8627
.
  • tigeroo
    #3285
    császtok! nah megfogattam mások tanácsait, elmentem naar shaddára..
    az enklávéból kifele menet pedig fogadott a "bizoccság",megöltem őket, és az egyiknél egy lens volt..de bao-dur még mindig nem fogattya el
  • HiPPoNaX
    #3284
    Minek neked mentes a vegerol? Nem tudod a tapos karival ujrajatszani a kuldeteseket! (egyebkent kb 570 meganyi mentesem volt, amit leirtottam, kisse erdekes lenne vhova felrakni:D)
  • szotyimutyi
    #3283
    Jó lenne, ha valaki segítene úgy tudom,hogy ez a fórum azért készült,hogy segítsen másnak aki rászorul.azt a rézfán fütyülőjét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • kicsu
    #3282
    sziasztok, lehet hogy volt már ez a kérdés, az öreg nőnek (asszem Kreia) meg lehet gyogyitani a karjat, mármint lehet műkart adni neki vagy valami? Vagy végig félkarú lesz a játékban?
  • tigeroo
    #3281
    jó, akkor elmegyek a dantooineról..majd visszatérek később
  • tigeroo
    #3280
    jah annál az öreg csajnál aki azt mondta hogy ő jött ide először és ő is marad itt utoljára? nála vettem 1et, de Bao-dur nem fogadja el..:(
    Egyébként Dead(ly) Krainet(nem bírom eccerüen megjegyezni ezeket a hüle neveket) vagy mi a gyíkok azok...leviszem az éltete felét (mi 3an együtt) adigra meghal vki a csapatomból...eh
  • woody
    #3279
    a kereskedőknél,vagyis és ott szereztem be
  • tigeroo
    #3278
    nekem haver aszonta oda menjek először...de lvl 12-es kari hátt
    (az a baj, hogy akármivel támadok, pl a taloson egy veteran mandaloriant fél óráig püföltem, 3-5 hp ment lefele neki 4-10 körönként, sokat misselek..az 1-ben nem volt ilyen)
  • franco
    #3277
    szvsz egyértelműen a power attack a legjobb. az viszi be a legtöbb sebzést. 20as szintű kari master pow att-al 150 körül sebez...
  • rezsofiz
    #3276
    Natur attackot semmiképpen ne
  • rezsofiz
    #3275
    Hát a 2 legjobb sztem a Flurry, meg a Critical Strike.

    Már voltál a többi bolygon egyébként? Mert én Dantooinre mentem utoljára.
  • tigeroo
    #3274
    de akkor mit használjak..??
    olyan "bárdom" van ami 2-27-ig sebez...a kéziharc se lenne rossz, csak mit használjak?? flurry, natúr attack..?!
  • rezsofiz
    #3273
    4 körönként 8at sebzel? Az nagyon nagyon nagyon kevés! Én egy csapásommal már nem is emléxem vagy 50et sebeztem
  • rezsofiz
    #3272
    LUUUUUUUUUUUUUUUL
  • tigeroo
    #3271
    Csáztok! Nah, most valami tipp kellene
    A dantooineon vagyok, bennt az enklávéban...
    azok a póxerü izék (most nem tom zsigerből a nevét), szal azokat mivel tudnám könnyen legyőzni? mert nemigaz hogy ők 25-30-at sebeznek rajtam, én meg 4körönként 8-at ( közben megy felfele a HP-jük is)
    Szal help, mert hamar megölnek:DD
    Másik: megvan már a lightsaber energy cell fixture, a lightsaber emitter fixture, és kell a lens még...hol tom beszerezni a leghamarabb? vmi spoilert, hogy hol lesz..
  • MagyaR
    #3270
    Néha olyan szemétség tud lenni ez a game.

    Mostis megyek vmi hülye templom szerűségű épületben a mandarioniaiak bolygólyán, mivel visszahívtak a nyomik segíteni.

    Azt megyek ebben a templomba vagy mibe és belefutok egy ilyen terminál szerűségbe, ami úgy nézett ki mint egy térkép.

    Valamilyen ládát nyitott ez a terminal, de egy jó nehéz matek feladvány volt, amit ki kellett találni, hogy kinyiljon ez a láda :D.

    3 óra szenvedés után (najó ez azé túlzás : D) ki találtam nagy nehezen és mi van a ládában?

    Egy sza*os lila és egy zöld kristály.
    Hát lol. Igazán lehetett volna benne vmi más, mert ezeket bárhol meglehet találni és 2 creditél venni lehet darabját : DDD.

