8627
.
  • tigeroo
    #3365
    hmz..vmi nem stimmel, nincs hologramm
  • tigeroo
    #3364
    eh, jóan:D
  • HiPPoNaX
    #3363
    Ha kinyirtad az Ebon Hawkon a gyikokat akkor vedd be Attont a csapatodba, akkor meg kell majd jelenjen egy hologram, onnantol meg egyertelmu :]
  • tigeroo
    #3362
    Nah vittem a küldiket, addig hogy 1 wattoo szerü lény dumált a helyi vezérekkel, visszamentem az ebon hawkra (megérzés..)
    és a hajón is voltak ilyen gyík-geciek..
    most hovaa..?
  • Braveheart
    #3361
    Már tudom miért írja néha loading közben hogy mentsünk gyakran és más slotokba...
  • Jimmyke
    #3360
    Légterelő!

    Jekk Jekk Tarrban, ha gördül s story, az Exchange az aki rád vadászik (a Sitheken kívül :) )
  • Jimmyke
    #3359
    Mázlista... Én 6 órát :) Mégse hagytam abba "Keep it Real!" :)
  • Polllen
    #3358
    Amikor elöször a bolygón jársz, már akkor választasz,hogy kinek a pártján állsz!

    Neked ki üzent,hogy menj vissza? Ha nem a jedi master akkor a királynő ellen vagy...
  • Braveheart
    #3357
    BASSZUS! Megint fél óra játékidő veszett el egy rossz save miatt! A rohadt életbe már! Aszem most egy ideig hagyom... Ja amúgy akkor jelentkezik ez ha save után 15-20 mpvel lefagy a játék.
  • tigeroo
    #3356
    jójó de hol..? a pazaak den- ben vagy hol..?
    ki/mi az exchange:DDDD
    annyira nem vágom az angolt
  • Jimmyke
    #3355
    Már a bolygó elején el lehet dönteni, hogy ki pártján álsz :) Aztán fölkeres egy képviselő, küldit ad stb...
  • MagyaR
    #3354
    Vagy még a bolygóra érkezés legelején kell vmit csinálni vagy mi???
    Habár biztos, hogy a királynőnél, mert az elején nem választhatok, hogy kivel legyek.

    Szerencsére van egy mentésem a királyő terme előtt közvetlen.
    Mit kell dumálni kavarral, hogy a királynővel legyek akkor?

    Vagy mégis az elején kell vmit mást csinálni???
  • MagyaR
    #3353
    De mi a fenét monnyak kavarnak, hogy vele legyek?

    Akármit mondok mindig elkezdek vele harcolni.
    Aztán a királynőnek is akármit mondok kinyírják.
    De nem kapok érte dark side pontokat
  • Jimmyke
    #3352
    Légterelő!

    Megtalálni a Jedi Mastert, amit az Exchange segítségével érhetjük el úgy, hogy fölkeltjük az érdeklődésüket irántunk, azt majd jelentkezik a "furanevű" barátunk :)
  • tigeroo
    #3351
    Nar Shaadán mi a fő küldetés?:)
    Eddig vmi swoop mühelyben lévő droidnak segítettem visszavásárolni a droidtársát...
  • Jimmyke
    #3350
    Légterelő!!

    Tudom, hogy nem vágod annyira az angolt, de Master Kavar nem volt Sith, az Freedon Nadd (asszem így írják :), mellesleg kicsit meghalt már ) tombja volt amit ki kellett pucolni, mert ott a Sithek állomásoztak. Ráadásul Mandarin azt mondta a tálálkozón (ami tartott vagy 20 secig :) ), hogy Kavar annyira híres jedi volt, hogy ihaj... Lentebb írtam, hogyha Lightos vagy akkor a királynőt kell támogatni :)

    Szal suck...
  • Jimmyke
    #3349
    Ha kinyírod a Jediket, már nem mennek sehova
  • MagyaR
    #3348
    Az 1. részbe sokkal több fénykard volt.

    Nem értem, hogy ebben a részben a sithektől mérnem lehet elvenni a saberjüket. Így nem is jut minden karakteremnek.

    Van valami olyan hely ahol lehet teljes sabereket venni?
    Az 1. rérszbe nagyon jól megvolt csinálva, hogy volt ugye a yavin bolygó, ahol szinte mindent lehetett kapni és mindig újabb és újabb dolgokat.

    Itt meg csak halmozódik és halmozódik a lóvém.

