8627
.
  • Jimmyke
    #3565
    Jó akkor másképp kérdem: Megértetted egyáltalán, hogy mi volt a sztoryja az egynek, és hogy miért raktak ki a kettőben? Azé kéremszépen, mert akkor Revan megtagadta a Tanács döntését és háborúba ment ----> Ez volt az 1 előtörténete, és te követted, ahitték, hogy a Sötét oldalra álltál.
  • Stark
    #3564
    és rosszoldalként jobb
    mer enyém minden
    jooldalként meg csak 1 kitüntetés:D
  • Stark
    #3563
    Jácottam az 1el mindkettö képpen végigvittem
  • Jimmyke
    #3562
    Már alapból Jedi vagy.
  • Jimmyke
    #3561
    Játszottál az 1-el?
  • tigeroo
    #3560
    spoiler szag!!!
    jó oldal: Revan rájött hogy gépek nélkül is meg tudja nyerni ezt a harcot,(Ebon Hawk, HK és T3-M4) elment az ismert világból az igazi sithet üldözni..én ennyit tudok, rossz odal sztoriját nem..
    a 2vége meg az lesz hogy utánamész
  • Stark
    #3559
    kül mit kell csinálni szintlépésnél h Jedik legyenek?
  • Stark
    #3558
    De nem hiszem h revan ebben a játékba Jedi. Inkább Sith.
    Mer különben a jedi tanács mé rakta volna ki?(mer haverkodtam Revannal)
  • tigeroo
    #3557
    eh jóan:D köcke
  • Jimmyke
    #3556
    Nagyon ködös, játszd végig talán te jobban megérted Nem akarjuk ennyire lelőnni a poént. :)
  • Jimmyke
    #3555
    A Scoutnak segíteni kell, mert ő az egyik bajnok akit le kell verni. Azt megcsináltad? Csak neked: Onderonra akkor mész majd el, ha a Sithek megtámadják Mandarin bázisát, és akkor sem az Ebon Hawkkal, hanem egy mandalorian shuttle-lel. Addig meg bizonyítani kők. Sok sikert :)
  • Stark
    #3554
    Na mondjatok el elörröl mi van Revannal (mer csak annit tudok h Kreia Sith) (lásd a Shy'rack barlangban a sith szarság és nekem még haverom el monta)
  • tigeroo
    #3553
    ühm.reinstalláltam a cuccost, minden OK. a batle circlet mekcsináltam:D
    vagyis 3x harcoltam, és 3x aláztam be egy mandaloriani harcost :P
    Aztán elismerés, stb. visszamentem a hajóra semmi...nah én ilyenkor kapok agyvérzést :DDD
  • Jimmyke
    #3552
    Azért amikor "Kreia" nyírja ki őket, róla is kiderül egy, 's más :)
  • Jimmyke
    #3551
    Zárójel bezár :)
  • franco
    #3550
    spoiler

    a jeti mestereknek mindenképp vége. vagy te ölöd meg őket vagy kreia
  • Jimmyke
    #3549
    Légterelő

    Mert hát a végén "Kreia" sokmindent mondott, amit ugyebár jó lett volna érteni :) (Neked elárulom, hogy a társaid és a te jövődet + a Republic és Mandaloria jövőjét mondta el, és itt számított, hogy Revan melyik oldalon állt, és te melyiken, mivel én mind kettőnél a jót választottam, ezért a végén Revan utánn mentem.
  • Jimmyke
    #3548
    Revan jó volt Te is jó vagy, Revan rossz volt Te jó vagy
    Revan Jó volt, Te meg rossz, Revan gonosz volt Te is. Ez az én elméletem :)
  • MagyaR
    #3547
    Tehát, addig még várhatok
  • MagyaR
    #3546
    Amúgy a gamenak 2 sithes és 2 lightos vége lehet???

    Én special megöltem a jeti mestereket :D, de full jó voltam, tehát nemtom milett volna, akkor ha nem megölöm őket, hanem gyűlésezünk :D.

    Vagyha sith vagyok és úgy ölöm meg őket, vagy ha sith vagyok és úgy gyűlésezünk vele, vagy ha jó vagyok és úgy ölöm meg őket, vagy ha jó vagyok és úgy gyűlésezünk : DD.

    Nálam ugye a 3. volt (light+ölés). Aztán még rengeteg ilyen vagy a gameban : D.

    Uhh.

    Kicsit szünetet tartok, azt majd vmikor amikor már lesz egy 20-30 százalékos magyarosítás újból elkezdem :).
  • MagyaR
    #3545
    Jah. Én is most vittem végig a gamet és összesen 2 hely volt ahol egy kis időre befagyott.

    A jungelbe, az onderonon, amikor jött az a fődinoszaurusz vagy mi volt az :D. Aztán itt a legvégén, amikor már a jatek legvégén megyek abban a barlangban ott is van egy ilyen főszörny és annál is egy kicsit beakadt : D.

