8627
.
  • [HUN]Crassus
    #2445
    ÍGy +50-el üt:)
  • Dnai13
    #2444


    Ehheh.
    Elakadtam :'(. Ráadásul teloson, na mind1. Lényeg h elmentem segíteni a ceruzáknak (czerka) elvittem a robotot, lezúztam sulsk-ot vagy kiaz, visszamentem, levertem a mercenariest, elmentem a dockba, megkaptam a fénykardhozzávalómat, elvittem annak a TSF-es palinak a stukkert amit az a tolvajbanda dobott mikor elcsentem a droidot.
    DE MÉG MINDÍG ITT VAGYOK! :(

    Vhol elvesztettem a fonalat mert hugom itt traktált folyton és nem tudtam figyelni, de nem találtam később a message logban. Dark karim van amúgy (9es lol). Tudna vki segíteni?

    És akinek volt az a végigjátszása, adna egy linket?
  • Drizzthsz
    #2443
    A to hit módosítóját miért nem írja be soha senki? Nekem asszem +33/+32, mert még nincsen sajna short Lightsaberem. Szint: 18\19 körül.
  • [HUN]Crassus
    #2442
    Néhány védőerőt bekapcsoltam:)

  • Jimmyke
    #2441
    LOL :)
  • Kovász
    #2440
    Ha ekkora láma vagy, h még egy sz*ros warezt se találsz akkor megérdemled
  • Jimmyke
    #2439
    Ha tudsz warez címeket akkor azokat küldheted.
  • dartonita
    #2438
    jaaki ilyen finnyas :>

    OFF:

    Kedves Felhasználóink!
    Ezúton tájékoztatunk mindenkit, hogy a mai napon mi is leálltunk a warezzel. A szervereket eladtuk, infralámpát vettünk helyette. Mától füvet termesztünk

    ez ma nagyon megtetszett
  • Kovász
    #2437
    LOL
    Ha sem fájlcserélő, sem warez nem jó neked, akkor mégis honnan akarod letölteni?
    LOL
  • Jimmyke
    #2436
    fájlcserélő nem kell thx.
  • Drizzthsz
    #2435
    Ha elkezdted volna már akkor szedni bittorrenttel, amikor először kérdezted, már rég lent lenne, vagy nézz szét dc-n.
  • dartonita
    #2434
    bithumen-torrent
  • dartonita
    #2433
    ezek mar uberdark powerek,szal ez csak sith.
  • Jimmyke
    #2432
    Na még mindig senki sem tud egy ingyenes letöltési helyet?
  • Drizzthsz
    #2431
    Force Crush? Hmmm. Az valamilyen prstige power? Kinek jár? Consular, vagy Sith?
  • dartonita
    #2430
    a foellenfelek kivetel nelkul.a legjobban hasznalhato ero a force crush amit asszem megkaptam 5.szinten.azellen nincs vedodobas,ugytunt:P

    atton arca meg ugy nezett mar ki mint egy zombie.engemis kirazott tole a hideg :)
  • Thanatos
    #2429
    vannak bőven hiddel... :)
  • Drizzthsz
    #2428
    Kiváncsi vagyok, ki az, aki save-elni tudná egy killedet, vagy egy 3. szintű life-draint...
  • Tatyla
    #2427
    ügyes...
  • Thanatos
    #2426
    SPOILER

    csak igy lehet kinyitné és elvielg attól függ hogy összetörik e hogy a game elején a sok sok párbeszédben mit mondtál hogy revan gonosz vagy jó volt, ha gonosz ako nem törik össze ha jó akkor igen..., legalábbis valahol iylesmit olvastam :)
  • [HUN]Crassus
    #2425
    Állat!:)
  • Vittorio Boots
    #2424
    Nálam nem törött össze, lehet h a nagy mászkálásban találtam vagy csináltam mást is.
    Én Sentinelként/Masterként Force Wave-t nyomtam, sokat segített mindenhol! De a fénykard azért látványosabb :)
  • dartonita
    #2423


    ez a vegso csata elotti allapota a fiunak,de hozzateszem nem csinaltam meg minden kuldit,ugyhogy valszeg ennel joval taposabb figurakat lehet 'kesziteni'
  • fmarcee
    #2422
    Nem volt más mód az ajtó kinyitására? Mer így összetört benn az a holocorn micsoda. Én kerestem vagy 10 percen át vmi más módot de nem találtam.
  • fmarcee
    #2421
    Sztem teljesen mind1. Én szépen elhelyezkedésük szerint mentem sorba.

