8627
.
  • Johnyy
    #2605
    én hardon, és könyű gém:)
  • Johnyy
    #2604
    derossz látni ien csítkarit!
  • [HUN]Crassus
    #2603
    Én speciel normálon játszottam-semmi god mode meg ehez hasonló dolgok-és tényleg nem túl nehéz végigvinni.....
  • Johnyy
    #2602
    de mérrt nem mehetetek visza az ondira?????
  • [HUN]Crassus
    #2601
    Figyelj ha gondolod akkor ne oszd szét a kapott tulajdonság,skill pont, meg erő trükköket szintlépésnél és akkor majd olyan nehéz lesz a játék ami majd neked tetszeni fog!:)
  • Johnyy
    #2600
    pl ez az erő?????????
  • Johnyy
    #2599
    most voltam az oderonon, és vaklu mellé áltam, azt mondta hogy mek néne támadni a kvínt és hogy mayd yelentkeznek ha mehetünk, meg hogy lépyek le, okéy, ellépptem a holdra meg a telosraa, de izizbe meg nem lehet viszamenni, most akkor mikor mehetek megint vissza????

    Más: volt az a nagy halatmas ultrakirály forsz hogy felemeli a csávót és öszeroppantya a csontyait, na az meik, magy mikor lehet mexerezni?????
  • Tatyla
    #2598
    o.k köszi...
  • fmarcee
    #2597
    Nem lesz ilyesmivel gondod. Mindenkit fel tucc majd fegyverezni kétszer is és még marad is majd 1 kiló.
  • Tatyla
    #2596
    Most hogy badur csinállt nekem fénykaszát késöbb is csinál még vagy magamnak kell,és ha igen akkor hogyan?
  • Jimmyke
    #2595
  • fmarcee
    #2594
    Akkor örökre szomorú leszek.
  • Jimmyke
    #2593
    Nem :)
  • fmarcee
    #2592
    Jah igazad is van. Ezér nyomom most végig hardon kiegyensúlyozásképp. De ez már nem sokat segít rajtam. Meg tucc bocasájtani?
  • Jimmyke
    #2591
    Minden játékot normálon kell először nyomni :I
  • fmarcee
    #2590
    Háát igen. Hogy oda meg vissza voltam magamtól hogy lazán legyaktam főgonoszt mindenestül és csak a fele életem ment le. Aztán neki mentem Mediumon. Itt már kicsit jobban izzadtam, de még mindig ment a dolog. Aztán hardon már menekülnöm kellett a kardok elől hogy felgyógyujjak...
  • Lacika 79
    #2589
    difficult fel hard-ra, és annyira nem fox unatkozni. Csinálható persze így is, de talán élvezetsegbb, mint easy (god) módban.
  • Drizzthsz
    #2588
    Egyrészt az elején biza meg lehet azért izzadni, nekem legalábbis sikerült alaposan. Másrészt a játékban a harc nem középponti elem.
  • KH
    #2587
    jó, lényegében arra próbáltam utalni (még eggyel előbb), ha a végén ilyen a kari, akkor mondjuk a (vége-30%) körül is olyan táp, hogy nem igazán van ellenfele (ekkora STR érték egy Jedi Masternek? bah)

    tévednék? valaki írja már meg, mennyire volt nehéz...
    ha viszont übertáp karikkal lehet rohangászni, akkor halál szórakoztató a játék...
  • woody
    #2586
    nem bírtam elvenni azt a czerkánál lévő droidot, de aztán mászkáltam össze-vissza akkor eljutottam ilyen dock-hoz volt ott egy droid,egy ilyen hosszúnyakú lény meg egy katona,aztán jött egy csomó kardos faszi meg egy csaj legyőztem őket ,ami ott volt droid az elment a hosszúnyakú lények bazisára ott elkezdett baszkurálni egy vezérlő.
    eztán mit kell csinálni?
  • dartonita
    #2585
    ezt a sok karaktert maskor nyugodtan sporold meg.ha nincs ertelmes hozzafuznivalod,akkor sztem ne vesztegessuk 1mas idejet.pisz.
  • KH
    #2584
    télleg, első szintű karakterként?! bazz, ne mond már, ezt KOMOLYAN mondod?!

