjött a köztársasági flotta is és a mandók is akciózni kezdtek
  • SaGa Jr
    #8576
    Calver:
    Ja ostrom, másnak nehéz nevezni mikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a sith flotta betámadja Telos-t és az állomást
    . Ha csak pusztítani mennének akkor minek az átszállócsapatok sokasága, miért nem lövik messziről darabokra az egész kócerájt?

    Gudott:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja hogy arra gondolsz, hogy merre kavirnyászik? Az valóban nincs benne. Egyszerűen lelép Telos állomásról röviddel a megérkezés után. Hogy hova azt a tiszt sem tudja aki beszámol a dologról. Szerintem személyesen nem akar megint belefolyni a dolgokba ezért is bízza inkább a kis gömböcre a feladat végrehajtását és marad távol.
  • Gudott
    #8575
    Bao-Dur
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen a kivágott tartalomban Bao-Dur gondolatai Malachor 5 körül cikáznak, visszamegy és ativálni akarja a Mass Shadow Generator, hogy a bolygó és az akadémia egyszer és mindenkorra elpusztuljon. gondolom vésztartaléknak tartja a kis remote-ot, ha nem jól sülnének el a dolgok, de hgy konkrétan mi történt vele, egyáltalán eljutott e oda vagy korábban megölték arról nem esik később sem szó. ellentétben pl Attonnal, aki az egyik befejezésben elég csúnya véget ért, lehet szegény Bao-nak elfelejtettek befejezést írni.

    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2015.03.26. 21:21:45
  • Calver
    #8574
    ostrom?
    igazából én a droidbolygót hanyagolnám, vannak dolgok, amik okkal maradtak ki végső játékból - rettentően unalmas és vontatott lett.
  • SaGa Jr
    #8573
    A droid bázis az valóban része a TSLRCM-nek.
    Van egyébként egy magyarázat Bao-Dur-ról is. Egész pontosan akkor, mikor lezajlanak az események Dantooine-on és már csak a visszaút van a másik akadémiáig. Na ott a restored content mod-ban a társak egy része kommunikál a karakterrel egy vízióban (pont olyan formában ,mint mikor kihallgatta őket Kreia útmutatása alapján a karakter). Ekkor mondja el Bao mire készül (illetve utal rá mire készül és hogy elhagyja majd az Exile-t).
  • Gudott
    #8572
    Ezt nem tudtam, nem tegnap volt mikor utoljára játszottam vele, de azt állítom hogy a visszaállított tartalom egyik fénypontja a droidgyár :)
    Bár pl Bao-Dur-t ez sem magyarázza meg (hogy mi lett vele) vagy tévedek?
  • SaGa Jr
    #8571
    A droid bolygó egy külön add-on a TSLRCM mellé ami azzal biztosan kompatibilis. De nem szükséges hozzá. Ha felteszi az ember és végigcsinálja, akkor egy extra segítő csoport jelenik majd meg az ostromnál de ez minden.
  • Gudott
    #8570
    Elég sokat, van benne pár érdekes szál ( Droid factory Teloson, ha jól rémlik van egy "droid bolygó is" , stb) nem tudom mennyire bírja a játék ha több mod megy együtt, de én feltenném a helyedben azt a modod amivel Brianna mindenképpen veled jön, nemtől függetlenül.
  • Hegyirabló #8569
    Igen, azt is felraktam. Amúgy az mit tesz hozzá?
  • Calver
    #8568
    a személyiség itt a lényeg

    btw The Sith Lords Restored Content Mod-ot (aka TSLRCM) felraktad a játékhoz? mert kb úgy teljes kotor2.
  • Hegyirabló #8567
    De vak szegény. Egy vak emberrel ilyenek vagytok? Kellene még egy süket mellé, és lenne egy jó kis vígjáték.
  • kissssss
    #8566
    szerintem se érdemli meg... pedig én még nyüstöltem volna a vénszatyrot de sajnos gyorsan hanyatt vágja magát a 3 lebegő vibrátor legyőzése után :(
  • Calver
    #8565
    max moddal, készült ilyen. de nem érdemli meg.
  • Hegyirabló #8564
    Nem lehet valahol műkezet szerezni a vénasszonynak?
  • Calver
    #8563
    errefelé nézelődj nagy felbontásért
  • Hegyirabló #8562
    Megcsináltam a fájlok alapján és videó útmutatása szerint, de szerintem ez nem lett Full HD. Meg is írtam ezt a Youtube videó készítőjének, aki esküszik rá, hogy ezzel a módszerrel HD lesz a játék.
  • Hegyirabló #8561
    Köszönöm!!!

