8627
.
  • N1ggA
    #4006
    én nem játszottam a kotor 1-el, illetve csak 20 percet, mertt akkor még szar gépem volt, és nem voltam rpg buzi, meg az sokkal nehezebb is volt.
  • tigeroo
    #4005
    öhm, ezaz...semmi befelyező anim nincs..pl. hogy pezsgőt bontanak, vagy ilyesmi:)
    Csak elmennek és ennyi (Valaki látta a Resident Evil 1-et?? És várt is a 2-re?? Nah, olyan szar érzés)
  • N1ggA
    #4004
    go-to meg levan szarva :D
  • N1ggA
    #4003
    amugy 1x az arenaban kellett a mergezett cantinaban, masodszor meg itt ezen a "valami V-n" a sziklak között miraval.

    Bao-Dur tuti túlélte, mert neki csak a hologrammja volt, ő amugy a hajón, Mira meg addigra tuti visszament :D, és azt nem értem hogy mért nem sérült meg a hajó amiikor ulyan duván lezuhant, de ez mondjuk kisebb baj
  • tigeroo
    #4002
    kötsög, elvetted a tékem:D
  • tigeroo
    #4001
    valaki fejtse ki ennek a válaszát plz:)
  • N1ggA
    #4000
    AZ majd kiderül a kotor3-ban :D:D:D
  • tigeroo
    #3999
    az bolygótól fügött..a 2. megtalált csillagtérkép után (mikor megtaláltad, pl. a tattoineon a barlang kijáratánál várt)
  • tigeroo
    #3998
    Nemlesz kotor 3...max. KOTNW ...
    (Knights of the New Republic 3)
    Jah egyébként meghalt az összes jedi mester aki valaha a dantooineon volt??
    Akkor 3000 év múltán hogy léteznek jedik??
    Kicsit bekavart nekem ez a gém:D
  • MagyaR
    #3997
    Ja télleg. Aztis 2-szer kellett.

    Másodszorra mikor is?
  • tigeroo
    #3996
    igen, switch kari:D
  • tigeroo
    #3995
    nemtom. a vége elég sux.
    pl. az ebon hawk lezuhant a mélybe, majd a végén feljött...ehh, sztem gagyi, a KOTOR1+2ben elsütötték ezt a szép átvezetőt vagy 600x...
    EGyébként akik az occsú helyszínen követtek minket (Mira, Bao-dur robotja, GO-TO) azok túlélik?
    Mert ugye ők bóklásztak a felszínen...Jah és elég gáz volt hogy HanHarr-t újra meg kelett ölni..Mint az egyben Calo Nordot (azt a vagány
    zsoldost, aki daviknak dolgozott...legelőször aszittem velünk lesz )
  • MagyaR
    #3994
    Küld át msnen :DD
    Pár nap alatt biztos át jönne :DD.

    Amúgy bp-n lakok. 16. ker
  • MagyaR
    #3993
    Izé!

    Hova tűntek azok a mentéseim, amiket az első végigjátszásnál csináltam????

    New gamet kezdtem és akko eltűntek az előző metnéseim??

    Itt vmilyen switch karakter vagy mi kell???
    Vagy, hogy lehet ezeket visszahozni?
  • N1ggA
    #3992
    VÉGIGVITTEM, kurva jo volt és várom a kotor3-at!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Jimmyke
    #3991
  • Jimmyke
    #3990
    Bocs nem tötölte, törölte :)
  • N1ggA
    #3989
    télleg nem törölte aaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  • Jimmyke
    #3988
    Hol laksz? Mert ha Bp.-n akkor odaadom :D
  • Jimmyke
    #3987
    Nem tötölte, swich characterre kattints rá :D Először én is szívbajt kaptam :)
  • MagyaR
    #3986
    Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1,Kotor 1




    VANAKINEK VALAMILYEN ÖTLET????????
  • mochee
    #3985
    Intézd el!!! :)
  • N1ggA
    #3984
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ az öcsém kitörölte az összes mentésemet áááááááááááááááááááá, itt tartok a Nihilius után és most kezdhetem előről
  • N1ggA
    #3983
    Ha kotorozni tudsz, akkor nembaj :D
  • Enosh Chan
    #3982
    39.5-ös láz tüdőgyulladás hűtőfürdőzés(nekem)
  • franco
    #3981
    nem túl sok. olyan 3 óra kb (mivel először tolod)
  • N1ggA
    #3980
    Most nem akadtam el, most öltem meg Darth Nihiliust; szeretném tudni, hogy még mennyi van hátra a játékból
  • franco
    #3979
    muszáj


    az sg-n szinte mindenki rosszul írja. nem direkt
  • MagyaR
    #3978
    Valaki monnyon már egy olyan warezos oldalt ahonnan még lelehet tölteni a kotor1et!!!!


    Muszály a gyűjteményemhez : DDD.

    Meghát van már hozzá 100%os magyarosítás!!!

    FONTOS!!!
    Énmár kerestem, de nem naon találtam :(.
  • Risu Führer
    #3977
    kössssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  • Enosh Chan
    #3976
    1: Freedon Nadd
    2: 20
    3: Gizka
    4: "I always lie"
    5: Passion, strength, power, victory
  • Risu Führer
    #3975
    bizos de ezt hova kell beírni mer itt olyanokat kérdez hogy lehet választani ajunta pall meg tuk'ata meg ragnos.ennek a megoldását kérem!
  • Enosh Chan
    #3974
    HÚH!!!
    3-as szintű villámszórással levettem darth traya életének háromnegyedét
  • franco
    #3973
    #3891
  • Risu Führer
    #3972
    hali!
    elakadtam a kotor 2-ben.a korribanon van ott egy számítógép és kérdez valamiket.állatokról meg sith mesterekről.egyik havertól hallottam hogy az nyit egy ajtót.valaki mondja meg a megoldást légyszi!
  • mochee
    #3971
    Nembaj!!
  • Enosh Chan
    #3970
    én igen
    amikor wc-re megyek
    :DDDD
  • CLY
    #3969
    Hi!

    Koribbean utan amikor visszaterek a Dantooinra es ki akarok "szallni" az Ebon Hawkbol kivalasztom a partymat, okezok es szepen elsotetul a kepernyo, megall a gem, valaki tapasztalt hasonlot?
    pliiz help!
  • Bandew
    #3968
    Bazzeg azok csak poligonok!
  • mochee
    #3967
    Na, ez érdekel!
    Nem tudod honnan lehet leszedni?