8627
.
  • totya4
    #8187
    Lesznek rondább jelenségek is :) Ez opengl, kifejezetten ocsmány grafika, ráadásul a hardverigénye is magas.
  • Forcee
    #8186
    van egy-két grafikai bugom xD azt a sima patch javitja? pl elöréb van az emberem szemgolyoja meg a hajának az elsö része. És nem lehet vhogy dx9 es grafikor elöcsalogatni?
  • gibson9
    #8185
    Az a kérdés, hogy a magányos módot kapcsolod e be vagy ki is veszed a társaidat az ahoz tartozó ablakban? Akkor jó ha jobb oldalon csak a te ikonodat látod és a társakét nem.
  • royaltom
    #8184
    sziasztok!
    Egy olyan küldinél vagyok a Teloson ,hogy egyedül kell elmennem üzletelni valami fejvadászokhoz és hiába rakom ki a csapatomból a társaimat nem enged tovább jutni,mert mindig csak azt írja,hogy "egyedül gyere" pedig egyedül megyek!!
    Van valami tippetek?
    A válaszokat előre is kösz!
  • totya4
    #8183
    Kösz de nem segít. Azóta rákerestem és az jött ki hogy a crack hibája, mivel a patch-ben ezt a hibát elvileg javították.
  • Ryder62
    #8182
    Csak nem erre gondoltál? Mert ezt egy bug de legalább orvosolható. Még mielött zöldre váltana a lámpa nyomd meg egyszerre a bal és a jobb egérgombot.
  • totya4
    #8181
    Telos megvolt, de visszamentem mert gondoltam megpróbálom megint a swoop-ot mert azt kihagytam, ugyanis nem volt kedvem hozzá, nem jó dolog hogy a sebesség növekedésével előbb-utóbb semmit nem látok, akadályok pedig vannak. Tehát visszatérek, de nem úgy működik a verseny mint kéne. Ugyanis a hajó úgy indul mintha nyomnám a jobb egérgombot, azaz mindig "fent" van. Akadályok szempontjából ez jó lenne, csakhogy így a gyorsítókat se érem el, csak ritkábban. Nem tudom bug-e ez, de nem normális, az biztos :)
  • HiPPoNaX
    #8180
    Egy krayt sarkany valami ilyesmi leny, mig a Gizka egy kicsit mas. Vicces, hogy ezen a kepen osszekeveredtek :]
  • Legend Killer
    #8179
    aha. biztos.
  • W B
    #8178
    méret és viselkedés beli különbség :p
  • Muki100
    #8177
    Az nem krayt dragon hanem gizka...csak volna egy kis méretbeli eltérés közöttük, ez a poén.
  • Legend Killer
    #8176
    mit akarsz ezzel a képpel?
  • Legend Killer
    #8175
    már rég találtam :D. any spell mod.
  • W B
    #8174

    ubaze
  • W B
    #8173
    néz itt szét
  • Legend Killer
    #8172
    olyan mod nincs, amivel egyből meglehet adni csomó erőt?
  • Legend Killer
    #8171
    THANKS!!!!!
  • Calver
    #8170
    ollé
  • Legend Killer
    #8169
    faszom, korribanon mi a teszt helyes válaszai?
  • Legend Killer
    #8168
    :P :). Nem baj, nekem csak jó :DD.
  • Terminátor14
    #8167
    Az, hogy betesz egy fénykardot, már eleve gáz, de legyen...

    Viszont az már tényleg baromság, hogy a főkari is tudja használni, nameg az erőt is az elejétől.
  • Legend Killer
    #8166
    nekem se okoz. melyik része? mikor a madárról kérdez, vagy az, hogy van fénykardod? :D az csak jó, nem kell szarakodni Slusknál, meg a többi kemény csávónál :P.
  • Terminátor14
    #8165
    Nincs mit.

