8627
.
  • tigeroo
    #3405
    jaja! a GS-t most hozta vissza uncsitesóm, bad sector meg azt írta hogy *köhhh* néháááány nehezebb *khmmmm* harcon kívül túl könnyű lett a harc, szal hardon nyomjuk...idézek: "-Hanharr, a gonosz vuki például igazi megállíthatatlan terminátor, amikor elborítja a 'vuki őrület' az agyát"
    hát igen ,mert ő rossz oldalon nyomta ...bezzeg a jófiuknak meg mirával kell legyőzni a 'terminátort' eh..
  • tigeroo
    #3404
    Ejj, T3-M4-et irányítom...
    valaki monnya el a sorrendet
  • Braveheart
    #3403
    Nem tudom Ti hogy vagytok vele de én ebben a játékban nem éreztem azt hogy nagy erő birtokában vagyok...most játszottam épp a Jedi Academy-vel és sérülés nélkül kiírtok szinte egy hadsereget, itt meg néha 5-6 mezei ellenfél is nagy ellenállást jelent...
  • Johnyy
    #3402
    persze mindíg az ácsorog aki a legnagyobb sith lord!
  • franco
    #3401
    már írta valaki. nekem most a dark masteryhez kb 2 mm kell...
  • Jimmyke
    #3400
    Kis gonosz állat :)
  • Lacee
    #3399
    neketek fordult elő olyan, hogy a főmenüben a saját karakter ácsorgott? :)
  • Johnyy
    #3398
    etöl a hozászólásodtól mindyárt megyek undergroundozni :)
  • Johnyy
    #3397
    benvanmár a naplódban hogy nemtaláltad meg??? meg hogy elrabolták meg ienek?
  • Enosh Chan
    #3396
    monnya má meg valaki hogy hol van a jedi a dantuinon!
  • Jimmyke
    #3395
    Légterelő!

    Az nem "Kreia". Nem véletlen teszem zárójelbe :) Majd megtudod miről van szó.
    Na föl kell robbantani a Revengert, úgy, hogy a Missle-bayről lenyúlsz egy robbanófejet és lerakod oda, ahol az a gyík Mandalorian fölrobbantotta magát :)
  • Enosh Chan
    #3394
    ne légy jó ne légy rossz
    hanem mindig úgy válaszolj dolgokra hogy ne kapjál darkot se lightot vagy kapj de helyeselje a döntésed
  • Johnyy
    #3393
    de nemigaz, én meg kegyetlenkedtem egyba főbe és foyton azt szaykózta hogy ne legyek ien kegyetlen! nem tudja eldönteni mit akar:( :P
  • Enosh Chan
    #3392
    na
    talál meg datapad viszzamagy chrytal lyuk dzsedáj nem lenni ott
  • MagyaR
    #3391
    Hát, ezt nem hiszem el. Kinyírtam, azt a maszkos csákót, azt mostmár a kreia áll ott a menüben : DDDD.

    De most ahogy kinyírtam, azt a nyomi maszkos csákót nem tom mit kell csinálni.

    Van valamiféle négy darab nemtommi, amikhez ha odamegyek a mandalorianok mindig monggyák, hogy márcsak 3, 2,1 van vissza.

    Nos én már mind a 4et megcsináltam, de eggyet még elvileg kell valahol.

