8627
.
  • Ryder62
    #7987
    Köszi. Majd kipróbálom. Egyébként most találtam egy ezüst kristályt.Hát elég fura.
  • SiZo91
    #7986
    amúgy én sem értem minek van ennyi színű fénykard kristály... nekem elég a kék, zöld, lila, sárga és vörös. mondjuk az ezüst is jól néz ki, de a többiből én se kérek :)
  • SG
    #7985
    Na kipróbáltam a lövöldözős jedi karaktert, baszott unalmas. Pillanatok alatt fekszik mindenki, még az űbersolider főellenfelek is.

    A recept: magas dex, kétfegyveres harc maxra, sugárpisztoly maxra, gyorslövés maxra, két mandalóriai desinterátor benne III-as mandikamra V-ös rylit energiacella és a legtutibb pinpoint távcső, és persze a sava-borsa a precise shot V-ös szinten. Erőnek pedig elég a mester gyorsaság és a gyógyítás.

    Ez a kombó iszonyat brutál. Körönkét 5-ször lő, A fegyvertuningnak köszönhetően magas a sebzés, a kritikus veszélyeztetése alacsony, ezért nagyon gyakran beadja a kritikus találatot, és ami a legszebb az alap sebzése nem energia, ezért átmegy mindenféle pajzson. A fénykardosok pedig halottak mielőtt kettőt lépetnének, a preciz lövés képesség áldásos hatására.
  • SG
    #7984
    Én kifeszültem a mindenféle buzeráns szinű fénykardkristályoktól.
    Nekem ne rohangáljon egy jedi, akár jó akár gonosz, hupirózsaszin meg kukásnarancssárga kardal. Lehet, kissé konzervatív vagyok de ez van :)
  • SiZo91
    #7983
    használd ki a játéknak azt a lehetőségét, hogy minden játékbetöltésnél minden tároló tartalma megváltozik (és ez nem bug). ez ugyanúgy működik vásárlásnál is. én speciel ezen módszerrel dantooine-on daralaa-tól vettem 4 vörös kristályt még mielőtt meg lett volna a fénykardom :) szal rögtön vörössel toltam.
  • Kmarha
    #7982
    barlangban nekem sem volt, csak ellenféltől szerezhetek. De a Jedi Enclávét elhagyva minden bolygón már támad a Sith, hamar hozzájutsz egy-egy vörös kristályhoz (mondjuk nekem a lila a kedvencem azt még nehezebb találni). Addig max. használj sima kardot :D ha annyira zavar a más szín :) Az a kemény legény aki sima karddal áll ki a világ ellen :)
  • Ryder62
    #7981
    Szevasztok. Egy olyan kérdésem lenne hogy piros kristályt hol tudok szerezni? Mondjuk már találtam párat de csak a játék végefelé.A Sithek hullájától vettem el. A Dantooine-i barlagban meg nem volt piros.Mert most gonoszként akarom végigtolni de úgy nem móka hogyha kék meg zöld karddal kaszabolok.
  • Muki100
    #7980
    Egy faq szerint Kreiának mindig 2x annyi hpja van mint neked, én nem ellenőriztem le de szerintem is kb. igaz lehet. Ha Nihilus is hasonlóképpen van megoldva akkor ő is minden esetben könnyű falat, ha pont olyan featek és erők vannak, meg fegyverek. Ez exploitolás nélkül volt, viszont jedi weaponmasterrel szóval ha tényleg így meg Nihilus is mint Kreia, elvileg sok HPja kellett hogy legyen, csak Mandalorék lőttek nagyobbat (na meg én is de elvileg én egyensúlyban vagyok vele - nem tudom a védekezése is növelve van-e viszont).
  • SiZo91
    #7979
    ez most a korribanos bug nemkihasználásval volt? nekem, akkor valamivel szívósabb volt, de akkor sem volt valami nagy etvasz kinyírni. ráküldtem mandalore-t meg visast, lefoglalták őkelmét én meg a háttérben ott vagdaltam. meg ha harc orientáltan viszed, akkor jóval könnyebb a játék (játék végére 34-es erő és a bölcsesség is elfogadható 26-os). ha malakkal összehasonlítom őt szerintem még könnyebb kivégezni.
  • Muki100
    #7978
    Egyszer Guardian/Marauder (vagy tudomisén a sith megfelelője a kardos fókusznak) 3 csapásból (meg a háttérben ugye még lőtte is Mandalore) megöltem véletlen Nihilust, nagy csalódás volt, pedig kemény karaktert sugallt a játék, hiába nem szól egy szót se ^^
  • SiZo91
    #7977
    én egyszer vittem fel 50es szintig, de nagyon szar volt utána a játék :\ túl könnyű. meg most a legutóbbi play thorghban 42 voltam a játék végén jedi guardian/sith marauder kombó, és a főelleneket is két vágással levágtam (nihlus pl ennyi volt, sion minden mellbefeszítős rész között 2-3, traya meg olyan 5-6, persze master furyval. úgy, hogy nem hazsnáltam ki a korribanos bugot 25 szintig sikerült felvinni
  • SG
    #7976
    Köszi a válaszokat !
  • Terminátor14
    #7975
    Nem mentem el 50-ig, mert soha nem mentem szoktam az ilyen játékhibákat kihasználni. De az elméleti max szint 50, erre lett tervezve a játék :D

