8627
.
  • spcs
    #8027
    Hello.
    Nekem is ez volt elsőre a gondom ajátékkal. Én a videókártya driverét cseréltem le egy régebbi kiadásúra, majd visszaraktam az újat és azóta hibátlanul fut a játék.
  • gibson9
    #8026
    próbáld meg, hogy nem fullra raksz mindent.. bár nemtom milyen géped van, lehet hogy más a gond.
  • cikasz
    #8025
    Sziasztok. bocs ha nem olvasok vissza, de megvettem a gémet feltelepitettem, felraktam az 1.0b patch-ot bemásoltam a magyaritást, a felbontást mindenben full-ra raktam és játszhatatlan a játék :(
    A kép összevissza villog, a kis robotot az elején nem lehet irányitani.
    Nem tudja valaki mi lehet a gond?
    köszi
    Cikász
  • HAWK6
    #8024
    ok azzal már kész vagyok most az onderonon vagyok
  • gibson9
    #8023
    de a tornyokon kívül még csinálhatsz rengeteg más dolgot is... Előtted írt párat SG, de pl meggyógyíthatod még a katonákat a miliciában, megszerelheted a robotokat. Több most nekem sem jut eszembe. De attól hogy a tornyot nem állítod be, attól még sikerülhet a küldetés.
  • HAWK6
    #8022
    de nem bírom be állítani a tornyot mert nincs elég spike (elfogyott a türelmem megpróbáltam cheatelni de az se sikerült) ja és kössz
  • SG
    #8021
    Visszamész a kolóniához, és segédkezel a zsoldostámadásnál. Beszélj a biztonsági főnökkel elmondja mit kéne csinálni. Pár példa: akna lerakás, miliciába ember beszervezés, ágyútoronyok beállítása stb. Ha kész vagy mindennel, szólsz neki és jöhet a videóbejátszás majd a harc a zsoldosok ellen.
  • HAWK6
    #8020
    Ok egyébként a vesszőt felejtettem el (nem vagyok jó nyelvtanból) de mit kell csinálni a dantooine-on azután hogy a barlang ellőt kinyírtam a mercenary-kat , Jó oldalon vagyok
  • SG
    #8019
    Ja el sem lehet téveszteni, ahogy visszamész a hajóra, jön a videóbejátszás és már megy is a harc visasal.
  • gibson9
    #8018
    Ebbe most kicsit én is.. hogy érted, hogy a dantooine-on a dzsungel holdon? Vagy csak elfelejtettél vesszőt tenni? Az két különböző helyszín. Amúgy Visas-t könnyű megtalálni, csak menj vissza a hajóra.
  • HAWK6
    #8017
    Figyelem tegnap nem mentettem el a játékot és el felejtettem hogy mit kell csinálni a dantooine-on a dszungel holdon és hogy hogy kell le gyűrni
    Visas-t és hogy hol találom már teljesen bele zavarodtam
  • HAWK6
    #8016
    kössz hogy segítetek nekem egyébként kristályból már van sok
    és a Visastól Kapott volt a lencse bocs hogy későn válaszoltam
    remélem nem baj
  • SG
    #8015
    Nekem már elég hamar megvolt a kard. Kaptam egyet a teloson chodo-tól, volt egy a dzsungel holdon az egyik állatkában, a harmadikat visas lenyomása után kaptam, szintén a dzsungel holdon, amikor felkommandózott a héjjára. De hogy melyik volt a lencse arra nem emlékszem, talán amit az állatból szedtem ki.
  • SG
    #8014
    Amint megkapod vagy megtalálod az első fénykard alkatrészt, megjelenik a küldetések közt az "építs egy saját fénykardot" szöveg. Az alkatrészeket küldetésekért kapod, vagy találod. Ha megvan mind, egyik társad összerakja neked. Direkt nem írom le hogy ki, egyértelmű lesz :) A kereskedőknél vásárolt alkatrész nem jó hozzá, csak amit küldikért szerzel !! Fénykardkristályt pedig lehet találni vagy vásárolni. Ne izgulj, a végére több mázsa kristályod, és fénykardod lesz, amit össze vissza cserélgethetsz kedvedre. Mielőtt megkérdezed: Igen minden féle színű, a kukásnarancssárgától a hupililáig, kristály található.
  • HAWK6
    #8013
    Hello mindenkinek új vagyok nem rég kaptam meg a játékot. Mindent értek csak aszt nem hogy hol lehet fénykardot (gyengébbek kedvéért lézerkardot)csinálni hol találok hozá zöld kristályt és hol van hozzá a lencse (nem upgreade) már szinte belehaltam + én = légszi gyorsan segítsetek (HAWK6)
  • Calver
    #8012
    a ládák és kereskedő cuccai véletlenszerűen jönnek ki, mégpedig akkor, amikor belépsz az új területre.
  • SG
    #8011
    Nem akarok marhaságot mondani, de mintha nekem véletlenszerüen sorsolta volna agép egy ládába, de lehet hogy kereskedőnél is lehet kapni, nem figyeltem őket, mert kiráz a hideg a buzeráns színű fénykardkristályoktól.
  • Legend Killer
    #8010
    kevesebb kérdőjel és má nemtom, de vhol van végig játszás asszem :S.
  • dániel222
    #8009
    Hali.Na tényleg megy a game.Annyi kéne még h hol az ezüst fénykard kristály??????????
  • SG
    #8008
    Meg vagy te őrülve ?? Az a tíz kérdőjel volt az eszmei mondanivaló, úgy is mondhatnám az volt a sava-borsa az egésznek :)))
  • dániel222
    #8007
    köszi.:)
  • Muki100
    #8006
    ha kihagytad volna a 10 kérdőjelet is menne, de ne aggódj még így is fog
  • dániel222
    #8005
    Hi.Na elkezftem letölteni 1 torrenteset és kérdésm lenne.ugye ilyet tölt xy.bin meg xy.cue.ezeket majd csak simán be kell mountolni DT-vel vagy vmi bonyolultabb.csak azért mer az 1.lemez má kész van elvileg(749 Mb)de még nem tom bemountolni mer .bin fájl.ha letölti lesznek .cue fájlok is mer azt lehet DT-vel használni de a .bin az rendszer fájl oszt na.szóval ha kész a letöltés akkor menni fog??????????
  • Legend Killer
    #8004
    Meg Frank is :D. Az aláírásodban. Csak hülyéskedek.
  • SG
    #8003
    Hivatalos válasz : Vedd meg eredetiben !

