8627
.
  • SiZo91
    #7504
    egyetértek
  • Muki100
    #7503
    Azért annak hogy a Kotor2 ilyen lett amilyen a Lucasartsnak mint tudjuk nagyobb szerepe van mint az obsidiános fiúknak. Ha még ülhettek volna rajta pár hónapot sokkal jobban összeszedték volna, és legalább olyan ütős lett volna szerintem mint az első részt, de nekem pont a téma és hangulat miatt fogott meg jobban. Az 1. rész hajazott azért a filmekre, de a 2. komor légköre teljesen egyedi volt és mégis jó.
  • wedge31
    #7502
    Engem meg az lepne meg ha nem kötnél bele egy magánvéleménybe ,nem unod még ?
    Mellesleg nemcsak én gondolom hogy igy a dolgokat persze én csak akkor mondok véleményt egy játékról ha már játszotam vele igy hiteles a dolog szerintem.
  • Zóanagyvarázsló
    #7501
    Még nem játszottam az NWN2-vel, de single-ben az első rész elég harmatos (zérus AI, zérus party stb.), de legalább borzasztó bugos. (Nem kifejezetten rossz játék, de nem Bioware-szintű.) Szóval az olvasottak alapján meglepne, ha a második rész alulmúlná.
  • W B
    #7500
    alienes rpg?! azt már nem! azt jó kezekbe adni!
    meg a Kotort is...
  • wedge31
    #7499
    Remélem ,hogy a Bioware vállalja a harmadik részt és nem adja ki föleg nem az obsidiános fiúknak mert szerintem eddig mindkét folytatás amit rájuk biztak / Kotor 2 , NWN 2 / csak árnyéka az elsö részeknek.
    Csinálják csak az alienes rpg-ét teljes gözzel a kotortól meg egy életre eltiltanám öket.
  • SiZo91
    #7498
    egyetértek veled, hogy az obsidian csinálja, jobb lett a kettő sztem, és pont ezért :)
    ----
    szabi1991: jaja, és nem kell várni a magyaríátsra, hanem rögtön neki lehet ugorni és jáccani :)
  • Szabi1991
    #7497
    most az EA adja majd ki a Kotor 3-at ? :))

    me' akkor tuti lesz PC-s, és tuti magyar felírattal jelenik meg ! :DDD
  • Muki100
    #7496
    Kegyetlenül ownolták a fanokat :)
    Bár én jobban örülnék ha az Obsidian csinálná, most normálisan, a BioWare meg tovább innovatívkodna (mint a Mass Effect).
  • N1ggA
    #7495
    Annyira azért ne örüljetek
  • W B
    #7494
    neamzért elöbb linkeltem
  • zbundy
    #7493
    Ez az egyik legjobb hír amit ebben az évben hallottam! Remélem nem kell olyan nagyon sokat aludni rá!
  • Roman
    #7492
    :P

    http://pcdome.hu/hirek/14568/uj_kotor_jatek_keszul



    Ez a hír istentelenül csodás :)
  • SiZo91
    #7491
    ez az :K
  • W B
    #7490
    loál
  • SiZo91
    #7489
    mi van, kihalt a fórum?
  • SiZo91
    #7488
    nem szenvedtem, csak 2 órát töltöttem megállás nélküli gyilkolással ^^
  • ZÓÓÓcsi
    #7487
    Mennyit szenvedtél mire kifejlődtél 50-es szintre? Én 28-ig tudtam kinyomni, persze semmi farm, vagy ilyesmi!
  • SiZo91
    #7486
    ezt az EGYKEZES fénykard sebzést figyeljétek a kezemnél :P semmi terő nem megy mögötte
  • Calver
    #7485
    na akkor kis okosság fénykaszákról:
    kétpengéjú/noobstick: a daráló. Flurry+Master Speed, nagy +sebzéses kristályok, mész, ütsz, örülsz. igazi nobrainer. az ellenfelek eltalálásával kapcsolatban meg nem kell aggodni. viszont a criticalra esélye nevetséges, szóval itt marad a szép, konstans sebzés.
    két kard: kritikus ütéssel kell használni, bár kapsz -5 DEF-et (és?), de stunol is, valamint rohadtul látványos, szóval móka a köbön. a probléma: mindkettőben ki kell fejlesztened h 50% eséllyel criteljen, valamint tele kell pakolni fix sebzést adó cuccokkal (a crit nem duplázza az 1-10 típusú sebzéseket). a másik probléma: meglehetősen gyenge mindenki kezében aki nem tud Shien stílust. (dupla helyett tripla sebzés ugye criteknél)
    egykezes kard: a szegény kotor 2 vesztese. kapsz vele extra találati esélyt és DEF-et ha ráköltessz egy rakás featet. jajjdejó. mindezt egy olyan játékba ahol az übertáp karakterek 8-as ügyességgel nyomulnak, mert Master Energy Resistance és megfelelő cuccok mellett tulajdonképpen leszarhatja az ember h hányszor találják el. többre mész vele ha leviszed DEXet és felnyomod erőt.

