8627
.
  • N1ggA
    #3886
    a korribanon (nekem utolso bolygó) segítenétek nekem a written test kitöltésében?
  • franco
    #3885
    mert kicsi a repair értéked

    nekem a mukhgafa-ból 1000et hozott ki:)))))9
  • Panzerfaust
    #3884
    Most nézem, hogy a tárgyakból is sak egy egy alkatrészt csinál, ha szétkapom őket. Itt valami nem stimmel. Nem örülnék, ha újra kéne kezdeni.
  • franco
    #3883
    pázze...ezt eddig nem is tudtam. hányszor tunungilható fel?

    sajna csak a tesóm mentésén próbálhattam ki, mert az enyém már malachoron van. 1 tunug után:

    +1 attack
    +3 strenght
    +3 dexterity
    +4 wisdom

    ez naggyyonn durva!!!!
  • Panzerfaust
    #3882
    Emberek, ilyennel valaki találkzott? 3szor viszem a gémet, jön visas a hajóra leverem, csatlakozik, beszélek vele Kreiaval, és ugye innentől lehet vele meditálni. Na amikor elkezdi, hogy csukjam be szemem, és mondja, hogy érezzem a hajót, ahogy a kis droid mászkál, akkor vége a párbeszédnek. Ha rányomok, akkor kezdi előről. Újraindítottam a gépet, beszéltem vele másról, átmentem másik bolygóra semmi.
  • tigeroo
    #3881
    jóan, akkor töröltem ;)
    aki nam akarja meglátni az ne lássa
  • mochee
    #3880
    Kösz.
  • mochee
    #3878
    valaki pls irja le minél hamarabb hogy hogyan lehet kinyitni az ajtot a droiddal Nar Shadaa-n?
  • tigeroo
    #3877
    az a TE kristályod..néha krailea feltuningolja, csak annyi, hogy ki legyen véve a lézerkardból
  • N1ggA
    #3876
    mire jo az a kristály, amit rólam neveztek el? :D
  • N1ggA
    #3875
    LOL EZT A SARKOT EDDIG ÉSZRE SE VETTEMM :D CSAK EZT
  • [NST]Cifu
    #3874
    Crystal Cave vagy mi. A Khoonda Plains egyik sarkában van, ha jól emlékszem.
  • N1ggA
    #3873
    vájáá! mien barrllang?
  • N1ggA
    #3872
    Én annyira light vagyok, hogy a mérő a csik felett van, kivan akadva a mérő :D
  • [NST]Cifu
    #3871
    Egy ötletem van csak: Képfrissités probléma. A Kotor bármilyen jó kis játék, egy iszonyatosan félrekettyintett motor van alatta (hogy egy példát mondjak a 85Hz-es max. képfrissités vicc...), és a "hurráoptimizmusuk" miatt nem is igen nyúltak hozzá, mert szerintük úgy jó, ahogy van, elég ha a belbecsre próbálnak ügyelni...

    Megoldás: lehet, hogy valamilyen módon belekever a képfrissités megadásába valami, ha használsz valami refreshbirizgáló programot, akkor próbáld meg átállítani/kikapcsolni azt. Ha nem csalnak emlékeim, a menű 800x600-as felbontású és 16 bites színmélységet használ, nézd meg, mi van ehhez állítva.
  • [NST]Cifu
    #3870
    Hmm....
    Akkor irány a barlang, ki kell szabadítanod Vrook jeti mestert, és utána menj vissza Khoonda-ba, ha jó kari vagy. De itt sokminden fog függeni attól, hogy jó vagy rossz oldalon állsz.
  • kyle reese
    #3869
    na mi van #3507- re senki nem válaszol?
  • N1ggA
    #3868
    JO most visszamentem, és itt hogyan tovább? beszéltem mindenkivel de nincs itt semmi csak bónusz küldetések azok nekem meg nem kellenek
  • Lacee
    #3867
    igen, és lehet componentekből csinálni is. elég jó kis cucc... :P
  • [NST]Cifu
    #3866
    A kristályok megtalálása a random loot miatt vicces, mindig máshol találhatóak, sőt, olyan is adódik, hogy bizonyos dolgokat nem is találsz. Én a Silver kristályt az Onderron Palace-ban találtam, Vinidan-t a Dantooine-on, Cyan-t sehol.

    Mondjuk a Silver és a Vinidian elég bénán néz ki, a "klasszikus" kék/zöld/piros trió marad nálam a favorit, igaz Kreia megkapta az ezüst (vagy inkább fehéz?) fénykardot, az illik úgy is hozzá. :)
  • franco
    #3865
    ilyet talált már valaki?
  • Johnyy
    #3864
    YAh és az raven ruháya pirosban!!! ;)
  • Hitm@n
    #3863
    Köszi
    majd még később visszanézek
  • franco
    #3862
    ezermegegy modot szedhedsz le ha beírod egy keresőbe hogy "kotor 2 mod". azt amit te keresel még én sem találtam meg
  • Hitm@n
    #3861
    És melyik cheatre és modra gondoltál? :) Modot honnan lehet hozzá letölteni?
    Előre is köszi!
  • franco
    #3860
    csít és mod


    kristályt meg találsz majd csak játssz!!!
    a készítők is megmondták h ugyanabban a konténerben 2 különböző végigjátszás alkalmával 2 különböző dolog lesz
  • Hitm@n
    #3859
    Hello
    azt szeretném tudni, hogy az egyik képen volt darth nihilus, meg kreira ruhájában, a nihilus maszkja, ezeket hogy lehet megcsinálni?
    mondjuk hogy vele menjek peraguson mint a képen ezeket, hogyan csináltátok,(nagyon kellene) hogy csináljam? (PLÍZ)
    a másik, ezüst, viridian, cyan kristályt honnan szerváljak?
    (PLÍZ válaszoljatok)
  • Johnyy
    #3858
    Dart T... az az az volt hogy mekcsívta mert öszetöredeztem a csontyait, aztán megréáztam és kegyelemdöfésnek belevágtam fénykardal!
  • franco
    #3857
    engem meg se tudott sebezni, mondjuk 2 kör kellett hogy levágjam:)
  • tigeroo
    #3856
    Krailea nagyobb szám volt..igaz vele a csapattal harcoltam
    neki 3vágás volt X(
  • tigeroo
    #3855
    igen tom..
  • Jimmyke
    #3854
    1 Master Flurrytól beadta a derekát :D
  • Jimmyke
    #3853
    Nekem jófiú Revan a 2-ben. Amit lenyomtunk az csak egy látomás volt :)
  • Johnyy
    #3852
    ayaya ;) keménycsávónak kélpzelte magát!! smei nem volt! csak egy kis szösz a szélvédőn!
  • tigeroo
    #3851
    nyaha..de most újra felfette a karid a mackot?
    [kotor1]
    vagy a 2-ben Revan sith?? mivaaaa
  • Jimmyke
    #3850
    Nem volt valami nagy szám :) Nektek is Dualozott (Lila + piros)?
  • tigeroo
    #3849
    nekem 2vágás volt XP
  • Johnyy
    #3848
    én le is ütöttem!
  • Enosh Chan
    #3847
    de láttam egy képet(gameplay nem video) amint valaki harcol revannal.
  • tigeroo
    #3846
    egy látomásban max.