8627
.
  • Nyugis
    #7584
    és most hogy feltettem ezt a "befolyást mutató MOd-ot" ezt most hiogy tudom majd a játékban előhivni? vagy hol kell megnézni? magyaritéással játszok..
  • HiPPoNaX
    #7583
    Azok a sorok, amik nem az eredeti játék részei azok értelemszerűen angolul lesznek.
  • SiZo91
    #7582
    ez azért van, mert mindenki más problémával jön fel, nem úgy, mint egyes topicokban, pl. a two thrones topicban, ott minden második kérdés az, hogy "hogyan kell azt a nagy állkapocs nélküli maflaszt kinyírni?" O.o ha szerintem itt is 50 Hz-en kezdenének ismételgetni ugyanazt a kérdést itt is biztos, hogy flame lenne XD
  • gibson9
    #7581
    Helló! Most elvileg ez a remotes kiegészítő ami mutatja a befolyásunkat, ez tartalmaz akkor új sorokat, nem? Arra gondolok hogy nekem fenn van a magyarosítás, de akkor ezek a párbeszédek angolul lesznek nem?
    Előrre is köszi!
  • Nyugis
    #7580
    nos, azt kell mondjam ez az első olyan topik ahol, hihetetlen modon "csalodtam"!!! méhozzá Pozitivan!
    nincs felsőbrendü kioktatás, genyozás, hanem tényleges segitség van még a kezdőknek is!
    Maximális elismerésem, és köszönetem, ezért a pozitiv hozzáállásért!!!
    Komolyan mondom, egy élmény! ;-)))
  • HiPPoNaX
    #7579
    remote tells your influence mod
    elvileg ez az
  • SiZo91
    #7578

    innen szedd le a KotOR2_team-gizka_gamefixes_FULL.rar fájlt, abban benne vannak olyan fixek is, ami nincs benne a hivatalos 1.0b patchben, azt csak ki kell csomagolni közvetlenül a jtáék főmappájába, meg ajánlom, hogy a patchet is szedd le innen, meg hozzá a cracket is, ha nincs magyarításod, akkor azt is szedd le innen XD
  • Nyugis
    #7577
    ugy látszik ez a befolyás fontos dolog! jó lenne tudni/látni, hogy kinél hol tart az ember! máe csak a mod neve kellene ami ezt a kérdést orvosolja.. ;*)
  • ZÓÓÓcsi
    #7576
    Hú ez tetszik! Nekem nem vált gonosszá, amikor sötét karival mentem. Végigcsináltam az edzést is, esetleg több befolyás? De hogyan? Csak a jófejkedést pontozza. Vagy nem?
  • Nyugis
    #7575
    ha esetleg valaki tudja annak a modnak a nevét vagy esetleg el tudja nekem küldeni azt a modot, amiben a "befolyásoltsága" látszik a karaktereimnek az kérem jelezze!! előre is köszönöm!!
  • Nyugis
    #7574
    igaz csak lejött végre valahára! :D köszönöm!!
  • Calver
    #7573
    a probléma az ön készülékében van, nekem tökéletesen müködik.
  • Nyugis
    #7572
    ezt irja ki amikor le szeretném tölteni:

    A kiválasztott fájl nem található vagy eltávolításra került.


  • Nyugis
    #7571
    köszönöm!!!

    és az a másik mod, amivel lehet látni a befolyást az megvan esetleg?
  • Calver
    #7570
    egyszerűbb volt becsomagolni és feltölteni mint megkeresni
    itt van mindkettő amivel kiválaszthatod kit akarsz magaddal vinni
  • Nyugis
    #7569
    köszke az infot! csakazt nem tudom mi a MOD-ok neve...
    lehetne hogy azt is megirjátok? mert arra hogy remote van vagy8féle és nem tudom melyik kell nekem..
  • Calver
    #7568
    párat ajánlanék én is, mégpedig a kariválasztó modokat... régebben belinkelte valaki azt amivel Handmaiden és Discipline között lehet választani (h ne nemhez legyen kötött h kit kapsz), valamint érdemes leszedni a Mira-Hanharr közötti választást lehetővé tevő modot is. szóval így ha pl női darksider karival nyomod, nem muszáj magaddal vinned egy homokost és egy perzsaszőnyeget.

    valamint későbbi játékhoz ajánlott a - ha jól tévedek - Skip Peragus nevű mod is, amivel a legelső területet átugorhatod.
  • SiZo91
    #7567
    szerintem semmilyen modot ne szedjél le (utálom az agypon moddolt játékokat) kivéve a remote-os modot, amivel tudod követni a befolyásokat (ha beszélsz remote-tal, megmondod neki, hogy hagya abba az ide-oda röpködést, utána megint bezsélsz vele és megjelenik egy újabb dialógus, ahol megkérdezheted a befolyásodat egyes embereken és megkapod %-ban) szerintem ezt érdemes letölteni, emg ha sith vagy, és ilyen mélyebb, a sithek fénykardjaira jellemző hangot akarsz adni a fénykardodnak, akkor a sith saber modot is érdemes. nem tudom, hogy pontosan mi a neve, de ha beírod a keresőbe, hogy sith, akkor szerintem kidobja
  • Nyugis
    #7566
    nagyon szépen köszönöm a linket!!