    Közben találtam ezt is



    Szerintem a Te fájljaiddal és ezzel a videóval sikerülni fog, majd beszámolok.
  • N1ggA
    #8560
    Én ezeket találtam magamnál, feltöltöttem a drive-ra.
    Nem tudom, ezt keresed-e, nekem ezzel ment.

    https://drive.google.com/open?id=0BykYZerkbrKsZTk0Rm5jQVBXMTQ&authuser=0
  • Hegyirabló #8559
    Sziasztok!

    Nincs meg valakinek ez a fix:

    Widescreen UI Fix for Knights of the Old Republic 2 - The Sith Lords 3.0

    Ha rákeresek amit kidob linket, arról egy fos jön le, nincs benne semmi.

    Köszi!
  • Plata
    #8558
    Jah,az jó kis régi bug,én így játszottam végig,többször.
  • experto11
    #8557
    Sziasztok
    Amikor harcolok valaki ellen utána a karakterrel nem tudok mozogni csak akkor ha visszatöltöm az előző mentést

  • SaGa Jr
    #8556
    Keress rá. Anno a gamecopyworld-ön volt belőle. Lényegében egy kamu változata a játéknak egy image formájában amit bedobsz a daemon tools-ba (vagy abba a programba amit használsz) és azt hiszi róla a feltelepített program, hogy az az ő valós indító lemeze és ezzel vered át a beépített védelmét ami kéri az eredeti lemezt.
  • Palinko
    #8555
    mi az a mini image? :D

    már letöltöttem volna a 4cds változatot is ncoreról, de ott is írják, hogy nem megy.
    Nekem AMD 5770em van szóval :D
  • Krusade
    #8554
    HellóHelló.
    Látom ez a részleg még él, szóval rá kérdeznék hogy van-e még olyan oldal, ahol lehet módokat le szedni? (pl:több armor,kristály,karakter arc..stb.) jah és amivel kompatibilis a Restorent Content móddal.
  • SaGa Jr
    #8553
    Akkor nem kizárt, hogy a crack lesz a ludas. Sőt szinte biztosan. Szerezz eredetit és menni fog gond nélkül. Vagy keríts egy mini image-et és használd azzal a programot crack nélkül. Így átverhető a védelem és tudsz törés nélkül is játszani.

    Nekem mondjuk a kártyám is régi (ott van az aláírásomban), ahhoz meg a 7-es széria megjelente óta nem jött értelmes driver, ami javított volna bármiben is bármit a 6-os szériájú kártyákon, így totál felesleges lenne felraknom újabbat.
  • Palinko
    #8552
    ehhez csak a NoCDcrack van :S

    Star.Wars.Knights.Of.The.Old.Republic.II.iNT-TD

    Meg 2013 driverem van nem is csoda, hogy kivág akkor.
  • SaGa Jr
    #8551
    Nekem speciel mókolás nélkül fut Win 7 64 bit-en a KotOR 2, még compatibility mód sem kell, igaz csak régi driver-rel (Ati kártyám van). A 2013-as és újabb driver-ekkel nekem is kifagy a francba az egész és kidobál, de ez alapvetően elég sok másik játékra is igaz, így már igen régóta a 2012-ben kijött utolsó driver van fenn a gépemen és azzal megy minden szépen, gond nélkül.

    Egyébként melyik változattal játszol? Crack van rajta vagy szépen rakosgatod be a lemezt? Mert a Nocd crack-ek bizonyítottan betesznek neki Win 7 alatt és fagyasztják/gátolják a játékot elég rendesen.
    Utoljára szerkesztette: SaGa Jr, 2014.12.10. 09:37:01
  • Palinko
    #8550
    igen ezt találtam máshol is és nem segített, marad a várás, hátha kijön remastered verzió

    mondjuk a kotor 1 elég érdekesen, de elfut
  • SaGa Jr
    #8549
    Olvassad át ezt:
    get kotor work
    Talán megleled benne a megoldást a problémádra (beállításokkal kell játszogatni).
  • Palinko
    #8548
    Hello indítanám a játékot, de karaktergenerálás után leáll, mi lehet a baj? Win7 64 bitem van, xp sp2 kompatibilitásban futtatom, a mss32.dll kicserélve, nem tudom már mi lehet a gond. Directx 9c it is feltettem, fogalmam nincs, valakinek valami tipp?