8627
.
  • MagyaR
    #2485
    Na mind1. De én ott átkutattam a romokat meg minden tehát megcsináltam. Amikor visszamentem ahhoz a polgármestercsajhoz akkor már tuttam olyat kérdezni, hogy van-e még valami munka????

    Tehát az már csak mellékküldetés akart lenni.
  • Zsolo007
    #2484
    De áruld már el miből gondoltad hogy revan áll a menüben??????? Átlátsz a maszkon vagy mi?
  • franco
    #2483
    örök vitatéma...


    szvsz dupla
  • Zsolo007
    #2482
    Ha duplát akarsz akkor jobb ha két simád van (szerintem)
  • MagyaR
    #2481
    De azzal kezdtem az egészet ( még nem ma ), hogy hirtelen kijelent revan a menümben és, hogy akkor őt kell-e kinyírni.
    De senki sem válaszolt.
  • Zsolo007
    #2480
    és nem revan áll a menüben
  • franco
    #2479
    jaja.

    SPOILER

    dantun mindenképp kapsz,ha megcsinálod amiért odamentél
  • Tatyla
    #2478
    dupla vagy sima fénykaszát érdemesebb csinállni?
  • MagyaR
    #2477
    Melyik jeti mester??
    Aki a könyvtárban van vagy ki?
    Nekem nem adott : D.
    Az alkatrészeim pedig megvannak szerintem és nem tok csinálni, tehát akkor nemtom mi van.

    De korribanon ugye lesz egy nyomorék sith akitől eltom venni a kardját : D?
  • Zsolo007
    #2476
    Akkor minek állítasz olyat a HSZ-edben amit nbem tudsz biztosan, egyesek biztosnak és sziklaszilárdnak veszik amit te állítasz közben meg kiderül hogy találgatsz......
  • Zsolo007
    #2475
    Ha sith vagy akkor 1et kapsz és azt alkatrészből megcsinálja bao dur.
    Ha jedi vagy akkor 1x csinálhatsz alkatrészből, másodszor pedig a jedi mester ad neked egyet :)
  • MagyaR
    #2474
    Azér kérdeztem, hogy őt kell-e megölni a végén ez esetben.
    Tehát akkor nem. Oké. Megnyugodtam : D
  • MagyaR
    #2473
    Mér? Ki a franc ad ott kardot?
    Lehet alkatrészeket vásárolni és asszontátok, hogy dart maul fejjel meglehet csináltatni, de nekem nem akarja megcsinálni.

    Odamegyek hozzá. Mondom neki, hogy megvannak az alkatrészek. Ő meg mond valamit amit nem értettem és ennyiben marad a dolog.
  • Zsolo007
    #2472
    Őt ugyan te meg nem ölöd :)
  • Zsolo007
    #2471
    4 vége lehet legjobb tudomásom szerint
  • Zsolo007
    #2470
    De Revan elment az univerzum ismeretlen részébe felkutatni honnan erdenek az új típusú sith tanítások, a vége felé elmondják
  • MagyaR
    #2469
    20000 vége lehet ennek a gamenak, tehát semmit olyat nem tudtál meg ami nagyon lényeges lenne.
  • Zsolo007
    #2468
    Szenvedni kell a lézerkardért? semmivel sem kell többet szenvedni mint az 1ben. Mellesleg ha dantooint megcsináltad és nincs kardod akkor balfasz vagy.....
  • Braveheart
    #2467
    Mivel még nem tartok nagyon előre nem tudom mi lesz.
    Amúgy meg engem ne lollozz le.
  • MagyaR
    #2466
    SPOILER! Hogyha azt mondod Attonnak, hogy revan gonosz volt akkor végülis azt ölöd meg.
  • Zsolo007
    #2465
    Természetesen nem örülök neki, de mint azt leírtam engem jobban hajt akkor hogy megtudjam mi miért :)
  • MagyaR
    #2464
    3 és félszer. a 4ediket amikor csajjal kezdtem végigvinni abbahagytam.

    És ott az összes bolygón mindig jöttek azok a bérgyilkos szitek akiktől mindig elvettem a kardjukat.
    Itt meg már lassan a game feléhez érek és még sehol sincs lightsaber.

    De akkoris a negyedén már túl vagyok : D.
    A dantoint már megcsíntam. Tehát ez a 2. És hány bolygó is van összesen?

