8627
.
  • rezsofiz
    #2845
    SPOILER!

    Ott látomásokkal fox találkozni, a multadbol, és a jelenből is. Sztem jobban megéri bemenni akkor miután végeztél az Akadémiával.
  • Johnyy
    #2844
    azt a kévet nem szabad kihagyni!!! érdekes naon!!! én odamentem full darkon, aszonta hogy nem vok királycsávó mayd ujraodamentem 1 mp mulva, mayd beengedett ,)
  • s.0liver
    #2843
    THX !
  • Gunner
    #2842
    Én már találtam, de az a jay micsodás nevü cuccos amit a ... dantooine-n szereztem a kinyírt jeditől az jobbnak bizonyult az eddig előfordult cuccosoknál.
  • Gunner
    #2841
    KoToR 2 Walkthrough - Térképpel együtt
  • s.0liver
    #2840
    Az előbb elfelejtettem!
    Ti hány féle kristályal találkoztatok?
    kékből is van kettő ?
    Vagy csak zöld,piros,sárgából?
  • Gunner
    #2839
    Nemt'om, én Sith lovagot csináltam emberkémből, asszem 20 szint körül tévedtem be oda full sötét elmével :) Lehet sötétnek kell lenni vagy full világosnak, mert a végén van valami ami a múltal kapcsolatos és tényleg nem árt a "tisztaság"
  • s.0liver
    #2838
    Híveim!:) Help!
    Lehet-e találni/venni Jedi Master Robe-ot ?
    Mert én csak Jedi,Knight Robe-ot találtam...
    A mestereken Master Robe van! :(
    Nekem kell olyan *****köppeny !
    Valaki?
  • Reelex
    #2837
    Szióóó!Most 1 SPOILERjellegű kérdés következik mindenkinek:a korribanon van egy barlang amiből asszongyák kurrrrvaerős erő áramlik ki és nem enged be mer nem vagyok eléggé eltolódva egyik irányba sem(a játék végén sem volt prestige classom-vagymi)na most viszem lájton és érdemes oda bemenni,mi törénik ott?mer egyszerűen nem bírok teljesen lájt lenni.szal olly lyó lenne ha leírná vki.lécci,lécci!!!!!!!
  • Dnai13
    #2836
    Nemnem, még az az ajtó kell, ami bevisz a konzolhoz, de mind1, újrakezdtem jóoldallal, guardian, weapon master lesz, msot ithorianoknál, oda legalább tom hogy beenged :)
  • rezsofiz
    #2835
    Attol függ hol jársz. Végeztél már Onderonnal? Mert ha már végeztél akkor már nem mehetsz vissza, de ha még nem fejezted be Onderont akkor visszamehetsz közvetlenül is az Ebonnal.
  • Rambo 20
    #2834
    Igen közvetlen visszamehetsz.
    Amúgy Nar Shaadat nem nehéz átvinni csak türelmesnek kell lenni.
    Hogyha megvan az összes mester akkor onnantól kezdve szívesen végigbőgtem volna a játékot mert eléggé megható hogy hogy cseszik el amit nagy nehezen megcsináltam.

    Amúgy egy kérdés annak aki végigvitte.
    Annak a Darth Neilian vagy milyen csávónak a hajóján hol van az a robbanó töltet???!
  • Tatyla
    #2833
    valaki #2806-ra?
  • MagyaR
    #2832
    Amúgy van egy oltári nagy bug ezen a onderonon.

    Van ugye egy kapu amielőtt ilyen őrök állnak, ahol énse tudtam bemenni.

    Vmi skywaterhez vezet. Ott ha odaálsz a konholzhoz és a csapattársaid olyan helyzetbe kerülnek, hogy az őrökön pont egy nagyon kicsit átmennek akkor gyorsan arra a csapattársadra kell váltani és akkor áttudsz menni az őrökön úgy, hogy nem szólnak : D.

