8627
.
  • maxius
    #2205
    ha már van spike-od, akkor buzeráld a konzolt, amíg nem kapsz exp-et, és kinyílik az ajtó. Ha nincs, akkor menj le ahol tudsz, és szerezz spike-ot
  • Johnyy
    #2204
    amikor azon a bányaaszteroida szerűségen vok egy nagy ablak mögött lentebb ot van az a hayó én meg ott álok 1 számgépszerűség előtt a kisdroidal
  • maxius
    #2203
    Ezt jól megasszontad...mejik rendszert kéne feltörni? Ez a prologue?
  • franco
    #2202
    Tudna valaki linkelni egy vólkszrút?
  • Johnyy
    #2201
    kiidegel, azal a kis droidal mászkálok hogy kiszabadítsam az ebon hawkot, de fel kéne törni azt a rendszert és nincs sehol pike, és most akor mit lehet tenni?
  • MagyaR
    #2200
    Az annyira nem teccet ezért azt csak 2-szer.
  • Braveheart
    #2199
    én is:)
    és a 3at is
  • MagyaR
    #2198
    kyle katarn : DDD. 4-szer vittem végig.
  • GrimReaper78
    #2197
    Nekem volt vagy 5 olyan páncélom...
  • Lacee
    #2196
    hja, az sima hamisítvány.
  • GrimReaper78
    #2195
    Szerintem emg a szakállas pali arra szintén bukott Jedi-re hajaz (khm, lol), akit a Jedi Knight sorozatban ismerhettünk meg. Katarr, vagy hogy hívták...
  • Lacee
    #2194
    hmm, úgy veszem észre hogy nem nagyon olvasgatod el amiket mondanak neked, ugye? :)

    mivel dantooine-on nem nagyon komálják a jediket, talán keresd meg a városházán (a kotor1-es matale estate lebombázott verziója) a kormányzócsajt, és kérj engedély hogy átkutathasd a jedi enclave romjait.
  • MagyaR
    #2193
    Van egy pasi a dantoinon aki 1000 lóvéér vmi hologramot eladott nekem aztán valami fake-t mondott.
    Mármnt a karakterünk.
    nemkellett volna megvennem ugye? :DD
    Átvert a szemét???
  • MagyaR
    #2192
    megszereztem annak a pasasnak ami kell és adott 3000 lóvét.
    Tehát akkor, hogyis kell a fénykardot összeállítani : D.
    Van egy hülye öreg akitől lehet venni ilyen alkatrészeket, de nemtom, hogy melyikeket : D.
    Aztán oda kell meni a dart maulhoz : D. És ő csinál vagy mi?

    Na mind1. A fő kérdés továbbra is, hogy mit kell a dantoinon csinálni.
    Elvégre csak fog az egész gam alatt egy nyomorék sith jönni : D.
    Attól majd elcsórom a kardját.
  • Braveheart
    #2191
    Jó kép!
    Nem rakna be vki egy hasonlót egy dark jediről?
  • MagyaR
    #2190
    Ahm. A dantoinon mit kell csinálni? :DD
    Van egy ház ahova nem lehet bemenni, mert odajön egy őr és elkezd ócsárolni, hogy húzzunk el innen.
    Ha végigmegyek a mezőn találok egy kristálybarlangot.
    Ott sincsen semmi csak kristályok.
    Aztán ha teljesen végig megyek a mezőn eljutok a kotor1es helyszínre, ahol szintén semmit nem lehet csinálni, mert bevannak zárva az ajtók.

    MI a fenét kell ott csinálni?????
  • joe69
    #2189
    a fegyverszobaban a terminallal kell baszakodni, hogy felvehesd az utso bombat, ami felrobbant a harcok soran, ezt telepitsd az utso helyre, majd usgyi ki a hajorol(ahonnan kezdtel)
  • valdez
    #2188
    -már
  • valdez
    #2187
    köszke. megmentetted a játékot egy uninstalltól. sajnáltam volna. de már az az egy két nagy hiba amit benne hagytak már nagyon kezd idegesíteni. és már megint oda lyukadunk ki hogy profitéhség és miért nem venném meg.
  • Zsolo007
    #2186
    hát ha nem swoop racingelsz akkor biztosan :), én úgy játszottam majdnem végig hogy csak pazaakoztam, azt sem tétre :D
  • HiPPoNaX
    #2185
    Igen, el lehet intezni
  • valdez
    #2184
    hmmmm. nar shadaan a swoop racing rémszargyökérfos. egyszerűen nem bírok végigmenni úgy a pályán hogy nem menjek neki semminek.