    De ezt is csak vmelyik bug kihasználásával lehet elérni.
  • Muki100
    #7974
    "Notes regarding changing levels
    --------------------------------
    As of version 1.0.5, you now have the ability to directly change your PC and NPC class levels. Adding additional levels will affect your Hit Points and your Max Hit Points and maybe some other secondary attributes. The amount of experience points needed to further level up will also increase accordingly. You can level up past level cap (20 for KotOR, 50 for TSL), though it doesn't do much in terms of gameplay."

    Ha 50-ig elmentél akkor feltételezem nem "normális" játékmenettel jutottál el odáig szóval onnan igen, végtelenségig lehet vinni.
  • lerboy
    #7973
    Alapvetően a Dxun-on lehet XP*-t gyűjteni, mikor a Sith assasinok ellepik a mandalóriai bázist.

    Amíg nem mész a dzsungelbe vezető kijárat felé, addig végtelenségig jöbbek az ellenfelek.

    Amúgy én midnen ilyen kiskapu kihasználását hülyeségnek tartom. Csak a saját játékélményét rontja az ember vele.
  • Terminátor14
    #7972
    50-es szint a max, ezt a végtelen dolgot nem tudom honnan vetted.

    Az okosok azt mondják, hogy a játkban fellelhető xp-mennyiség max 28-30-as szintig elég, persze ki lehet használni a barlangos bugot is.
  • Muki100
    #7971
    Nem tudom én nem próbáltam ki. De nincs is igazából értelme mert ha nem grindelsz akkor is bőven ki tudsz nyírni mindenkit.
  • N1ggA
    #7970
    Amúgy grindelni itt is lehet, mert sok olyan hely van, ahol újra jönnek az állatok. Pl. ha Korribanon hozzányúlsz a csontvázakhoz. Persze ha jól emlékszem csak...
  • N1ggA
    #7969
    Itt nem 50?
  • Muki100
    #7968
    Szintet a végtelenségig léphetsz, mármint amíg van még a játékban lehetőség XP-t szerezni, a kotor 1-ben volt a szintkorlát 20. Viszont ha már minden skillt megtanultál értelemszerűen onnan nincs tovább és csak statot kapsz.
  • SG
    #7967
    Van valami limit, ami fölé nem lehet tuningolni a karakter tulajdonságait?
  • SiZo91
    #7966
    ekkora idióta állatot! egy beta tester kiszivárogtatta a tslrp 1.0b8-as buildjét -.-' (ennek elllenére folytatják munkájukat) am mellesleg már 1.0b9 státuszban van
  • Muki100
    #7965
    nem
  • Ronnie17
    #7964
    Hali. ezt a Restoration projectet le lehet már tölteni? vagy kész van már egyáltalán? néztem a honlapját, de nem sok mindet értek belőle, meg el is tévedhettem szerintem... szóval lehet már tölteni lefelé ?
  • Szuni
    #7963
    Hú mi megy itt. Azért jobb lenne a játékról írni..
    Vista alatt nálam tökéletesen fut mind az egy, mind a második rész. A jobb gombos rendszergazdai telepítést kell használni, ahogy máshol (mindenhol ) is, és indítani is ugyanígy, de ez már alapdolog.
  • Terminátor14
    #7962
    A stílusodból vegyél vissza, nem lesz ez így jó...

    Amúgy meg persze hogy meglehet a saját véleményed, csak épp ha egy emberke azt kérdezi, hogy megy-e a játék vistán, te meg nem azt írod, hogy megy ,de szerintem nem jó a vista, hanem hogy SZAR A VISTA, akkor rohadtul félrevezted. Meg ez óriási túlzás, hogy kétszer olyan gép kell egyazon játék futtatásához vistán. Igazából arról van szó, hogy ha van egy megfelelő szintet megütő géped, akkor onnantól már nem lassabb.

    És azért mert neked személy szerint nem jön be, még nem kell azt terjeszteni, hogy szar. Meg pont erről beszéltem, hogy nem tudjátok beállítani. Egyetlen reg-bejegyzést kell átírni és soha többet nem kér engedélyt a vista az alkalmazások futtatása előtt.