  • Braveheart
    #3269
    megírhatnád privibe hogy Neked mi lett a vége, mert én full light karakterrel vittem végig és a befejezés tök értelmetlen volt, szinte semmi
  • Polllen
    #3268
    Most játszottam végig light side! Nekem nagyon tetszik a vége...és Mara túl élte...:D
    Ha olvastok is nem csak öltök, akkor értékelni fogjátok a végét...némi ködösítés meg ugy is kell, ha lesz folytatás...

    amugy nem hiszem, hogy ezek után túl sok választása lenne hősünknek...
  • maxius
    #3267
    Néhány döglődése után beszélhetsz vele, és mondd meg neki, hogy az a csúnya Kreia jól elárulta...
  • Johnyy
    #3266
    nekem egyszer volt ien de akkor anyira yól yött ki hogy amikor raven a hoszú videóban leveszi a maszkyát az 1. részben akor várom hogy nah akor milesz, és a maszk alatt nem volt semi, nem volt csak egy levegővel kitömött csuya,m nagyon yól yött ki, és nem szedtem, ki :(:(
  • Braveheart
    #3265
    Nemrég újrakezdtem a játékot sötét oldalon, és sok újdonságot fedeztem fel.
    Itt van pl ez az új földönkívüli faj is

  • Stark
    #3264
    inkább várok:D
  • HiPPoNaX
    #3263
    Akkor turelem vagy szotar :]
  • Stark
    #3262
    angolt tanulok de nem fogok 1 mondat fölött 20 percet tölteni hogy mit jelent.
  • HiPPoNaX
    #3261
    Ha ennyire nem vagod az angolt, akkor a beta magyaritassal sem lenne jobb, leven alig van benne magyar szoveg, esetleg az sem a jatekbeli helyzethez van forditva, leven nem volt meg tesztelve pl... Szall szvsz vard meg a rendes magyaritast
  • Stark
    #3260
    Szevasztok tuttok valami béta magyaritást a játékhoz? Igaz az 1. bolygorol kilyutottam de nekem magyarul jobb lenn.
  • szotyimutyi
    #3259
    Sziasztok szeretnék kérni töletek egy szivességat,azt hogy legyen valaki olyan rendes és rakja fel a mentéseket, ha már valaki végig játszotta.
  • woody
    #3258
    trayrus templomban hogy lehet legyőzni darth sion-t?mert már vagy ötször felélesztette önmagát
  • MagyaR
    #3257
    Ha dark side vagy és magas az influence pontod, akkor melléd pártolnak az emberek.
    Ez a baj a dark sideval, hogy akkor ahz influencédet is folyton tuning, tuning.

    A jó oldala viszont, hogy kapsz olyan új erőket amit használni is lehet :D, és sok alkalommal nem kell fizetni bizonyos dolgokért hanem csak egy kaszab-kaszabbal meg lehet oldani a dolgot : D.

    És sokkal több pénzt is lehet vele keresni : D.

    Télleg, nyomta már vki nővel úgy, hogy dark volt : DDD
  • Jimmyke
    #3256
    Spoiler!

    Nekem úgy volt hogy Hanharr-t fölélesztette anno "Kreia" azt ott megtámadta Mirát azt le kellett vernem. A vége nagyon ködös lesz mit a 3ba berakni.
  • Polllen
    #3255
    Sziasztok! 3 kérdés:

    1. Mara-t miért temették el többen is? Most zuhantam le Ebon Hawk-kal, most nem tom él-e még, de eddig nagyon virult!

    2. A Jedi-tanács megmaradt 3 tagja mindenképpen meghal?

    3. A befejezésekről lehet valahol valami konkrétat olvasni, vagy probálgassam inkább?:D
  • Jimmyke
    #3254
    Csak úgy, de ha már Nihilusnál vagy akkor már cseszheted a Prestige classodat...
  • Jimmyke
    #3253
    A Missle bay-be keressed.
  • woody
    #3252
    nem találtam semmilyen panelt ahol megöltem nihiliust
  • Rambo 20
    #3251
    Na woody megy a dolog vagy még mindig nem megy...?
  • Rambo 20
    #3250
    Én nem tudom de én végig Force Stormmal bombáztam az ürgéket és én minden főgonoszt így csináltam ki.
    Először világos oldalon nővel nyomtam végig és most nyomom sötéten, hapsival...
  • Jimmyke
    #3249
    "Choose your words carefully" Ha az egyik irányba hajtassz, akkor annak megfelelően kéne viselkedned :) Semlegesség nem jó buli.
  • Rambo 20
    #3248
    Mindig mondj agressziv válaszokat.Ha meg a világos oldalra akarsz menni akkor meg adsz pénzt vagy nem köszi nem kell reward.Örülök hogy segíthettem.
    Meg Ha Sith akarsz lenni akkor nem valószínű hogy minden party memberrel jóban leszel.Ha csúnyákat teszel akkor Bao-Durral megse próbálkozz.Ha jókat akkor Királyság mert mindenki kedvelni fog hogy hajdejó-hajdejó itt van a főhős aki majd megszentségteleníthetetlenségeskeidései ellen teszzzzz!!!
  • Jimmyke
    #3247
    Spoileres kérdés

    Mivel én talpig jófiú vagyok, ezért Nihilus-nak azt mondtam, hogy ne bántsa Visast, inkább engem, akkor ki akarta szívni az életerőmet, de mivel ilyesfajta "feketelyuk" a kari az Erő terén ,akkor térdre esik Nihilus. Ilyenkor gyengébb lett? Mert tényleg iszonyat könnyű volt leverni. :)
  • woody
    #3246
    nem lehet vhogy gyorsabban sith vagy jedi master lenni mert én mindig a light meg a dark side között mozgok?