8627
.
  • [HUN]Crassus
    #2245
    jesszus a Dantooine nagyon szaggat kéne már a peccs,mert kissé fura,hogy diavatítés az a bolygó a gépemen......
  • joe69
    #2244
    mar tobbszor le lett irva a megoldas kedves read only user
  • Johnyy
    #2243
    ?????
  • Drizzthsz
    #2242
    Akkor gratulálok a logikai képességeidhez. Nézd meg a walkthrought a www.gamebanshee.comon.

    Nekem eltartott vagy 1 percig, mire kitaláltam a megoldást. Ha végigpróbálgatsz minden esetet, akkor is csak 9 a harmadikon esetet kell végignézned.
  • Drizzthsz
    #2241
    Csinálj egy quicksave+quickload combot, nálam így megoldódott. Mindig mentés után pár mp-vel hülyült meg, ebből gondoltam, hogy a betöltés megoldhatja.

    Vagy írtak valami disable vertex buffer objectses megoldást is. Azt nem próbáltam.
  • Drizzthsz
    #2240
    Szerintem pedig kurvára sokkal jobb, mint az egy. Tele van a f@szom azzal, hogy mindenki itt szídja, de azért öt perc múlva már megy vissza játszani. Ha nem tetszik, töröld le. Ennyi. Aztán játsz az egyel.

    Szerintem igenis sokkal jobb lett. Még sokkal kevésbé lineáris, s szinte képtelenség két ugyanolyan végigjátszás produkálni.
  • HiPPoNaX
    #2239
    Gained influence: elnyerted a bizalmat, influence lost: elveszitetted a bizalmat (en kb igy ertelmezem a dolgot), koze sincs ahhoz hogy dark side vagy light side. Egyszeruen ha jobban bizik benned az adott karakter akkor tobb mindent megtesz neked (pl. mesel arrol, amirol eleinte nem akart)
  • HiPPoNaX
    #2238
    Matematika az egesz, kb 5 perc gondolkodasba tellt nalam az egesz, egyebkent kicsit lejjebb leirtam a megoldasat mar a dolognak. De a Miraval valo kolbaszolas engem is marhara frusztralt pl :]
  • Johnyy
    #2237
    És mondyuk ha Az van hogy Gained Influence valkinek akkor a csávóka láyt száyd pontot kap és ha influence lost akor meg dark pontot?????
  • fmarcee
    #2236
    Jujj robotok és ágyúkat akartam írni.
  • fmarcee
    #2235
    A computert ami ott van a táborba jól meghackelheted és akkor a robotok és a droidok rátámadnak majd a katonákra mellettük. Úgy már elvileg sikerülnie kéne.
  • fmarcee
    #2234
    Én swoopolásba annyira béna voltam hogy kb. 3szor próbáltam meg aztán hagytam a francba. Volt egyébként vmi haszna? Mármint azon kívül hogy gondolom pénzt kapunk érte.
  • Pluskast
    #2233
    Akkor menjél a Nar Shadda-ra és meglátot, hogy az úgynevezett 10 küldetésből 8 arról szól, hogy mindíg más karakterrel vagy. Egy kissé idegesítő. Arról nem is beszlve, hogy most ezzel a szar kis robottal vagyok és a raktárban ki kellene nyitnom egy ajtót, amit egy 3 számú kódból kell megfejteni. Biztos én vagyok a béna fasz de kb másfél óra próbálkozás után sem tudom kinyitni az ajtót. De tudom az én hibám, hogy ezzel a szaros kis robottal kell lenni amit már az első részben is hanyagoltam mert semmi hasznát sem vettem........
  • instigator
    #2232
    hy! vki tudna segíteni az első swoop verseny megnyerésében mert egyszerüen nem sikerül megnyerni! hiába megyek rá a gyorsítóra nem mindig gyorsít meg és így lemaradok 4-5 mp-cel! vmi tippet please!
  • HRaVeN1
    #2231
    A Dantooinon az 1-2 fps problémát sikerült megcsinálni vkinek? Én még mozogni se tudok, behülyül a karakter, és összevissza ugrál. #fejvakaras]
  • Zsolo007
    #2230
    Így van, teljesen egyetértek :)
  • Kovász
    #2229
    Erre csak azt tudom mondani, hogy LOL