    És ha már Te azzal vagdalkozol, hogy bárkinek meglehet a saját véleménye, akkor nagyon-nagyon szépen kérlek, könyörgöm, hadd döntsem már el én, hogy látogatom-e a topikot vagy sem.

    Egyébként én nem offoltam, Dévids hozta szóba a Vistát, Te lehurrogtam, én pedig megvédtem, mivel igenis tökéletesen futtatható rajta a játék. Arról már nem tehetek, hogy egyikőtök sem képes elfogadni a tényeket, és hogy ti csak vagalkoztok, míg én érvelni próbálok. (csak épp csukott fülekre találok).

    PONT.
  • SiZo91
    #7961
    akkor így jártál baszd meg. mindenkinek megvan a saját véleménye és ezt neked nincs jogot megkérdőjelezni. nekem az a véleményem, róla, hogy szar (négy napig volt fent a gépen és pont elég volt, hogy felfedezzem a vistát), ennyi... egy csili-vili skinpack az egész és mellesleg megjegyzem, hogy az hogy visszafog az fpsből igaz... pl ott a halo2, bőven megvan rá a rendszer követelmény, de vistán úgy szaggat, mint a bűn (pedig vista exclusive) és xp-n rezzenéstelenül elfut. vagy pl ott a crysis, vistán lowon megy, xp-n mediumon, szal ennyit erről. meg most nem tudom mi a francot kell pattogni, hogy leszólom a vistát, nekem nem jön be, ennyi...... meg megmondom neked, hogy miért van egy csomó játék csak vistára: mert nincsen rá igény, alig van benne új dolog... és mellesleg a sok okos hacker megcsinálja hogy xp-n is fusson. szal ennyi a microsoft manőverezgetéseiről. ha neked tetszik a vista használjad, engem nem érdekel. meg a vista már anyira biztonságos, hogy visszavesz a szabadságból, elindítok egy programot (engedélyei a futását? nem engedélyi?....szal nagyon unalmas ott klikkelgetni) most még lehet, hogy biztonságos, de egy pár év múlva semmit nem fogsz érni vele. meg a biztonságra találták ki a túzfalakat, meg a vírusírtókat.... és nem is tudom ki offolja szét a topicot... ki is indította el? hát, te. te nem bírod elviselni másnak a véleményét, úgyhogy szerintem az lenen a legegyszerűbb, ha lekopnál innen
  • Terminátor14
    #7960
    Amíg észérvekkel nem tudsz meggyőzni, addig nem tágítok, főleg mivel én mindkét oldalt kipróbáltam és tapasztaltam...Nem olvasott vagy hallott dolgok alapján okoskodom. :)

    Azért ha esetleg mégis megpróbálnál értelmes érvekkel meggyőzni, akkor tolhatod a privit.

  • Muki100
    #7959
    Veled már tapasztaltam hogy értelmetlen a vitatkozás úgyhogy részemről is lezárva.
  • Terminátor14
    #7958
    Ember, mi a fenének offolod szét a topikot? Fenébe már, ha problémád van, akkor írd meg privátba...

    Egyébként megint a baromságaiddal jössz, amit az előző hszedre alapozol.
    Nekem még mindig az a problémám, hogy Sizo úgy írt a vistáról, mintha vmi szar romhalmaz lenne amin nem is lehet játszani stb(miközben néhány játék már alapból vista only)

    És úgy pocskodiázza, hogy vélhetően nem is próbálta még. (Mióta kijött az sp1 szinte tökéletes)

    Te meg belinkelsz egy 2007-es tesztet, yeaaah, azóta eltelt 1 év :)
    A másikról meg annyit, hogy az első hsz-ben is azt írja a csóka, hogy dx9 helyett dx10-es módot használt. (ami pl crysisban a very high beállításban mutatkozik meg, ami xp alatt nincs is)
    Namost már ne is haragudj, de csak számomra egyértelmű, hogy egy fejletteb, szebb (dx9 vs dx10) grafikát nyújtó dx10 lassabb is lesz, mint a dx9? (ugyanazzal a hardware-rel?)

    Amúgy nemtom Te hol élsz, de szerintem gyakorlatilag szinte mindenki rendelkezik az vista minimum rendszerkövetelményével a mai világban. Aki meg nem, az nem nagyon fog újabb játékokkal játszani.

    Egyébként aki vistát használ, az azért teszi, mert megteheti. Logikus, hogy mondjuk 1gb rammal vagy egy egymagos procival én sem vistáznék, de mivel minden hardware-m adott, ezért megtehetem. És bizony ilyen feltételek mellett GYORSABB és BIZTONSÁGOSABB a Vista.

