8627
.
  • krisztajo
    #7624
    Calver! Na így már tudom. Hát akkor én is láma vagyok mert ott én is közelharcost indítottam! Meglátjuk mire megyek majd vele, igazándiból nem szeretem annyira a csak varázsló karikat.
    Mód a Morrohoz? Hát én magyarítással szeretnék vele játszani így inkább hagyom! Nem szeretném ha esetleg bezavarna!!! Az eltápolás alatt a fejlődés elrontását érted vagy azt hogy nagyon magas szintig lehet jutni??? A kari generálásnál nem az Oblira gondoltál?
    Bucsek! Szerintem speciel Hópihe úgy néz ki jól ahogy van!!! Pont a fehér haja a jó attól olyan földöntúli! (De ez az én véleményem.) Azzal viszont egyet kell értsek hogy az első részben több emlékezetes kari volt kinézetre is! Itt Hópihén kívül csak Visas volt különleges meg esetleg valamennyire Bao-Dur, de többiek eléggé felejthetők voltak.
    Ha Miránál eljutsz idáig akkor már csak be kell fejezni! Itt én is elakadtam, ez nekem sem volt akkor világos. Vissza kell vele menni Nar Shadaa-ra oda ahol a nagy lyuk van a központi részen és ahol Kreia beszélt a bolygót átszövő erőről. Ha körbe mentek körülötte a főkari majd szól ha a megfelelő részre értetek és láss csodát Mirából már jedit is lehet csinálni!!!
    Visast én sem tudom! Nekem nagyon magas volt nála a befolyásom szinte mindenhová öt vittem magammal de ennél tovább én sem jutottam! Pedig a Pusztítón még meg is békélt önmagával de utána sem nyílt meg újabb beszédtéma! Miután Ö elvileg sith lehet hogy csak akkor juthatsz tovább ha gonosz vagy?! De ezt csak feltételezem. Ha valaki tud valami konkrétabbat megírhatná, én is kíváncsi lennék rá!!! Ha egyáltalán lehet vele tovább jutni???
    Hópihénél azt hiszem már kicsit trükkösebb a helyzet! Öt háromszor elkell páholnod hogy eljuss a dumcsi végéig. De ha befolyás kudarcot ír a játék akkor még nem vagy elég jó nála! Vidd magaddal és legyen ott amikor világos oldali pontokat kapsz! Ezt majd kommentálni fogja és onnantól lehet vele tovább beszélgetni! Én legalább is így tudom!
  • Terminátor14
    #7623
    Bocsi, este egy kicsit ideges voltam, mikor reagáltam.
  • Bucsek
    #7622
    ehh :) köszi

    de valamiért már egyik karakter sem akar velem beszélgetni. nincsenek uj válasz/kérdés lehetőségek.
    Miraval eljutotam odaig hogy valami ojasmit mondok neki hogy "Kreia megtudja mutatni a erőt" vagy valami ijesmi, és bele is megy de onnantól már nincs semmi uj dialogus :(

    Visassal ugyanez a helyzet csak a szülőbolygojárol meg a peragusrol meg a mesteréről udom kérdezni. Handmaidennél ugyan van az hogy ha Atrist szóbahoznám akkor a Befolyás: Kudarc még. na mind1 majd ma játszok vele még :D

