8627
.
  • Enosh Chan
    #3005
    maj holnap most megyek
  • Enosh Chan
    #3004
    ja okok
  • rezsofiz
    #3003
    Nézd meg a Journalt, és másold be sztem ide, vagy csinálj rola egy screenshotot, mert sztem már senki sem emléxik rá.
  • rezsofiz
    #3002
    na 3k
  • Enosh Chan
    #3001
    de tudna valaki segíteni hogy hol van?
    me má tom mi az.
  • rezsofiz
    #3000
    Nézz be a Librarybe!
  • Enosh Chan
    #2999
    nem tom mit keressek!
  • Enosh Chan
    #2998
    hát ez a baj!!!
  • Enosh Chan
    #2997
    mit?
  • Johnyy
    #2996
    keresd meg!
  • Enosh Chan
    #2995
    amikor a peragus állomáson vok megtaláltam a hk-47-est és felmentem a liftel és valami cuccost kér a srác és nem tom mit csináljak
  • Enosh Chan
    #2994
    Kéne egy kis segítség
  • Enosh Chan
    #2993
    Hali emberek!
  • woody
    #2992
    shyrack cave-ben vmiért nem enged be vmilyen secret tomb-hoz.mit kell csinálni?
  • bon
    #2991
    Esetleg magyarul? Nem igazán értem az angolt.
  • Johnyy
    #2990
    öld meg!
  • Braveheart
    #2989
    http://www.gamebanshee.com/starwarskotorii/locations/gotosyacht.php
  • bon
    #2988
    Elakadtam Goto's Yacht-án nem tudom mit kell csinálni. rögtön ahogy kiszáltamn a hajóból letöltöttem valami Overload programot a konzolná. Miután tovább megyek a következő terembe ahol egy nagy robot van megtámad és nem tudom sehogy se megölni. Miközben a társam legfoglalja a robotot addig én feltöltöm a terembe lévő consolba az Overlaod programot. De más semmit se tudok csinálni mert megölnek. A segítséget köszi.
  • woody
    #2987
    bementem a training room-ba legyőztem a szörnyeket átmentem a másik szobába a csajtól elvettem valamit és aztán mit kell csinálni
  • Braveheart
    #2986
    én is Sentinel+Weapon Master karakterrel nyomulok, és eddig nem volt komoly bajom sehol sem...
  • Lacee
    #2985
    az egyik válasz a könyvtárban van (passion-strength-power-victory, ha jól emlékszem), a köröst kis logikával, vagy ha nem megy akkor tippeléssel, és a legkevésbé sith-hez illő állat a gizka szerintem (a kotor1-ben szereplő idióta kis ugráló lények).
  • franco
    #2984
    elsőre sentinel+weaponmaster voltam
    iszonyat kiegyensúlyozott kari lett, sohasem volt problémám, a 3 kardot is naggyonsimán lekaptam. 1x volt olyan hogy elfogyott a force powerem. sztem túl könnyű volt. ezért csinálom most úgy ahogy az előbb írtam
  • franco
    #2983
    http://www.gamebanshee.com/starwarskotorii/locations/sithacademy.php
  • Lacee
    #2982
    nekem is 31 óra volt a játék, másodszorra Darth Nihilousnál vagyok, és 27 óra.
  • woody
    #2981
    a sith academy-ba van egy computer panel ami feltesz 5 kérdést honnan tudjam melyik a válasz.nem bírná valaki megadni a válaszokat?HELP?
  • rezsofiz
    #2980
    nekem 32 : )
    50? az hogy lehet? annyira nem lehet hosszura nyujtani.vagy igen?:D
  • Johnyy
    #2979
    sztem ebben a gémben guardian legyél, mert az nyomya élettre és nekem a vége felé már sohasem fogyott el az erőm guardianként sem,, jah,, sitlord egyérteműen ;)
  • Johnyy
    #2978
    hm.. nekem 50 óra .. :)
  • franco
    #2977
    egyébként épp most állok neki újra.

    difficult-consular-sith lord
  • franco
    #2976
    hidd el nem rohantam...expert vagyok ángélus nyelvből
  • Johnyy
    #2975
    hidd el nem éri meg átrohani az egész yátékon, nem yó dolog :(

  • franco
    #2974
    hátő...én 29 óra altt eltoltam az egész gammát...
  • Johnyy
    #2973
    OF kórsz! amúgy nagyon nagyon saynálom hogy nisiusnak ien kevés szeméyiség yutott, nagyon saynálom nagyo nagyon! bezeg atrisz az kapott :((( , mondyuk nem kellet volna a lukasartsnak enyire sürgetnie a megyeléenést, kibirtam volna még akár 1 évet is ha hoszab sztorit meg soak kifinomultabb siteket kapunk :((((

    Látszik hogy a vége ösze van csapva :(
  • Johnyy
    #2972
    sokat kell velük beszélgetni meg nemárt egy kis influence izs
  • Dnai13
    #2971
    Ömm én erről a részről lemaradtam, hogy lehet jetit csinálni belőlük?
  • tigeroo
    #2970
    látom te a sitheknek vagy a spannnyaö
  • Dnai13
    #2969
    aki 30óra után talál lézerkardot hát az... megérdemli :D

    Amúgy nem bao dur csinálja meg, csak leelenőrzi hogy azok a cuccokt használhatóak-e amiket összeszedtél.

    edit: Ja és én még csak a 3. bolygón vok telos után, de már most jobb a story mint az első, fordulatosabb, jobb a téma, engem pl ez a csillag térkép keresés ez nem igazán izgatott, csak túl jó game volt ahoz hogy letegyem :D
  • Johnyy
    #2968
    nah topichoz öltöztem :)
  • Johnyy
    #2967
    mondyuk hardon nisius már egy pöpet neét elenfél, de simán le lehet gyürni, és spec, nem mondok spoilert az öszes főelent ahol pl társak akartak segíteni a legyűrásáben először levettem a társakról a cuccot és elvonultam hogy először a társak hayanak meg és aztán 1:1 szemtől szemben nyugottan harcolhassak, ne kelyen mindíg elküldeni a társakat a fenébe,,

    vagy egy segítő aki tud csinálni csak alkatrészek kellenek hozá, azt meg ösze kell gyüyteni, de készíteni is lehet, hozávaló tárgyakat!
  • tigeroo
    #2966
    szal aki már "benne" van a szakmában, azt kezdje hardon..?
    Mondták hogy a harc túl könnyű lett, de olyat is mondtak egyesek, hogy 30óra játék után találsz lézerkardot..