8627
.
  • [HUN]Crassus
    #2885
  • dervis_
    #2884
    Én egyszerüen nem értelek. Ha nem akarsz megtanulni angolul egy játék kedvéért, akkor nem értem miért hőbörögsz? Nem kell angol nyelvű játékkal játszani és nincs gond! Vagy ajánlom neked az FPS-eket, ott csak lőni kell.

    Végigjátszás meg biztos lesz, de ahhoz az cikkírónak el is kell olvasnia a játék üzeneteit, tehát kicsit tovább fog tartani mint ha csak simán elnyomkodná a szövegeket.

    Én személy szerint nem tudom megérteni azokat az embereket, akik úgy játszanak rpg-t, hogy az egyik kezükkel elnyomkodják az üzeneteket, a másikkal meg lapoznak a "most fordulj balra és húzd meg a kart" tipusú leírásban. Félreértések elkerülése végett itt most nem hack and slash-re, hanem szöveges rpg-kre gondolok. Szvsz ez olyan mintha egy könyvben csak a képeket nézegetnéd...

    A magyar fordítás persze egy nap alatt is megoldható, sőt egy 1000 fős profin tudú angol csoport akár három óra alatt is végezne vele. Csak nincs akinek megérné az ezzel járó költség. Sajnos ez az üzlet.

    Azon meg végképp elképedek, hogy bár dacból nem veszed a fáradságot, hogy megtanulj angolul, ugyanakkor besértődsz, hogy nem ugrik egy csomó angolul tudó SW fan - akik vették a fáradságot, hogy nyelvet tanuljanak - és fordítják le Neked a játékot magyarra, drága idejüket ráfordítva, ingyen és bérmentve.
  • [HUN]Crassus
    #2883
    "kijelenik" "tövénszegés" ezek a legjobbak...........
  • [HUN]Crassus
    #2882
    Az a baj,hogy a hozzászólásaidat elolvasván megállapítottam,hogy te még magyarul sem tudsz rendesen.Szóval szerintem töröld a KOTOR-t és rakd fel a CS-t az pont megfelel a szintednek........
    Sajnos manapság az iskola úgylátom szart se ér,mert ha ilyen kaliberű fiatalok kerülnek ki a nagybetűs életbe akkor lehúzhatja magát az ország a WC-n.
  • MagyaR
    #2881
    Már énis ezerszer megmondtam, hogy nem fogok a jatek kedvéér megtanulni külön angolul.

    Mérnem csinálnak hozzá végigjátszást?
    Az 1. részhez ilyenkor már rég volt.
    Ott legalább elmagyarázzák azon kívül, hogy most erre és erre kell menned, hogy mi a pálya.

    Vagy mérnem képesek lefordítani a jatekot magyarra és úgy kiadni a gamét, hogy amikor felrakod kiválaszthatod, hogy milyen nyelvű legyen.

    Ha összeülne egy profin tudú angol csoport 1 nap alatt simán kész lennének.
    Persze ha csak egész nap, azt csinálják : D.

    Vagy csomó nem hivatalos magyarosítás is van. Most az nem tövénszegés, hogyha csinálnak egy ilyet.
    Elvégre ha már megvetted a gamét úgy írod át a jatekot ahogy akarod.
  • Lord Beszari
    #2880
    Ti meg tudtátok javítani HK-47-et?Nekem nincs hozzá alkatrészem.Honnan lehet szerezni?PLease help!
  • Lord Beszari
    #2879
    Spoiler!
    A barlangban a sötét erő áldozataival lehet találkozni.pl. Bastila , Malak ,Revan,stb.Szerintem fontos bemenni.Én azután kaptam meg az első fénykardot , miután kijöttem.
  • Lord Beszari
    #2878
    Egyébként kerestem az Ebon HAwkon a vécét , de nem találtam
  • Lord Beszari
    #2877
    Hol vannak a beállítások?
  • Hyder
    #2876
    azt hiszem a Beállitások --> Aláírás ra gondolsz a bölcsességekkel kapcsolatban
  • Lord Beszari
    #2875
    Már voltam a tanács előtt , beleszúrtam a kőbe a kardot , és utána az Ebon Hawkon nem tudtam beszélni se Kreiaval , se Bao-Dur-al.Aztán visszatöltöttem ,és mikor újra ide jutottam , beszélhettem Kreiaval , de Bao-Durral még így se.Rá kattintok , odaáll elé , de nem dumálnak.Nincs valami ötletetek a probléma megszüntetésére.Azóta megcsináltam Korribant ,a MAndalorian küldetések egy részét , voltam NAr Shaddan , és semmi kedvem megcsinálni ezeket újra.:(Please help.Létfontosságú Bao-Durral beszélni , vagy csak mellékes?
    Egyénként , hogy lehet ide dölt bedükkel olyan bölcsességeket írni?:)
  • Lord Beszari
    #2874
    király a játék, de van egy kis gondom vele
  • Jimmyke
    #2873
    Ctr+c Ctr+v volt a célom lusta banda!!! :) Tessék kicopyzni majd új lap ctr v :D
  • Zombye
    #2872
    Kösi Kovász!

