8627
.
  • Braveheart
    #2405
    Vki rakjon be egy képet egy full dark sideos karakterről is!
  • Jimmyke
    #2404
    Aha, biztos :)
  • [HUN]Crassus
    #2403
    ja ja naygon ütős a consular WM kombóm:) buffban 50-es támadása van/serkentők nélkül/
  • Jimmyke
    #2402
    Light Side rulzz :)
  • [HUN]Crassus
    #2401
    Hát ennyi:( sajna mivel Nar Shada-t nemtudom megcsinálni a bug miatt ezért ez a kari eddig jutott.......
  • [HUN]Crassus
    #2400
  • franco
    #2399
    wisdom és strenght

    dexteritys cuccokal tele a gamma (öv,szemüveg,kesztyű)
  • Braveheart
    #2398
    De Sentinel-el mire nyomjak? Str,Cha,Wis?
  • Dnai13
    #2397
    Húha, hát ez egy elég kiegyensúlyozott kaszt. Bevallom soha nem voltam még vele :).
    Most guardiannal megyek, és str, dex, constit, és kicsi char-ra gyúrok. Str=hit és ütés erő, dex=mennyire találnak el, constit: életerő implantátumok, charisma az növeli a partyban levők erejét (vagy vmi ilyesmi :P). Force regen és vit regen sztem elég hasznos, meg ha 12es leszel ki lehet fejleszteni, azt a skillt hogy ranged vepönnel nem sebeznek rajtad, 6oson még csak úgy hogyha szemből lőnek.
    Gondolj bele egy supporter consularnak milyen király, áll, a guardian meg leszedi róla a közelieket, közben heal-elheti a a guardian-t :D. (nekem kreia lesz a supporter mert vele van ilyen bond hogy amit magára nyom az rajtam is van, és ez így tök jóóó :D)
  • Braveheart
    #2396
    Tényleg,erre nem is gondoltam, pedig a haonló a rendszer az NWN-hez. HA Sentinellel vagyok akkor mire érdemes gyúrni hogy harcképes legyek?
  • Dnai13
    #2395
    AHOJ!
    Most szed...hozta a futár nemrég a gamet () de nagyon ott van! Sajnos még csak 2 órát tudtam vele játszani így még most landoltam Telosban, de már nagyon várom a fénykardom :P.

    Amúgy jó lett sztem a game, 5x toltam végig az 1et, remélem ez is végig ilyen jó lesz!!!

    edit: tök jó a topic képe van a nevemnél :D

    Braveheart: lehet h rosszat mondok de asszem van vmi elementáljuk vagy haonló, és pl lighting jól hat errre, rosszul erre, vagy force push a kicsit ellöki a nagyot nem, én erre gyanakszom :D. 2óra game után :PPPPP. Najó bekussolok, jáccatok az életetekért!
  • franco
    #2394
    kicsi a wisdomod
  • Braveheart
    #2393
    Mikor lehet már végre lightsaber-t szerezni? Most vagyok az űrállomás utáni első bolygón. Ja és miért tud ellenálni az összes képességemnek a legtöbb ellenfél? (ált. saved lesz ha rájuk nyomok vmit)
  • Lacee
    #2392
    a regent a találóan elnevezett regenerate health feat növeli, meg a páncélba rakható biorestorative underlay :)

    az erő resistance-et nem értem, de ha jóra gondolok, akkor a willpower saving throw-ra gndolsz. az a wisdomtól függ.
  • Johnyy
    #2391
    és meik tuli vagy képeség növeli az erő és élet resistancét?????? azaz a regent???
  • windrunner
    #2390
    Nekem a Prestige Class azután jött be hogy Bao-Dur megcsinálta nekem a lightsabert.
  • dartonita
    #2389
    azt nemtom de amivel felgrabbeled oket a foldrol,az igazan hatasos :)
  • Johnyy
    #2388
    Jah és meik az az erő és hogy néz ki a képe amikor az elenség csontyait lehet összerúzni?????
  • Johnyy
    #2387
    of kórsz ;)
  • dartonita
    #2386
    teljesen maskepp
  • ulrik
    #2385
    kérdés:ha a rossz oldalra állok, akkor csak dark pontokat kell gyűjteni?
    és másképp alakul a story, vagy van vmi értelme a sötét oldalra állni?
  • Johnyy
    #2384
    Lehetetlenség megdönteni a 40 mpt, de 2. vok, és nem kaptam semit:(
  • Johnyy
    #2383
    Melleseleg az a padavan cucc a teloson rohattyo mayd az a szamuráy ruci meg mégyyoban, aban repesztek épp:)
  • Johnyy
    #2382
    NAH elértem a swoophoz, nah, itt is ugyanoan "Könyű" mint az előzőben, fél óráya szemvedek vele, meg az a gáz hogy ha rámegyek azokr a gyorsírókra akor bizonyosspíd felett nem gyorsít fel:(
  • Drizzthsz
    #2381
    800*600-at meg hogy a rákba állítjátok be? Nálam már az egyben sem lehetett. Mondjuk most nem is állítanám, de néha jól jött volna(amikor kölcsön MX440-nel nyomtam...).
  • Thanatos
    #2380
    spoiler!

    őt kell kérem szépen megmenteni :) 8mármint taliat) :)
    meg félig meddig kavar-t is :P
  • HRaVeN1
    #2379
    Akkor máshogy teszem fel a kérdést: csinált vmi fontosat, vagy csak 1-2szer benyögött vmit?
  • Thanatos
    #2378
    mivel én jó oldalon vittem végig igy nálam nem következett be a halála :)
    (a nemtom miylen generálisé annál inkább :P)
  • HRaVeN1
    #2377
    Már végigvitted? Befolyásol majd vmit a halála a történetben?
  • ulrik
    #2376
    nah végignyomtam kiru volt

    kérdés:ha a rossz oldalra állok, akkor csak dark pontokat kell gyűjteni?
    és másképp alakul a story, vagy van vmi értelme a sötét oldalra állni?

    mert mos jóként nyomtam végig
  • Lacee
    #2375
    800x600, 2x AA, no AF, high texture, fű+árnyék kikapcsolva, particle effects be

    legújabb catalyst...
  • Jimmyke
    #2374
    Magyartul tesemnemtudsz? :)
  • Thanatos
    #2373
    ucso catalyst
  • Johnyy
    #2372
    mien beálításaid vanak, meg meik driver??
    Más: sztetek ezendolok télek az ami??? szal lehet hogy nekem ez most oan tökyo lesz mint a az egynél is volt a szicsuvésön...
  • Thanatos
    #2371
    szvsz az előrehaladástól függ a történetben nem pedig a szinttől...
  • franco
    #2370
    lvl16-on ugyanez...
  • kolbaszosfank
    #2369
    Valki segiccsen ma plz !

    17 es szinten vagyok, gonosz mint allat, Kreiaval hiaba
    beszelek akar mennyit, a level upnal nincs semmi fele
    presztizs klassz ???

    Egy massziv spoilert ide ha lehetne !
    Kocc
  • Thanatos
    #2368
    spoiler

    mivel taliaval van kavar is még jó hogy nem...
  • Lacee
    #2367
    nekem 2,4 ghz-es p4-en, 512 rammal és rad9600-zal nem volt gondom, leszámítva rögtön az elején peragus erőteres részét és dantooine egy területét.

    más: nekem még mindig nem jönnek be ezek a csalások :))
    valaki nem próbálkozott vele sikeresebben?
  • HRaVeN1
    #2366
    Ha Talia-t támogatom, akkor ugye nem kell megölnöm Kavar-t?