8627
.
  • franco
    #3045
    szvsz így van, és így sokkal nehezebb is a gamma, épp ezért másodjára így tolom
  • franco
    #3044
    #2983
  • Tatyla
    #3043
    a Sith akadémián a control panelben lévö tesztkérdésekre leirná valaki a válaszok sorszámát sorban?
    elöre is köszi...
  • Bandew
    #3042
    No igen, ha már itt tartunk, akkor szvsz az egy db kard sokkal jobban illik a jedikhez.
  • Jimmyke
    #3041
    Holnap elkezdhetem a letöltést :)
  • Braveheart
    #3040
    Nekem meg 1 sima fénykardom van, de boldogulok.
  • Jimmyke
    #3039
    Kard nélkül Nekem mind a 3 bejön, mindegyiknek van előnye/hátránya.
  • bigapó
    #3038
    Ez valószínűleg igaz lehet, de a két kard még mindig látványosabb...szerintem:))
    Tudom, van olyan is akinek a másik a "szebb", de így szép az ÉLET! :DD
  • Bandew
    #3037
    Hát, ha a védelem/támadás arányt nézzük, akkor jobb a két kard.
  • franco
    #3036
    személy szerint arra megyek rá hogy a kardom damage a lehető legnagyobb legyen, ehhez pedig egyértelműen a double-bladed a jobb, mivel jobb és bal oldalra is megkapja a kardod által bevihető damage maximumot, míg a 2 szimplánál a 2. kard már gyengít
  • Bandew
    #3035
    De oda több kristályt tehetsz és mindegyiket használhatod egy körben.
  • franco
    #3034
    jah arról nem is beszélve hogy balanced fegyvereknél kevésvé csökken a kétkezes harc sebzése
  • franco
    #3033
    3. egyértelműen az Exar Kun/Darth Maul-féle double-bladed a legjobb, mivel tuningolásnál ebbe kerül a 2 legerősebb kristályod. ha 2 kardod van a másodikba már csak a 3. és 4. legjobb kerül.

    És a Duelling feat nem a 2 db szimpla kardos harcot fejleszti! [sztem ez se jött le a srácnak]
  • Kovász
    #3032
    Némi helyreigazítás:

    1. a treat injury skill nem növeli meg a HP-dat, hanem minél nagyobb, annál többet gyógyít a medpack. Ergo lehet akármilyen nagy, attól több HP-d nem lesz. Jah, és nem csak sentinelnek van, hanem mint az összes skill, ez is mindenkinek.
    2. az egy dolog h kapsz erőpontokat, de nem annyit mint pl. egy consular, egyrészt, másrészt pedig sokkal ritkábban kapsz force power-t.
    3. "Főleg én nem double-handedre edzettem hanem a két kezi kardra.
    Tehát amikor egy egy van mindkettő kezedre." Az ugyanaz. Mindegy, hogy 1 db. duplapengés kardod van, vagy 1-1 egykezes kardod.
    4. Az ajtókat mindig úgy nyitja ki, ha fénykardod van, ahhoz nem kell semmilyen skill.
  • HiPPoNaX
    #3031
    waaaa van DCje es megkerdezi honnan lehet leszedni
  • Checkerboy
    #3030
    Megnézem Dc-n remélem jó lesz amit letöltök ;)
  • Jimmyke
    #3029
    Jujj... Ilyet ne mert kapsz még egy párat :)
  • Checkerboy
    #3028
    weeeeeeeeh .....
  • Checkerboy
    #3027
    eeeeeeehh .........mi?
  • Tatyla
    #3026
  • Lacee
    #3025


    (copyright by Shadow_THH )
  • HiPPoNaX
    #3024
    Bolt.exe ;] egyebkent filecserelokon nezelodnek a helyedben
  • Checkerboy
    #3023
    vki meg tudná mondani hol lehet letölteni ezt a játékot link vgy vmi ilyesmi ;)
  • Braveheart
    #3022
    sztem is
    ja meg arra vagyok kíváncsi hogy Kreia mikor ugrik nekem (elég érdekes beszólásai vannak néha)
  • Rambo 20
    #3021
    Amúgy szerintetek ki a legrokonszenvesebb a csapatból??
    Szerintem Bao-Dur...
  • Adrian Graves
    #3020
    Mesmeg poén, hogy normalban egy Guardian-Waponmaster kombinációval Nihilus 3 vágás, Sion 3 vágás után fekszik ...khm... Traya-t pedig négy csapással meg lehet gyözni, hogy... nem akarok semmit mondani, biztos van, aki még nem tartott ott.
  • Adrian Graves
    #3019
    Egyébként, ha van bármi kérdés, az [email protected] -n megtalálható vagyok, vagy a www.kotorforum.uw.hu -n.
  • Adrian Graves
    #3018
    Egy bizonsyos szint után úgy kell kijönnöd a Hawk-ról, hogy Atton az aktív csapattagjaid között van. Akkor vagy jó helyen, ha bead egy cutscene-t, hologramostul, melyben GoTo meghív egy kis beszélgetésre. Ezzel én is vagy két órát rohongáltam, aztán tettem annak az érdekében, hogy felfigyeljenek a jelenlétemre, s amikor Atton-t is beraktam, megtörtént a fent említett esemény.
  • Gelli
    #3017
    Spoiler:
    El kell menned a cantinába és beszélni Domo-val. Ha nő a főkarid akkor beáll táncoslánynak, ha férfi a főkarid (ezzel együtt megvan Handmaiden) akkor őt küldöd táncolni.
  • MagyaR
    #3016
    Izé.

