8627
.
  • Shep
    #1965
    Á ez a Naar Shadaa de egy nyomorék hely tök egyforma minden, Keira meg már az idegeimre megy de hát a harcban meg szükség van rá, az viszont érdekes, hogy pofázik nekem, hogy ezt nem csinálom jól meg azt azt nem csinálom jól közben ő meg az erő sötét oldalán van, Visast ellenben kezdem megtéríteni.

    Ki a fenével érdemes először ezen a bolygón beszélni? A "kemények" vezérét nem találom mászkálok össze vissza a konténerek között de semmi. egyenlőre legalábbis.
  • Jules
    #1964
    Sion-nal találkoztál Korribanon??

    Bent az akadémiánál, a gyakorlóteremben nyithatod ki a kínzókamrát, ott van a holtteste... utána ott egy konzol azon nyitod ki a külső ajtót...
  • Pemack
    #1963
    mint az előbb modnottam volt korriban-t megcsináltam és az ottaani jedi-t nem találonm (halva) merre keressem?
  • Jules
    #1962
    Vrook??

    A Jetik, az alábbi helyeken vannak: Onderon, Dantooine, Nar Shadaa, Korriban (ő meg van halva :) ) Melyiket nem találtad még meg???
    Így a végén mikor visszamész Dantooine-ra hárman lesznek csak...
  • Pemack
    #1961
    Ciao all!!
    Megcsináltam Korriban-t és megtalátam a halott jedi-t és most dantu-n vok és van fénycerkám kettő is, de hol van Vrook????????????? plízz help
  • Jules
    #1960
    Sziasztok!

    Én egészen jól haladok a gaméban, már csak Mirából kell jetit faragnom... :)
    Tudja vki hogyan lehet használható állapotban megtalálni a Sith Holocron-t Korriban-on??? Mer' ha berobbantom az ajtót akkor tönkremegy, másképp meg nemt'ok bejutni...
  • dervis_
    #1959
    Kovász: az okés csak arra lettem volna kiváncsi, hogy akkor dark side karakter nem tud velük beszélni, mert le akarják nyomni a handmaiden-ek párbajban, vagy félreértettem és DS karakter is nyugodtan tud diskurálni velük.

    Siklóversenyről találtam, talán nyerni lehet vele, a bug ellenére:
    Mielött nekimennél siklóval egy falnak, szakitsd félbe a versenyt. Nekimész az akadálynak, felgyorsulsz és a vége lesz a versenynek. Azt az időt kapod, amikor nekimentél az akadálynak.
    Nar Shaddaa eseén van egy kis SPOILER:
    Elöször ki kell nyírni a versenyző droidot, mert mindig jobb időt fut!

    Eredeti írás (persze angolul): http://www.gamebanshee.com/starwarskotorii/strategies/swoopracing.php
  • Kovász
    #1958
    Tökmindegy, hogy jó vagy rossz vagy, lehet velük harcolni
  • dervis_
    #1957
    Jut eszembe Visas maar-nak nem gonosznak kéne lennie? Nálam alapból full jó lett. Viszont Atton alig-alig jó.

    Bao-Dur iridoniai aki szvsz a legnyugodtabb lény az egész csapatban. A kotor1-ben volt Manaan-on egy full páncélos zsoldos, akiről a többi zsoldos megvetéssel beszélt. Azt mondták, a fajtája örjöng csata közben, esznek az áldozatukból, meg néha még egymást is megtámadják. Nem iridoniai volt a zsoldos?
  • dervis_
    #1956
    A siklóversenyes bugra azóta tud valaki megoldást? Mert idegesítő, hogy van egy csomó jó cucc a boltosoknál és nem tudom megvenni, mert nincs elég lóvém...

    Egyébként elég érdekes a siklóversenyek rendezőjével a párbeszéd.
    A telosi rendezőből nem sikerült kihúznom mit nyerhetnék a győzelemmel.
    Az izizi rendező elmondta ugyan mit nyerhetek, de gyakorlókörre nem lehetett menni.
    Persze tök mindegy, úgyis azt mondják a végén, hogy nem fejeztem be a versenyt... :(((

    Ha jól értettem Talyla azt írta, hogy csak verekedni lehet a handmaiden-ekkel. Gondolom ehez sötét jedivel kell nyomulni. Én velem simán elbeszélgettek, igaz elég nagy volt az arcuk.
  • Kovász
    #1955
    !!!SPOILER!!!



    Nah itt van, h kell Jedivé konvertálni az embereket:

