8627
.
  • Jimmyke
    #3485
    Familiar az nem a szimpi tudtommal :) A barlangot érdemes megnézni ("Szembenézel a múlt démonaival, és a jelen problémáival" :) )
  • Enosh Chan
    #3484
    a barlangba van valami érdekes?
  • Enosh Chan
    #3483
    sajna van egy kis bugom.
    benyomom a force sightot és nem történik semmi
  • Enosh Chan
    #3482
    szimpi vagy(nem vok buzi)
  • Enosh Chan
    #3481
    you look familiar to me jimmyke
  • Jimmyke
    #3480
    Szerintem igen, ha a Revan Darkos volt kezdést csináltad :)
  • Jimmyke
    #3479
    Weponmasterrel nem volt probléma. Force sight, megnéztem mi van az ajtó mögött, save, berontok, Stasis field (cuccoknak hála a winsdomom sokkalta nagyobb a strenghtemnél :) ), aki talpon maradt azt leflurryztam, a többiek meg vártak a halálra. "Kreia" fénykardjai sem voltak nehezek. Mindezt énis Normon játszottam.
  • vizoo
    #3478
    Jó reggelt neked is :))

    A sírokba nem leeht bemenni a 2. részben. A barlang pedig nem vészes. Bár van benne izgalom :D
  • tigeroo
    #3477
    énis ott járok:)
    most egy terminálon kell 5kérdést helyesen megválaszolni,
    és bemehetek a training room-ba..
    jah és bastillát láttam egy hologrammon bennt, mivel nem nagyon tudtam kivenni hogy mit hablatyol, 1kérdés: Ő sith 'tanító' volt?:D
  • Enosh Chan
    #3476
    jó reggelt
  • Enosh Chan
    #3475
    kemény ott az a barlang?(korribanon)
  • Enosh Chan
    #3474
    korribanon valamikor majd be lehet menni a sírokba?
  • franco
    #3473
    ha tőlem kérdezed akkor: normalon. malachoron egyedül vagy szal a 15x-ös túlerő 15 ellenfelet takar.
    a gáma normalra lett írva, szvsz hardon nem jó játszani. az teszi könnyűvé a játékot h inventoryból gyógyíthacc minden körben. ha ez nem lenne azért izzasztó lenne normalon is...
  • HollowMan
    #3472
    Ez hardon van, hogy ilyen nehéz? Mert normalon rohadt könnyű a játék szvsz.
  • franco
    #3471
    természetesen nem lehet összehasonlítani.
    kotor2-ben is volt olyan h azt mondtam ezt nem lehet megnyerni...
    pl korribanon a cave-ben a malak-féle sorozáskor Te vs 5 jedi+malak (trükk:malakot kell csak leverni), vagy malachoron a végén. elfogyott 500 force pontom és még mindig kb 15x-ös tűlerőben voltak...
  • Braveheart
    #3470
    Nem hiszem hogy össze lehet hasonlítani őket, más kategóriát képvielnek. Amúgy én is végigvittem már ésa végén persze hogy lealáztam az egyszerűbb ellenfeleket, de a JA-ban ha ügyes az ember könnyedén legyőz sokszoros túlerőket is.
  • franco
    #3469
    tipp:
    látványosak a lightsaber-párbajok ha sima attack-kal támadsz

    jól fejlesztett karival szinte a közeledbe se tudnak jönni (wisdom) ha meg már ott vannak meg se tudnak ütni (dexterity)

    én baromira élvezem minden pillanatát. JA-nál sokkalta jobb szvsz
  • Braveheart
    #3468
    Hát sztem a fénykardozás sokkal látványosabb a 2 éves SW Jedi Academy-ben, igaz itt nem ez a cél, de itt egyszer sem éreztem a végigjátszás alatt hogy olyan nagy erő birtokosa lennék...
  • Jimmyke
    #3467
    én megszokás szerint mindent a pers.-re raktam (KotOR1es rossz szokás, de 2 force powerrel mindig többem van :))
  • Enosh Chan
    #3466
  • franco
    #3465
    egyébként most consular+sith lordként rágyúrtam az agytrükkre (dominate mind) és a persuadre(16). nar shadda-n a főtéren 2 csávót leugrasztottam a mélybe
  • Enosh Chan
    #3464
    1. franco: igen neked szólt
    2. MagyarR másfélszer annyi
  • franco
    #3463
    szvsz nem hülyeség hogy nem botlasz nyakra-főre lightsaberbe. viszont cserébe sokkal kevesebb fénykardos ellenfél van...
  • MagyaR
    #3462
    Nagyon nem teccik, hogy sokkal kevesebb fénykard és kristály van ebben a gameban az 1hez képest.