    nem is tudtam, hihetetlen, most át kell értékelnem az eddig kigondolt taktikámat, hogy nem egy 26. szintű karakterrel kezdek, hanem csak egy egyes szintűvel! vazz

    a francba, hogy fogok így boldogulni?!
  • GrimReaper78
    #2583
    Nem.
  • MagyaR
    #2582
    Azt a részt énis utálom!
    Csomót szenvedtem vele : D.
    Össze vissza rohangáltam.
  • Kovász
    #2581
    Huhh, egyszerre két csajjal nem lehet összejönni? Mert nem nagyon tudok választani Visas és a Handmaiden között
  • woody
    #2580
    kösz
  • GrimReaper78
    #2579
    A kristálybarlangban. Valszínűleg előbb be kell járnod a Jedi Enclave romjait. Konkrétan a Jedi Archives-ba kell bekukkantatni.
  • MagyaR
    #2578
    A datapadokat olvasgasd el mindig, hogy hova kell menni és kihhez.

    Sokszor abba a kocsmába kell menni vagy a déli részen ahhoz a hosszúnyakúhoz.
  • MagyaR
    #2577
    Amíg nem adnak ki küldetést, hogy menny oda addig semmit.

    De majd meg kell szerezni a droidjukat, ami rögtön amiután az ajtón bementél ott áll.

    Asszem az torz hosszabb nyakú adja ki majd azt a küldetést ahol, ezt kell csinálni.
  • woody
    #2576
    A Czerka Offices-nél mit kell csináni?
  • franco
    #2575
    force breath=breath control sry
  • MagyaR
    #2574
    A szellemekhez meg már eleve nemtudok mégegyszer bemenni, mert amiután ott végeztem bezáródott az ajtó. A kőfejűhöz se tok már bemenni. Mást megmár nem lehet ott csinálni
  • MagyaR
    #2573
    Korribanon ha megcsináltam a barlangot (ott azoknak a szellemeknek segítettem amelyikeknek tuttam, tehát mindig light side pontokat kaptam) és megverekedtem a kőfejűvel akkor ott már nemkell több, mindent csinálni ugye?

    Tehát akkor az ottani küldetésnek vége.
  • franco
    #2572
    nem értem miért fuldokolnál...
    a breath mask és a force breath nem dísznek van...
  • s.0liver
    #2571
    Mégegyszer .)

    SPOILER !

    A NAr Shadan vagyok.(4.bolygó)
    A meztelen csigával most beszéltem valami benzinnel(üzemanyag) kapcsolatos...
    Aztán kapom ,hogy a terminálokat kapcsoljam 3. módba....
    Aztán go Jekk'Jekk Tarba valami (Shadow Captain)kell keresnem aki nincs ott! Meg persze a chemicals miatt fuldoklik a karakterem...MOndjuk ez lenne a legkisebb baj. Amúgy nekem a lightsaber alapból 32-68-ig sebez (Master Power strike min. 150-300-ig) szóval 400-at én is soknak tartom!
  • dartonita
    #2570
    ez mar a vege vazz....elso szintu karakterkent kezdesz
  • dervis_
    #2569
    Hali!

    Akiknél előjött az a bug, hogy a suhanó versenyt mindig befejezetlennek mondják a rendezők a játékban, azoknak csináltam egy bug fix-et:
    http://dervis.uw.hu/

    Ha valaki kipróbálta, irja le ide legyen szíves, hogy nála is jól müködött-e.

    Köszi:

    Dervis
  • KH
    #2568
    hát, ez elég gáz
    ilyen karakterekkel lehet játszani? biztos nagy kihívást jelent a játék...
  • Shan
    #2567
    [Jeeee...]

    Beállítottam a Disable Video-t a Zopsönszben, és megy...

    [/Jeeee...]

    THX!
  • [HUN]Crassus
    #2566
    ja ja vagány!:)