8627
.
  • Zsolo007
    #2125
    Mondjuk ez pont egy medium armor, spec Exar Khun é :)
  • Zsolo007
    #2124
    de nem is nagyon izgat :)
  • Zsolo007
    #2123
    Hát gratu, nekem nem sikerült :)
  • Zsolo007
    #2122
    Íme az én karim én heavy armort használok: Nem a legerősebb kari de eddig nem volt vele gondom, és nem is nagyon lesz mert mindjá meghal a főgonosz :D

  • Thanatos
    #2121
    dehogynincs én simán levertem pedig nekem se volt jeti...
  • Drizzthsz
    #2120
    Én csak dexre adtam, s beszedtem Lightsaber finesset, de eleget szoptam, mert nem ártott volna melee weaponre is egy. A Jedikard megszerzése előtt vagy 3 percig ütöttem laigrekeket, mire végre eltaláltam őket. :)
  • Zsolo007
    #2119
    szerintem a flurry bőven elég, nekem 1 kezesem van, flurry masteron és csak azt használom meg a lightsaber throw-t, több nem is kell
  • Zsolo007
    #2118
    hogy miért is fejlesztené? talán azért mert gránátdobásitávolságot, sebzést, aknacsináló, felszedő képességet javít, akna meg lesz bőven a gémben, a csapdábacsalásnál meg nincs szebb dolog a világon :D
  • Zsolo007
    #2117
    SPOILER!!!!!


    én valami olyasmit olvastam hogy 4 vége van...... én még nem értem teljesen végig még csak Kreiát ölöm. A többiek azért nem szólnak bele gondolom, mert meghaltak, hiszen láthattad a videót, hogy az ebon hawk lezuhan a mélybe......, amúgy meg nem tökmindegy hogy mi lesz a két droiddal? :D Mira nálam is meghalt mivel nar-shadaa-t hagytam utóljára így nem volt időm jedivé képezni, másképp meg nincs esélye az ellen a barátságos vuki ellen :D
  • GrimReaper78
    #2116
    Khm... Demolitions=Robbantás. Ezt miért is fejlesztenéd? Az erőt nyomjad (Strength), az számít a közelharcban a találat számításakor. Na meg flurry-t és a power strike-ot. A kétkezes harcon túl.
  • Drizzthsz
    #2115
    Ha elbasztad a régi kimentésed, akkor igen...
  • Drizzthsz
    #2114
    Mire adtál pontokat? Dexterity, vagy Strength, vagy egyéb?
  • GrimReaper78
    #2113
    SPOILER!!!! A JÁTÉK VÉGÉVEL KAPCSOLATOS KÉRDÉS! HA NEM AKAROD ELRONTANI A SAJÁT SZÓRAKOZÁSODAT, NE OVLASD EZT EL!!!







    Nos, aki már végigjátszotta, azokhoz az lenne a kérdésem, hogy a vége nektek is homály? Pl. mi lesz Remote-tal meg GO-TO-val? Én Mirát hagytam meghalni (sosem csíptem), a többiek meg nem szóltak bele ugye a végén. Értem én, hogy nyitott a vége, mert lesz 3. rész, de ezek frusztráló tényezők maradtak számomra. Több befejezése is lehet a játéknak?
  • MagyaR
    #2112
    Ahm. elmondaná vki, hogy mi a fenét fejlesszek a karakteremen, hogy el is találjam az ellenséget : DDD.
    Már nem az elején tartok. Épp ott vok amikor lezuhan a repülőd és egy ilyen dart maul pofa csatlakozik a csapathoz.

    Na és az ott jövő emberkéket sehogy se tom eltalálni : DD.
    Mit fejlesszek? Két kardal megyek és mostmár elkezdtem a kétkezi fegyverek használatát fejleszteni, de a skillpointjaim közül mit fejlesszek ehhez?

    Demolotions? Strengh????????????????????
  • Zsolo007
    #2111
    Na köszi crassus megerősítettél abban, hogy nar shadaa a legbugosabb hely az egész galaxisban :D. Nekem hasonló bugom volt, nem adta be a polipfejű videóját hogy meghív, menj csinálj másik bolygókat, időnként nézz vissza, rohangéássz egy kicsit a bolygón és majd be fog jönni a videó :D, ennyit tudok segíteni, nekem így helyreállt :D
  • [HUN]Crassus
    #2110
    másik save-m kb telos első pár küldijénél van:( talán most ha megcsinálom a Dxun bolygós küldiket és visszamegyek hátha "megjavul"
  • Lacee
    #2109
    hát ez marha kellemetlen, szerintem csak reload segít... vagy kérdezz rá a hivatalos fórumon, hátha a peccsel ezt is kijavítják.
  • [HUN]Crassus
    #2108
    most fogtam magam és átmentem a Duxn-ra minden megy faccán kapom a küldiket-folynak a párbeszédek-átvezető videók......viszont ez a NAr Shada-s dolog nagyon aggaszt....hiszen biztos kell az ottani főküldi is a játék végigjátszásához....
  • Tatyla
    #2107
    Nar Shaddan ugye nem muszály swoopracelni?
  • Magiszter
    #2106
    Hello mindenki! elakadtam a játékban még az elején. Ott tartok, hogy a kis droid lepukkant és nekem kell megkeresnem. beszéltem a HK-val és a haversrác az irányítóteremben azt mondja hogy valami trükkel kell kinyitni a droidtól elválasztó ajtót. megyek én jobbra balra mindenhova de gözöm sincs, hogy hogy lehetne kinyitni az erötereket.
    valaki segítsen kérem!
  • [HUN]Crassus
    #2105
    SPOILER-is van benne:)

