8627
.
  • Rage47
    #3085
    Hi!
    Bártkit Jedi-vé lehet tenni? Szóval ha pl. azt akarom h Mandalore vagy Mira jedi legyen, akkor csak jó pontokat kell szereznem a beszélgetéseknél?
  • Johnyy
    #3084
    yobban fog!!!!
  • MagyaR
    #3083
    Uhhh.

    Spyware irtó 239 hacker progit talált a gépen : D.

    Ezek után remélem jobban fog menni a kotor
  • Gunner
    #3082
    Kérlek :)
  • Lord Beszari
    #3081
    thank you
  • dervis_
    #3080
    Helló!

    Próbálta valaki már a swoopverseny fixáló programomat? Szeretném tudni, hogy másnál is jól müködött-e? Annak ellenére, hogy hány helyről hallottam, hogy nem müködött másnak sem a suhanóverseny, még visszajelzést sem kaptam. Bár egy haverom szerint ez jó jel, mert ha nem müködne, már biztosan kaptam volna levelet.
  • Slow
    #3079
    én egyet összerakattam a tüskésfejűvel, utána valahonnan lett még egy szimpla és még 2 duplapengés (fog. sincs honnan, lehet találtam, vagy adta valaki? nem vettem észre, egyszer csak volt)
  • Jimmyke
    #3078
    Ja, mert nemrég kaptam meg a legelső alkatrészt, azt azt írja rá, hogy ezt lehet fejleszteni azokkal, amit te magad csinálhatsz :) Szóval egy kicsit még játszanom kellett volna, nem pedig írkálni. :)
  • franco
    #3077
    100% hogy nem
  • rezsofiz
    #3076
    Tudomásom szerint nem, bár nem vagyok benne 100 %ig biztos.
  • Jimmyke
    #3075
    Na nagyban tolom a gamet és azt vettem észre, hogy componentekből lehet fénykardhoz cuccokat készíteni. Gondolom amiket meg kell szerezni, azokat ugye nem lehet elkészíteni?
  • rezsofiz
    #3074
    Nem lehet visszaszerezni sajna : )
  • rezsofiz
    #3073
    Nincs mit
  • Gunner
    #3072
    én visszakarom szerezni a volt lézerkardomat attól az atris-tól vagy kicsodától, de attól félek,hogy ez nem íródott meg, legalábis sötét oldalon nem volt rá lehetőségem, hogy visszakapjam, vajon világoson sikerül?
  • Gunner
    #3071
    kösz
  • Kis Szabó
    #3070
    hail!! kész vam már a magyarosítás kotor2-höz?? és a háromhoz?? :))))

    szóval a lényeg: bao-durt csak 1 fénykasza készítésére lehet rávenni? mer én nm tudok vele olyat diskurálni megint..
    lightsabert hogy a fenébe szereztetek, pláne kettőt dantooine-on?? én 1-et se találtam :( mind1 bao csinált 1 duplát :))
  • rezsofiz
    #3069
    Sok időt kell a társaságában eltöltened.
  • Gunner
    #3068
    Mondták sokan, hogy az igazi élvezethez végigjátszás nélkül kell végignyomni a játékot, de úgy a teljes játékidő az ilyen "pöcsölésekkel" 2xsére növekszik, nemde? Direkt nem mondtam ki a számot :)
    Újrakezdtem a Kotor 2-t, de most jó oldallal, úgy tudok jedit faragni Bao Dur-ból, hogy dumcsizom vele és elöbb utóbb beadja a derekát? Mindjrát utána nézek, de ha valaki tud gyorsabban infót adni, annak megköszönném :)
  • rezsofiz
    #3067
    Jah, indulj el vmi Tak Tar BARba, ami a Docksban van.
  • HiPPoNaX
    #3066
    Hanhart ha legyozted, akkor ki kell szabaditani a fo karakteredet Miraval.
  • Tatyla
    #3065
    lehet hogy nem...
    most a Nar Shaddaan voltam csatlakozott a vörös nö egy pillanatra,irányitottam de most hova?
  • EndreMan
    #3064
    Hát ha mindegyik bolygón megcsináltál mindent akkor újra Dantooin
  • Tatyla
    #3063
    nem segit senki?
  • Tatyla
    #3062
    Help!

    SPOILER!

    Na én mindegyik bolygon voltam a Korribanon utoljára kicsit harcoltam a félszemü Sith-el majd elszaladt,most hova kell tovább utazni?
    Amikor elindulok bejön egy olyan jelenet ahol két Handmaiden csajszi egy ablaknál dumálnak...
  • tigeroo
    #3061
    Nah nemigaz!! Ma is késik a kotorom..
    Haver nem hív, majd holnap leb_szom!!
    Ugye itt a társaid sokkal ellenszenvesebbek, bizonytalanabbak veled szemben..?? Lesz olyan hogy nekedugrik valameik tag?
    Bocs, de már jelentkeznek a tünetek
  • HiPPoNaX
    #3060
    Es kb 100szor lett elmondva, magyaritas nincs es egy darabig nem is lesz, olyan sok szoveg van a jatekban.
  • Gunner
    #3059
    1. Rotate the center block counter-clockwise
    2. Rotate the rightmost block clockwise
    3. Rotate the leftmost block counter-clockwise

    Oda van írva az aljára...
  • Lord Beszari
    #3058
    Oké , de nem találom aztv amit keresek.Nekem az kell , mikor a számokat kell sorba rakni.Nincs hozzá magyarítás?Vsgy valamilyen programm?
  • franco
    #3057
    http://www.gamebanshee.com/starwarskotorii/locations/docks.php
  • Lord Beszari
    #3056
    Srácok!Kéne egy kis segítség.Nar Shaddan vagyok , amikor szétesik a csapatom , aztán T3-M4-el vagy kivel(a kis robottal) kell mennem .Van valami kódolt ajtó , amit ki kell nyitni.Nem tudjátok leírni nekem a számok sorrendjét , hogy melyikre kattintsak.tx

  • woody
    #3055
    nekem is dupla van
  • HiPPoNaX
    #3054
    Ha eloszor jarsz az onderonon akkor Mandalore haverjanak artatlansagat kell bizonyitanod (beszelgess mindenkivel, surun nezd a terkepet, es olvasd a journalt, akkor gond nelkul menni fog)
  • Voltan
    #3053
    Egek! Ki fordította ezt?
  • Kovász
    #3052
    Ugyanazt, mint a többi bolygón: megkeresni a Jedi mestert.
  • Kurty
    #3051
    CSősztök! eljutottam onderonra már van fénykardom is de az lenne a kérdésem hogy itt mi a lényeg?? mit kell itt csinálni?
  • franco
    #3050
    egyik kedvenc olvasmányom:)

    sokaknak volt dupla fénykardjuk
  • Jimmyke
    #3049
    De persze mindegyiket szeretem.
  • Jimmyke
    #3048
    Én élek-halok a Dualért :)
  • bigapó
    #3047
    Én csak annyit mondtam, hogy látványosabb a két kard:)) Természetesen az egy kard a normális.
  • Tatyla
    #3046
    köcce...