8627
.
  • Kandurex
    #2005
    non active

    Harc kezdetén jelölj ki egy ellenfelet normál támadással, azaz egy click, a lényeg, hogy távol legyél tőle és lehetségesen ne legyen előtted betonoszlop or egyéb szemét és fénykarddal, valamit Jeti Guardianként próbálkozz.
  • Zsolo007
    #2004
    Nem tudjátok véletlenül hogy lehet használni a force jump nevezetű erőt? mert a gép előszeretettel használja de én nem találom hogy mivel kell aktiválni
  • mike369
    #2003
    köszi!
  • mike369
    #2002
    Szép munka volt! Büszke vagyok rád!
  • Gandibá
    #2001
    Téker.
  • Hmuda
    #2000
    [center][b]2000 :-)
  • Hmuda
    #1999
    Ja és mégvalami...
  • Hmuda
    #1998
    Ha majd felveszenk olyan embereket akik továbbjutottak a programozásban a comenius logonál általánosban. :-)
  • Hmuda
    #1997
    Jó a banner.
  • KH
    #1996
    skacok, azt láttam valahol, hogy a master flurry a leírással ellentétben mégiscsak ad -1 hit penalty-t... igaz ez?
    le tudja valaki csekkolni?
  • dervis_
    #1995
    Kovász: Köszi, a választ.

    Valahol olvastam, hogy valakinek 2 végigjátszásnál rossz volt a siklóverseny, aztán a harmadiknál megjavult. Egy kicsit utánajárok, hátha rájövök valami megoldásra... Ki tudja mikor adnak ki hozzá patch-t...
  • Shep
    #1994
    Közben nekem is megjött az üzenet, mostmár a bárban verem a népet.
  • Thanatos
    #1993
    ne csalj, inkább csinálj küldiket, add el fölös cuccokat és majd lesz egy kis pénzed :) (nekem má anyi van hogy nem tok vele micsinálni..., egyszer elkezdtem eladogatni fölös cuccokat és oylan 100k jött be belőle, pedig csak azt adtam el amit tudtam hogy tutira nem fog már kelleni soha :D
  • Tom911
    #1992
    Valaki meg tudja mondani hogyan lehet előhozni a magyar bill-en a consolt (az ö és a 0 nem jó)a játékban mert kéne egy kis pénz?
  • Zsolo007
    #1991
    mondjuk ez egy vicces küldi, én is ugyanezt csináltam , megkaptam a listát, elmentem greenhez és nem volt semmilyen beszédlehetőség a csempészkedéssel kapcsolatban..... :) .......bár ez lehet hogy az én lámaságom eredménye volt (néha tényleg nem tudom hogy én vagyok láma vagy a gém bugos megint :) )
  • Zsolo007
    #1990
    Mellesleg ez egy tünete a kotor 2 játékosoknak, én is ilyen áldozta vagyok :D, annyi buggal találkoztam már hogy lassan mindfen elakadásnál azt hiszem hogy bug............de az hogy nem jön meg a holoüzi az tényleg bug, ugyanis nekem se úgy jött meg hogy küldit csináltam, csak rohangásztam körbe-körbe és vártam, és persze reeménykedtem, hogy nem kell előlről kezdenem :D
  • Zsolo007
    #1989
    goto? mondom miután megkaptad a küldit attól a csúszómászótól, akkor egy kis idő multán kapsz egy holoüzit valami Visquis -vagy mi neve- től (polip feje van), ő találkozni akar veled a mergező gázos bárban, annyit kell tenned hogy vársz míg megkapod a holoüzit, ha az megvan szépen menni fog minde mint a karikacsapás. Az másik kérdés hogy mennyit kell várni az üzire míg megérkezeik.......nekem spec 3-4 óra rohangászásomban volt :), egyik bolygóról a msikra mentem nézelődtem, utána vissza nar shadaa-ra ott is nézelődés, újabb utazgatás, közben pedig reménykedtem hogy mindjárt megjön az üzi :)
  • instigator
    #1988
    magyar link nincs?
  • Shep
    #1987
    az ok de marhára nem tudom hol van .
  • [HUN]Crassus
    #1986
    oh shitt thx:) még jó ,hogy volt savegame-em:)
  • Kovász
    #1985
    SPOILER


