8627
.
  • Jimmyke
    #3525
    De
  • MagyaR
    #3524
    Holvan missle bay? :DD.

    Jelöld be a #3425 térképén : D. Én nem láttam ilyen helyiséget.
    A torpedó az nem ott van ahol az a workbench?
  • Jimmyke
    #3523
    Missle-bay-be kell menni, a konzollal szórakozni (2 lehetőség van, szal nem kell hozzá angol tudás) majd odamenni a torpedóhoz, rákatt, lenyúlod a robbanófejet. Elmész oda ahol meghalt a mandalorian kiskatona (mivel 4 hely van járd végig), lerakni, azt elhúzni a csíkot. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.
  • MagyaR
    #3522
    De azé csak az 1ik lightosat pl. : D
  • MagyaR
    #3521
    #3425 Itt van a térkép róla
  • MagyaR
    #3520
    Nem ott. Ott amikor kikellett nyírni, azt a maszkos csávót.

    Aki egy ideig a menüben állt. Aztán, nemtok hova menni!

    Volt valami 4 helység ahol kellett valamit csinálni és a mandaloiranok beszltek hozzám, de már nemtok hova menni
  • Jimmyke
    #3519
    Végigjátszásnak meg alapból 4 fajtája lenne, szal haggyuk :)
  • MagyaR
    #3518
    De most nem magyarosítás hanem végigjátszás : ).

    Már rég leírhatták azé volna, akik már az 1. nap véignyomták a gamet : D. Legalább az 1ik vonalat
  • Jimmyke
    #3517
    Fogadjunk, hogy Nar Shaddaan akadtál el :) Na mondjad meg hol vagy, segítek, ma jó napom van.
  • Jimmyke
    #3516
    De az 1 ben nem volt ennyi választási lehetőség. Szvsz 2X több a szöveg benne :)
  • MagyaR
    #3515
    Megvan. Azt fogom csinálni, hogy valaki aki már végigvitte a gamet odaadom neki a gamét és ha továbjutott akkor odaadhatja azt a savet !! : DDDDDD.

    Na ki vállalkozik rá :D?
  • MagyaR
    #3514
    Azt, tom, hogy van, de épp ez a baj, hogy angol.

    A kotor1hez már rég volt végigjátszás ilyenkor.
  • Jimmyke
    #3513
    Van végigjátszás csak nem magyar. Mást nem mondok, mert azon már párszor végigmentünk :)
  • MagyaR
    #3512
    Inkább végigjátszást.

    Már úgy elakattam, hogy nincsis sok kedvem a gameval jáccani : ).

    De már azért is végig viszem, azt majd 2., 3.-szorra is : ).

    Azt majd ha egy év múlav lesz 100 %os magyarosítás akkor majd megszerzem a kotor1et és egymás után végigviszem mind a 2 gamet teljesen magyarul : ).
  • Jimmyke
    #3511
    Kéne már FAQ-ot csinálni :)
  • tigeroo
    #3510
    az 1. választható bolygón ( Dantooinera mennyé!!! Ha ügyes vagy 1-et csinálhatsz, 1-et meg kapsz!!)
  • Shotogan
    #3509
    Hello!
    Nem túl régen (tegnapelőtt) kezdtem el játszani a Kotor 2-vel,eddig nagyon tetszik,de lenne egy pár kérdésem.Kb.hanyadik bolygón szerzek fénykardot?Van magyarítás a játékhoz?És végül,ha elakadok hol találok esetleg végigjátszást?Előre is köszi!
  • Jimmyke
    #3508
    Légterelő

    Nem kell visszamenni, Siont később kell elintézni.
  • kyle reese
    #3507
    arra tud valaki megoldást hogy amikor 1 videorész után fekete képernyő után lefagy ezzel mit lehet csinálni ? ha tud valaki megoldást az válaszoljon please!
  • tigeroo
    #3506
    nah szal ott akarok kijukadni, ha a secret tombot végig pásztázom, akkor vissza kell még menni az Académiára..??
    Ma keveset játszhatok (szülöi szigor) és..most léptem:(
    Pls addigra vki
  • Stark
    #3505
    télleg nem is gondoltam a karakterre:D
  • tigeroo
    #3504
    én aknákat raktam lefele :P
  • tigeroo
    #3503
    nah korribanon a barlang után van a secret tomb.. azt "kipucolom", elértem egy sírhoz is, mögötte kimentem (jókat halucinált össze Cigány Sherem) Utána vissza az Ebon Hawkra és elmenni? Vagy van még valami? (Darth Sion..?)
  • Braveheart
    #3502
    Arra nem gondolsz ha vki elküldi a saját mentését akkor az onnan már nem a Te játékod-karaktered?
    Amúgy meg már csomószor leírtuk eddig hogy hogyan kell megcsinálni azokat a pályákat, a végigjátszásban is benne van...
  • Stark
    #3501
    Ott tarotok hogyelöször irányitom Mirát és legyöztem a Vukit és még néhány ört, de a csaj nagyon gyenge és szar. Az örök meg tul sokan vannak.
    Valaki irjon má le 1 joo taktikát vagy külgyön 1 mentés-t.
  • Enosh Chan
    #3500
    má bocsesz senki nincs itt?
  • Enosh Chan
    #3499
    bár tudnám hogy kell betenni:DDDDDD
  • Stark
    #3498
    Szeva!
    Vki le tudja irni h szintlépésnél mit kell csinálni a karakterekkel h jedi legyen?

    thx
  • Enosh Chan
    #3497
    én megmutatom
  • Enosh Chan
    #3496
    szeretném látni a karaktered jimmyke nem szúrod be?
  • Enosh Chan
    #3495
    a fő ellenséget értem de mit keres atris a képeken miközben harcol a darth nyavajával?
  • Enosh Chan
    #3494
    ja bocs
    de azá lehetünk azok
  • Jimmyke
    #3493
    nem hinném akkkor
  • Jimmyke
    #3492
    Lehet. :) Melyik játékban? :D
  • Enosh Chan
    #3491
    a dc-ről
  • Enosh Chan
    #3490
    te vagy [HUN]Jimmyke nem?
  • Jimmyke
    #3489
    Minden SW fan haver :)
  • Enosh Chan
    #3488
    sehonnan csak szimpi vagy
    lehetnénk haverok
  • Jimmyke
    #3487
    Akkor honnan ismersz? :)
  • Enosh Chan
    #3486
    tom hogy az nem azt jelenti