8627
.
  • Enosh Chan
    #4166
    megöltem kavart nem kaptam dark side pontot
  • franco
    #4165
    ha lightos vagy lightos véget kapsz. de sztem ha Te ölöd meg őket (és nem kreia) akkor már rég a sötét oldalon vagy. a megelőző questekben túl sok dark side pontot kapsz.

    egyébként az egyet egyszer csak azért toltam el, hogy lássam mi van akkor ha full lightosként állok bastila elé a rakatan templomon és csatlakozom hozzá. simán dark sider lettem...
  • Enosh Chan
    #4164
    lightosan mestereket megölve végigvive mi a vége?
  • MagyaR
    #4163
    Ha őt megölted a többit is muszály leszel :DDD.

    Akármit is mondasz nekik. Vagy, hogyha esetleg kavar oldalán álnál, akkor meg kreia öli meg őket :D.

    Tehát ígyis meg úgyis előusztulnak.

    Monnyuk én light voltam csak mivel nemtok jól angolul, ezért nem akirálynő mellett álltam : D
  • Enosh Chan
    #4162
    át küld valaki msn-en egy algopirynt?
  • Lacee
    #4161
    csak lényegretörően :D
  • Enosh Chan
    #4160
    visas--><--én
  • Enosh Chan
    #4159
  • Enosh Chan
    #4158
    játszott má valaki a kotor 2-vel?
  • Enosh Chan
    #4157
    master kavart megöltem de a többi mestert életben hagyom
  • Enosh Chan
    #4156
    óh júlia mért vagy te rómeó?!
  • Enosh Chan
    #4155
    disciple nem csatlakozik?
  • Jimmyke
    #4154
    Én is a hosszúhajúval mentem. Darkosan olyan gülü szemei vannak :D
    Szakálpofa csak azért, mert én is olyat akarok!!! Jah egy fénykard se jönne rosszul, mert a home-made nem az igazi :D
  • Enosh Chan
    #4153
    emberkék egyszer valaki azt mondta hogy biztos mindenki azért megy azzal a szakállas pofával mert úgy néz ki mint jézus.
    nos én nem azért
    az 1-ben amikor karit választottam azt a hosszúhajút választottam és a 2 5 évvel később játszódik
    szal a szakálpfa hosszú hajú és az 1-ben lévő karimé is hosszú volt eltelt 5 év gondoltam szakállt novesztett :D
  • erx13
    #4152
    csaó végigtoltam én is jatekot 30h alatt jóként és én nem a Jézus pofával mentem :), egy küldetést nem tudtam megcsinálni: kiszabaditani az exchangenél a csajt, akinek a férje a dockoknál van Nar shadaa-ban
  • maxius
    #4151
    Jelen pillanatban nyomoznod kell...ha már mechkaptad a küldit
  • Mhosah Myth
    #4150
    onnan ahol most vagyok nem lehet folytatni sehogy?
  • Mhosah Myth
    #4149
    Leszállok a bolygóra, van ott egy kis népcsoport akik egy kis lázadást szítanak ami a főtéren van... Nem akartam belekeveredni és mondtam hogy nem bántok és egyelőre még csak a fejvadászokat nyírtam ki viszont nincs olyan mentésem amibe ne beszéltem volna Andával... Nem csináltam neki semmilyen missziót de már beszéltem vele. Teljesen a pálya elejére menjek vissza akkor amikor leszállok a géppel?
  • Sir Quno Jedi
    #4148
    Mind1, csak ne nyírj ki senkit, csak aki rádtámad és akiben biztos vagy. Fogsz majd tudni venni visa-t és a sajátodat is meg lehet openoltatni asszem a kantinban egy idegennel (vagy améket kapod). Szóval lesz két elosztogatható visad. Neked már nem fog kelleni, mert úgyis ki kell magad erővel vágnod majd...
  • Mhosah Myth
    #4147
    Odaadtam a köztársasági kémnek de a családnak nem tudtam a sajátomat... Akkor töltsek vissza és ne is beszéljek Anda-val?
  • Sir Quno Jedi
    #4146
    Starport Visa-t meg (a sajátodat is), ha open, akor oda tudod adni emberkéknek. Érdemes a családnak adni a Starport előtt, illetve a köztársasági kémnek.
  • Sir Quno Jedi
    #4145