    Miután megkaptad a küldit az árustól h miket kell beszerezni, elmész a TSF parancsnokhoz.
  • Kovász
    #1984
    Jaj, nem kéne már minden elakadásnál azt hinni h bug..
    Egyébként Gotoval kell lerendezni, h ne abajgassa a Hutt hajóit.
  • Shep
    #1983
    beszéltem vele /a kutyással/ milyen holoüzenetet? miután beállítom a sorrendet sz érkező hajóknak kilöki, hogy a küldetés megváltozott, de ugyanaz írja mint eddig, szóval semmi nem történt, ha a dagadékhoz visszamegyek, azt mondja, hogy még mindíg fennforgás van, akkor most mi van bugos a game vagy mi?
  • Zsolo007
    #1982
    beszélni kell a Hutt csávóval, az adja a küldit, utána kapsz holoüzit, és az egész megy szépen előre....
  • Shep
    #1981
    Nar Shadaan, meg kellene szüntetni a gépeltérítéseket, a 2es plynt aktiváltam a gépsorrendet beállítottam, de most mi van? ez a GoTo merre van?
  • Zsolo007
    #1980
    Megint elakadtam :( :

    SPOILER!!!!

    a helyzet a következő:
    éppen rávettem a handmaiden-t hogy legyen jedi, erre előjött krei képe és azt mondta hopgy árulás, a gém tölt, és ott termek Telos-on a jedi akadémián, de sohol sincsen senki, nem történek semmi, és az ebon hawkra sem tudok felszállni, mit kell csinálni?
  • [HUN]Crassus
    #1979
    SPOILER!!!

    Srácok Teloson megbíz ugye a TSF-es parancsnok,hogy beépített emberként dolgozzak Samhan Dobo-nak és akor letudjuk buktatni a nagy businessnél.......na segítek neki alibiből elcsórni a pajzsot a növényt meg a gyógyszert erre mikor beavat a nagy bizniszbe és elkísérem a dokkokba jönnek ugye a TSF-es katonák,de nem értem miért hazugságként mondom a tisztcsajszinak,hogy Green parancsnok beépített embere vagyok....sajnos csak kinyírni tudom őket nem tudom magam tisztára beszélni......mi a gáz mit szúrtam el??

    SPOILER!!!!!!
  • Gandibá
    #1978
    Jóak logóak.
  • Kovász
    #1977
    Az nem olyan sikló, azzal csak a bolygón lévő helyszínek (docks, refugees, stb.) közt tucc közlekedni.
  • Kovász
    #1976
    www.gamefaqs.com
  • instigator
    #1975
    hy! lehet ,hogy már kérdezték de végigjátszás van már?
  • mike369
    #1974
    remélem, nem veszitek zokon...
  • Jimmyke
    #1973
    Heh, van banner :)
  • Jimmyke
    #1972
    Én először azt hittem, hogy a falon fut :)
  • Kandurex
    #1971
    hátő...valószínűtlen
  • Shep
    #1970
    Vajon béketáncot járnak?

  • dervis_
    #1969
    Siklóverseny: Marhára idegesít, hogy mindig azzal jön a progi, hogy nem fejeztem be a pályát, béna vagyok. Viszont most itt olvasom, hogy találsz majd egy siklót. Nem lehet, hogy azzal jól megy majd a verseny? Mert arra gondoltam hogy programhibából nem szól a verseny rendezője, hogy - hé ember, nincs is siklód! - csak a verseny végén csinál ellenörzést a progi és sikló hiján, hibásan azt hiszi összetörtem magam. Valaki meg tudja erősíteni ezt, vagy ne reménykedjek...
  • Shep
    #1968
    a hiányzó energia cellát és manőverező cuccot merre találom? mert anélkül nem megy a sikló
  • Shep
    #1967
    ok thx, közben őket már pont lenyomtam, most megyek az exchange ellen, őket is leütöm, elvégre ők meg küldték rám a fejvadászokat az M betüs bolygón.
  • Jules
    #1966
    A konténerek között, sokan panaszkodnak a Sorocco-kra és az Exchange-re, a Sorocco-kat lenyomtam mint a bélyeget (az ő helyük végén van egy speeder, azt megt'od szerelni (Bao-Dur v T3 ) utána már azzal mehetsz a helyszínekre. A refugee szektor után a dock-kokba érdemes menni, onnan is lehet szerezni pár melót...