    Az, hogy kb. minden bolygón van egy küldi a 10-ből, ahol nem a főkarival kell menni, hanem egy társaddal, és más aspektusból látod a játékot, sztem csak jót tesz a gémnek. Arról már nem is beszélve, hogy így kevésbé van az embernek olyan érzése, hogy "én vagyok a szuperhíró, és egyedül meghódítom az egész galaxist".
  • Zsolo007
    #2228
    Hát nem tudom hogy te mit össze bénázol, mert én is csak a saját karimat fejlesztettem, a többire mind auto fejlesztést nyomtam, annyi hogy mindíg megkapták a legjobb cuccokat. Egyedül a sír legmélyén a 3 sith szivatott meg, de ott meg kihasználtam az AI bénaságát és úgy vágtam le őket (még csak nem is jedivel :DDDD ) hogy hozzám se értek. Én oda Visas-t, Bao-Durt (már jedivé képeztem) és Mandalore-t vittem.
  • Voltan
    #2227
    ??????
  • Zsolo007
    #2226
    Bao-Dur a neve majd teloson később találkozol vele
  • Zsolo007
    #2225
    MIről beszélsz???? Mi az hogy állandóan más karival kell lenni? A teljes játékidőből talán 1-2 órányi ilyen "kényszerítés" van. Mellesleg ezek jót tesznek a storynak, mivel:
    1. így nem válik unalmassá hogy állandóan csak a főkarival végiggázolsz mindenkin
    2. "kényszerít" hogy megfelelő társakat válassz és azok fejlődésére, felszerelésére oda is figyelj
  • Voltan
    #2224
    Jaja. Qui Gon Jinn
  • Johnyy
    #2223
    az egész gém foyamán más karikal lenni??? :O
  • Pluskast
    #2222
    Ez a második rész olyan de olyan szar lett, hogy az valami félelmetes. Én az első részt nem bírtam abba hagyni, de ez valami iszonyat undorító lett. Árúlja már el nekem valaki, hogy a készítők mi a jó büdös francért kényszerítik a szerencsétlen játékost arra, hogy állandó jelleggel más karakterrel legyen??? Mi a büdös francért kell saját magamat 200 milliószór megmentenem?????? És mi a szarért vagyok rákényszerítve arra, hogy ne saját magammal legyek, hanem valamelyik másik karakterrel???? Ez a dolog szerintem annyira haza vágta a játékot, hogy az döbbenet. Ha ez nekik újjítás hát akkor ez elég szomorú. Szerintem inkább visszaléptek az első részhez képest......
  • dartonita
    #2221
    vazzeg ez egy rpg.nem egy szuperhiro-rol szol :) azermondom,erdemes manualisan szintet lepni.egyik zarakat nyitogat,masik demolition,harmadik meg pl computer.amugy ha autolevel-on vagy,akkoris siman kene 'hoznod' a sith academy-t.ha nagyonnemmegy,vedd le gameplay level-t
  • bigapó
    #2220
    Speciel Én úgy szoktam, hogy saját magam fejlesztek, de ott is megnézem, hogy miket ajánl a gép (recommended), és általában jókat szokott adni. Tehát maximum azért hallsz meg, mert valamit nem jól csinálsz:) Esetleg vedd lentebb a nehézségi szintet ennél a résznél, mert Én eddig normal-on mentem (még most kezdtem Telos-t) és enyhén szólva keresztülgázoltam az összes droidon, meg assassin-on, de miután állítottam a szinten azért már itt is előfordult, hogy nem tudtam szétszedni egy aknát és picit "lepihentem" a főkarival és a másik kettőnek kellett megoldani a helyzetet. Szóval vedd vissza.
  • rezsofiz
    #2219
    Lol azért előröl nem fogom kezdeni...
  • rezsofiz
    #2218
    Nem értesz. Úgy értettem hogy leszartam hogy hogy fejlődik a többi karakterem, mindig autolevel upra nyomtam.
  • bigapó
    #2217
    Van benne Darth Maul fejű emberke is? És mi a neve? Mert nekem meg Ő a kedvencem - Darth Vader után- és Én meg az Ő nevével futkosok:)) Érdekes lesz összetalálkoznom "magammal"...
    Az is jó volt mikor megtaláltam a cuccom az elején és ugye oda beírja a generált karaktered nevét. Darth Maul's gloves meg ilyenek:))
  • Gunner
    #2216
    Közben megoldottam, nem szabad "félbehagyni" a harcot. Legyőztek az 5. menet után és nem engedte, hogy újra harcoljak, Atton és Kreia pedig ott maradozott. DVD-s verzió van meg egyébként. Újra eljutottam odáig az Auto Save-től és bele se kezdtem a harcokba. Ennyi
  • Gunner
    #2215
    Hello