    Úgy látszik nem szereti a gépem a főszörnyeket : DDD.

    De az olyan fa**ság, hogy semmi olyan intrót nem mutat a game végén, hogy beszélnél a társaiddal vagy ilyenek.

    És a 3. részben, hogy fogják majd megoldani revant?? :D

    Neki is majd neked kell kiválasztani a képét : DD.
    Meg a hangját?
  • Jimmyke
    #3544
    Aha thx. :)
  • franco
    #3543
    a mostani mentésem 16 órás. 2 fagyás volt: 1 peragus, 1 telos.
    szvsz akinek ien sokat fagy annak eleve káccos a konfigja
  • tigeroo
    #3542
    nyomsz játék közben egy print screent, utána paint megnyitod és CTRL +V (beillesztés)
  • Jimmyke
    #3541
    Hová rakja a printeket? Vagy engedélyezni kell valahol, hogy lehessen csinálni? :)
  • tigeroo
    #3540
    bugos szar..meg félóránként kilök ...amikor nem mentek pl. a turbóliftezés előtt
  • tigeroo
    #3539
    emiatt, és emiatt hagyom...[uninstallálva]
  • Jimmyke
    #3538
    Kis Bugger :)
  • tigeroo
    #3537
    na jó..hagyom a faszba ezt az egészet...!!!!
    be akarom tölteni a quick savemet..erre a loading leáll...kurva jó édes anyját!! OK. betöltöm a második, sima mentésem..mit látok?? az ebon hawkon vagyok, nincs senki a fedélzeten, nem tudok kimenni mert "u can't leave while in transit" vagy vmi ilyesmi!!! akkor a medical bay-néél meg az ilyeneknél security door lockt van..jah és a térképen "köd" van, tehát újra fel kell "fedezni" a hajót..Jó, még ez is ok..jön a másik mentés, az ebon hawk előtt, amikor a mandaloriani visszakísér minket a hajóra...az is lefagy!!! dobom ki az egészet a gecibe...
  • Lacee
    #3536
    nekem nem volt akkor még master critical, így csaltam :)
    ugye harc közben nem lehet semmilyen erőt és tárgyat használni. igen ám, de előtte persze hagyják :) így az volt a taktika, hogy az összes segítő Erő be, pajzs föl, battle stimulant meg minden ami még kellhet aztán beszéltem a battle circle sergeanttal. :)
  • Jimmyke
    #3535
    nekem csak flurrym volt :)
  • franco
    #3534
    a 3. csávó a legnehezebb. master critical strike nélkül igen fogós...
  • Jimmyke
    #3533
    A Battle Circle-ben bajnoknak kell lenned, de előbb segíts az egyik Scoutnak kint a dzsungelben levadászni az onderoni katonákat, és ő mondja, hogy kész vagy megküzdeni vele (persze előbb a kis csicskákat le kell gyűrnöd).
  • tigeroo
    #3532
    nekem is ,néha hibát észlel, kb. félóránkénti töltéseknél és leáll:D
    most pl azon a jungeles holdon bementem egy elhagyott "grázsba" aknák és droidok voltak ott,viassas, kraileával meg én is villámoztunk egyszerre, fél percre kifagyott a játék:DDD annyira beszagatott:D
  • tigeroo
    #3531
    Nah...azon a jungel holdon vagyok..már csináltam jó sok mindent (mandaloriant mentettem meg egy szikláról, megöltem vmi beastet mandalore-nek stb) Most ha visszamegyek az Ebon Hawkra, atton javítja a hajót,meg hogy eltart egy darabig stb. Én meg mindent átfésültem már (jah egy scout mandalorian adott egy küldit, hogy öljem meg a scoutokat..:P eddig 2 van meg) szal help léééci
    mi a köv. lépés..
  • MagyaR
    #3530
    Nekem is warezos a jatekom. És sok más jatek van amivel gondok vannak.

    De ez az amivel eggyáltalán semmi. Nekem egyszer sem fagyott még ki.

    Egyszer sem akadott be egy kis időre sem.

    Pedig még az eredeti hl2-mel is voltak ilyen beakadásos gondjaim olykor-olykor.
  • MagyaR
    #3529
    Nekem nincs ilyen hiba érdekes
  • Tomalak
    #3528
    Én most nagyon megorroltam a játékra, azon jungeles bolygón asszem olderon-on nem tudok továbbjutni, mert amikor egy ponthoz elérek és töltené a pályát be egyszerűen, kifagy. Nem vagyok az a típus, aki minden méteren 8 helyre ment. Így hát letöröltem az egészet, azért a mentést meghagytam, hátha kijavítják egyszer.
  • MagyaR
    #3527
    jah megvan. Lol nemvettem észre, hogy ott van konzol : D
  • MagyaR
    #3526
    De missle bay az holvan? Nem látok a térképen ilyen helyet : D