    Igaz, hogy utána semmit nem lehet csinálni, de azér lol.
  • rezsofiz
    #2831
    Van ott egy konzol. Azzal lehet kinyitni.
  • rezsofiz
    #2830
    A SPOILEREZÉS vagy felhivni forumozotársaink figyelmét egy váratlan fordulatra a játékban kötelező. Ha rajtam mulna én osztanám érte a büntetőpontokat. Na most gondold el. Nagyba tolod a játékot, és akkor olvasod a forumot, és beirják ide a végét.. MÉg egy rohadt sima FPSben is spoilerezni kéne, dehát egy RPGben... Ki nem szarja le hogy végigtolta az illető a játékot?
    JELEZZE mindenki vhogy könyörgöm hogyha olyan részt készül leirni, ami "spoileres"..
  • Madmaxx
    #2829
    Az első planétán ahova mész Telos után megkapod a hozzávalókat és Bao-Dur összeeszkábálja.
  • Braveheart
    #2828
    Hali Talos után merre érdemes menni? Vagy bármerre lehet, csak rajtam múlik? Nar Shadda-t vettem célba. Ja és lassan kéne fénykard :)
  • Sith
    #2827
    Én is utánanéztem játékleirásban is de nem jött be
    egyébként mint lejebb is írtam az én megoldásom:
    (6*2)-8+9*1=13
    egyébként probáltam osztással is sehogy se ment
    azért thx
    gondolom aranyos kis bogaracskáról van szó
    ez one... mind1 tovább tudtma menni szóvla nem létfontosságu csak.. szal kicsit zavar
    thx :)
  • dervis_
    #2826
    Madmaxx által ajánlott játékleírásban találtam:

    Now, both
    (6 * 2) - 8 + 9 / 1 = 13
    and
    (6 * 2) - 8 + 9 * 1 = 13
    work. However, when you play the game will decide that it will take only ONE of these answers. It could be either. So, SAVE it before you try it, then do one. If it doesn't work, reload and try the other.
  • Hoz_Hun
    #2825
    ah kösz.
  • Don Load
    #2824
    Tud valaki valamit arról hogy van-e már törös a PATCH-hez?
  • Pupcika
    #2823
    nem tudok visszalapozni, nálam eltünt az oldal és a többi rész a lap aljáról itt az sg-n, a keresés meg szarra se volt jó. ráadásul inkább ne írtál volna semmit, vagy a megoldást
  • franco
    #2822
    igen, 2 van nekem is.

    Egyébként arra a kristályra dark only van írva, de én lightosként is tudom használni!!!
  • Lacee
    #2821
    nem kapcsolódik szorosan a témához, de...



    :DD
  • Lacee
    #2820
    igen, én is... csak a gond az volt, hogy light karakterként :)

    egyébként két visát is találsz, nem? a másik nekem a köztársasági ügynöknek ment, másodjára meg a cantina bejáratánál ácsorgó kereskedőnek.
  • franco
    #2819
    hát én simán csaka kristályért adtam...
    az egyik legjobb a gammában
  • Lacee
    #2818
    a starpoart visákat odaadhatod annak az ember(ek)nek, akinek akarod. legalább négy lehetőség van, de lehet hogy több is: pénzért/darkos lightsaber kristályért, vagy puszta jószándékból. Amúgy meg a továbbutással kapcsolatban Mandalore mindig mondja hogy mi a következő lépés. Érdemes odafigyelni rá, és nem csak nyomogatni!

    ha már kiszabadítottad a dokit, és beszéltél a jedivel akkor mehetsz el innen, majd üzennek ha fejlemény van. (ahogy többen mondják is)
  • franco
    #2817
    huhh, de nehezen megy ez neked...

    ha már találkoztál master kavarral akár egy pillanatra is, mehetsz haza. később még majd vissza kell jönnöd
  • MagyaR
    #2816
    VÁÁÁÁ!!

    Hogy érjem el az onderonon, hogy beengedjenek a királynőhöz?

