8627
.
  • Pemack
    #2565
    konkrétan mondd el hogy taálhatom :))
  • GrimReaper78
    #2564
    Na, azért ENNYIRE ne essünk már túlzásokba. 3-400-as sebzés, mi? És persze cheat nélkül...
  • GrimReaper78
    #2563
    Hát, tényleg nagyon az elején vagy még. Elmondanám, hogy úgy 3-an kevesek vagytok, lesz még egy karakter, aki nagyban segít majd, hogy eljuss a hajóhoz. Szóval türelem és gondolkodj. És ugyanez szól másoknak is, akik végig akarják rohanni a játékot. Ez nem holmi agyatlan FPS, itt bizony nem árt haszánlni a fejeteket néha. Higgyétek el, nem túl megerőltető...
  • GrimReaper78
    #2562
    Konkrét spoiler kell, hogy hol találod meg, vagy csak rávezetés?
  • Pemack
    #2561
    dantooine-n hol van a keresendő jedi?
  • Pluskast
    #2560
    Ok de szerintem ha megpróbálod video nélkűl játszani egyből megértenéd, hogy ebben az esetben még ez is élvezetesnek számít. Sokszor nem is értettem, hogy hogy kerűltem egy helyszínre mert nem volt átvezető videó. Ilyen eset volt amikor a teloson küzdöttem a jedis csajszival nem öltem meg elrohant majd hirtelen ott voltam az űrbázis kellős közepén, amit épp támadtak a sith-ek. Egyszerűen nem értettem, hogy milyen okból jutottam oda.
  • ACE
    #2559
    Skacok segítsetek, nagyon az eleén vagyok még, a legelső bolygón, a hangárba kéne bejutni, ahol az űrhajó van, már 3-an nyomulunk az öreg Jedi hölgy, én meg, a másik csávó, aki be volt zárva a cellába. Namost végigjártam mindent, megérkezett az idegen hajó, azt is végigböngésztem, de sehogy tovább, nemtudom mit kell csinálni. Lehet az angol tudásommal van kis gond, vagy nem néztem meg valami "log"-ot, de nem megy, help!
  • ACE
    #2558
    Próbáld meg, hátha segít rajta ha felrakod az SP2-t.
  • ACE
    #2557
    Azért azon vitatkoznék Veled, hogy "élvezetes videók"... Nekem Ati kártyám van, mégis mennek a videók, de az élvezetestől nagyon messze vannak... ráadásul átváltogatja a felbontásom 640-re, 1280-ról, és 1024-en 100 Hz-et be sem tudok állítani, csak 85-öt... sosem értettem hogy ha a vindóz felismeri, hogy bír a moncsim 100 Hz-et 1024-ben, akkor egy arra épülő game miért nem, ez egyértelműen programozási hiba. Elsiették a fiúk.
  • Pluskast
    #2556
    Más a gond mert egyik driverrel sem megy....
  • Kovász
    #2555
    Nekem is 9600xt van, és a 4.12-es catalyst driverrel nincs semmi para..
    Sztem rakd fel ezt, de ha így is szarakodik, akkor ott vmi más lehet a gond.
  • Shan
    #2554
    Kösz a gyors reagálást..Megpróbálom videók nélkül, ha nem megy, akkor reinstallal. Tudom, hogy házigyártmány a DVD, csak praktikusabb, azért ezt töltöttem le. (az install végigfutott rendesen)
    még1x kösz.
  • GrimReaper78
    #2553
    Jaja, sok helyen lehet szerezni fénykardot, bár kétségkívül a legblamább az, amikor az Onderon-on megmented Mandalore doki ismerősét, és ő ad egyet...
  • Pluskast
    #2552
    Nállam ugyan ez a probléma. Az igazság az, hogy nem fogsz tudni mit csinálni mert a készítők nagy ívben szartak ismételten az ati kártyára..... Az egyetlen megoldás, ha kiveszed a videóbejátszásokat. Akkor menni fog, csak éppen az élvezetes animokról maradsz le és így egy kicsit félkarú a dolog.
  • Mayday
    #2551
    Hat nem tudom. Van meg valakinek ez a DVD-verzio? Mert vegulis az nem "hivatalos" release, hanem hazi, amennyire en tudom. Mondjuk ha felment az install, akkor elvileg nincs vele zur. Teny, hogy a 4CD-s verzioval en nem lattam meg ilyen gondot. Esetleg videokartya driver?
    Bar en megprobalnam ujratelepiteni a jatekot. Sot, mivel ott video van, lehet, hogy kodekre lenne szukseg?
  • Shan
    #2550
    !Segítség!

    Hali!

    Nem vagyok nagy SW fan, annál inkább RPG. Szívesen kipróbálnám a játékot, de sajna a karaktergenerálás után bejön a videó a tipikus ..."far away..." szöveggel, majd fekete képernyő, és se előre se hátra...CTRLALTDEL-re feladatkezelőben: kotor nem válaszol...
    Feladat bezárásával becsukja nagy nehezen a gamét, de eltűnik a tálca start menüstől, mindenestől...WIN billentyűre sem jön elő. Próbáltam több driverrel, ua...:(((

    Valaki tapasztalt hasonlót?