    Most vagyok elösszőr a titkos akadémián, jókis gonosz oldalt játszom, droidra ráparancsoltam, hogy mennyen ebon hawk-ra, megküzdöttem 4 meneten keresztül a csajokkal, de utolsóban az az 5 elvert, és most felszállnék ebon-ra, bejön a kép, ahol dumcsiznak a csajok aztán betölt és nincs kép, fekete minden. Volt már haonsló? Remélem még nem kell újra kezdenem a játékot, hogy pl. kihagyjam a verekedést a lányokkal...
  • I.C.ram
    #2214
    Móka ez a consular. Elején még gyenge, de a vége felé nagyon betáposodik! Egy "kill" forcecal kinírom akármelyik főgenyát. Az összes Jedit a killel őltem meg, úgy hogy hozzám se nyúltak.
  • dartonita
    #2213
    azthiszem ez csak zarnyitasnal,computerhasznalatnal fontos.dialogusokat mindig a fokarival nyomod,ugyvettem eszre
  • [HUN]Crassus
    #2212
    Párbeszédnél ha mondjuk nem a főkarival akarom lebonyolítani/mert másik karinak nagyobb valamilyen skillje ami kell/akkor azét a karijét nézi akivel ráklikkelek az adott illetőre??,mert mindíg a főkari fejét mutatja a progi mégha nem vele is kezdtem a párbeszédet......
  • maxius
    #2211
    Miva'? nekem mindig 1ütt fejlődött az összes emberem..
  • dartonita
    #2210
    jah
    elorol kezded,es fejlesztesz mindenkit akit csak lehet.amugy nemvagom,mert ahanyadik szinten a fokaraktered all,igazodva hozza a tobbieket is azonnal tapolhatod egy ien misszio elejen
  • rezsofiz
    #2209
    Halljátok

    Spoiler egy kicsit
    Szoval most ott vagyok hogy kapcsolatba akar velem kerülni az Izizben lévő Jedimester, és ezért el kell mennem a Mandalorian főnökhöz. Onnan viszont elindul egy 3 fős csapat a jungelbe, hogy semlegesícsen egy Sith bázist. Namármost én nem nagyon figyeltem a társaim fejlesztésére, mert mindig magamra gyurtam, meg egyedül erősebb voltam mint az összes többi társam. Szal mostmeg gáz van mert magamat nem vihetem erre a jungeles utra. És enyhén szolva mindig meghalok. Még el is jutok addig a nagy Sith épületig a hajo mellett, aztán kész ott vannak fennt a droidok meg minden aztán kinyiffantam. Van egy olyan érzésem hogy létezik vmi alternativ megoldás. plz help
  • Drizzthsz
    #2208
    Nézd meg a gamebanshee-n. Linket nem tudok. Egy egész php van hozzá.
  • maxius
    #2207
    Van 1 lejárat, ami más térképre visz, és ott 1 hullánál biztos, hogy van...
  • Johnyy
    #2206
    csak beyártam az egész térképet, nincs spike:( peh