    Nar shadan kihez kell menni, hogy megtaláljam az ott tartózkodó jetit???

    Van egy ilyen kocsma ahol megy le egyfolytában az életem.
    Nos én, ezt nagy ívben le**artam mivel úgyis amennyi életem mindig lement az egyből fel is töltődött, ugyanis jók a regenerálási pontjaim.

    Már végig jártam az egész kocsmát.
    Kigyűjtöttem az össze chemicalt.
    Beszéltem egy vmilyen főnökkel is ott.
    Azoknak a coffos hajú disznó pofájúak főnökével.

    de ott van egy ajtó amit a térkép sárga pontal jelöl.
    Tehát gondolom oda bekell menni vhogy.
    Csak nemtok bemenni.

    Tehát mi ennek a bolgyónak a fővonala?
    Már van sok mellékküldetés amit megcsináltam már.
    A jaba küldetése fontos? Valamilyen hastáncosnőröl beszélt, de gőzöm sincs hol lehetem meg.
  • MagyaR
    #3015
    A Sentinelekkel az a baj, hogy hiába van a trate injury-juk 4000 2 msp alatt lemegy az életükből 99,99 %.
    Az a csuklyás csaj is sentinel és hiába nyomom már nemtom mióta az injury-ját ezerszer hamarabb lemegy az élete, mint a guardian főkarakteremnek meg a félkezű öreg csajnak, akiknek a injury-juk fele olyan szinten sincs, mint a csuklyás csajé.

    Szntem tényleg guardianon érdemes elsőnek a gamét végigvinni.
    Énis azzal tolom és erőpontokat is azér sokat kapok.
    Tehát már csomó jókis erőből max fokozaton vagyok.

    Ütni, azt meg télleg rohadt erőset ütnek.
    Főleg én nem double-handedre edzettem hanem a két kezi kardra.
    Tehát amikor egy egy van mindkettő kezedre.

    De, azt nem értem, hogy a skilleknél ugye van olyan skill, hogy two weapons fight. Az már maxon van.

    De van még egy ilyen two weapons figt aminek csak kicsit tér el a neve.
    És, azt felfejlesztettem egyenlőre mégcsak egyre és asszem attól kezdve az ajtókat már úgy nyitja ki nekem, mint ahogy a quigon jin az első részben.

    Akármilyen erős egy ajtó, nem elkezdi a karakterem kaszabolni, hanem a közepébe beleszúrja a kardját és secc pecc alatt kinyitja.
    Ja meg, mintha a kombóim is kicsit megváltoztak volna.
    Mintha máshogy vágna a hapim.
  • MagyaR
    #3014

    Amúgy nem kell nagy influence meg sok beszéd, ahhoz, hogy vkiből jedit csinálj.

    Énis megyek a Nar shadan a karimmal. Odamegyek bao-durhoz.
    Kérdezi tőlem, hogy mit akarok. Énmeg csak semmivel tok válaszolni.
    Aztán átváltok bao-durra és úgy mentem hozzá a főkarakterhoz.
    És itt meg rendesen elkezdtek beszélni.

    De mivel nem érdekelt mi a fenét beszéltem, mert aszittem csak a szokásos szöveget mongya, amit minden bolygóm, ezért rányomtam mindig az elsőre.

    Naés mit veszek észre?
    Bao-dur képén van egy felfele nyíl. Tehát, hogy tom fejleszteni.
    Már egyből tuttam a dolgot és így lett bao-durból egy jeti guardian.

    Pedig eggyáltalán nem beszéltem vele.
    egy kicsit se.
    Szntem lehet, hogy csak bug. Elvégre amikor én mentem hozzá semmit se tuttam vele beszélni. De amikor vele mentem a karimhoz akkor meg jeti lettem. Fura nem?
  • windrunner
    #3013
    legykása=legyakása
  • windrunner
    #3012
    [megjegyzem nekem nincsenek gondjaim a játékkal, az uccso save-em Trayia legykása előtt van]
  • windrunner
    #3011
    A Peragus a játék eleje... Ha már ott is gondok vannak, akkor mi lesz később?
  • Enosh Chan
    #3010
    Ki tart még csak a peragus bázison?
  • woody
    #3009
    nem enged vissza
  • Johnyy
    #3008
    télek,, a kedvenc meg legkirályabb karakter, meg ezel reklámozták az egész gépmet, nagyon saynáltam hoty semi szerepe nem volt, épp ezt mondom hogy tul kevés volt az ideyök a obsisoknak,, baker, nemigez szivesen vértam volna még rá egy fél évet, csak nisilius miatt is!
  • rezsofiz
    #3007
    Hát igen ezt egy az egyben elbaszták. Szal semmi szerepe nem volt.. Nem értem. Remélem a 3ba valahogy ezt kiegészitik , mert ez hát...
  • Lacc
    #3006
    Ezt a Darth Nihilius-t mire véljem? Alig volt róla szó az egész játék alatt, a hajóján találkoztam vele, hörgött ott nekem egy sort, odavertem neki kettőt-hármat és már le is feküdt. Ilyen kidolgozott modell alapján azt hittem legalább, hogy ő áll minden mögött, de a legvégén kiderült, hogy meg sem emlitik a végső párbeszédben.

    Esetleg egyes (az enyémtől eltérő) befejezéseknél több szerep jut neki?