    Azthiszem sikerült egy bazinagy bugot kihoznom a játékból történt ugyanis a következő:miután NAr Shada bolygón a gyíkfejűek-től/red eclipse/visszafoglaltam az űrhajóm bead egy kis videót miután elindulok az űrhajótól:a polipfejű főmufti akar látni egyedül.Én el is fogadom a meghívást,de közben egy ujabb jelenet játszódik le,hogy Atoon a kocsmában próbál lazítani,de a 2 Twilek fejvadászcsaj megtámadja.....na itt sikerült meghalnom.kiakartam cserélni egy jobb fegyvert Atton is a robotom között ezt mielőtt megtettem volna elmentettem a játékot pont akkor miután kilépek az űrhajóból a red eclips-es támadás után. a mentés sikerült viszont nem adja be a videót amiben a polipfejű csóka holovideón keresztűl meghív se azt amiben Mira a fejvadász csaj szerepel....helyette választhatok partitagokat/a mentés előtt nem tehettem/ és Atton kinnt áll az űrhajó melett.......be is tudom választani a csapatba és akkor 2 Atton lesz!az egyik a csapatomban a másik az űrhajó mellett álldogáll.Hiába megyek be a Jekk jekk tarr-ba minden npc passzív-mintha nem is lennék.....akkor most buktam ezt a bolygót???

  • monya22222
    #2104
    Pleeess heeelp!
    A teloson fogggalmam sincsen hogy mit kell csinálni. Luxa mondta hogy adjam el a fegyferét vagy micsoda és bemutat lopak sulks nak. de mit kell csinálni? lécci valaki segíccsen
  • Jules
    #2103
    thx :)

    igen, azt észrevettem h az Intelligence a skill-t nyomja, de a featbe és a powerbe csak a class szól bele??
  • KH
    #2102
    CHA befolyásolja még azt, hogy milyen plusz költsége van az ellentétes oldaú erőtrükkök használatának, valamint befolyásolja (főkarakter esetében) asszem azt is, hogy a társak milyen hatékonyan harcolnak
  • fmarcee
    #2101
    Ja és a wisdom ad még védettségre is egy szint után.
  • fmarcee
    #2100
    A strenght a sebzést és a közleharcot nyomja,
    a dexterity a védettséget, távolsági fegyverekkel való harcot és ha felveszel 1 képességet közelharcot is,
    a constitution az életerőt,
    az intelligence a skill pontokat,
    a wisdom az erő pontokat,
    a charisma meg asszem a persuade skillt és még valamit az érőkkel kapcsolatban (nemtom pontosan, ha fontos majd még megnézem).
  • fmarcee
    #2099
    Tehát akkor az egész attól függ mivel akarom nyomni. Mondjuk 1 jedi mesternek nincs sok érteleme erősnek lennie mert akkor vagy védi vmi de akkor nem használhat erőt(ami nála gáz gondolom) vagy teljesen védtelen és használhat erőt. Értlek.
  • Jules
    #2098
    Megtudnád mondani h melyik skill mit nyom pontosan a karakteren??
    (Dexterity - defense, Wisdom - forcepower, stb...)
  • Hmuda
    #2097
    A képlet egyszerű:

    Dexterity: jedi cuccok. Ez azért, mert a robe-ok engedélyezik a magas dexterityből adódó védelmi pluszokat.
    Strenght: heavy armorok. Mivel dexterity alacsony, ezért kell valami ami megvéd (legalább a sebzés űber lesz).
  • fmarcee
    #2096
    Vki olyannak aki heavy armorokkal nyomta: Mekkora lett a karakter védelme? Mert én végig dexre és wisdomra gyúrtam és így lett 41 vmi 2es defenset adó jedi köpennyel. És most nyomnám végig mégeccer és nemtom megéri-e heavy armorral nyomni.
  • Thanatos
    #2095
    olyan nincs
  • instigator
    #2094
    vki please adjon egy linket a magyar végigjátszáshoz!
  • Jules
    #2093
    thx :)
  • Jules
    #2092
    nem, nem, sentinel és watchman :D
  • Thanatos
    #2091
    nem bug
  • Thanatos
    #2090
    nem sok
  • Zsolo007
    #2089
    jedi guardian?
  • Zsolo007
    #2088
    főleg hogy 3 lézerkard repked utánam, ez bug vagy mindenkinek 3 lézerkarddal nyomult???
  • Zsolo007
    #2087
    én is elkezdem megint rosszal és mindenkit levágok, hátha meglesz a 30-as szint :D
  • Zsolo007
    #2086
    Mellesleg 26-os szinten vagyok