    Na 8. de az 1be automatikusan kaptál sabert, ittmeg úgy kell megszenvedni érte : D. Meg azis milyen kitolás már, hogy itt a korribanon bementem abba a barlangba.
    Ott összefutottam azokall a jeti szellemekkel.
    Gondoltam végre lesz saberem!!!! Aztán a nagy fenét : DD.
  • Zsolo007
    #2463
    Ezt el is hiszed? LLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL
    (mármint hogy azt ölöd meg akivel az 1et nyomtad)
  • Lacee
    #2462
    hát azért nagyon nem mindegy, hogy tudod-e egy adott történet végét, fordulatait vagy sem...

    pl ha egy filmet nézel, örülnél ha elmondanák hogy "a végén kiderül hogy a csávó álmodta az egészet"? :))
  • Braveheart
    #2461
    De igenis írja csak oda hogy Spoiler jön mert én pl nem tudtam hogy azt kell kinyírni majd akivel végigvittem az első részt! És milyen jó lett volna ha magam jövök rá!
    Amúgy meg nem kötekedek senkivel ok nélkül
  • Lacee
    #2460
    egyetértek...

    a menüben amúgy sem Revan áll, nézd csak meg a maszkját: nem ugyanaz!
  • Zsolo007
    #2459
    OFF

    Egyszerűen nem bírom felfogni hogy mi ennek a hülye spoilerezésnek az értelme, hacsak nem a végét mondja el, de ha mégis elmondja akkor méginkább kíváncsi vagyok rá hogy hogyan jutok oda és miért lesz az ami, nempedig elveszi a kedvem, szerintem ez a spoilerezés nem már mint egyszerű kötekedés......
  • Braveheart
    #2458
    Spoiler bazeg Spoiler!
  • Zsolo007
    #2457
    Nem fér ki a teljes neve
  • franco
    #2456
    nem jön le nekem a hsz-edből h te 4x végigtoltad volna az 1et...
  • Zsolo007
    #2455
    Megtaláltam: Maximus Decimus Meridius
  • MagyaR
    #2454
    A jó életbe.
    Összeszereztem a fénykardhoz minden alkatrészt, de az a hülye dart maul fejű nem akar készíteni nekem!!!

    Amúgy az atton akit ugye kiszabadítasz az elején abból a börtön szerűségből.

    Hol is kell neki megmondani, hogy revan gonosz volt-e ??
    Melyik résznél?

    Én már jól elcsesztem a gamét, mert ezekszerint véletlen asszontam neki, hogy gonosz volt revan.
    Ezér már nem az a kő fejű hapek áll nekem karbatett kezekkel a menüben hanem a revan gyerek.

    Most a végén, azt kell kinyírnom akivel a kotor 1et végigvittem ???
    A fene! Akkor meg mi a fenének vittem végig néccer a kotor 1et???
    Hogy kinyírjam, a hapekot akivel végigvittem???

    lol!

    Na mind1. De ugye a korriban bolygón vannak sitek akitől ellehet csórni a lightsaberjüket?????????????
  • Zsolo007
    #2453
    Egy kicsit OFF-topic lesz, de nem tudja teljesen véletlenül valamelyikőtök hogy mi Maximus teljes neve a Galdiátorban? :)

    (Az ő nevét akarom adni a sith karimnak :D)
  • [HUN]Crassus
    #2452
    thx! megyek én is tolom a sötét jedimet:)
  • dartonita
    #2451
    ahbazge annyit dumaltunk rola,muszaj nekiallnom megen :) jo jatekot!
  • [HUN]Crassus
    #2450
    NAGYON ÁSZ LENNE! kár,hogy nincs multija............
  • dartonita
    #2449
    jokis csata lenne ezt a ket sracot egymasnak engedni
  • [HUN]Crassus
    #2448
    a poén az,hogy szinte semmit nem vettem még árusoknál,mert szerintem nagyon jók azok a cumók is amiket csak úgy lehet szerezni.....
  • Drizzthsz
    #2447
    www.gamebanshee.comon belül van a végigjátszás a Kotor 2 alatt.
  • dartonita
    #2446
    nah kivancsisagbol felturboztam enis,de 30as koruli attributumokat nemtudok produkalni,szal grat.valszeg televagy mindenfele jo cuccal:)