8627
.
  • Lacee
    #2285
    nakérem, végigjátszottam...
    összességében nekem nagyon tetszett, sokkal komplexebb és változatosabb az első résznél, ezért nem tudtak érdekelni a néhol baromi idegesítő bugok sem. marha jó ötlet volt a párhuzamos sztoriszálakat beépíteni, így lgalább rá van kényszerítve az ember hogy többféle taktikát is használjon: nem mindegy hogy egy tankszerű jedi-harcossal vagy a törékeny Mirával próbál érvényesülni az ember :)

    viszont nem értem, miért mondják egy csomóan, hogy nincs lezárva a történet. az igaz, hogy a KH által adott linkhez képest tényleg banálisabb/semmitmondóbb lett, de így is kerek egész. de lehet hogy hülye vagyok.
  • GrimReaper78
    #2284
    A presztízs kaszt az én tudtommal is 15. szinten vehető fel. Aki még nem tette meg, beszéljen Kreiával! Ez remélem, nem számított spoilernek...

    A droidos logikai feladvány valóban hurka, tényleg csak gondolkozni kell egy kicsit, Aki nem tudja megoldani, szégyellje magát! Vagy sosem játszott a Rubik-kockával...
  • fmarcee
    #2283
    Köszke. Már kezdett idegesíteni szegényke.

    Jah én is 15nél vettem fel a prestige kasztot (Jedi mestert és mint később kiderült a legkevésbé harcos fajtát).

    A droidos logikás feledatot cirka 5 percembe került megoldani ami igazán nem zavaró mennyiség és egy kis gondolkodás sem árt néha a játéknak sztem.
  • maxius
    #2282
    Még annál is, amennyire gondolod...
    A cucc mindig randomban kezd, szóval elég sokat kell próbálgatnod...avagy, jobb ha nekiállsz gondolkodni..
  • franco
    #2281
    talán ha leszállnál a magas lóról,és odafigyelnél mit írsz...

    "talan mert jatszanak az emberek, es mennyire igazuk van..."
    ezt a mondatot támadónak értelmezem sry. azért vannak az írásjelek,tudod...

    [11kor leszek,mert épp jobb dolgom akadt...]

  • joe69
    #2280
    ha nem volt vilagos szamodra, akkor kifejtem...
    nyilvan a forum olvasgatasahoz viszonyitva irtam allitasomat
  • Drizzthsz
    #2279
    Sopiler!


    Állítólag csak akkor lehet kitanítani, ha sokszor magaddal vonszolod, s a tetteidből eszébe fognak jutni korábbi kalandjaitok.

    Más, ti hányadik szinten lettetek presztízsesek? Én 15.
  • Drizzthsz
    #2278
    Hülye vagyok. Csak hat irányba lehet mozgatni a szarokat, így az össze lehetőség száma: 6*6*6=216.
  • franco
    #2277
    "es mennyire igazuk van"

    azért van 1-2 jobb dolog is annál,nem?
  • fmarcee
    #2276
    Valaki tud segíteni hogy konkrétan hogy csináljak jedit Bao-durból? Mer nem igazán szoktam használni és valszeg nem is fogom, de már csak ő hiányzik hogy mindenki jedi legyen (meg Mandalore de ő sztem nem is lehet). Nála is csak egy adott helyen lehet mint pl. Mirával vagy valami teljesen más feltétele van?
  • joe69
    #2275
    talan mert jatszanak az emberek, es mennyire igazuk van...
  • franco
    #2274
    én minden körülmények között lájtszébörnek...


    micsoda pangás van itt....
  • GrimReaper78
    #2273
    Az jó, viszont FÉNYkardnak hívják...
  • GrimReaper78
    #2272
    Lehet, hogy alacsony a Wisdom-od.
  • Braveheart
    #2271
    De, szerencsére ott voltak. Most viszont azt nem értem hogy miért nem hat 5ből 4 alkalommal egy erőm se az ellenfélre...
  • Lacee
    #2270
    nem tudod visszahozni őket a fenti menüből? nem jut eszembe, mi a neve, de a térkép-gomb melletti companion-válsztó, fejek vannak rajta :)
  • ulrik
    #2269
    üdv!

    kinek milyen szablyája van, nekem most egy 18-56 sebző egykezes lézerkard upgrade-os, az már jónak számít?
  • HRaVeN1
    #2268
    Kösz ez tényleg megoldja !
  • Braveheart
    #2267
    Hali! Ott tartok hogy egy droiddal megszereztem a filokat a Czerka Copr-tól, és visszavittem azt Ithoriannak. Ekkor mennék tovább a karakteremmel, de eltűnt a 2 segítőm és nem találom őket sehol. Ez bug? Most kéne megmenteni az Ithorian vezetőt amúgy és az utolsó 3 ellenfél már sok nekem ha egyedül vagyok.
  • Lacee
    #2266
    igen, ha nagy az influence-ed, akkor van rá lehetőség. illetve...

    SPOILER

    pl handmaidennel meg kell vívni háromszor az Ebon hawkon (hiába tiltja, használhatsz Erőt is, és magyarázd meg hogy tanítani akartad vele), és utána meg fog kérni, hogy tanítsd...
  • MagyaR
    #2265
    Amúgy itt csinálják a gamehoz a magyarosítást, de ahogy mondtam még szntem max csak az első 10 mondat van lefordítva a gameból : D

    Gondolj bele. Minden eggyes lehetőséget kicsit macerás dolog lefordítani.
  • GrimReaper78
    #2264
    Nincs mit.


