8627
.
  • bigapó
    #1925
    Kérdem Én: Akkor mi a F***NAK van felrakva az a file???? Ja, tudom. Mert Bill-gyerek egy k*cs*g F*SZ...

    tudom, tudom. valami biztos használja...
  • Ryder
    #1924
    Akinél KOTOR 2 töltési problémák lennének annak ajánlom a következőket:

    This may already be posted but if you have a 1/3 loading bug :

    Go to Windows\System32
    Check if there is a driver WNASPI32.DLL
    This driver will cause a conflict and if it is in the system32 folder, it will cause a 1/3rd loading crash
    Make a back up copy of the driver and then delete it

    Also, this fixes most issues
    (courtesy of anakinsolo)

    if you have an nvidia card:

    EDIT :

    uninstall your current display driver, then restart
    go to this link : http://www.nzone.com/object/nzone_download...p_2k_67.66.html
    1) download the 67.66 forceware drivers
    2) uninstall your current drivers via add/remove progs.
    3) restart
    4) install the DX9.0c via the apropriate k2CD (even if it's already installed do it again anyway, believe me)
    5) Install the new drivers (67.66) [you may need to restart before this, depending on what the dx installer says]
    6) restart


    Nálam már a system 32-es file törlése megoldotta a problémát....a hivatalos forumon (Obsidian), nagyon sok segitség van a hulye dugokkal kapcsolatba...:))))
  • bigapó
    #1923
    Helyes az alábbi válasz, annyival megtoldanám, hogy mikor szintet lépsz (vagy játék közben is??), akkor az info-box-ban látható, hogy az armor vagy egyébb dolog negatívan hat-e az adott képességre.
  • Kandurex
    #1922
    Nem, inkább valószínűsíthetően egy dögnehéz pajzsot, ruhát viselsz, csak könnyű armorba lehet ezeket ellőnni, vagy és jedi köpenybe
  • Lacc
    #1921
    Az, hogy nem tudok villámot szórni (pedig megtanultam azt a képességet), valszeg attól van, hogy túl sok a light pontom ugye? Mert egyszerűen nem tudom használni, csak sötéten virit ott az ikonja, pedig direkt megtanultam, mert az egyik kedvenc képességem volt :) Szóval most rosszalkodnom kell?
  • Tom911
    #1920
    Pedig szivesen megropogtattam volna az ellent :) Egyébként az rpgvaulton olvastam az új trükkökről de ezekszerint téves az infó sajnos.
  • bigapó
    #1919
    Anno a Jedi Kngiht-ban, meg az ilyenekben ez volt pedig a kedvenc erő-képességem, amit előszerettel alkalmaztam is a klón-katonákon:))
  • HiPPoNaX
    #1918
    Csak akkor csatlakozik ha ferfi karaktered van
  • bigapó
    #1917
    Akkor nincs is benne a játékban. Ez van. Jöhet a cáfolat is, mert rossz a memóriám. Tudjátok már "apó" vagyok. :)

    Nem kaszt függő, mert bármikor lehet választani bármelyiket, azt nem tudom, hogy mennyit számít a pontszámításban, hogy mikor mit használsz, de mikor szöveges rész van, akkor a fontosabb részeknél, attól függően, hogy mit válaszolsz kapsz dark ill. light ponto(ka)t.
  • bigapó
    #1916
    Ez így fog szerepelni a tárgylistában, hogy Fixture 3 db(piece vagy mi)? Ez nagyon gyér:))
  • Tom911
    #1915
    Igen ezt mondom.
  • Tom911
    #1914
    És most néztem nincs Crush Opposition és Fury képességem se, de én arra gondoltam, hogy ez csak a sötéteknek adatik meg, mivel én a világos oldallal vagyok ami nekik van megvan az összess képességem.