    Az egész területet zigről zugra bejártam már.
    Mi a fenét kell még csinálni?
    Vissza meg nemtok menni a citadel izébe
  • Enosh Chan
    #3390
    már megtalál datapad és utána ment kristálybarlang de nem lenni ott dzsedáj.
  • tigeroo
    #3389
    én lvl14 előtt beszéltem kraileával, és a szintlépéskor nyomtam vmi "szar skillre" utána beszéltem vele ismét, és felnyom weapon masterre (ha guardian vagy...én az vagyok..)
  • tigeroo
    #3388
    khoondába menjél be, beszélj az adminisztrátorral, és menj be a jobboldali enklávé-bejáraton..pucold ki az egészet,és vmien datapadot kell megtalálnod(egy fénykard által meghalt zsoldosnál van) ugyanabban a teremben mint dispicle nevü fazon..mennyé vissza..aztán a kristály barlangban leszö
  • Enosh Chan
    #3387
    most is csak sunyiba van bekapcsolva.
    a dantuinon hol van a dzsedáj?
  • Enosh Chan
    #3386
    én sokat dumálok vele mindíg egyetértettem és szereztem az influkat.
    hüha én most weaponmaster vok de oly rég játszottam vele hogy azt se tom hogy mikor léptem át (melyik szinten).
    a szüleim a rossz jegyeim miatt csak is hétvégén hagynak gépezni.
  • tigeroo
    #3385
    jah, énis vesztem elfele az infulgenceket..:( túl jó vagyok az adományokkal/gyógyítással a nar shaddán :/
  • Jimmyke
    #3384
    Kicsit félre értetted. :) Nekem nem kell a segítség én már végigvittem :) 16 os szinten kaptam meg (15-ös voltam amikor Dxunon megtámadták a Sithek Mandarint, azt közben léptem egy szintet sajna...), de nagyon rosszba voltam vele, mivel jót cselekedtem állandóan, azt lenézett (a végén meg is kapta >:) )
  • Johnyy
    #3383
    de befoyás téleg nem rt nála! próbáld esetlek az ebon hawkon, nekem ottadtabe :)
  • Jimmyke
    #3382
    Dumáltam vele, csak nem tetszett neki az, amit mondtam :)
  • Johnyy
    #3381
    de beszélni azért nemárt vele! mert engem nem szólított le hogy na fiam akarsz sötét nagyúr lenni...?
  • Jimmyke
    #3380
    Szerintem nem, mert nem nagyon csipázott engem (túl jólelkű voltam neki :) ), azt mégis választhattam Prestige Classt.
  • Johnyy
    #3379
    én 15. sziten lettem sithlord! beszélyél kreiával! mondyuk a nála szerzett influenctől függ
  • tigeroo
    #3378
    jó kösz mindenki..! mirával vok vs. wookie..:(
    jah , csak nincs medpackom!! vagyis csak a mezei, és van olyan amikor nem visz fel életet (lehet bug..!!!!!!!!!!!!!)
    de asszem most az 1-et letöltöm és újrakezdem magyarosítással:)
  • Polllen
    #3377
    Ezért írták többször is a save/load screenen, hogy ovatosan válogasd meg a szavaid...

    Menet közben sztem van lehetőséged megváltoztatni az álláspontod...Többet nem tok, mert én jou gyerek voltam közben és nem volt ilyen gondom...

    Attonnal meg ugyan az a taktika mint Mara-val...(nálam 1ik se volt a közelharc bajnoka...:D)

    Sorozatlövés, futás, sorozatlövés futás(közben gránát, akna, csillagszoró, stb...) és akár milyen tápos az ellenfél 1x összeesik...
    Ha más nem, nem bírja a szive a sok rohangálást...:D
  • Kurty
    #3376
    mikor leszek jedi mester mert már 20-as szintű vagyok és nem vagyok az?!
  • hiba
    #3375
    Kozeledunk az olderanhoz!
  • maxius
    #3374
    Én futottam, és villámoltam...
  • MagyaR
    #3373
    Én simán kinyírtam vele egyszerű egy-egy kezes karddal.
    Tehát mindkét kezébe vót egy-egy gagyi kard.

    De akkor mi is van ezzel a jeti üléssel?
  • MagyaR
    #3372
    Bakker!

    Akkor kellett még eldönteni, amikor először találkozol a bolygón azzal a kavarral a cantinaban?

    Nálam ott rátámadtak a katonák azt kirohant, aztán énis rátámadtam a katonákra, de felajánlott az eggyik vmilyen munkát.

    Nem kellett volna elfogadnom : DDD ???

    És akkor most, hogy oldjam meg, azt a bizonyos jeti ülést?
    Nemhinném, hogy most ezzel már kész vége a jateknak :D.
    Eleve ha a dantoinon ha teis a várost támadod, akkor már végképp nem jönne össze ez a jeti ülés.

    Tehát akkor most mit tegyek? :D
  • Jimmyke
    #3371
    Én Attonra rányomtam Meelee shieldet, Sith Tremor Swordot a kezébe azt usgyi :)
  • HollowMan
    #3370
    Kis ügyesen.
  • Braveheart
    #3369
    3 üzeneted van és ilyen jó a logod? hogy csináltad? :)
  • Braveheart
    #3368
    SPOILER

    Állj be a falnál lévő asztal mögé...

    (ez egy kis bug, oda nem tudnak követni, hanem egy helyben állnak)
  • tigeroo
    #3367
    jóhvan, megvan..még valami: melyik fasz találta ki az obsilidannál hogy a buzi attonnal mennyek 2 t'wilek ellen...?? úgy lenyomnak (lézerkard nélkül..) mint a sicc gyáááá....nemigaz
  • HollowMan
    #3366
    A pazaak den környékén van egy kis idióta csipogó hangú, denevérfejű tag, akinek ha fizetsz 2000 creditet, terjeszt rólad vmit az Exchangenak. A hologram pedig majd utána jön.