    Már mindenkivel beszéltem : D.
    És sokak még elis mentek, mert hogy mittomén.
    Mármint itt is voltak mellékküldetések és sokakat megis csináltam meg az a hülye kapu őr valami olyat mond, hogy:

    Tank you..... but you can't still tough blablabla.
    Tehát ebből azt szűrtem le, hogy nem akar az a kö*** , mert még mittomén kell baromkodni.
    akar
    Ha kinyírom őket akkor se tok átmenni, mert 3-an ott maradnak.

    Mi a fe**** kell ott csinálni ?

    A jountralok mind hülyeségeket írnak.
    Meg olyanokat amit már megcsináltam.
    Már megvettem attól a zöld hapektól ötszáz credoté vmi visit kártyát.

    Tehát passz :D
  • franco
    #2815
    a feateknél kell levelupnál
  • Lacee
    #2814
    egyetértek, még kiegészítésül anyit, hogy a kisrobotot is ki kéne szabadítani mielőtt továbbindulsz, ez is gond lehet... ugyanis miután felmész a hajóra, tőle kapsz infot. szóval egy korábbi mentéssel indulj neki, és keresd meg a robotot is!
  • Lacee
    #2813
    a handmaidennel ugyanúgy viselkedtem, mint jóként, és miután nagy lett az influence-em, egyszerűen olyan gonosz lett, mint én :)
    bao-durból nem tudtam jedit csinálni, nem tudom miért.
  • Johnyy
    #2812
    hogy téríteted a sötét oldalra a fehér utolso kiscsayt, nekem meksétődött és nem áll velem szóba!! :(

    Jah meg Dart Maul sem :( pedig belőlük ketőyükből akarok szitet :( :)
  • Johnyy
    #2811
    töltsd b visza az álást! valami sztem beakadt !
  • Braveheart
    #2810
    Én sentinellel megyek és sztem nem topa...
    Amúgy ha guardian vagy consular lennék akkor hogyan tudnám azt megcsinálni hogy a security, computer meg ilyen skillek "sárgák" legyenek kék helyett (azaz fejlesztésük 2 helyett 1 pontba kerüljenek)
  • MagyaR
    #2809
    2.odszorra énis Consular leszek.
    Csak véletlen lettem jeti-guardian, mert nem tuttam, hogy a game elején lehet, ezt beállítani : D.

    Na mind1. Ez se rossz. A sentinel szntem ebben a gameban a leggagyibb.

    Az a középszintű.
    És inkább legyen egy valamiből nagyon jó a jetim, minthogy megoszoljon a közvélemény : D
  • Netpeti
    #2808
    HELP!
    Üdv mindenkinek!
    Sürgős és nagyon fontos segítség kéne:
    Amikor elrepülök a Heinmaidenektől (a fehér ruhás csajoktól) az Ebon Hawk-kal, akkor a hajón nem tudok mit csinálni. A heinmaiden a bejáratnál áll. Az űrhajó fele nem látszik (pl.: hót szürke a vezetőfülke ha kívülől nézem, ha pedig belülről akkor edig a folyosót nem látni :(). Nem hiszem hogy ez videokártya probléma lenne (ABIT FX5600 256 mB). Már beszéltem mindenkivel de semmi :(. Kisrobotom nincsen (szerintem azért mivel a játék legelején továbbugrottam a hajó javításán).
    Valaki adjon valami használható információt vagy akinek hasonló problémája volt. Vagy írhattok emailt is: netpeti_123[KUKAC]msn.com (MSN is).
    Aki megoldja a problémám annak örök hálám! Mégegyszer előre is köszi mindenkitől!
  • Lacee
    #2807
    háát azért van pár nevesített robe, azok elég jók. (pl jolee's robe 10% védelem light-dark erő ellen, +3 charisma 3 defense, vagy a jal shey mentor armor, amimeg ad constitutiont, dexterity, wisdomot...)
  • Tatyla
    #2806
    egy kérdés:
    ha a Dantooinrolol visszamegyek az Onderonra akkor megint Dxun keresztül vagy közvetlenül is mehetek oda?