8627
.
  • Kovász
    #2805
    !!!SPOILER!!!


    1. Sztem nincs olyan video, ez csak olyan "feszültségkeltés"
    2. Több ilyen kis intermezzo is van a robotok közt. Állítólag a végleges játékból kihagytak egy bolygót (vmi robotgyár-bolygót), lehet, hogy azzal kapcsolatos, csak ezt a jelenetet elfelejtették kivenni.
    3. A játék vége felé Bao-Dur egy átvezető animációban feltuningolja a Remote fegyverzetét, és végül legyakja Go-To-t és felrobbantja a bolygót (sztem)
  • franco
    #2804
    egyébként a jedi robeokkal elégedetlen vagyok. rosszabbul is nézneki ki és gyengébbek is
  • franco
    #2803
    fincsi
  • woody
    #2802
    iziz-en hogy kell bejutni tornyba amit vmilyen piirkin őriz?és hol találhatom meg Xaart-ot
  • Sith
    #2801
    Próbáltam...
    igazából nem életbe vágoan fontos mert aszem csak egy tárolo rekeszt nyit amibe nem tudom mi van de gondolom ha enyire védik akkor nagyon táp valami s azthiszem ép eleget jűátszottam ahhoz hogy legyen akármilyen táp is nekezdjem ujra a játékot mindenestre köszi a segitséget reméltem hogy én vagyok szar matekból.. vagy nem tom
    nah mind1
    thx
  • HiPPoNaX
    #2800
    akkor probalj a vegen 1el nem szorozni hanem osztani
  • pehag
    #2799
    menj a barlangba
    ott a megodlás
  • valdez
    #2798
    na? valakinek lenne esetleg tippje merre tovább?
  • Madmaxx
    #2797
    Tessék mindenre kiterjedő teljes végigjátszás az angolul tudóknak!
  • woody
    #2796
    kössz
  • Lacee
    #2795
    oda még nem is kell menned, olvasd szépen el a quest logodat, hogy mit kel csinálni.
  • woody
    #2794
    mert én most a sky ramp-hez nem engednek be meg a toronyba ahol van egy faszi
  • Lacee
    #2793
    pl ha kiszabadítod Mandalore orvos haverját.
  • woody
    #2792
    iziz-ben hol lehet szerezni fénykardot?mert nekem még mindig nincsen
  • valdez
    #2791
    igazatok van, csak nem volt több időm az előbb :-)

    szóval. a lerombolt csedi épület kipucolva, valami gerevick kinyírva, a
    néger pasinak a pókos barlang mellett még mindig nem találtam meg a bizbaszt, a onassit már értesítette az a kutató, a "z betűs főnököt" nem tudom lebuktatni, mert nincs bizonyíték, a folyosón meg a csávesz még mindig csak gyanakszik rá, a vezető csajszinak meg bizonyíték kell nem ígéret :-D. szóval szaladgáltam már pár kört,de stabilan ez a helyzet.
  • Braveheart
    #2790
    Hé emberek, elakadtam a KotOR2-ben. Vmi help?
  • Lacee
    #2789
    ennyi alapján hogy lenne?
  • Lacee
    #2788
    Kreiával kell beszélgetni, és egyszercsak (15. szint tájékán) rá fog kérdezni hogy mi szeretnél lenni.
  • Braveheart
    #2787
    Hali ha választhatok presztizs osztályt akkor azt majd jelzi vmi?
  • valdez
    #2786
    hi. én is a dantooine-on akadtam el... valami tipp?
  • Jimmyke
    #2785
    Megvan valakinek eredetiben? [Csak azért kérdem, mert lehet hogy az nem bugos (annyira :) )]
  • Lacee
    #2784
    egyébként attól még lehetsz gonosz, hogy az ithorianoknak segítesz... én is azt csináltam, az állítólagos "healing" miatt.
    mondjuk elég durva bug a te helyzeted, az biztos.
  • Jimmyke
    #2783
    A Jedi nem matekozik. :P :D
  • Dnai13
    #2782
    NP :)
  • Jimmyke
    #2781
    Ja télleg :) Tökmind1 :)
  • Dnai13
    #2780
    Akkor restart as good :P
  • Dnai13
    #2779
    ez akárhogyis 13 :D 6*2=12-8=4+9=13*1=13
  • Jimmyke
    #2778
    (6*2)-8+9*1=13 Akárhogy is számolom ez 15 nem 13
  • Dnai13
    #2777
    Igen csak tudod az a gond, hogy emiatt már egyszer újrakezdtem, és most megint.. De ezúttal viszont jóval kell mennem, mert úgynézki ez így nem fog stimmelni

    Majd erőt veszek magamon, lassan már megtanultam az első résznek a párbeszédeit...
  • Sith
    #2776
    SPOILER

    Van egy kis problémám a Duxn...on mikor a Mandalorok vissza hivnka s be kell menni a Sith katakombákba van egy kis problémám
    az egyik terminalon kis fejtörö:
    (6_2)_8_9_1=13
    szóval a megoldás kéne... kinek mi jött be mert a mi megoldásunk ill ami a végigjátszásban szerepel nálam nem müködik
    INCOREKT és bummm
    (6*2)-8+9*1=13
    elöre is thx
  • Dnai13
    #2775
    Ti milyen cracket használtok?
  • Lacee
    #2774
    egyetértek. viszont még annyira nem késő újrakezdeni, csak az első helyszínt kell elismételned. a történet maradéka megéri :)
  • franco
    #2773
    ahogy a vége felé közeledek egyre jobb ez a gamma...
  • Dnai13
    #2772
    Egy ilyen jó játékot ilyen hibák rontsanak el, ez felháborító
  • Dnai13
    #2771
    Nálad sem nyílik? Hát ezt nem értem :(
  • Lacee
    #2770
    hááát, őszintén szólva ötletem sincs hogy mi a hiba. megcsináltam még egy-két küldetést, hátha az a gondja, de nem nyert. :(
  • Jimmyke
    #2769
    Aham, majd meglátom (FTP címet is elfogadok!!! :) ).
  • Tatyla
    #2768
    ha minden igaz a jövö havi PC Guruban lesz egy teljes végigjátszás...
  • Tatyla
    #2767
    nem ez a probléma ,hanem a történet nem gördül tovább pedig már mindenkivel beszéltem 100x és mindenütt voltam 10x...
  • Jimmyke
    #2766
    Csak mert úgy gondoltam, hogy aki játszott az 1-el az tudja, hogy mi a járás Dantooinon (attól függetlenül, hogy kicsit le lett amortizálva :) ).