8627
.
  • martin1992
    #8067
    nem, menj a lakásodba és gyere ki és mondja válaszd ki ki jöjjön veled ne jelölj ki senkit
  • Legend Killer
    #8066
    az egy személyes mászkálós mód, alias vé gomb, ugye? már haccázszor próbálkoztam vele, de azé kösz. szal, ah erre gondoltál, sajna ez nem nyert :D.
  • W B
    #8065
    ezzel a küldivel még nem találkoztam.
    de aszem tudom mi a hiba. tedd ki őket a csapatból. (ahol be tudod állítani, hogy ki menjenek veled)
  • Legend Killer
    #8064


    help mí pls, bárhol teszem le őket, nem jó nekik.
  • Legend Killer
    #8063
    de én mondom, hogy ugyanaz a gépem, mint régen és régen tök simán, minden szarság nélkül szépen végig toltam :S :DD.
  • Legend Killer
    #8062
    1ébként mikor Teloson egyedül kell menni vmi izékhez - régen végig vittem, nemtom hírtelen kik ők - Kreiáékat ott hagyom a szomszéd c blokk részében és egyedül vok b3nál, ilyet szól, ne akarj átverni minket...

    akkor hol tegyem le a két társam, hogy tök1edül legyek?
  • martin1992
    #8061
    nekem is elmosódik a kép mikor nagy sebességgel megyek vagy valamilyen erőtrükköt alkalmazok mi nem harc során kell
    de nekem nincs két magom
  • Ryder62
    #8060
    A kétmagos proci miatt van. Olyan játékosok jöttek ezzel a problémával akiknek kétmagos procijuk van. Na, ilyenkor örülök hogy egymagos procim van mert ez az egyik kedvenc játékom.
    Egyébkén van egy olyan progi amivel kilőheted az egyik magot. Állítólag az megoldja a problémát. De nem biztos.
  • Rolly
    #8059
    pls vlki segítsen multkor is leírtam már a bajomat csak nemnagyon válaszoltak rá beírom mégegyszer hátha ... miután megölök vkit egszerűen beakad a karakterem és nemtok továbbmenni és csak úgytudom korrigálni hogyh elmentem majd betöltöm de elég trágya úgy játszani hogy 5 percenként töltögetek próbálkoztam patchel is de amikor teszi fel kiír 1 hibát hogy fájl hibás a dialog.txt gondoltam magyarítás miatt egye fene letörlöm fullra a gépről visszateszem tenném fel a patchet és még mindig az a hibás és már nincs ötlet vkinek van?
  • Legend Killer
    #8058
    De minden ugyanaz a gépen, mint régen, szóval nem amiatt. És régen ilyen egyáltalán nem volt. Amúgy azért kösz a válaszod.
  • wedge31
    #8057
    A kétmagos proci miatt.
  • Legend Killer
    #8056
    Amúgy arra tipp, hogy miért mosódik el a gép a telosi fogatversenyen, ha rohadt nagy sebességgel száguld? :S De Peraguson is párszor elő fordult mászkáláskor... vagy is ilyen sárgás rácsos :S... kurva szar... én vidi karira gyanakszom, de régen ilyennel nem volt probléma és most is ugyanaz a vidi kari, mint anno :S.
  • Legend Killer
    #8055
    :(

    de nekem volt kté hónapig, csak szar lett az xbox 360 :@@@@@... Karácsoynra kaptam, január vége, de legkésőbb február vége felé búcsút inthettem neki :@.

    pankrációs géjm miatt kellett, nagyon nagy :D.
  • Szabi1991
    #8054
    sajna nekem sincs :-(
  • Legend Killer
    #8053
    de ez csak konzol :'(... pc-n :P. ott nincs ilyen. amúgy nagyon jó. nincs konzolom :(.
  • Szabi1991
    #8052
  • Legend Killer
    #8051
    Azt utálom az ilyen géjmekben, hogy nem lehet Sithként kezdeni :@ és gonoszként végig harcolni és tanítványt kiképezni, meg a legnagyobb Sith-é válni... áhh... tök jó lenne úgy... és hatalmas pusztítást lehetne csinálni :D.

