8627
.
  • Zsolo007
    #2085
    én spec heavy armorokat használok, erőből meg a gyógyítást csak, és ez bőven elég is volt :DDD, amúgy nem értem miért kell minden nagyobb ellenfelet a végén 3x megölni olyan uncsi :D, már a "főgonoszt" ölöm (legalábbis remélem hogy ő az :D), meghalt egyszer erre újraéled, hát mekkora egy marhaság, nem?
  • Jules
    #2084

    nekem a wisdom az 27 körüli, az erő meg olyan 30...
    a HP 415 az FP 425 :D

    Az a gond h az igazán jó pajzsokat nem lehet ráadni mer' akkor no forcepower... :(

    A héten végig akarom vinni, és rosszként elkezdeni... :D
    Már lenyomtam Han-t, és beélesítettem a shadow generatort, sok van még??
  • Thanatos
    #2083
    nekem is hasonlo votl csak agyontápolva 8saját kirstály elég durva bonuszokat ad...) a végére az erőm bonuszokal együtt 39 volt :DDD
    wisdom meg valami 24 körül asszem :P
  • Jules
    #2082
    Nekem 8-42-es duplapengés kardom volt, a bónuszokat nemt'om fejből...
    Mivel már a vége felé vagyok ez már nem nagyon fog változni...
  • Zsolo007
    #2081
    Az előbb rosszul írtam, de inkább nem is írom le, inkább megmutatom:

  • Zsolo007
    #2080
    Nektek a végén mekkora sebzésű lézerkardotok volt? Nekem most van egy 8-37-es sebzésű egykezes kard, persze ez csak a normál sebzés :) ezenkívül van még rajta pár extra :D, tehát összesen kb. 12-45 ös a sebzése
  • Jules
    #2079
    Először is körbe kell kérdezned a bárban, ott majd megmondják h a fószer akihez jöttetek volna, le van csukva gyilkosságért, utána elmész a kapitányhoz, aztán vissza kikérdezni mind a 4 tagot akik ott voltak azon az estén, kis nyomozósdi mint az 1-ben, utána jutsz majd tovább ha kiszabadult... :)
  • Jules
    #2078
    A szörnyeket én is levágtam, de előtte megkajálták... :)
  • Thanatos
    #2077
    őt én hagytam, joljöttek a szörnyikék exp gyüjtésnek :)
  • Jules
    #2076
    Én is teljesen jó vagyok, mégis Dantooine-on a barlangban a sráctól elvettem a löttyöt és megették...
  • Thanatos
    #2075
    én jó jeti voltam de ezt mégis muszály volt kiprobálnom
  • Jules
    #2074
    Az energiacella a dockban lesz, annál a pilótánál aki azért agonizált mer' nem tud hazamenni, mer'h drága a kilépés a dockból (még mondja is h ilyeneket szállít), a navicomp viszont már nem emléxem honnan van (talán a siklóverseny környékén?? )...
  • Drizzthsz
    #2073
    Én nem próbáltam ki. Túl jószívű vagyok én ehhez.
  • rezsofiz
    #2072
    d.DDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddd
  • Kandurex
    #2071
    Megoldva
  • Kandurex
    #2070
    Na jü, feladom, pls help. Oderon -non vagyok, Iziz városba. Itt van vele a Mandalori harcos. A feladat, hogy bejussak a palotába, vagy mi, gondolom. De, hogy a rákba??? Már 2 órája csatangolak és semmi, mindenkivel, beszélgettem stb. Aztán van olyan hogy távolítsam el a két kapitányt. Az egyik kapitányra aki a cantinba van ráuszítottam pár zsoldost, a másikat meg megpiszkálva a security szutykot berobbantottam, de semmi. Mi a rákot kell itt csinálni? Elengedni meg nem enged a bolygóról :(
  • Lacc
    #2069
    Azért vannak poénos dolgok a játékban, pl., hogy sikerült meggyőzni Nar Shaddan két pénzbehajtót hogy inkább adják nekem az összes pénzüket és ugorjanak le a teraszról
  • franco
    #2068
    itt a többség már eltolta sztem...
    csak én nem mer nem férek hozzá a géphez mer valaki izomból nyomja...
  • KH
    #2067
    jah, megabrutál spoiler! vigyázat
  • KH
    #2066
    nagy valószínűséggel... a LucasArts bekaphattya!
    bazz
  • Drizzthsz
    #2065
    (belenézek a walktroughba, de ha valaki tudja fejből, az sikítson!)
  • Drizzthsz
    #2064
    SPOILER!!!

    Heeeelppp!!!!
    Para van. Gotot kéne kinyírnom a Nar Shadaan, de nem tudom, hogy hol van. A docksban van két ajtó, amihez nem tudok hozzáférni. Az airspeeder-hez meg még kéne valami power cell! Heeelp!
  • ulrik
    #2063
    a hajón lehet találni ilyen progikat, amit le kell tölteni a consolokon és disable-zni kell az összes cuccot és, akkor jó lesz
    és el tudsz menekülni a hajóról
    egyébként az ágyúk meg a robotok jó részét semlegesíteni lehet ezáltal
  • Negwar
    #2062
    Jah csessze meg a yacht! Nálam ez nem volt gond übemens jedi lovagom lealázta öket mind egy szállig. D most ott állok egy tök üres hajón a vezérlö központban a opanelokkal nem lehet semmi érdemlegeset csinálni. Most csak ugy nézek ki a fejemböl még egy kleirás sincs hogy mit kéne tennem :S
  • Shep
    #2061
    ÁÁÁ ez a goto zachtos rész elég durva a tetves droidok szétaláznak, egy emberem ott fekszék félholtan, a másik meg nem tud gyógyítani, bemenni meg nem lehet érte, mert 1 mp alatt lelövik a pajzsot róla a hpját meg 3 alatt, lehet csak visszatöltök vmi régebbi állást, de azért ez a rász nagyon durva, legalábbis nekem.
  • Thanatos
    #2060
    szvsz ez a game akkor nem neked valo :)
  • Tatyla
    #2059
    ja...
  • Lacee
    #2058
    #2050
  • Tatyla
    #2057
    de miért ide?
  • MagyaR
    #2056
    Én csak akkor gyilkolok ha vkinek fizetni kéne, hogy jó pontot szerezzek : DD.

    Amúgyse tok paazakozni .
    Amúgy a nyugis részek elég gagyik. Amikor csak úgy mászkálsz össze-vissza és ezzel és azzal kell beszélni. VÁÁÁÁÁÁÁ.
    Majdnem elaludtam ilyenkor :D
  • Jimmyke
    #2055
    Ááááá, ez üt. :)
  • Lacee
    #2054
    :DDDDDDD
  • cyrus #2053
    [center]
  • Jimmyke
    #2052
    Előbb megtanulsz angolul (rpgvel könnyű :) )
  • franco
    #2051
    1. hozzászólásod elég durvára sikeredett.....


    NEM
  • balou
    #2050
    Má kéne hozzá magyaritás!! Nem tud valaki?
  • Shep
    #2049
    10 mpes feladvány ha kicsit elgondolkodsz rajta.
  • Tom911
    #2048
    Annyira azért nem szeretnék gonosz lenni és abban nincs semmi móka ha mindenkit leütök egy csapással :)
  • Lacee
    #2047
    hát azért nem ugyanaz...
  • Thanatos
    #2046
    akkorá állitsd át 99re összes statodat, az is belefér... :P