    Nem hivatalos válasz: Torrent(nemrég néztem, pirate bay, mininova, még fent volt), persze nem fog szálguldani a letöltés, de csak lecsorog előbb utóbb.

    Természetesen a torrentes kijelentésemtől azonnal elhatárolódok ! Sőtt felszólitom az MSZP-t, FIDESZ-t, SZDSZ-t és a KDNP-t, hogy ők is azonnal határolódjanak el a kommentemtől.
  • dániel222
    #8002
    nem udja vki honnan lehet letölteni mert nekem régen megvolt de sajnos eltűnt a 2. lemez.akkor kijáccotam 3x és naon teccett.most h lesz 3. rész(bár sajnos MMO)megint ki szeretném jáccani úgyhogy segítsetek pls.
  • Terminátor14
    #8001
    Keress egy másik cracket, tökéletesen fut a játék vistán is.
  • SiZo91
    #8000
    ez eléggé érdekes. haveromnak ment vistán a játék röccenőmentesen. szerintem itt valami hardver gond lehet, mert vistán minden hardverből jóval több kell, hogy normálisan fusson egy játék, mert nagyon visszavesz az fps-ből. am szerintem töröld a vistát :) szvsz egy rakás szar.
  • xelag
    #7999
    sziasztok, nem tudjátok hogy miért nem indul vistán a kotor 2? Amikor elindítanám, bejön egy hiba üzenet hogy megoldást keres a problémára, hát ez megszakadt és ennyi, ez a windows, hihetetlen hogy egy pár éves játék már nem megy ezen az oprendszeren.
    Kompatibilitást végigpróbáltam az összeset de mindegyiknél benyög.
    Van esetleg valami javítás erre?
    Szivem szerint törölném a vistát de lusta vagyok rá, azt meg nem hiszem el hogy egy régebbi oprenndszer lazán viszi az ujabb pedig nem, ennek nem így kéne lennie.