    persze a játék tizenöt töltésből egyszer mindig kikúr a desktopra.

    nar shadaan el lehet intézni a fontos dolgokat anélkül hogy idegbajt kapnék a swoop racing miatt?
  • franco
    #2183
    LŐÁL!
    2 db Exar Kun's light battle suitom van...
    (főleg azért veszem zokon mert exar kun névvel játszom,szakállas manussal)
  • Negwar
    #2182
    ÁHH Megint elakadtam :S
    Sith hajón valami proton izét kellene telepiteni hogy a hajo felrobanjon a fö csunyaságát már megöltem a hajo tök üres a fegyerszobában is jártam már ... de hogyan tovább?
  • Lacee
    #2181
    meg a többi bolygón is lehet szerezni, néha spontán kapsz egyet-egyet :)
  • Zsolo007
    #2180
    hát ha csinálod a küldiket ott akkor fogsz találni,de azért lemondom neked:

    SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    el kell menni a Jedi enclave-be ott jobbra kell tartani és lesz egy csávó akit beszorítottak a szörnyek egy ajtó mögé, megölöd a szörnyeket, szólsz neki hogy már nincsnek. ő kimegy, kimész, beszélsz vele és 1000 pénzért kapsz tőle fénykard alkatrészeket. utána visszamész a hajódra, beszélsz bao-durral és bumm, kész a fénykard :DDDD, de ha így nem megy akkor majd a miután megmentetted a várost ad kardot a mester :)
  • MagyaR
    #2179
    Tom, hogy hülye kérdés, de hol a fenében lehet fénykardot szerezni?????????

    Már annál a résznél vok, amikor visszakaptam a Howk Ebonom : D és kiválaszthatom, hogy hova mennyek.
    Mive az első részben a Dantoinon lehetett szerkálni lézerbigyót gondoltam itt is.

    De odamegyek és ilyen hülye füves puszták vannak ott : DDD.

    Hol lehet szerezni???
  • Zsolo007
    #2178
    alig jött ki a játék, ne várj magyarosítást még pár hónapig! Nem kevéás szöveg van a gémben
  • KH
    #2177
    ez a pasi szörnyen néz ki, mint egy ájtatos Jézus...

    kopasz rulZ! :-)
  • Spunge
    #2176
    AKKI TUDJA HONNAN LEHET MAGYARITAST LETOLTENI AZ SZOLJON PLSSS
  • Drizzthsz
    #2175
    Mirrával miután meggyíkolom Hanharrt, mit kell tenni? Hogy kell kijutni? A keycarddal egy ajtón már túl vagyok, de a Kathokat esélyem sincs megnyírni.
  • fmarcee
    #2174
    Na ezt most megmontam. Sztem is ez volt. Bár én csak a jinre emlékeztem.
  • fmarcee
    #2173
    Hej ezaz. Ez rémlik.
  • Thanatos
    #2172
    elkéstem :)
  • Thanatos
    #2171
    a legelején... :)
  • fmarcee
    #2170
    Hááát azt általában még karaktergeneráláskor lehet eldönteni, rögtön a legelején:Dd
  • MagyaR
    #2169
    He? Az meg ki?
  • Drizzthsz
    #2168
    Nem tudom, hogy bent volt-e már a név, amit kerestek, de Qui-Gonn Jinn.
  • MagyaR
    #2167
    De amúgy hol dönthetem el ebben a gameba, hogy guardian legyek vagy sentinel, mert én most ott vok ugyebár ahol lezuhant a gépem és egy dart maul fej csatlakozik hozzám ésha megnézem a karakteremet akkor az van kiírva, hozzá, hogy jeti guardian.

    He???? Amúgy itt még ugye nemkell, hogy legyen fénykardod : DD
  • franco
    #2166
    hmmm...én egy polipfejűt már kinyírtam és azután szállták meg a hajóm