    Amúgy a mod nálam semmilyen bugot nem okozott, pedig kétszer-hároszor végigvittem így is a játékot. Csak kicsit idegsítő a cheat része.
  • Legend Killer
    #8164
    LOL........ hülyevok :D... oké, kösz. azt hittem már vmi bug a mod miatt.
  • Terminátor14
    #8163
    Hát nem tudom fejből az egész játékot, de amennyire emlékszem elkötelezed magad vmelyik oldal mellett, aztán mész tábornokhoz és vissza is kapod. (a droiddal kell beszélni)
  • Legend Killer
    #8162
    de mikor kapom vissza? :D úgy emlékszem egyből visszaadták, közben itt már ithoraiaknál is voltam meg minden felé msázkáltam, grennél is de csak a pofát jártatja...
  • Terminátor14
    #8161
    Nem nagy újdonság :DDD
  • Legend Killer
    #8160
    Picsába, elvették a holmim a citadel izén és most semmim sincs.
  • Legend Killer
    #8159
    oké.

    siker, kösz, sikerült közben!. Később felveszlek msn-re. Jó kis poénos kérdések voltak a tesztnél, vagy mi az :D.
  • Terminátor14
    #8158
    Msn-em van, megtalálod az adatlapomon.
  • Legend Killer
    #8157
    na megcsekkolom, csak volt egy kurva áramszünet.

    xfire-d, msn-d, van, felvehetlek rá? jófej vagy.
  • Terminátor14
    #8156
    A droidok után és Atton előtt van az első konzol :) Belépsz a szobába. ott van a falnál pár ilyen álló szekrény, meg talán egy hulla is a földön. Meg van vmi asztal, és az asztalon/ban van a konzol. Szal Attonig nem kell elmenni.
  • Legend Killer
    #8155
    Egyébként override és source-t másoltam át az gondolom így jó.

    A kép miután kértem, hogy használhassam a módot.



    És ezek szerint vmi konzolhoz kell menni ahogy te is mondtad.
  • Legend Killer
    #8154
    droid? én elindultam, a tartályból ébredt a karakterem és balra mentem, hogy kinyissam a hullaház ajtaját. Ott kérdezte, akkor igen, volt utána Kreiával duma, utána a drodiok és elértem Attonhoz, kinyitottam az ajtót, beszéltem Attonnal, mentünk a konzolhoz, Atton szenvedett, én is megpróbáltam, a droid válaszolt, droiddal elindultam és bent a konzolnál akartam ügyeskedni, de nem siekrült, megöltem a droidokat, visszamentem, de a konzol már szar volt;semmit se csinálhattam vele, viszont balra a droiddal lelehetett menni, kinyírni sok droidot. De a karakterem és Atton fent maradt :D. Kinyírtam mindenkit, az ágyúval is és töltéskor lefagyott, szal nemtom te melyik konzolra gondoltál, de várj. csinálok róla képeket.
  • Terminátor14
    #8153
    Nem, nem tudok, nincs fönt se a játék, se a mod.

    De ezen mit nem értesz?:)

    Kezdd el a játékot ahogy szoktad, nyisd ki az ajtót és inndulj el előre. Az ajtó után lesz pár droid, azokat megölöd, ez még megismétlődik egyszer, aztán elérsz a folyosó végére, ahol asszem balra kell menni először. Nahh abban a szobában lesz a konzol(számítógép :DD), ahol az lesz az első kérdés, hogy valóban át akarod-e ugrani Peragust.
  • Legend Killer
    #8152
    :S :S :S :S... ezt így nem vágom, print szkrínt tudsz adni? :DDDDD tudom lámi vok, elásom magam a föld alá szégyenemben, de nem fogom az adást :D.
  • Terminátor14
    #8151
    Ehh...:)

    Menj ki az ajtón a droidok felé, végig egyenesen, és az első konzolnál nem a szokásos dolgok lesznek, hanem feltesz néhány kérdést, aztán a pálya végén találod magad. (kapsz majd egy csomó xp-t, cuccot és képességet..)
  • Legend Killer
    #8150
    hogy a tökömbe skippeled? leszedtem, bemásoltam, semmi. a droiddal kellett magamat elverekedni a hajóhoz és ott lelődöztem az ellenséget, mikor feljutott a sith, akkor meg lefagyott.
  • Legend Killer
    #8149
    na, meg van a mod, én is csííííítttteerr vok jeeeeeeee
  • Legend Killer
    #8148
    bazz, nekem is kellene az a peragus skip mod, mer kezdem unni, h ott szarakodjak :DD.