    You can turn Atton, Bao-Dur, Disciple, Handmaiden and Mira to Jedi. This mostly just requires good Influence with them, but they have unique requirements as well:
    Atton - Learn his secret at Nar Shaddaa, then talk to him
    about his past.
    Bao-Dur - Influence, then talk to him.
    Disciple - Talk to him, say the right things.
    Handmaiden - Spar and win against her three times.
    Mira - Influence, then take her to Nar Shaddaa, near the Cantina.
  • Thanatos
    #1954
    ebben egyetértek :P
  • Thanatos
    #1953
    valszinű a szernecsés kevesek közé tartozol akiknek mákjuk van a ctdvel... :P
  • Kabala
    #1952
    és bocsánat az Off-ért
  • Kabala
    #1951
    az meg számomra felháborító hogy azt mondják hogy a WoW-nak jobb a grafikája....hát kérem szépen én amikor először képeken megláttam a WoW-ot teljesen elundorottam tőle...elmosódott grafika a textúrák alig vannak ki dolgozva...de ugyebár érdekelt engem a WoW mivel MMORPG és nagyon szeretem az ilyen típusú játékokat úgyhogy sikerült megtapasztalnom a grafikát és nem annyira dobott fel engem...
    Szerintem ezek még látták a Guild Wars-t...
  • Kabala
    #1950
    arról nem is beszélve hogy én egy bugot se találtam a játékba nekem sose fagyott le sose dobott ki az asztalra rendesen futott maxon pedig nincs egy nagy gépen. A.I. problémákkal se nagyon találkoztam esküszöm nem értem az egész leírást...
  • Kabala
    #1949
    Én egyáltalán nem értem miért mondja azt hogy a játék befejezését elbaszták meg hogy sok mindenre nem derült fény....
    Szerintem igen is mindent elmagyarázott és elég jó vége lett a játéknak bár az igaz hogy a bégén eléggé fölpörögtek a dolgok de én a végében semmi kivetnivalót nem találtam
  • IMYke2.0.0.0
    #1948
    Talán nem véletlenül...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap

    Minden csak viszonyítás kérdése...
    Nekem tetszik. Lesz magyarítása? Lesz. Miért? Mert nekem tetszik...

    -----------------------------------------
  • Thanatos
    #1947
    SPOILER!!!
    Attonal csak addig jutottam hogy nem hajlandó beszélni malachor V-rol (nincs elgé influence...) pedig gyk mindenhova őt vittem magammal meg kreiát :)
  • KH
    #1946
    érdekes, a Gamespy egyik szerkesztője elégedetlenkedik...
  • Thanatos
    #1945
    hm, érdekes nekem ebből csak a handmaiden sikerült eddig pedig má a végén vok :)
    atton hoz valahogy az sitennek nem tudtam elég influencet szerezni, bao-dur ugyszint
    mirahoz se bár őt nem is nagyon probálgattam :/
  • Kabala
    #1944
    SPOILER!!!!!

    A társain közül 5-ből Jedi-t lehet csinálni ha sokat beszélgetünk velük és sok helyre magunkkal visszük.
    Ez az öt:Atton, Bao-Dur, Handmaiden(Ha férfi karaktered van), Disciple(Ha női karaktered van) és Myra(ő ugyebár csak akkor csatlakozik a csapathoz ha jó beállítotságú vagy).
  • Braveheart
    #1943
    akit én lecsukattam :) vagy a tesójától lehet?
  • Jimmyke
    #1942
    Ha lightosok vagyunk az már meglátszik a karin? Mert az 1 ben nem így volt.
  • Thanatos
    #1941
    ilyet használok én épp is :) meg van ugyan ennek egyel gyengébb válatozata is, az votl rajtzam mielött ezt emgtaláltam :)
  • Green Ghost #1940
    Elszórtan lehet találni, asszem összesen 4-5 fajta van, mindegyik upgradelhető. Egyet pl
    (Jal Shey Advisor Armor
    Defense Bonus: 3
    Dexterity Bonus: +4
    Skills: Persuade +1
    Charisma: +2
    wisdom: +1
    Does not restrict use of Force Powers)
    Teloson a cantina mellett lévő kereskedőtől lehet megvenni
  • rezsofiz
    #1939
    Fokozatosan fognak előjönni.
  • Braveheart
    #1938
    Mennyi light ill. dark pontot kell ahhoz szerezni hogy meglátszódjon a külsőnkön a beállítottságunk?
  • Kis Szabó
    #1937
    szevasztok! megnéztem újra, és megin lefagy amikor a kis robottal mászkálok, leküldöm vhová lifttel a legelején, miután kiszedtema csáveszt a cellából, és amikor visszafelé jönnék, beugrik egy ingamemovie ami mutatja h robotok jönnek lefelé a rámpán, és ekkor lefagy. van vmi ötletetek?? gép: p4 2G, gef4 ti4400, winxp alap, 66.93-as driver, directx 9.0c
  • bigapó
    #1936
    És azokat honnan lehet lopni?
  • rezsofiz
    #1935
    Így van.
  • Thanatos
    #1934
    meg a legtöbb támadást is gyengiti asszem a páncél... :) de van egy két spéci jeti páncél ami nem befolyásolja az erőhasználatot :)
  • rezsofiz
    #1933
    Jah mint pl a Battle Meditationt is.
  • Thanatos
    #1932
    #1922 :)
  • Voltan
    #1931
    Valószínűleg az a baj, hogy vértben vagy. Néhány erő képeséget nem használhatsz páncélban.
  • Jimmyke
    #1930
    [Meg akarja szerezni a gammát]
  • Thanatos
    #1929
    utána fog bonyolodni a helyzet ha megtaláltad :)
  • Braveheart
    #1928
    Hali mikor jön már az "igazi" SW-rész? Most keresem a hajómat, amit elloptak és még semmi különös dolog nem volt...
  • Thanatos
    #1927
    na ez a másik opcio, és eza valoszinűbb :)
  • Thanatos
    #1926
    nem..., nekem ki van maxolva light oldal és gyengébb embereket ált mindig a villámlással ölöm meg...
    nem lehet hogy kevés a force pontod?