    és még egy okosság: "fénykard fortély" v. magyarban milyen nevű képesség (ügyesség módosítót használja erő helyett) erősen felejtős dolog szvsz. miért? mert az ügyesség KotOR 2-ben *felesleges*. beleraksz a Robeodba egy underlayt ami ad 30% energy resistance-ot, egy overlayt ami ad másik 30%-ot, feldobsz egy Master Energy Resistance erőt, majd mániákusan röhögsz azon h tulajdonképpen meg sem sérülsz. na jó, nem teljesen felesleges, de nekem mindig csak 12/14 volt és inkább erőre/bölcsességre/karizmára gyúrtam.

    és megint összejött egy kisregény. laza.
  • krisztajo
    #7484
    Igen ezt én is tudtam. Ezért hívtam fel a figyelmet egyik előbbi hszemben a pom-pom fénykardokra! Ettől függetlenül a plusz tápolást én nem csinálnám, de ez csak az én véleményem. Mint mondtam Kreiát én sem utálom és nem azért bírom mert sith érzelmű lennék, egyszerűen csak egy nagyon jól megalkotott karakternek tartom!
    A két kardhoz valóban kétszer annyi kristály kell de ez miért lenne hátrány? A játék végére én spec. tele voltam brutálabbnál brutálabb kristályokkal! Szerintem pedig a két egykezes fénykarddal néz ki legjobban a harc!!!
    (Jah és a végigjátszást már én is ajánlottam a srácnak! )
  • zbundy
    #7483
    de azért az enyém se olyan rossz megoldás!
  • SiZo91
    #7482
    SZÉT NE VERD A PANELT! ha elolvasnád a naplót, akkor tudnád, hogy a kód valszeg abban a kamerafelvételen hangzik el, ami a terminálon van, szépen nézd meg, és a hk-50-es elmondja, hogy megfordította a kódot, ennyi az egész, meg az összes holonaplót amit felszedtél nézd meg a holo olvasóban, azok nem dísznek vannak ott. meg szerintem ha ennyire elakadtsz semmi értelme jáccanod, vagy fogj egy végigjáccást, és olvasd el azt. már minden kérdésnél, ami kicsit komplikált rögtön segítséget kérsz. használd a fejed és megtalálod a megoldást!
  • zbundy
    #7481
    Verd szét a panelt! Ennyi az egész, de valahol megvan a kód is, azt hiszem egy naplóban talán, de nem biztos!
  • mama2
    #7480
    Köszi a válaszokat. Megint elaadtam: Ott vagyok, hogy van egy ajtó, mellette egy panel, ahol ki lhete nyitni az ajtót, de nem lehet, mert valami kódot kér, és azt én nem tudom:P. Minden hullát,droidot átkutattam, de a kód nincs, csak ilyen feljegyzések. Mi a kód?
  • zbundy
    #7479
    Viszont még annyira nem jársz messze, úgyhogy akár újra is kezdheted, de ha nem azzal se vesztessz nagyon sokat, mert még bőven lesz lehetőséged hogy teljesen jó vagy gonosz (jedi vs. sith :D ) legyél!
  • HiPPoNaX
    #7478
    igazabol akkor jarsz jol, ha eltokelten az egyik iranyba huzol, mivel a semleges karakterek lemaradnak emlekeim szerint jonehany dologrol a fejlodes soran
  • SiZo91
    #7477
    akkor középen maradsz se világos se sötét, ami nem jó. már a játék előtt el kellett volna döntened, hogy milyen oldalra akarsz fejlődni.
  • mama2
    #7476
    Most kimentem az ürbe, jött valami hajó tankolni, én meg bementem valahova, és mos gyilkolok. van ilyen hosszú kardom, de van pisztolyom is:P. Kérdésem az lenne, hogy milyen kari leszek, ha az egyik cselekedetemért jó pontot kapok, a másik döntésemmbél meg rossz pontot kapok?
  • SiZo91
    #7475
    van hozzá egy validation crack is, amivel tudsz frissítéseket letölteni szal, nincs gond vele
  • Nandusz
    #7474
    az a helyzet, hogy hivatalos Vista Premiumom van....és sztem ehhez a laptophoz nincs is XP alá optimalizált driver pack, csak a Vista alá.
    Tehát XP kilőve. Crackelt vistát meg nem akarok feltenni, mert kimaradok a naprakész javításokból.
    Utána nézek ennek az enerprise editionnak.
  • zbundy
    #7473
    Ezt a vissza az ébenhéjára funkciót én is hiányoltam a 2. részből! :(
  • SiZo91
    #7472
    annyit tudok, hogy vista enterprise-on megy (a haveromnak ilyenje van és neki megy tökéletesen), hát szerintem nincsen vista patch hozzá, de nézz utána a -on. ha nincs és jáccani akarsz vele, amit nagyon ajánlok, szedd le wanadoo.netipar.huról az enterprise editont (a vista verziók közül ez a legkompatibilisabb minden programmal, még olyan progik is mennek rajta, ami elvileg csak xp-n), vagy tedd vissza az xp-t
  • Nandusz
    #7471
    Egy gyors kérdésem lenne: Vista alatt fut a játék? Mert az enyémen nem indult el. Létezik hozzá valamilyen Vistás javító patch?
  • Bucsek
    #7470
    én eddig ugy vittem végig a kotort hogy csak jó voltam :D és majdnem mindig máshogy alakult a vége (1-ben is 2-ben is) :D Egyszerüen imádom ezt a játékot.