    Yavinon ott mindig jobbnál jobb cuccok voltak.

    És ott a szitektől mindig ellehetett venni a saberjüket.
    Itt meg csak néha lehet. Ez hülyén van benne kicsit megcsinálva.
  • MagyaR
    #3461
    Az első rész mintha rövidebb lett volna, de nemtom.

    Itt már megyek, megyek és sosincs má vége a gamenak :D.

    Csomó mindent nem értek benne.

    Egy menü magyarosítást, amiben legalább az erőket meg a skill pontokat meg a Attributest meg ezeket lefordítanák.

    Ez tényleg nem lenne nagy szám :D.
  • franco
    #3460
    ez a kérdés személyesen nekem jött?


    (6 * 2) - 8 + 9 * 1
  • MagyaR
    #3459
    Uhh azon énis sokat szenvedtem, de ne szenvedj vele minjá elmondom méééé.


    Gondolom te is, azt hiszed, hogy valami klafa dolog lesz majd a kinyíló dobozban vagy miben, de tévedsz.

    Tod mi van benne?

    Válasz: Egy zöld és egy lila kristály.

    Ennyi!!! Egy nyamvadt zöld és egy lila kristály, amitől vagy zöld vagy lila színű lesz a kardod.

    Ennél még egy medpac is nagyobb ajándék lett volna :D
  • MagyaR
    #3458
    Mikor lesz már kotor2:source ? :D
  • Enosh Chan
    #3457
    mi a kód annál a kiszámolós dolognál ott freedon nadd sírjában amikó? ki kell számolni a tizenhármat?
  • MagyaR
    #3456
    Az a baj, ezzel a gameval, hogyha pl. nagyon elakadok valahol és pl. eggyik haverom már végigjátszotta nem kérhetem el a mentését, hogy folytatni tudjam : DD. Legalábbis az ő karakterével tudnám csak.

    Amúgy a consular és a sith is jó párosítás.
  • Enosh Chan
    #3455
    egyébként franco
  • tigeroo
    #3454
    1.jah, már rég..
    2.nem mindenki lehet olyan ügyi mint TE (ti..)
    3. bocs h ilyen láma vagyok (vagy annak tünök, most mind1) de az 1 valahogy jobban ment...nah akkor csá mindenki! anmzavarok tovább :D
  • Enosh Chan
    #3453
    nem azt tudtam hogy a rossz fiú van kint csak az a baj hogy full lightos vok!!!
  • franco
    #3452
    most éppen péntek...
  • Enosh Chan
    #3451
    mik ezek a csillagok a nevek mellet?
  • franco
    #3450
    már régóta érlelődik bennem, előre is elnézést:
    1. biztos h elmúltál már 14?
    2. minek szenvedsz ezzel a játékkal ha ennyire nem vágod?
  • tigeroo
    #3449
    azt hogy ultrarosszfiu voltál..mi mást?:D
  • Enosh Chan
    #3448
    mi van akkor hogyha a főkarid van főmenüben?
  • tigeroo
    #3447
    jó, köcke szépen:)
    most a korribanra megyek..
    jah még vmi: kreileát most vigyem magammal??
    mert pattogott vmi csak nem értettem..
    szal őt lehet vinni a sithekhez..?
  • Lacee
    #3446
    asszem ott, ahol a főkarakter megtaláltad a másik kettővel. lesz ott is egy konzol...

    én is már a hajam téptem, mert ugyanitt elakadtam először. utóbb jöttem rá hogy mindenhol körül kell nézni :D