    A konfig: p4 2.8, 1G RAM, ATI9600xt, WINXP sp1, A játék wanadoo-s, DVD verzió...

    Visszaolvastam egészen a játék megjelenése körülig, de nem találtam választ...
  • Kovász
    #2549
    Kreia-val kell dumálni
  • Lacc
    #2548
    Ez a Force Crush képesség nagyon durva, semmi nem tudja kivédeni. Eddig akármilyen boss is jött, ezzel egyszerűen meg lehetett nyuvasztani :)
  • Lacc
    #2547
    Én Dantooineon csináltam fénykardot, Oderon után közvetlen. Viszont már itt vagyok a Malachor V-on, és nem válaszottam még prestige skill-t. Akkor erről már le is késtem?
  • Kovász
    #2546
    Nem tudom, hogy mit szenvednek sokan az első fénykard megszerzésével..
    Én spec. Nar Shaddaa-ron kezdtem, megcsináltam minden küldit, és végül 3(!) fénykarddal távoztam (egyet csináltam, egyet az egyik ott lakó csöves adott, a harmadikat meg a jedi mester)
    És sztem minden bolygón össze lehet szedni 2-3 fénykardot..
  • joe69
    #2545
    magyart nem
  • Kurty
    #2544
    Csősztök, most vagyok a második bolygónál és eléggé elakadtam, nem lehet valahonnan egy magyar végigjátszást letölteni??
  • EndreMan
    #2543


    Azthiszem elég jól sikerült kis karakter
  • Dnai13
    #2542
    ááááááá help! voltam larsonal és ott volt a 2 rodian, elfutottak a picsába, mondom a TSF-es srácnak h kinyírtam, elvileg harcolni kéne velük, de hol? pls help
  • franco
    #2541
    pff...cseréld le gyorsan
  • Vittorio Boots
    #2540
    Hát ja, az én barátnőm is azt mondta h benne van a 2 csajos buliban, és hát nem úgy lett :)
  • franco
    #2539
    akkor visszavonom. nekem vrook master mondta ezt meg a nar shaddaa-i jedi
  • Vittorio Boots
    #2538
    Khm, ha nem toltad végig akkor ezt így ne mondd. Nálam pl. nem volt ilyen jeditalálkozó!
  • Vittorio Boots
    #2537
    Azért remélem érted a történetet, és nem csak a játékot viszed végig! Úgy nem az igazi és talán el is szúrod valahol egy olyan párbeszéd félreértésével v átugrásával, ami az egész történetet befolyásolhatja!
  • franco
    #2536
    shotot pls...master critical?
  • franco
    #2535
    SPOILER

    a bolygó akkor van kész ha találkozol az ottani jedivel.(a korribani a halott).aztán egyesíted őket dantun,aztán jön a főgonosz legyakása.nem toltam végig mégis tudom...
  • Vittorio Boots
    #2534
    OFF
    Aminek örülök ebben a játékban, illetve a programozásában, h a filmeket meg tudom nézni külön is, azaz egy BIK lejátszó progival. Sorry, de nekem tetszenek az összekötő filmek, és lemaradtam a vége főcímről is véletlenül, így okés a dolog.
  • MagyaR
    #2533
    Dehogynem. Járni kell sorra a bolygókat és meg kell csinálni a küldiket rajtuk.

    Az 1ben is az összes bolgyón megkellett nézni ilyen hologram térképeket vagy miket. És amiután az összeset megnézted előbukkant mégegy bolygó ahova végleg mentél és ott volt a főgonosz.
  • Vittorio Boots
    #2532
    Asszem ez a kard is elég erős ahhoz, hogy végigvidd vele. Nálam a sebzése elérte akár a 3-400-as sebzést is!
  • Lacee
    #2531
    jaa :)
    a kristályról tudtam, csak azt hittem hogy vmi igen speckó kardról van szó.
  • Vittorio Boots
    #2530
    Ja a saját nevű kristály a kristálybarlangban. Na az ütős! Az kell és utána még egy kis ápgréd a kardon és kész is a fasza kard!
  • franco
    #2529
    van saját nevű kristály
  • Lacee
    #2528
    saját nevű fénykard? azt meg hogyan?
    még jó, hogy elkezdtem elölről a játékot, így meg tudom keresni az ilyen lehetőségeket is :)

    más. egy csomó kérdés beírogatását meg lehetne spórolni, ha inkább odafigyelnének az emberek a párbeszédekre a játékban... tipikus példa az ilyesmire a "bementem, leöltem mindenkit, valami mondott is az egyik fószer de nem olvastam el, HEEELP" típusú hozzászólások.
  • Vittorio Boots
    #2527
    Nem akarok senkit se megsérteni, de szerintem egy jó ideig nem is olyan fontos a fénykard. Én simán megvoltam nélküle is. Használtam a jeti erőt és ennyi. Volt egy dupla pengéjű kardom, és idővel azt cseréltem le egy SAJÁTNEVű fénykardra, ami természetesen duplapengéjű és kék színű volt (sajna én nem vok Darth Maul)! Természetesen minden azon áll, hogy ki hova megy, melyik bolygóra! A kardot úgyis előbb-utóbb mindenki megkapja, ha máshogy nem akkor egy Sith harcostól.
  • franco
    #2526
    azt hiszem te nem érted a játék lényegét...