    Esetelg valaki hozzáértő segitene egy kezdőnek??
    mik azok a MOd-ok amiket fel kell/érdemes tenni? olvastam az RPGvaulton párat, de azok magyar névvel voltak megjelölve igy enm tudom hogy angolul az mi lehet...

    -Envida Complete mod-csomag
    -Presztízs osztályok cuccai

    ezt a kettőt javasolták ott, de bizotsan van több is ami még kellemesebbé élvezetesebbé teszi a játékot!
    a segitséget előre is megköszönöm!!
  • HiPPoNaX
    #7565
    mondjuk innen
  • SiZo91
    #7564
    nekem sem jön be, szeritnem már régen törölték :(
  • Nyugis
    #7563
    ödv!

    nekem nem jön be ez az oldal: http://pcgamemods.com/
    mod-okat szeretnék letölteni, de sajna nem megy másnál sem? és ha megszünt honnan tudok modokat leszedni?
  • Muki100
    #7562
    Az a gonosz handmaiden, olyan mint a tetovált Bao-dur.
  • N1ggA
    #7561
    szerintem egy sima köpeny :) handmaidenre rá lehet rakni más ruháit is, ha jól emlékszem
  • SiZo91
    #7560
    nekem nem ment át :P
  • ZÓÓÓcsi
    #7559
    De átmegy az elvégzett küldik közé!
  • SiZo91
    #7558
    ha tudni akarod, nem tűnikel a bejegyzés miután a zsoldosok kezére adtad khoondát, mert én mindig sötéte nyomtam és soha nem tűnt el, és mindig a kezükre adtam szal... ez olyan bejegyzés féle nem küldi
  • ZÓÓÓcsi
    #7557
    Hmm! Mostani karimmal pár nap múlva odaérek és megnézem! De úgy emlékszem, hogy ha rossz vagy, akkor automatikusan eltűnik a küldi a khoonda után...

    Más : Handmaiden-nek mi ez a fekete haj? Milyen mod ez?
  • krisztajo
    #7556
    Hát lehet hogy igazad van! De furcsa hogy a küldik között hozza! Én egyébként Khoonda-t megmentettem. És csak kíváncsi lettem volna hogy csak nekem marad meg vagy másnak is!!! Végül is mindegy!
  • SiZo91
    #7555
    itt a kép:
  • ZÓÓÓcsi
    #7554
    És még fizetnek is érte mi? lol
    Csak azért kérdezném hátha tudok segíteni, de a nevéről nem ugrik be! Egyébként sem emlékszem, hogy lett volna megoldatlan küldetésem a végére...
  • SiZo91
    #7553
    semmit
  • ZÓÓÓcsi
    #7552
    Mit kell csinálni a küldiben?
  • SiZo91
    #7551
    szerintemm azt max, akkor tudod megcsinálni, ha megmented khoondát, de szerintem nem. szerintem az valami bejegyzés féle, és nem küldi
  • krisztajo
    #7550
    Valahogy sejtettem hogy ezt fogod mondani!!! Valóban ez a legjobb köpeny épp ezért szerettem volna ezt kipróbálni. Szóval egy kicsit gázos hogy elvileg fejleszthető lenne de mégsem!
    És a megváltás című küldis kérdésemre nem tud senki válaszolni???
  • SiZo91
    #7549
    elég egyszerű a válasz: azért nem fejleszthető, mert a fejlesztők úgy döntöttek, hogy ezt ne lehessen fejleszteni, meg amúgy szeirntem azért sem leeht fejleszteni, mert van egy csomó jó tulajdonsága, ami a többi köpenynek nincsen: ad +2 erő, bölcsesség, ügyességet, a többi köpencs, csak védelmet ad (1-3), meg némi erőregenerálódást és annyi
  • Calver
    #7548
    lehet, erős is lesz, valamint még extra - ha már köpenyekről írkálsz - h az alap páncélja nem akadályozza az erőhasználatot, vmint emlékeim szerint igen táp is.
  • zbundy
    #7547
    De ebben legalább vannak normális köpenyek! Az elsőrészben csak az alsórésze volt meg a ruhának! Amúgy igen, lehet jedit csinálni Mirából!
  • Bucsek
    #7546
    én azt sajnálom h nincsen annyi jedi köpeny a jatekban. egy jedinek nemfogok adni mokáshacukát pl pancel meg ijenek :D annyira gagyin néz ki.

    egyébként abbol a mesterlövészes válrol indithatos raketas csajbol is lehet jedit csinalni?
  • krisztajo
    #7545
    Érdekes dolgot vettem észre! Én eddig nem igazán foglalkoztam a páncél fejlesztéssel hiszen szinte minden karim jedi köpenyben volt hogy erőt is használhassanak. Nihilusz hajóján találtam egy nagyon szuper köpenyt (Matukai szakértő). Gondoltam kipróbálom mivel tudom fejleszteni, de nem lehet!!! Holott nem írta mellé hogy nem fejleszthető sem erre sem a Matukai tanoncra amit ez előtt viseltem! És a többi nálam lévő köpenyt fejleszthetném is csak ezeket nem! Ez vajon miért lehet???
    Ezek kívül van pár küldi ami nekem meg maradt a végére az egyik ami már az eleje óta megvan. A megváltás nevű küldi. Ezt bármit csinálok nem veszi teljesítettnek a játék? Vagy csak a legvégén Traya legyőzése után amikor már nem tudom megnézni???