    Minden bolygón voltam már. de most megyek vissza az onderonra 2x., mert most engedik meg ;)
  • HiPPoNaX
    #7621
    Nem beledkotesnek szantam, meg csak egy vilag sem dolt ossze bennem (mar csak azert sem, mert parszor mar kiporgettem a jatekot), pusztan lehet, hogy valaki maga szeretne a pontos torteneseket felfedezni a jatekban, az elol meg lelottel egy poent. Ennyit kivantam volna kifejezni az elozo hozzaszolassal, de reszemrol tema over.
  • Terminátor14
    #7620
    Gratulálok okostojás, kössél belém. Most őszintén, MI VAN, HA TUDJA A NEVÉT? Vagy benned egy világ dőlt össze? Megváltoztattam a játék végkimenetelét? Ne vicceljünk már...
  • HiPPoNaX
    #7619
    igen sok ertelme volt a nevet is odairni, mivel szep nagy spoiler...
  • Terminátor14
    #7618
    Igen, meg fogja mondani a nevét (Briana), ha eleget dumcsizol vele.
  • Bucsek
    #7617
    oksa ;) köszi
  • SiZo91
    #7616
    azt az ajtót csak thorium töltettel lehet kinyitni, és ha peraguson az attonnal valló beszélgetés közben revant rossz fiúnak állíttottad be, akkor nem fog összetörni a holcron, ellenkező esetben igen ;) ha érdekel a csillagkohóról, meg még nem tudom mi a szarról szól az egész, szal nincs nagy jelentősége
  • Bucsek
    #7615
    valaki megmondaná hogyan nyithatom ki a korribanon az ajtot ami az 1. részben a sith mester kuckoja volt? mert betudom robbantani azzal a T betus atomcuccal, de akkor a holocronnak löttek. kivancsi vagyok mivan benne. azt tudom h Bastila makog valamit. csak jolenne ha tudnam is hogy mit :) régen sikerült ugy bejutnom, most nemment :D

    egyébként Handmaidennel ellehet menni odáig h a nevét megmondja? mert már erre se emlekszem :)
  • Calver
    #7614
    hát igen, a KotOR 2 nem követte az elődjét kellemes külsejű karakterek terén... (lásd Bastila, vagy akár a sajátos módján aranyos Mission első részben)
  • Bucsek
    #7613
    szerintem jobb lett volna ha mas a haja handmaidennek. kapucnival jobban néz ki, nade nemmehet mindig abban ;)
  • Calver
    #7612
    ez
    spirit+storm, amikor lanoztunk hárman komákkal, ők két közelharcos kaszttal nyomultak, én Oracle-lel, és nagyjából hozzá se tudtak érni ellenfelekhez, mert mire odaértek, már mindenki halott volt

    Morrowind-et én annakidején igencsak szerettem, nagyon laza gém, és iszonyat el lehet tápolni bár kell pár mod h tényleg jól nézzen ki a főkarakter (kicsit primitívebb karigenerálás mint Morrowindben), de nagyon el lehet vele igen sokáig szórakozni
  • krisztajo
    #7611
    Na igen, muszáj volt kicsit ködösíteni! A Morroval még nem játszottam de már nagyon várom! Ha olyan mint az Obli akkor tuti bejön azzal ugyanis „csak” 210 órát játszottam!!! (Akkor még volt elég időm!) A TQ a hentről szól nem is kell agyasnak lennie! Oracle? Azt nem is ismerem! Az melyik kaszt?
  • Nyugis
    #7610
    ohh... :DDD kár... bár ha a rövid jól áll neki! ;-)))
  • Calver
    #7609
    Handmaiden (alias Hópihe) vékonynak vékony, szöszi az nem stimmel, hófehér haja van, valamint ő lesz a csapat kalapácsa. kb ugy néz ki mint Atris (fent jobbra), annyi különbséggel h rövidre nyírt sérója van.
  • Calver
    #7608
    tudom, értettem is miért csak annyit írtál h "kötelező tánc"
    Morrowind laza játék, Titan Questben meg a balansz szikrája sem létezik (az Oracle elnevezésű kaszt minden üt)
  • karajjj
    #7607
    sziasztok
    lenne egy olyan kérdésem, hogy mitől van, az, hogy a karakterem fogja magát és nem hajlandó mozogni? csak megáll egyhelyben.. az eset előtt mindig akadozik a játék és ugrál a pályán a karakter aztán pedig ahogy mondtam, nem megy semmerre...