    Részmről a téma lezárva (hmm, mintha már írtam volna ezt egyszer neked...), ha vitatkozni szeretnél, akkor priviben válaszolj...

  • Muki100
    #7957
    Te meg jól leosztottad pedig azért még ha el is túlozta a dolgot van benne valami...

    egy
    kettő

    Vista premium minimum követelmény:
    1 GHz 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor

    1 GB of system memory

    40 GB hard drive with at least 15 GB of available space

    Support for DirectX 9 graphics with:

    WDDM Driver

    128 MB of graphics memory (minimum)

    Pixel Shader 2.0 in hardware

    32 bits per pixel



    XP pro
    PC with 300 megahertz or higher processor clock speed recommended; 233 MHz minimum required (single or dual processor system);* Intel Pentium/Celeron family, or AMD K6/Athlon/Duron family, or compatible processor recommended

    • 128 megabytes (MB) of RAM or higher recommended (64 MB minimum supported; may limit performance and some features)

    • 1.5 gigabytes (GB) of available hard disk space*

    • Super VGA (800 x 600) or higher-resolution video adapter and monitor





    De tudom neked van igazad, a firingsquaf meg a tomshardware is noobok hozzá, az fpst kicsalták a microsoft pedig maga ellen marketingel. A vista meg kompatibilisebb mint az xp, na persze.
  • Terminátor14
    #7956
    Már ne is haragudj, de nézd már meg hogy mire válaszoltam pontosan...

    SEMMILYEN gépről nem volt szó, azt írta az úriember, hogy a vista szar, és hogy ugyanazon játékhoz kétszer olyan erős gép kell, hogy ugyanúgy fusson.

    Na ez egy eszeveszett hülyeség, és erről nem óhajtok vitázni.
    Te meg legközelebb kérlek az ilyen hozzászólásokat mellőzd. Még ha logikusan arra reagáltál volna, amit én írtam...
  • Muki100
    #7955
    Ja gondolom mennyire jó a Vista egy 2005-ös vagy azelőtti gépre. Több szempontot kell nézni azért mielőtt kijelentjük hogy semmit sem ért hozzá...
    Az XP nagyjából mindenkinek jó.
    A Vista meg azé akinek van hozzá hardware, meg igénye is rá.
  • Terminátor14
    #7954
    Látszik, hogy SEMMIT nem értesz hozzá, a Vista mostanra már gyorsabb is, mint az xp, és játékok alatt is legalább olyan gyors...
    Azt hogy szar, max azok állítják, akik nem tudják rendesen beállítani és az első bénázásuk után letörölték, mondván fos.

    Én már 1 éve használom és semmi bajom vele, és ezzel még nagyon sokan így vannak.
  • Dévids
    #7953
    Ok köszi!Amúgy nekem nincs bajom a Vistával!Szerintem így az sp1 után már egész használható.
  • SiZo91
    #7952
    rányomsz a shortcutra és megy, haveromnak legalábbis ment normálisan. meg mellesleg megjegyzem, hogy vistán legalább 2x erősebb hardver kell mindenből, mert játékoknál nagyon visszavesz az fps-ből. a vistát meg nem rédemes használni, mert egy rakás sz*r. már az fpsek miatt is...
  • Dévids
    #7951
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy a KOTOR 1-et el lehet vhogy indítani Vistán?Ha igen akkor létszi írjátok le, hogy hogyan lehet!
    Előre is köszi!
  • SiZo91
    #7950
    ez igaz, DE eredetileg a társainknak sionnak és rengeteg szerepe lett volna malachor v-on. és most így itt a megvágott játékban olyan, mintha a társaid meghaltak volna a becsapódásban. én legalábbis az első pillanatokban ezt éreztem, amikor nem jött remote és kérdezem WTF??!, meg világos oldalon is a semmiből előtűnik mira. nézzétek meg a gizka trailert, abban van egy csomó jelenet ami malachoron jáccódik, persze nem lövi le belőle a lényeget, csak jelenetek. amiatt úgy utálom most a lucasartsot...ha adott volna elég időt nem kéne várnunk a gizkára de ettől függetlenül nekem sokkal jobban tetszett a 2, mint az 1
  • SaGa Jr
    #7949
    Pedig szépen el lehet mondatni Darth Traya-val mi lesz a társainkkal. Az is kiderül hová a fenébe ment Revan.
  • nyirog
    #7948
    hát, jah most h mondod, lehet, h tényleg azért lettilyenrecsinálva, hogy majd a kotor3-ban kiedrűljön, na de elég sok cáfolásiis van annak h készűlne :S, de ez h internetes szerepjáték legyen .... én már a wow-t is megvetem, nem hogy a többi mmorpg-t :S