    Amúgy magyarosítás jó, csak pár elgépelés van benne.
  • Rolly
    #8050
    magyarul mindig őt támogassam okés te azt megmondanád hogy mittegyek az ellen hogy ne akadjak le a harcok után?
  • Muki100
    #8049
    Attonnal vagy 90 vagy 10es influence kell, tehát a kritikus pontoknál vagy mindig leszólod vagy mindig egyetértesz vele, nyilván azt amelyiket már elkezdted.
  • Rolly
    #8048
    hi all valaki segítene? mert 2 problémám is van. Az első a hogy mikor harcolok és vége van egyszerűen nemtudok mozogni és csak úy tudom korrigálni hogy elmentem majd betöltöm és elég szar úgy játszani hogy ezt 5 percenként kell csinálni vmi tipp? a másik meg azlenne hogy hogytudom atont átképezni jedivé? mindig őtvigyem ki és beszéljek sokat vele vagy mi?
  • Legend Killer
    #8047
    közben letöltöttem.
  • Shiwo
    #8046
    tényleg a szűrökkel lehet a bibi..próbálkoztam, egyre lejebb vettem, kikapcsoltam őket, de nem használt..próbaképp bekapcsoltam az összeset és maxra tettem mindent amit lehet..azóta jó :)
  • Legend Killer
    #8045
    JA-hoz?? Akkor kéne.
  • Muki100
    #8044
    Egy modgyűjtemény a Jedi Academyhez.
  • Legend Killer
    #8043
    az milyen géjm? kíváncsi vok rá.
  • Terminátor14
    #8042
    Ezer köszi! :)

    Kipróbálom este, ha hazaértem a meccs után.
  • Lord Myn
    #8041
    Kell egy kicsit hackelni is, úgyhogy szükséged lesz egy hex-editorra, hogy lehessen widescreen-ben játszani. Infók itt:

    KOTOR 1

    KOTOR 2
  • Terminátor14
    #8040
    Valaki tud esetleg olyan patchről (az első és a második részhez is érdekelne), ami kibővíti a választható felbontásokat? Nekem 1920*1080 kéne, ami ugye ráadásul wide screen.

  • Adaminho
    #8039
    Oké nem szoltam:D már sikerült másodszor is végig vinni XD most a Star Wars The Knights of the Force-t csapatom:D
  • Katuslove
    #8038
    ati 9250-es VGA kártyánál,hogy lehet vagy hol lehet átállítani az AA-t?:S
  • Adaminho
    #8037
    Sziasztok! Lenne 1 kérdésem:D Végigtoltam minden bolygót és most nem tudom, hogy mit kell csinálni elvileg már csak harcolni kéne a fő sithekkel, de nem tok hozzájuk eljutni :D
  • N1ggA
    #8036
    Lehet, hogy az a baj, hogy tört a játék, nem eredeti.
  • tilato
    #8035
    hi. valaki tudna segíteni? az lenne a problémám hogy a játékban ha egy video elindul szépen végigmegy és utánna lefagy a játék... de eleinte csak egyszer, tehát visszatöltöttem a mentés végig néztem a vidit megint és másodjára nem fagyott le, de most elértem egy olyan ponthoz hogy mindíg lefagy:S ez mitől lehet? így nem tudod tobvább jutni:S
  • takysoft
    #8034
    Sziasztok.
    Most vagyok itt először(ami talán hiba, mert akkor talán hamar választ kaphattam volna a kérdéseimre:D)

    Vista 64 Ultimate-et használok, és volt egy igen komoly gondom a játékkal.
    Először elindult, majd többé soha.
    Több fórumon olvastam, hogy a configban a hangok kikapcsolása megoldja ezt a gondot, de hát úgy nem jó játszani.


    Több órányi kutakodás után megtaláltam a megoldást: az "Mss32.dll" file a hibás, nem szereti a vistát. De tökéletesen működik a játék, ha kivesszük ezt a file-t a Kotor1-ből és betesszük a Kotor2-be.