    Akkor ne is segíts neki, de beszédben se vállald !
  • Sir Quno Jedi
    #4144
    Kérdezősködj Ghentről mindenkitől először is, mivel őt keresitek (Mandalore említi ugyebár) !
  • Sir Quno Jedi
    #4143
    Sulliot más szögből lőtték le, mint ahonnan Ghent érkezett és valójában barátok voltak, csak durva dolgokat szoktak egymás fejéhez vágni. A droid fejét a droid vendortól lehet majd megvenni, ha odajutsz, hogy kell majd.
  • Mhosah Myth
    #4142
    Nem küldött senki hozzá, magamtól beszélni vele és még nem segítettem neki... A néger szakállasal beszéltem és egy csávónak adtam Starport Visa-t... Mit csináljak? Vagy ha elkezdem a pályát előlről akkor mit csináljak?
  • Sir Quno Jedi
    #4141
    A lényeg hogy ki kell deríteni ki ölte meg Sullio-t, illetve tisztázni kell Dhagon Ghent-et, mivel hozzá jöttettek és őt fogva tartják a gyilkosság miatt. Mindenkit körbe kell kérdezni, sokat nyomozgatni, győzködni embereket, kapitányokat, végül egy roncs droid fejében lesz a felvétel, ami tisztázz Ghent-et (plusz tanúk).
  • Sir Quno Jedi
    #4140
    A királynővel és Vakluval egyhamar nem is fogsz, mert nem fognak beengedni hozzájuk, az majd a palota ostrománál lesz.
  • Sir Quno Jedi
    #4139
    Pedig ha Anda-hoz küldtek és ő missziót adott az már régen rossz, mert ő Vaklu oldalán áll, ha segítessz neki, akkor te is.
  • Mhosah Myth
    #4138
    Egy zöld twi'lek adott egy Starport Visa-t azt odaadtam a köztársaságinak aki egy asztal mellett állt és kaptam egy jó oldal pontot... Tulajdonképpen ennyi, amit érdemlegesen csináltam... Se a királynővel se a Vakluval nem találkoztam...
  • Sir Quno Jedi
    #4137
    Csak nem egy köztársasági kém ?! Neki lehet segíteni.
  • Sir Quno Jedi
    #4136
    Nos a neve mi volt, illetve kikkel beszéltél közben és miről ?!
  • Mhosah Myth
    #4135
    Leszálltam bementem a Cantinba ott segítettem egy vöröshajú köztársasági valakinek és ennyi...
  • Sir Quno Jedi
    #4134
    A politkai ellenfele Vaklu generális, egy háborús hős.
  • Mhosah Myth
    #4133
    Kiálltam a királynő mellett de ki az a vaklu?
  • Sir Quno Jedi
    #4132
    Pediglen Vaklu a rossz oldal, rá fogsz jönni. Próbáld úgy megközelíteni a dolgot, hogy csillapítsd az embereket, ne legyen lázadás és mindíg állj ki a törvényes hatalom, azaz a királynő mellett minden esetben, ha törik, ha szakad, ne hagyd szó nélkül !
  • Mhosah Myth
    #4131
    Nem állok a rossz oldalon mert ha rossz oldal pontot kapok mindig vissza loadolom
  • Sir Quno Jedi
    #4130
    Jaaa, hogy te a rossz oldalra álltál, ez esetben nem tudok segíteni...

    Lényeg, hogy ha Vaklu mellé állsz (ehhez elég csak egyszer is mellé állni és soha nem a királynő mellé a beszélgetésekben, vagy tettekben), akkor utána már azon a szálon mész tovább és pl. kapod Anda-tól a feladatot. Majd valamék sötét dzsedáj segít neked errefelé biztos... :DDD
  • Mhosah Myth
    #4129
    Milyen doktorral? :) Egyelőre egy Anda nevű luvnya adott egy feladatot, hogy mozdítsam el az őrőket a helyükről... 3-at megöltem úgy, hogy túlterheltem a terminált...
  • Sir Quno Jedi
    #4128
    A leszállás óta mit csináltál pontosan és beszéltél-e már a dokival akit kerestek ?!
  • Mhosah Myth
    #4127
    Elakadtam az Oderon bolygón, ott ahol Riiken-el kell beszélni (amikor a szakállas fekával kell beszélni és mindenkinek Starport Visa kell)... Fejvadászok üldöznek és egyéb apróságok... Pls aki tud segítsen!!!

    Előre is thx!