    Kár, hogy ebben a részben nincs ilyen bolygó.
  • MagyaR
    #3347
    Nem tudom : D.
    De utánanézek
  • Braveheart
    #3346
    Igen először csinálna, ezért gondolom hogy bug vagy vmi. Egyszer már végigvittem, akkor adott. De most eltűnt az az opció.
  • MrDevil
    #3345
    amúgy Dantooinon ahogy mész a romok felé az elágazásnál balra mész és annál az ajtónál ahol eddig nem lehetett bemenni!
  • MrDevil
    #3344
    van egy barlang is Korribanon!! aminek van egy titkos része, ott ahol a Kotor 1-ben Qel-Droma köpenyét találtad!! azt is megcsináltad???
  • MagyaR
    #3343
    Hol ülnek össze a dantionon a jeti mesterek?
    Már megcsíntam minden bolgyót.
    Elmentem újra a dxunra és kinyírtam, azt a jetit és a királynőt.
    Megkegyelmezni nem lehetett nekik, de nem is kaptam dark side pontokat, tehát sejtettem, hogy ennek így kell lennie.

    Korriban, dantooin és a nar shadas jetik ülnek össze ugye?
    A dxunost kikellett ugyebár nyírni, mert egy nyomi kis sith volt :DDD.

    Esetleg van valamilyen fontosabb intró, amikor már mehetek a dantoinra az összeülésre?

    Habár a korribannal kapcsolatban vannak kételyeim, hogy tényleg megcsináltam-e.

    De hát kijártam a barlangot, ahol voltak azok a szellemek és mindig light pontokat kaptam, és elmentem ahhoz a gonosz hapihoz, akitől elmenekültem.


    Mást nem lehet ott csinálni.

    Tehát, hogy van ez a jeti összeülés a dantoinon?
  • MrDevil
    #3342
    hopp egy "a" lemaradt!
  • MrDevil
    #3341
    az mekkor királyság már!!! plussz maszk !! ja ja csak az nem az ami kéne!!
  • franco
    #3340
    robe-ok sztem is gagyik. darth revan robe from star forge rulez!!
  • tigeroo
    #3339
    van benne jó sok robe =)
  • MrDevil
    #3338
    Nekem olyan kéne mint Darth vödörnek meg Palpatine-nak!
  • MrDevil
    #3337
    meg azt igérték hogy lesz benne köpeny + rendes maszk meg stb.. tudom van köpeny de az nem az igazi!!!
  • Polllen
    #3336
    Sztem elég hamar lett fénykardom... mire a dantooint utolsó előttinek hagytam és mire odaértem már minden karakteremnek lehetett volna 2 fénykard a kezében... a nem Jedi-nek is...
  • Polllen
    #3335
    Nekem ugy lett fénykardom, hogy végig csináltam Telos-t utánna Dxun és amikor ott végeztem és mehettem volna Onderonra Mandalore oda adta az utolsó darabot (persze miután a Battle Curcle-ben legyőztem a bajnokot
    Bao-Durrnál jelentkeztem és már készítettem is a saját 1 v 2 pengés kardomat(a srác csak felügyelte...)
  • tigeroo
    #3334
    ez, van, sux :(
  • tigeroo
    #3333
    a workbenchben már csak upgradelni lehet:D
  • MrDevil
    #3332
    Ja egy kicsit félre értettél!!!! én arra gondoltam hogy én amikor akkarok mért nem tudok csinálni fénykardot!! Miután már készen van az első!!
  • tigeroo
    #3331
    szedj össze újra alkatrészeket..
    [dehoogy, sztem nem lehet mostmár..max. upgradelni..haverom mondta hogy néha találhatsz majd kraileanak meg visasnak..]
  • MrDevil
    #3330
    Nem értem hogy én miért nem tudok fénykardot csinálni miután már elkészítettem az elsőt!!! Én úgy emléxem hogy mintha azt mondták volna hogy még a fénykard markolatát is én választom!!! milyen jó lett volna!!
  • tigeroo
    #3329
    először csinálna neked? csak az 1 kardodat csinálja meg, meg majd a játék során néha találsz egyet-kettőt
  • Braveheart
    #3328
    És azt megértetted miért játszik gondolatban is pazaakot?
    Érdekes hogy most nem akar Bao-Dur fénykardot csinálni nekem, egyszer megjelent az a kérdés a párbeszédei között hogy csinál-e de most eltűnt (és nem csinált) Függ az influence-tól is?
  • tigeroo
    #3327
    Atton hogy fog megnyílni felém?
    Csak a pazaakról tudok vele beszélgetni =p
    /Még magában, gondolatban is pazaakot játszik, mikor megtudtam földön feküdtem a röhögéstől/
  • MrDevil
    #3326
    Tényleg jöhetne már!! Kár hogy a kettőben nincs nagy hangsúlya a swoop racernek!!! :( jó lenne ha content patch is jönne!!