    (van egy kotor1-es gondom is, de azt inkább annak a topicjába:D)

    Remélem van akinek tudtam segíteni.
  • SG
    #8033
    Pedig a szűrők állítgatása lesz a megoldás, nálam legalább is az volt. Bizton állíthatom, mert végigpróbálgattam az összes kombinációt, és abban a pillanatban ahogy 16x aniso és 8x AA-t beállítottam, megszünt a beragadás,kamera-pörgés forgás. Bármi más variációnál előjött újra.
    Ha a játékból nem megy az állítgatásás, próbáld meg fixre beállítani a videókártya kontrolpaneljéből. Mind Nvidiánál mind ATI-nál lehetőség ven erre.

    Esetleg megpróbálhatod még letiltani a hardvare cursor opciót, ez nekem segített egy helyen, amikor az űrkikötőből nem engedett betölteni a belvárosba, de a hardveres egér tiltása után meg igen. Persze mire rájöttem erre jópár agysejetem elpusztult az idegtől :) Az egeret a játék indítása előtt tudod letiltani a launcher segítségével.

    Sok sikert.
  • Ryder62
    #8032
    Az orvosi részlegben van egy terminál és az csörög. Odamész fogadod a hívást és akkor közlik veled a találkozó végső helyszínét.
  • Katuslove
    #8031
    Hello mindenkinek!:D Tehát nekem is jelentkezett a karakter megállós,kamera forgós probléma:S és mikor próbáltam átállítani az antialiasing -et nállam nem engedte változtatni,ezért kikapcsoltam mindkettőt ,de még ezután is megfagy a kari.Mit ajánlotok?:S
    talán segítene az,ami a kotor1-ben,hogy kikapcsolom a hangot?:S:S
    PLS HELP!!!
  • Calver
    #8030
    emlékeim szerint annyit kell csinálnod h kivágod a társaidat a csapatból, akkor kezdődik a móka.
  • Piero 7
    #8029
    sziasztok! tudnátok segíteni?:D A Citadel Station on vagyok és a Czerkával szöetkeztem.. na szoval van az a feladat h Luxa helyett kell elmenni az orvosi részlegbe egy fegyveres találkozora egyedül.. egyedül mentem az orvosi részleghez és akármit csináltam nem történt semmi.. azt monták h "jelentkezfi fognak" .. de eddig nem tették meg.. pls help mee :D
  • SG
    #8028
    Esetleg ez is segíthet a frissen telepített játékon, vagy később segíthet, ha beragad, vagy írányíthatatlanná válik a karakter, nekem bejött !

    Idézek magamtól, a 7994-es hozzászólás:

    "Na nekem is megállt a karakterem a harci mód befejeztével néhányszor. és csak forogni lehetett a kamerával, de nem mozdult. Kipróbáltam amit javasoltak páran, és letiltottam a két procimag közül az egyiket, mondanom sem kell hogy semmit sem segített a dolgon, ugyanis nem ez volt a hiba ! A hibajelenséget(legalább is az én gépemen) a texturák és velük kapcsolatos szűrők okozták. Addig kombináltam az anizotropikus szűrés és az antialiasing együttes viszonyát, amíg sikerült megoldani a problemát.
    Amikor hibázott a dolog: 16x aniso és 4x AA vagy kisebb aniso és 2-4x AA.
    És ahogy jó, vagy minden max: 16 ani 8x AA, vagy minden szűrő kilőve.
    Az alap textúrabeállítás(low, medium, high) nem befolyásolta a dolgot.

    Azért vagyok teljesen biztos a dologban, hogy ez okozza a karakter beragadását harc után, mert amíg ezt nem kombináltam ki, addig 5-10 percenként beragadt az emberem és csak a quicksave/load kombó segített, de azóta egyszer sem csinálta pedig már jópár pályán átmentem és sok játékidő is eltelt.

    Tehát akinek beragad az embere és csak a kamerát lehet forgatni, ne a procimaggot tiltogassa, hanem kezdjen el bűvészkedni a szűrőkkel, vagy ha amúgy is gyengébb a gépe, kapcsolja ki mind. "