8627
.
  • Sir Quno Jedi
    #4126
    Amúgy öv !
  • Jimmyke
    #4125
    Kössszz, inkább növök még :) A pajesz oldalt már alakul :D
  • Jimmyke
    #4124
    Kéne valami ami 1 méteres és tartós. :)
  • franco
    #4123
    megnövesztem és átküldöm ha akarod:)


    lightsaberépítéssel mivan?:)
  • Jimmyke
    #4122
    Én olyan szakállat akarok majd :)
  • Jimmyke
    #4121
    Alkarvédő, csuklópánt, de semmi képp nem karkötő :)
  • MagyaR
    #4120
    Mér! Arra hasonlít nem? :D
  • franco
    #4119
    Obi-Van-ra hajaz szvsz
  • franco
    #4118
    karkötő...gigaloál!!4
  • Sir Quno Jedi
    #4117
    Ha alacsony a force resistance-od, akkor szarrá aláznak a végén a dzsedájok. Lebénulsz, meghalsz, megsebződsz, életerőt szívnak stb.-stb. Ha magas a wisdomod (nekem nem sokkal 40 alatt), illetve a charismad (már eleve 18-cal indultam és azt fejlesztettem, gondolhatod), akkor nehezbb lerezisztálni a force powereidet és te sem szopod be az övékét. A végén úgy repültek a sötét jdlovagok, hogy öröm volt nézni, ahogy a falra kenődnek ! :DDD
  • MagyaR
    #4116
    4 féle vége lehet :D.

    Habár monnyuk egy jó ideig egy szálon fut a történet.

    Amágy a force resist pontok mire jók????

    Tehát van egy ilyen karkötő, amit ha magamra rakok az egy wisdom (az tom mi :D) és 14 force resist pontot ad.

    Tom, hogy köze van az erőzéshez, de, azt meg nem, hogy miben :D
  • Jimmyke
    #4115
    Gothic végigjátszás a jó (tippek trükkökkel együtt meg lehetne velük tölteni az újságot :) )
  • Sir Quno Jedi
    #4114
    Áh, rohadtul lehet zanzásítani, ha nem hülyegyerekeknek való menj ide, csináld ezt-meg azt leírást akarnak (bár) !
  • MagyaR
    #4113
    Lol! És hány oldalas lesz? :DD.

    A pcguru összes oldalát felhasználva talán kiférne :D.
  • Enosh Chan
    #4112
    a pc guru sokkal jobb
    egyébként meg má nekem meg van a holnap megjelenő szám
    :DDD
  • Risu Führer
    #4111
    nem veszem a pc gurur mer azzal megszívtam szar volt a dupla dvdjük és a gamestar sookal több újdonságot közöl mint ők!(call of duty 2)
  • Enosh Chan
    #4110
    holnap megjelenik az új pc guru abban benne van a végigjátszás
  • Sir Quno Jedi
    #4109
    Jah. Olyat nem tudok tutit. Sry !
  • Sir Quno Jedi
    #4108
    Momentán anno a Kyrandia 2-nél írta az újság, hogy ők is ketten két hét alatt segítséggel tudták végignyomni, mikor én előtte egy szombat reggeltől vasárnap hajnalig tartó maratonon elsőre végigszánkáztam (pedig istenuccse nem siettem, mivel élvezetes kis játék) rajta. Szal. lehet én vok már túl vénróka adventure fronton. :DDD
  • Risu Führer
    #4107
    különben nekem magyarul leíró végigjátszás kell!
  • Sir Quno Jedi
    #4106
    Ha leírás kell, már oda az élvezet. Ráadásul itt többféleképpen is meg lehet csinálni a feladatok jó részét, tehát adva van a lehetőség. Ha meg végképpen elakadsz, marad a jó öreg tudományos módszer á la DOTT ! :DDD
  • Risu Führer
    #4105
    bazdki nem mindenki olyan mint te meg akkor a pc gurusok is bénák mer ők is kiadták a végigjátszást én nem akarok haragba lenni veled de ez a véleményem
  • Sir Quno Jedi
    #4104
    Bár szerintem egy ilyen rövid, sütikönnyű kis gammában leírásra szorulni már valóban ultraszánalom kategória... SZerintem !
  • Sir Quno Jedi
    #4103
    www.GameFAQs.com
  • Sir Quno Jedi
    #4102
    Momentán én a fehér hajú jégkékszemű arisztokrata freulinenal nyomtam végig, mert az valóban jól illik maxigúd dzsedáj lovagnak !
  • Risu Führer
    #4101
    ja és valaki nem tudna valamilyen oldalt ahol van végigjátszása mer a végigjatszas.hun már néztem.kösz
  • Risu Führer
    #4100
    én tudom mér mindenki a szakállassal nyomja.mer az hasonlít JÉZUSRA!!!!!!
  • Sir Quno Jedi
    #4099
    HK Vocabulator - HK droid, Peragus
    HK Control Cluster - HK droid, Telos Plateau
    - Sullustan merchant, Dantooine
    HK Droid Processor - Kodin, Droid Merchant, Nar Shaddaa
    HK Chassis - HK droid, Nar Shaddaa, Vogga's Warehouse, part of plot
  • N1ggA
    #4098
    Honnan van ennyi ruhád???
  • Enosh Chan
    #4097
    ezt mind tudom de mik azok a cuccok mert má csak 1 cucc kell
  • Sir Quno Jedi
    #4096
    Össze kell szedni hozzá az alkatrészeket. Van amit meg lehet venni, van amit ki kell szedni legyőzött, vagy scavengel-t robotok roncsaiból és be kell építeni a jó öreg hk-ba !
  • Enosh Chan
    #4095
    mik kellenek hk-hoz?
  • Sir Quno Jedi
    #4094
    Mondjuk a 2 sokkal kidolgozottabb, ami a karikat illeti, kissé uncsibb, de kidolgozottabb és nagyon jó, hogy sokat lehet pofázódni a karik között utazás közben !
  • Sir Quno Jedi
    #4093
    Amúgy most úgy beindultam, hogy nyomom a Kotor 1-et is , nosztalgia ! Karim csakis Masta Jedah !!!!
  • Sir Quno Jedi
    #4092
    HK-47 ideális társ egy sötét dzsedájnak ! :DDD
  • Lacee
    #4091
    de van, csak trükkös előhozni, és akkor is minek... :)
  • Enosh Chan
    #4090
    nem csít
    mert még nincs a játékhoz(tudomásom szerint)csít
  • [NST]Cifu
    #4089
    Akkor ezt már elbuktam, mert végigjátszottam. Mondjuk így sem volt túl megerőltető a végjáték (közepes nehézségi fokozaton), Force Enlightment és utána Master Flurry orrba-szájba.
    Sajnos ilyen téren hozza a játék az első rész harcrendszerének hibáit például hogy mely támadási formák / force power-ek használhatóak, és melyek nem....

    És sajnos elmondható, hogy míg az első részt egymás után nyomtam végig kétszer (jóként és gonoszként), addig a KotOR II.-ő esetén valahogy nem érzem a késztetést, egyedül azt hiányoltam, hogy a jó öreg HK-47 nem volt velem, de jó kariként úgyis csak problémákat okozott volna, akkár már inkább a Handmaiden és Bao-Dur.
  • [NST]Cifu
    #4088
    Felteszem csíttel... Arra meg aztán tényleg büszke lehetsz...
  • Enosh Chan
    #4087