    visszaolvasgattam de konkrétan nem találtam megoldást a problémára
    lehet az a baj, hogy nem raktam fel a patch-et?
  • Nyugis
    #7606
    nos, hópihével még nem volt szerencsém közelebbi ismeretséget kötni, de ha szöszi és vékony, akkor igen igen közeli baréátságera fogok Nála törekedni! ;-)))
  • krisztajo
    #7605
    Calver! Az utolsó kötelező bolygókat direkt nem írtam meg, hogy mindent azért ne lőjek le. A kariválasztó módról én is tudok, és anno amikor először belinkelték le is töltöttem. De azt már nem tudom, mikor fogok újra KOTOR 2-vel játszani. Mostanában nagyon minimális időm van játékra, viszont amivel játszani szeretnék abból bővel akad! Most épp a Witcher-t tolom és még ott a Morro a NW2 és a Titan Quest küldetés lemez is, csak hogy nagyobbakat említsem. De azért nem hagyom ki Hópihét semmiképp és idővel újra előveszem!!!
    Nyugis! Hát igyekeztem kimerítő lenni amennyire ez tőlem úgy hajnal tájt kitelt! Látod tudtam előre, hogy Hópihe neked is a szíved csücske lesz!
  • Nyugis
    #7604
    nos, ez egy megint csak korrket leírás volt! ;-)
    és mivel senki nem hirogot le, aszem marad ez a követendő sorrend.. és ez a hópihés dolog és igen csak khmm "tetszetős"! ;-)))
  • Calver
    #7603
    kb ugyanezt a sorrendet követtem én is - pontosabban Dantooine-t két részletben zúztam le, először mentek mellékküldik+kristály, aztán Nar Shadda után a finálé - , azt leszámítva h én a sötét oldali karival nyomultam. btw a nemed vmint h melyik oldalt választod meg nem számít karakterek szintjén azokkal a modokkal amiket nemrég linkeltem, úgy kiválaszthatod h ki jön veled.
  • krisztajo
    #7602
    Akkor íme a teljes sorrend, ahogy én csináltam! Egyébként én jó kislány voltam!!!

    Peragus II. csatlakozik Atton
    Telos Bao-Dur és Remote (ha férfi karival vagy itt jön Hópihe)
    Dantooine Disciple (csak női karinál) és Fénykard+ Sajátkristály!!!
    Nar Shadaa Mira és GOTO
    Dxun& Onderon (I.) Mandalore
    Korriban
    Dxun& Onderon (II.)
    a többi már kötelező tánc!