    Apropo, írtatok itt páran olyanokat, hogy a többiekből (Mira, Bao-Dur) is lehet Jedit "faragni". Ezt úgy lehet elérni, hogy nagyon nagy a befolyásod felettük? Vagy papolni kell nekik a jedikről? Csak mert én ilyen lehetőséggel nem találkoztam (mondjuk Kreia meg a vak csaj bőven elég volt, szétcinácltunk mindent és mindenkit...)
  • MagyaR
    #2263
    Hát talán 1-2 hónap múlva a 10%-os magyarosítás béta verziója megjelenik majd.

    Amennyi szöveg van a gameba!!!
  • h2oslider
    #2262
    Haló! Nem tud e vki. magyarításról? Mivel elég nehéz a szövege a játéknak elég nagy angol tudás kell hozzá!!! Sajnos..... Ha esetleg vki.-nek lenne hozzá akkor jelezze már itt a fórumon!!! Előre is köszi!!!
  • Johnyy
    #2261
    köszi, alredy értem
  • MagyaR
    #2260
    Tehát szntem töltsetek le egy spyware írtót : DDD
  • GrimReaper78
    #2259
    Ha nagyon elveszíted valamelyiknél a befolyást, akkor nem lesz hajlandó dumcsizni veled az utazások során, a hajón. Én így jártam a Handmaidennel, féltékeny lett, aztán bedurcizott... Ha meg nyersz, akkor ők is eltolódnak abba az irányba, amerre a karkatered (értsd: világos vagy sötét oldal).
  • MagyaR
    #2258
    Na akkor, ezt kapd ki:

    P4, 2.4 ghz , 1 gbram, 128 megás geforce 4 ti 4200.

    És ezzel 1600*1200 -szorosan full grafon fut.
    Igaz, hogy pl. ha bekapcsolom az anistropicot vagy mit maxra meg ezeket a nagyon-nagyon részletes izéket amitől nekem kicsit se lett jobb a grafja a gamenak amikor bekapcsoltam.

    Tehát ezek nincsenek bekapcsolva, de ha nagyon akarnám bekapcsolhatnám és akkor is már kipróbáltam, csak egy kicsit szaggatna
  • switch
    #2257
    Akadásra : #1386
  • GrimReaper78
    #2256
    Nézd át az összes legyakott ellenfelet, ott kell lenni valamelyiknek a maradványai között

    Amúgy az energiaellátást CSAKIS a hídról tudod vezérelni!
  • Johnyy
    #2255
    DE az hogy befolyást szereztél meg bofolyást vesztetél bizonyos karaktereknél, ez mit yelent, mit okoz???
  • MagyaR
    #2254
    Tejjesen eggyetértek.
    Az 1. részbe pl. ha a végén sith leszel akkor mindenkit könyörtelenül lekell gyilkolnod itt a 2. részbe meg nem feltétlenül.

    Sőt ez szinte majdhogynem ugyanolyan, mint az 1. rész.
    Mármint így grafikailag nem sokat változott meg ilyenek.
    Sőt nekem még jobb grafikán is megy, mint az 1 rész : DDD.


    De stílusban szntem nem maradt teljesen ugyanaz.
    Pl. az 1. részbe nem lehetett saját fegyvereket készíteni meg ott sikkal kevesebb fegyver választék volt.
    Monnyuk én nagyokat röhögtem amikor megtaláltam a baltát asszem a dantoinon. Vagy még azelőtt.

    Jó sokat is sebez. Meg bal kezembe kard jobba meg balta : DDD.
    Meg a kombókba se végig ugyanazokat csinálja, mint az első részbe.

    Ott pl. rányomtál arra a power nemtommire amire így felugrott a karaktered megforgott és lecsapott az ellenségre.
    Ott egész végig, ezt csinálta. Itt meg végig változatos mozgásokat végez.

    Meg nekem a karakterek is szimpatikusabbak meg a HELYSZÍNEK is, mint az 1-be.
  • Shep
    #2253
    a bánatba már GOTO jaktján az energy turbulence vagy mi a neve ahhoz hol van a belépési kód, sehol nem találom.
  • [HUN]Crassus
    #2252
    1 hete szedtem le a legújabb driver-t.......persze lehet az attól még szar is:)
  • Johnyy
    #2251
    mien driver van fenn?? mert nekem 5,2 catalyst!
  • mike369
    #2250
    driver lehet a ludas, mert nálam 2800+, 1Gb RAM és ATI9600XT-vel 1024x768 minden fullon döccmentesen fut (kopp-kopp).
  • [HUN]Crassus
    #2249
    nekem 9800/256pro-n 1 G rammal 3G-s procival is szar:)
  • Shep
    #2248
    hát talán a 9600xt sovány neki, mondjuk az a sorozat amúgy is egy nagy átverés szerintem bár sokan azt mondják nem.
  • Johnyy
    #2247
    de mért van az hogy 9600xt fél gigaram, meg 3,2 gigahercen ugy szagat mint a ház????????

    #2237 segítene vki, mert menék vica gémelni:)))))
  • MagyaR
    #2246
    Azér írjátok már le melyik hozzászólásban, mert asszem én még nemvok ott és nem akarom, hogy lecsesszetek emiatt.

    Vagy akkor mit írjak be a keresőbe, hogy megtalálja?