  • Legend Killer
    #7998
    :DDDDDDDDD, látom emlékszel.

    Lövésem sincs, feltettem rá1ből a magyarosítást és nincs kedvem anélkül jáccani, csak is azért szedtem le újból.
  • Muki100
    #7997
    Te voltál az aki minden topikba flamelt egy napon és bant kaptál :)

    Magyarosítás nélkül nem fagy le feltételezem ha a géped ugyanaz, de kipróbáltad?
  • Legend Killer
    #7996
    Feltettem a 100%os magyarosítás miatt h végig vigyem megin, de folyton lefagyogat. Régen írtam ide Dexantreal néven, a gépem ugyanaz és semmi baja nem volt. Mosmeg betöltés után Peraguson v hol egyből lefagyott, aztán meg kilőtték a droidom és akkor és csak erstartolni tudtam, van vkinek5lete?
  • Calver
    #7995
    kell hozzá v. rengeteget vinni magaddal (ha lvl 6-8-on hagyod h táp legyen jediként ez nehéz lesz) és befolyást "gyűjteni", vagy pedig kell 11-es awareness, végigvinni a "miért nem ölsz" beszélgetést vele, és ezzel bezsebelni sok-sok befolyást. aztán lesz még vmi móka Nar Shadda-n, ez már nem rémlik pontosan, vhova el kell vinni, valaki biztos emlékszik és kisegít vagy nézz meg egy guideot.
  • SG
    #7994
    Na nekem is megállt a karakterem a harci mód befejeztével néhányszor. és csak forogni lehetett a kamerával, de nem mozdult. Kipróbáltam amit javasoltak páran, és letiltottam a két procimag közül az egyiket, mondanom sem kell hogy semmit sem segített a dolgon, ugyanis nem ez volt a hiba ! A hibajelenséget(legalább is az én gépemen) a texturák és velük kapcsolatos szűrők okozták. Addig kombináltam az anizotropikus szűrés és az antialiasing együttes viszonyát, amíg sikerült megoldani a problemát.
    Amikor hibázott a dolog: 16x aniso és 4x AA vagy kisebb aniso és 2-4x AA.
    És ahogy jó, vagy minden max: 16 ani 8x AA, vagy minden szűrő kilőve.
    Az alap textúrabeállítás(low, medium, high) nem befolyásolta a dolgot.

    Azért vagyok teljesen biztos a dologban, hogy ez okozza a karakter beragadását harc után, mert amíg ezt nem kombináltam ki, addig 5-10 percenként beragadt az emberem és csak a quicksave/load kombó segített, de azóta egyszer sem csinálta pedig már jópár pályán átmentem és sok játékidő is eltelt.

    Tehát akinek beragad az embere és csak a kamerát lehet forgatni, ne a procimaggot tiltogassa, hanem kezdjen el bűvészkedni a szűrőkkel, vagy ha amúgy is gyengébb a gépe, kapcsolja ki mind.

  • wendi1106
    #7993
    HALI
    Mirát milyen módon lehet jedi-vé avanzsálni mert nekem nem sikerült annak ellenére hogy maximális befolyásom volt nála és Nar Shaddaa volt a 2. golygó ahova mentem.
    Szóval hogy lehet Mirából kihozni a jedi képességet ?
  • SG
    #7992
    Igen az sebzőkristály, ráadásul sötét oldal pont ját érte, ha a csajnak adunk vízumot ! Világos oldaliak gondolják meg :)
  • HiPPoNaX
    #7991
    Hoppa, akkor tevedtem, igazabol sosem szereltem be a kardomba :D
  • SiZo91
    #7990
    am már 10 bug van :K

    hipponax: az nem olyan vörös kristály, legalábbis az nem ad színt, csak 1-5-ig damage bónuszt
  • HiPPoNaX
    #7989
    Egy konkret helyen tuti van voros kristaly emlekeim szerint: Onderonon a vizumokkal (starport visa, vagy mi a pontos neve) tudsz uzletelni, az egyiket add el a barban tenfergo nonek, akinek veletlenul pont egy vizum kene egy kristalyert cserebe.
  • lerboy
    #7988
    http://www.team-gizka.org/wip.html

    Nagyon beindultak a srácok.

    Jelenleg a b10-nél tartanak.