    Bocs hogy itt lámáskodok de szeretném tudni :)
  • bigapó
    #1913
    Na várjál. Mikor szintet lépsz, akkor nem ad ilyen választható képességet?
  • Drizzthsz
    #1912
    Összesen amikor már kész, akkor hatból. De az elkészítéshez kell 3 fixture, amit nem lehet megcsinálni, csak szerezni. Kristály az elején asszem nem kötelező hozzá.
  • Tom911
    #1911
    De nekem nincs(nem tudom kiválasztani mert nincs) ilyen képességem ezért kérdezem, hogy a kasztom vagy más egyébb okok miatt nincs?
  • bigapó
    #1910
    Mikor választhatod a képességed, akkor ott van egy rövid info, hogy milyen képesség vagy oldal vagy szint vagy egyébb kell.
    Most fejből nem tudom, de ott megtalálod. Szótárt használj, ha nem ismered a szavakat...
  • Tom911
    #1909
    Sziasztok, ez lehet, hogy egy láma kérdés lessz de valaki mondja meg nekem mi kell ahhoz, hogy legyen force crush képességem vagy az csak a "sötéteknek" lehet esetleg csak egy bizonyos kasztnak?
  • bigapó
    #1908
    nekem se...

    Hány darabból áll egy fénykard?
  • Tatyla
    #1907
    nekem nem volt semmilyen problémám (bugom) edddig...
  • Thanatos
    #1906
    lol
    ezt felirom :P
  • Jimmyke
    #1905
    Bugofób :)
  • Zsolo007
    #1904
    Az az igazság hogy már annyi buggal találkoztam hogy lassan minden apró kis megakadást bugak fogok fel.
  • Thanatos
    #1903
    derits fel mindent, nem olyan nehéz az...
  • Eye-scream
    #1902
    Nekem ugyanez volt, kapcsold ki a movie-kat.
  • Tatyla
    #1901
    de hol a hajo?
    mert innen nem tudok kijutni!
  • Thanatos
    #1900
    én se tudom, valaki más irt valami iylesmit hogy neki akkor javult meg... :)
    nálam alapból volt mindenhol ahol lehetett azon a bolygon (khm, inkább holdon... :P) szóval nekem iylen irányu tapasztalat nicns, mongyuk gondom se volt iylesmivel :)
  • Thanatos
    #1899
    érdekes én még nem obégattam de mind1... :)
    amugy szerintem tökmind1/egyikel se, szálj fel a hajodra és husss..., a fehér hajó ak közül gyk mind ugyan az kivéve egy aki az "utolso" közülük, őt a tárgyalóterem elötti csarnokban találod asszem
  • Ryder
    #1898
    mas forumokon olvastam hogy SP2 leszedése sokaknak segitett..nekem nem:(
    kodek..nemhiszem hogy fent lenne vmilyen..:((
  • Kovász
    #1897
    Hát nemtom, nálam nem volt atton, de mind1, hagyjuk
  • Tatyla
    #1896
    SP2-öt minek szedted le?
    és milyen patch?...
    Vagy fenn van valami sz*r kodek...
  • Tatyla
    #1895
    oké de hol a hajo?
    ha valamelyik csajjal dumálok,egyböl alsoban vagyok és verekedni akar!
  • Ryder
    #1894
    #1857-re, vmi otlet vkitol
  • MrDevil
    #1893
    Aki egyedül van majd ö fog beszálni a csapatodba!
    egyszerüen el kell menni a hajóval!!
  • Tatyla
    #1892
    #1840-re senki?
    hihetetlen hogy itt mindenki elvan magával,de ha nekik kell segitség,obégatnak hogy "a mamit akarom!"
  • Thanatos
    #1891
    szvsz holoüzi télleg bugos mert valaki irta hogy csak akor jön elő ha hajovisszafoglalás utána tton-t is viszi amgával az ember asszem
  • Thanatos
    #1890
    nm, mondtam én hogy csak körül kell nézni :)
  • rezsofiz
    #1889
    Csak elmondta a véleményét.
  • Me0w
    #1888
    Zsolo tetris? ;p
  • Kovász
    #1887
    uff, leakartam irni részletesen h mit kell csinálni, de rájöttem h qrva hosszú lenne
    Az a lényeg, h a terminálokat kell nyomkodni, és csak a legutolsó lépésként tudod a hídon lévő konzollal kinyitni a zsilipet. Én is pont itt tartok, és simán megcsináltam, szal te bénázol, nem a progi bugzik (mellesleg nekem a Nar Shaddaa-ron is simán bejött az a holoüzi, miután minden fontos küldetést megcsináltam, nem kellett fölöslegesen rohangálnom ide-oda)
  • Zsolo007
    #1886
    faxom tényleg ott van :D egyszerű gépkonzolnak néztrem, de abban volt a kártya, hogy áldjon meg az isten Thantos!