    Visas már a Dantooine-on csatlakozik hozzád csak menj vissza az Ében Héjára!
    Arra pedig már nem emlékszem, hogy HK-t mikor üzemeltem be, de minden attól függ milyen gyorsan szerzed be a szükséges alkatrészeket.
    Használhatóság szempontjából Kreia-t, és Visas-t ajánlom. Kreia brutális erőhasználó képességekkel bír, Visasban pedig az a jó hogy már rögtön jedi (illetve sith). De férfi karival úgyis Hópihe lesz a kedvenced (és ha már jedit csináltál belőle senki sem állítja meg)!!! A többiekből is csinálhatsz jedit Mandalore kivételével, de szerintem ha fénykardos csapatot akarsz ők a legjobbak! Mirát még érdemes megjegyezni, belőle igen speciális pisztolyos jedit lehet csinálni, a végére ö is igen combos lesz, de az elején iszonyatosan gyenge! Szóval szerintem Atton-nál sokkal jobbak! Ja Bao-Dur-ból nem érdemes jedit csinálni, szakértőnek neveld ki, harcolni gyenge és nem viselhet köpenyt sem!
    Egyébként nekem az volt a fő bajom a második résszel kapcsolatban, hogy Kreia kivételével eléggé két dimenziósak lettek a csapattagok! Alig tudunk meg valamit róluk! Pedig az első részben pont ez volt nagyon jó! Minden karinak volt egy mellékküldije amin keresztül megismerhetted hogy milyen valójában! (Pl. Bastilla kibékítése az Anyjával) Épp ezért nehéz volt minden ilyen melléküldit végigcsinálni. De nekem a második részből ez nagyon hiányzott!!!
  • SiZo91
    #7601
    én az egész játékban csak attont meg kreiát (őket talán azért, mert őka játék első percétől veled vannak és jobban ismerem őket) szerettem igazán tényleg meg visast.
  • Nyugis
    #7600
    pasi vagyok, és "jó". ls hogy kit szeretnék a csapatban látni? foglamam sincs! :D ez az athon meg kreia hasznáklhatóak, tezsik mind a kettő! ;-)
  • HiPPoNaX
    #7599
    a "helyes" sorrend igazabol ott szamit, hogy milyen beallitottsagu es milyen nemu karakter vagy (es ugye az ennek megfeleloen csatlakozo npc-k kozul kit szeretnel minel hamarabb a csapatban latni)
  • Nyugis
    #7598
    ohhh. ezt az info tömeget!! egyre jobb ez a forum! :DDD
    köszönöm a sok infot! mivel az elején vagyok, gondoltam kicsit jo kisfiu leszek aztán majd bepirosodok a másodszori végigjátszásnál.. ;-)
    akkor a "hyles sorrend" a következő:
    -Dantooinera
    -Nar Shadda
    -...?
  • SiZo91
    #7597
    amúgy nem egészen, mert én egyszer onderont és dxunt utoljára csináltam meg, és amikor végeztem velük felmentem a hakóra és rögtön jött t3, hogy kelborn üzent....
    ---
    amúgy én azt ajánlom, ha sötéten tolja valaki menjen korribanra, mert ott fel lehet vinni 50es szintre a akrit, ha világos, akkor dantooine
  • Terminátor14
    #7596
    Nincs túl sok szövege, párszor szerzel nála befolyást, beszélgetsz vele egy hosszabbat és már Jedi is lett belőle.
  • Bucsek
    #7595
    haliho. azt elmondanátok nekem hogy bao dur mért nem akar beszélni velem? nem először viszem végig, de mindig ez van: nem áll velem szóba. se hajón, se földön vizen legelőn. mondjuk nemnagy cucc nemnagyon csipázom a nyálas hangját :D
  • ZÓÓÓcsi
    #7594
    Ezzel nem nagyon értek egyett, mert a rossz kariknál magas bölcsességgel ha kifejleszted (és miért ne tennéd) az erő vihart meg az őrületet, akkor gyakorlatilag legyőzhetetlen leszel!
  • Calver
    #7593
    hmmm... én mindent kétszermondok. na mind1, egyik "kapd össze fénykaszát" ne vegyeték figyelembe, legközelebb felébredek mielőtt írkálok.
  • Calver
    #7592
    vagy mégtrükkösebb legyél: Dantooinera először, kapd össze fénykaszát, kapd össze fénykaszát meg egykét mókás dolgot - átugorva pl jediölést -, aztán takarodó át Nar Shadda-ra, Miráért. én spec így szeretem csinálni.
  • Nyugis
    #7591
    elsőnek mint "Jó" karim nyomom végig állitolag az könyebb... (?)
    akkor lehet ugy kezdek, hogy korriban, majd Dantooine.. gondolom ez igy jo lessz!
  • krisztajo
    #7590
    Szerintem, ha jó vagy akkor először menj a Dantooine-ra, ha gonosz, akkor mehetsz a Korriban-ra. De miután Dxun-ra kétszer is kell menni, ezzel nem árt kicsit taktikázni, miután a kettő között valahova mindenképp elkell menni. Én pont a bolygó rövidsége miatt akkor mentem a Korriban-ra!
  • ZÓÓÓcsi
    #7589
    Telos felszínén fog csatlakozni Bao-Dur.
    Ez után én a Korriban-ra szoktam menni először, mert az a legrövidebb, de ezt inkább te döntsd el! Bármelyik bolygóra mehetsz, nem lesz könnyebb, vagy nehezebb egyik sem a másiktól!
  • Nyugis
    #7588
    ohhh.. nos, az még aszem nekem nincs.. még csak most mentema telosra..
    őt mikor "kapom" meg? hol melyik bolygon? vagy mi a menete? és a telos után melyik bolygora érdemes menni?
  • HiPPoNaX
    #7587
    nem, remote Bao-Dur lebego gombje
  • Nyugis
    #7586
    köszö nöm az infot!

    gondolom ez a " remote"- "ő" az a robot ami a csillagok háborújában lévő kis tömzsi robot korai megfelelője.. ;-)
  • HiPPoNaX
    #7585
    Kapd el remote-ot a hajon, mondd meg neki, hogy hagyja abba a hajon valo cirkalast, akkor elvileg megjelenik egy opcio a beszelgetesben, ahol megkerdezheted a befolyasodat az egyes karaktereknel.