    Én jedi sentinel/jedi masterrel mentem, és végig dexet és wisdomot nyomtam. Amikor komolyabb csata volt bekapcsoltam a jedi mester egyedi erejét (minden magamra ható erőcuccot bekapcsol, amiből jedi mesterként volt bőven) és master flurryval daráltam. Így kb. 4 ütéssorozat volt a főgonosz elintézése (mondjuk a röpködő kardokkal így is izzadtam 1 kicsit).
  • Vittorio Boots
    #2420
    Nois, van a bejárat 5 lehetséges iránnyal. Jobbra az elsőnél bent lesz valahol egy Thorium Charges cucc, ami egy bomba! Jobbra a másodiknál lesz hátul (azaz ha bemész tök egyenesen és a végén balra fordulsz, akkor ott lesz)egy zárt ajtó, amit szimplán az ajtónyitással berobbantasz nyugi, felajánlja a robbantást, ha megvan a Thorium Charges). Még mielőtt kimennél a 2. bejáratból, a bejárat előtt dobsz egy jobbost és ott lesz kapásból egy terminál, azon egy teszt. Na azt megfejted, mert ügyes vagy és mehetsz a gázos helyre ahol egy újabb teszt van, meg még egy újabb. Aztán majd meglátod, nem lövök poént!
    A bolgyókat én így látogattam meg: 1. Peragus; 2. Telos (és itt mindent); 3. Dantooine; 4. Nar Shaddaa; 5. Onderon/Dxun; 6. Korriban;
    7. Onderon (inentől ugye újra meg kell látogatni a helyeket); 8. Dantooine; 9. Telos (Atris); 10. Telos - Citadel Station; 11. The Ravager; 12. Malachor V - Endgame
    A vége már egy kicsit nehéz tud lenni, de azért minden megoldható!
  • Johnyy
    #2419
    És a bolygókat mien yorrendvben ayánlott átnézni?
  • Johnyy
    #2418
    ha van aknád akor a aytómenüben van....
  • Rambo 20
    #2417
    Egyáltalán hogy kell berobbantani?
  • Rambo 20
    #2416
    Eh.Nem igazán értem.
    De ha jól értem akkor a nagy térnél van egy ajtónál egy gránát amit a twi' lek hullás ajtónál kell használni?
  • Vittorio Boots
    #2415
    Nekem a Visas csajom 180-as sebzéssel pörkölt, ha használta a Force Storm-ot a játék végén. Az én karakterem meg a duplalézerkarddal, ha benne volt a SAJÁTNÉV kristlyom, meg egyéb nyalánkság, és használtam a sebességgyorsító speckót, akkor egy sorozatütéssel, elért akár 3-400 sebzést is! Ez néha nagyon jól jött!
  • Vittorio Boots
    #2414
    Először is el kell menned jobbra az első bejárathoz, ott keresned kell egy speckó gránátot. Ezután a jobbra a 2. bejáratba kell menned ott a végéig, ahol le van zárva az ajtó, azt felrobbantod, bemész stb. Utána onnan vissza egy konzolhoz (ugyanitt a 2. jobb bejáratnál van), ott egy tesztet kitöltened (5 feleletedből 4 jó legyen) és akkor kinyílik egy ajtó a "gázos" résznél! Ezután evidens asszem!
  • Rambo 20
    #2413
    Amúgy már nagyobb prezstis(na ezt nem birom kimondani) osztályú emberkék már nagyon odaütnek?:)
  • Rambo 20
    #2412
    Nem tudna nekem megmondani valaki hogy hogy tudok továbbjutni a Sith Akadémiánál??
    Felderítettem az egész terepet.
    A főtéren van két bezárt ajtó és még van egy szar ajtó egy twi' lek hulla mellett.
    Meg még van valami "gázos" folyósó végén két ajtó de amúgy nem toM' mit kéne tennem!
    HELP PLÍZ!!!!
  • Zsolo007
    #2411
    Én is hamarosan nekiesek egy sith karinak :)
  • Vittorio Boots
    #2410
    Hello mindenkinek! Most értem a végére a gaménak! Nem is tudom, hogy mennyi időt játszottam vele, de azt hiszem, ez lesz az első, amelyet még egy párszor végigjátszok. Most a Light Side-dal nyomultam végig, de ezután mindenkit le fogok kalapálni, hogy a sötét oldalt is megkóstoljam.
    Persze néha kellett egy kis segítség is (ezt a külföldi forumok és egy végigjátszás jelentette), de végülis nem olyan nehéz ez a játék, ha kellő angol nyelvtudással rendelkezik az egyén. Viszont ami abszolúte de nem tetszett, az a kifagyások rendszeressége. Annyiszor kellett mentenem a játék alatt, mint még soha eddig. Ez a soowash gamma tök rendszertelenül kifagyott. A végén már azért könyörögtem, hogy vége legyen a játéknak és vele együtt ennek a kálváriának.
    De ez lehet, hogy csak az én problémám! Végülis ez a játék nagyon jó, és csak azt remélem, hogy lesz 3. rész is, amiben orvosolnak kissebb-nagyobb problémát is (azért el tudnék képzelni egy hasonló stílusú játékot Luke Skywalker idejében is).
  • Dnai13
    #2409
    Na, nekem full dark lesz, de majd a 2. karim lesz az ász a köbön, ez csak tapasztalat szerző, de majd mutatok shotot :D, most 7es. xD
  • Braveheart
    #2408
    hát nekem is van egy 9es karakterem de ez volt az első és hanyagolom. pedig már kezdett vörös lenni a köd mögötte :)
  • [HUN]Crassus
    #2407
    már készül!!!(csak még 2. szintü:P)
  • malter
    #2406
    én a sötét oldalra gyurok,de eléggé az elején vagyok,és a kis angoltudásom miatt hanyagolom is amig nem lesz magyaritás,pedig szivesen mutattam volna:)