    YOU HAVE SAVED MY MIND!
  • bigapó
    #2871
    na ezt mégegyszer:)
  • Jimmyke
    #2870
    http://www.rpgvault.hu/?id=1107#fcrush
  • Rambo 20
    #2869
    Milyen az a Force Crush??
    Én a Force Stormmal szoktam hármat csapni és kinyírom a fél bandát.
  • bigapó
    #2868
    Szerintem bárhova mehetsz, mert az egyben is így volt. fénykardot pedig bárhol lehet szerezni vagy építeni, de olvass vissza, s megtudod, hogy mikor-hol-mennyiért...
  • Kurty
    #2867
    császtok, most ott vagyok hogy átvittem a telost teljesen és az ebon hawkal merre menjek?? dantooine-re vagy hova?? ja és fénykardot már lehetett volna szerezni?? és ezek után lehet?
  • bigapó
    #2866
    Kérdés: Nem tudjátok, kell hozzá serial-szám? Ha, igen tudtok adni? (nem nekem kell:))
  • bigapó
    #2865
    Köszi, bár aki nem tud angolul annak így sem fog menni:) Bár azért ki lehet silabizálni a megoldásokat. Arra viszont választ kaptam, hogy az Ithorians féle "bolygó-restaurálás" a Light-os verzió:)) Ebben eddig nem voltam biztos, csak azért gondoltam, hogy az, mert nagyon sírtak:))
  • Kovász
    #2864
    A Dantooinos szaggatásra meg már párszor le lett irva, hogy mit kell beirni az .ini fájlba, de ha nektek az egyszerűbb, ha egyfolytába a földet nézitek vagy egy ezeréves szar drivert raktok fel...
  • Kovász
    #2863
    Nem kell semmi force crush, én jedi swordmaster voltam, nyomtam magamra egy master speedet, és 1 ember=1 csapás
  • Lacee
    #2862
    ez a force crush képesség nagyon-nagyon jó :)))

    kár, hogy csak a legvégén lehet megszerezni, de utána ár csak ezzel elmotorzik az ember, kb 150-250et sebez, mentődobásra feleennyi.
  • Rambo 20
    #2861
    Hogyha fénykardot akarsz szerezni akkor leghamarabb úgy lehet[Én így csináltam]hogy Bao-Durral beszélni kell és ő tud kreálni egyet.
    Néhány cuccost kér dehát az semmi...
  • Rambo 20
    #2860
    Hehe most hogy így visszanézek én csak azt próbáltam csinálni hogyha nem tudtam mit kell tenni akkor mindenkit végigkérdeztem.[A játékban]
    Valaki majdcsak válaszol.
    Általában bevált!
  • Rambo 20
    #2859
    Dehát ez elég szar aminek [Nem mondom meg a még nem otttartóknak] meg kellett történni mert gyakorlatilag a játék felét fölöslegesen ugráljuk végig.Vagy nem??
  • Rambo 20
    #2858
    Amúgy annál a féhérmaszkos Darth csávónál át lehet állni a sötét oldalra vagy nem??
  • Rambo 20
    #2857
    Amúgy a játék végét befolyásolja hogy a gonoszokkal vagy a jókkal vagyunk-e?(Gondolom igen).
    Én nem néztem vissza az Academynél a barlangba mert úgy húztam el onnan találkozás után hogy csak úgy repültem.
    Talán bátorságot veszek mert mostmár Jedi Mester vagyoookkK!!!
    Vaaahhhahhhhhahahahahahhahaha!![Dark Side Points Gained]
    Upsz szori.Szoval nekem akkor még nem volt fénykardom és ez állati nagy szívás volt....
  • rezsofiz
    #2856
    Hát igen majd amint haladsz a storyban fogod látni hogy van értelme a dolgoknak.
    SPOILER!! mondjuk sztem már nem mondok ujat
    Nem, össze kell hivnod a Jediket, aztán Dantooinon fogtok majd talizni.
  • franco
    #2855
    Már ezerszer megmondtuk hogy a bolygókat azért járod be mert a megmaradt Jeditanács-tagokat keresed...
  • Thanatos
    #2854
    talán probáld elolvasni a prábeszédeket meg ugy mindent kab közben és nem elnyomkodni...
  • MagyaR
    #2853
    Kijelenik egy új bolygó, ahova menni kell?
  • Johnyy
    #2852
    yah az nekem is yo volt, csak az úgy elég gáz!!!!
  • MagyaR
    #2851
    Nem igazán értem, hogy mi a lényege ebben a gameban a bolygójárásoknak.

    Az 1. részbe mind1ik bolgyón megkellett keresni ilyen csiilagtérképeket.

    Itt meg csak úgy ilyen sima küldetéseket kell csinálnod.
    Mit kell csinálni akkor ha már az összes bolygó küldetéseit megcsináltad?
  • maxius
    #2850
    Nekem meg olyan tippen van szaggatósoknak, hogy nézzék szemből a karakterüket, és lefelélvel+minimappal közlekedjenek...
  • Johnyy
    #2849
    JAH!!!!! ha valakinekj szagat nagyon! ötlet: nekem az volt hogy leszáltam a datoinra és nem tudtam ytszanmi mert 0,3 fps- el ment, és naoon szagatott, és az 5,2 es driver volt fenn a rad96xt-n, na most rátettem azt a cédé driveryát ami gőzöm nincs hogy micsodqa , de nem katalist! amit anakideén a kártyához adtak és szinte utána egyáltalán nem szagatott!!!
  • Johnyy
    #2848
    SPOILER

    Simán kinyirtam volna siont ha keira nem szarraxik, ,, a meg ni... -t is oan könyű volt hogy eszméletlen

    (hard fokozat)
  • rezsofiz
    #2847
    Jaja
  • Johnyy
    #2846
    ere figyiz is keira!