    Viszont azt nemértem, lehet h kijöttem a formából, de a 2. részben nemlehet egyből visszautazni a replülőre ugye? mindig vissza kell sétálni meg ijenek, nem?
    Handmaiden + Visas powa :D
  • SiZo91
    #7469
    Bucsek: nem kavar be nyugi
    --
    krisztajo: nem baj, ez egy lehetőség a játékban és én kiaknáztam. meg a 2-ben a za nem jó, hogy akárhányszor belenézel ugyanabba a tárolóba mindig mást találsz benne, persze vannak kivételek, de az esetek 90%-ban mindig más. ezért gondoltam, hogy jó ötlet lenne kitolni 50esre és megtettem.
    Én Kreiát én egyáltalán nem utálom, azt se tudom miért utálják annyira, a jedi hiszeműek, hát igen ők utálhatják, de én teljesen a sitke útját járom és nekem Kreia elég szimpi kari :)
    én azzal nem értek egyet, hogy 2 egykezes kard erősebb mint egy kétkezes. ha 2 egykezessel nyomulsz kétszer annyi kristály és fejlesztés kell, mint a kétkezeshez, ebből a szempontból az jobban megéri. mondjuk a 2 kétkezes fighotot azért favorizálám, mert úgy "erősebbnek" néz ki a akri, meg látványosab a harc, de más szempontból nem választanám. a a best az egykezes kalsszikus fénykard.
  • krisztajo
    #7468
    SiZo! Szóval akkor ez még sem az igazi! Igaz nem csalás de én az ilyen tápolást sosem szerettem!!! Egyetértek Calver-rel! Inkább legyenek jó cuccaim amivel tápolhatok (nekem a végére minden tárhelyre olyan dolgok voltak aggatva amik összességében több mint megduplázták az alap tulajdonságokat! Nem beszélve arról hogy én jó voltam!
    Calver! Kövezz meg de én nem tudom Kreia-t teljesen utálni! Nem szimpi az biztos de már rég láttam ilyen jól megalkotott karaktert! Ezt tiszteletben tartom! Szerintem a KOTOR 2 főként miatta is volt ilyen élvezetes (még akkor is ha alávaló kavaró vén banya)!!!
    Bucsek! Szerintem mindenképp sima fénykarddal menj, lehetőleg kettővel! Sokkal nagyobb sebzést lehet rá fejleszteni mind a duplára és még kettő is lehet nálad! A fénykard használó kariknál feltétlenül kell a kétkezes harc ha igazán hatékony akarsz lenni (akkor ugyanis nem jár semmi büntetés a használatára)! Ja és így a kifejlesztett gyorscsapással két karddal leversz mindenkit!!!
    Mama2! Figyelj a legegyszerűbb ha ilyen sokszor elakadsz hogy letöltöd a végigjátszást magadnak!!!! Én három elérhető magyar nyelvűről tudok! Írd be google-be biztos kidobja!
  • Bucsek
    #7467
    jujjj, ez tul bonyolult :D
    akkor inkább folytatom az utam az 1kezes kardok iránt. de kivan fejlesztve asszem a kétkezes párbaj, akkor az nemkavarhat be ha 1kezes a fegyo ugye?
  • SiZo91
    #7466
    elírtam a linket :D ez a helyes:
  • SiZo91
    #7465
    szerintem érdemes mindenféleképpen 1 kezessel nyomni, sokkal pontosabb és nem kell rá befejleszteni, nem úgy mint a 2 kezesnél, hogy pontosabb legyen a találat (egykezesnél a párbajt érdemes, mert a mesteri fokozat +4 támadást és sebzést ad neki, kétekezesnek viszont nem). meg ha munkapadon megcsinálod a legerősebb fejlesztéseket és maxra fejleszted a kristályodat (ezt kreiaval lehet, szinte minden szintlépés után), akkor 39-93 sebzést eléred vele, de amikor vágsz szinte majdnem mindig 100, vagy fölötte és 60 alá sosem megy a sebzés. nekem volt olyan amikor 218 sebeztem egykezessel ^^
    50. szint van a játékban, úgyhogy nagyon nagy esély van rá, hogy megkapd, de ha most akarod , akkor szedjél le egy save game editort, abban kiveszed a kétkezes harcot, és kicseréled a párbaj featre. innen letöltheted: