8627
.
  • Sith
    #2325
    Nem nem ugy fogsz tudni kardozni mint a Academyben elég távol áll tőle
    nem egészen te irányitod a harcot csak a támadás tipusát tudod megadni
    itt van mondjuk 3-4 féle támadás tipus kiválasztod hogy te mondjuk most egy eröset akarsz ütni pld mindegyikhez van elöre eltárolt mozgás amit szépen megcsinál a karaktered ebbe te nem szolhatsz bele csak az elejen hogy mit csinaljon
    fénykardot majd kapsz... a story szerint megkapod az alkatrészeket össze lehet rakni vagyis rakatni s egy két helyen hozzád is vágnak egy fénykardot (persze nem bekapcsolt állapotban)
  • RTW
    #2324
    Ti megértitek, amit a robotok vagy az emberek mondanak? Az a baj, hogy angolul van. Ti jól tudtok angolul?
  • Kovász
    #2323
    Ki kell, hogy ábrándítsalak, de ez nem akciójáték, hanem szerepjáték. Itt nem az a lényeg, hogy milyen gyorsan nyomkodod a gombokat és hogy milyen jól rángatod az egeret. De ha játszottál volna már valaha is szerepjátékkal, akkor ezt tudnád.
  • bigapó
    #2322
    nem mert, ott te szabályoztad, hogy éppen milyen mozdulatsort viszel be és ez is fps, csak kicsit más stílusban tálalva. hozzáteszem, nekem ez jobban is tetszik:) itt csak megadod, hogy éppen melyik támadás fajtát, esetleg erőhasználatot alkalmazod. Fénykardod elég későn lesz majd, állítólag 12-es szint körül.
  • RTW
    #2321
    Ja és mikor lesz fénykardom?
  • RTW
    #2320
    Majd úgy fogok tudni kardozni, mint pl. a Jedi Academy-ben?
  • bigapó
    #2319
    hát ha muszály:) ennyit mindenki megérdemel, hát még ez a játék:)
  • Lacee
    #2318
    SPOILER

    hát szerintem a droidokkal annyi történt, hogy GO-TO valahogy engedett a kisebbenk, mert a befejező videoban felrobbant a Malachor V. vagyis, el tudta indítani azt a gépet ami megsemmisítette. vagy nem?
  • bigapó
    #2317
    nincs. melóban le van tiltva.
  • Kovász
    #2316
    "Bevezetés a szerepjátékok világába"
  • RTW
    #2315
    van windows messengered?
  • bigapó
    #2314
    ezt hogy érted? igen megtudod "suhintani", de nem rajtad múlik közvetlenül, hogy találsz-e vagy sem. Ezt különböző értékek alapján számolja a gép, amit menetközben tudsz majd fejleszteni. Elég összetett, ez csak a lényeg és a felszín, a játék alatt majd jobban rájössz, de ne úgy nézd, mint a Doom-ot. Ez nem az.
  • RTW
    #2313
    A fénykardot majd tudom irányítani?
  • bigapó
    #2312
    abbahagynia nem kell, csak kicsit átértékelnie amit eddig ismert a világból:))
  • bigapó
    #2311
    ez nem fps.
  • Kovász
    #2310
    Szerintem most hagyd abba a játékot..
  • bigapó
    #2309
    ha a tiszta játékidőt nézzük, amit számol a gép asszem 2,5-3 óra. Nem tudom biztosan, mert mondom nem nézem. Most úgy 4 óránál tartok összesen, ezért tippelek ennyire. De béna is lehetek:) nem rohanok
  • RTW
    #2308
    ja és a lövést én nem tudom irányítani?
  • RTW
    #2307
    mennyi idQ alatt csináltad meg?
  • RTW
    #2306
    a prológ utáni
  • bigapó
    #2305
    melyik? a prológ vagy az utánna lévő első pálya? különben attól függ milyen gyors vagy, szerintem. legalábbis én nem szoktam ezt nézni.
  • RTW
    #2304
    Hello mindenkinek. Az 1. pálya milyen hosszú?
  • Jimmyke
    #2303
    Revan egy ős-Skywalker? :)
  • Drizzthsz
    #2302
    Lehet, hogy a SWEPIII-ban van valami fordulat, amire nagyon hasonlított a dolog, s a film az első...
  • Drizzthsz
    #2301
    Héj, emberek, nekem elsőre sikerült. Nehogy azt higgyétek, hogy ilyesmi kifog rajtam... Analitikus módon oldottam meg.
  • fmarcee
    #2300
    Mármint az a színes maszkos valójából fehér maszkos.
  • fmarcee
    #2299
    Öhh Revan?? Már végig nyomtam a játékot és már másodjára jáccom de Revant még nem láttam a menüben. Nem az a színes maszkos áll ott? Egyébként attól függ sztem hogy a párbeszédekbe milyennek állítja be Revant (értsd: gonosz-e vagy sem vagy nő vagy férfi), hogy az elején amikor beszélgettünk Attonnal mit mondunk neki.
  • Jimmyke
    #2298
    Valami kell, hogy a 3 alapköve legyen :)
  • GrimReaper78
    #2297
    Na, az lenne az über-kicseszés a jónéppel. De kétlem amúgy.
  • GrimReaper78
    #2296
    Az Obsidian fórumon azt rebesgetik, hogy felsőbb utasításra (értsd: Lukasarc) vágták ki. Ha ez tényleg így van, az még nagyobb gáz... Nem olvastam el mind a 17 fórumoldalt, de úgy tűnik, hogy egyetlen fejlesztő sem nyilatkozott, ami csak ezt a gyanút erősíti meg.
  • Tom911
    #2295
    Esetleg nem lehetséges, hogy a DVD-s verzióban benne vannak a kivágott részek?
  • MagyaR
    #2294
    Basszus. Mindenképp gonosznak kell revannak lennie itt a 2. részben???
    Mostmár amikor belépek a gameba nem az a kőfejű hanem revan áll ott ilyen hülye ölbetett kezekkel.

    Ő a jatek folyamán mindenképp gonosznak kell, hogy legyen????????
  • fmarcee
    #2293
    Aha bennem is maradt valami kis hiányérzet utána, jobb lett volna hogy ha nem vágják ki a végét. Csak azt nem értem akkor a fejlesztők mégis mér tették meg mer végülis az a dolguk hogy jót (eladhatót) csináljanak vagy mi és akkor valami okuk csak kellett hogy legyen. Nemhiszem hogy ők ne érezték volna hogy kell valami komolyabb lezárás a végére. De ezzel együtt is sztem jó játék.
  • GrimReaper78
    #2292
    Köszi. Durva. Még nem ovlastam végig, de valahogy az a sejtésem, hogy nagyon elb...ták a játékot azzal, hogy kivágták a befejezést...
  • GrimReaper78
    #2291
    Én most kezdtem el újra az 1. részt, anno nem játszottam végig mert a nyomozós résznél az Itharianok vagy micsodák bolygóján mindig elkaptak és kinyírtak.

    INNENTŐL SPOILER!!!!!!!!!!!!!



    Szóval még nem tudom, annak milyen a vége, de ez a sztori bár iszonyatosan tetszett, a vége némi űrt hagyott bennem. Mint már írtam korábban, nem tudom, mi lett a droidiokkal, stb. Kreia megmurderolt, aztán elszálltunk a bolygóról. Ennyi. Háát, nem túl sok...
  • fmarcee
    #2290
    #2066
  • fmarcee
    #2289
    Nekem 2500 xp kellett volna 27hez . Lvl 15 jedi sentinel/lvl 11 jedi master.
  • GrimReaper78
    #2288
    Milyen link?
  • fmarcee
    #2287
    Nem vagy hülye nekem is teccik a sztori is játék is és a vége se olyan szörnyű. Mondjuk lehet mind2en hülyék vagyunk de nemhiszem. Sztem jobb mint az 1 volt.
  • Lacee
    #2286
    tényleg, nektek hányadik szinten ért véget a gamma? én 27-es voltam, lvl 15 guardian + 12 watchman