8627
.
  • Rambo 20
    #4246
    Naja bocs.Tényleg...Szorri
    Star Wars Galaxies az megmiféle?
    Mert én a WoWról hallottam de az isten se tudja megfizetni hacsak nem veszegeted meg a szüleid...
  • Lacee
    #4245
    hátööö :)

    nem akarlak elkeseríteni, de a KOTOR az nem MMORPG... simán RPG az oké, de nem MMO...

    ajánlom a World of Warfraftot pl, vagy Star Wars Galaxies, ha már SW :)
  • Rambo 20
    #4244
    Hi!
    Tudom hogy ez egy SW:Kotorászós topicture de nem ismertek még hasonló MMORPGket?
    Bocsi de én a kotorászáson kívül nem ismerek más MOORPGt szoval plz ajánljatok!
  • Lacee
    #4243
    háát ja, lehet hogy az ősi sith lordok egy picit magasabbak voltak, így a köpeny is nagy valamennyire... :)
  • Gnome
    #4242
    hmm vicces egy arca van:PP...meg kicsit nagy a köpenyed újja nemgondolod?
  • [NST]Cifu
    #4241
    A lab stationt ugyanúgy tudod használni, mint a workbenchet, csak éppen Threat Injury képesség lesz a legfontosabb.
  • [NST]Cifu
    #4240
    Spoiler!!!

    [apro]Ne a fénykardokkal szórakozz, hanem egyből rohanj rá Kreiára!
  • Hitm@n
    #4239
    hello
    valaki megmondaná hogyan tudom használni a lab station-t?
    mert a workbanchet tudom, de a lab- ról lövésem nincs.
    egyesek, (5. old) azt mondják, hogy tudok kristályokat is készíteni, hogy?
  • Jimmyke
    #4238
    Jah, Mandarint is vittem, ő nagyon tud :)
  • Jimmyke
    #4237
    Visasnak kifejlesztettem a Lighting stormot, szal semmi sem maradt életbe.
  • Enosh Chan
    #4236
    vedd meg az új pc gurutneten nincs magyar végigjátszás de az új pcguruban benne van
  • Risu Führer
    #4235
    végigjatszast valaki küldjön mert nem találom sok helyen a jediket!de magyar végigjatszás kell nekem vagy magyaritas is jó!
  • Hitm@n
    #4234
    és hol, mikor lehet legyártani, pontosan?
    az első kérdés azt jelenti, hogy a kép amelyiket beszúrtatok, ott a főkarakternek az arca nekem nem jön be, miért?
    amugy köszi
  • Lacee
    #4233
    az első kérdést egyszerűen nem értem :)

    ezüst kristályt sajnos csak véletlenszerűen találhatsz, nincs fix helye.

    kotor1-ben a star forge-ban tudod legyártani revan ruháját, az a legjobb dark side köpeny.
  • Hitm@n
    #4232
    hello
    a képen, van a karid képe, nekem mért nem jön be, nekem teljesen más képek vannak, miért?

    a másik

    megtudja valaki mondani, hogy ezüst kristályt hol lelek?
    a kotor-1 ben revan cuccát, vagy valamilyen jobbat lehet szerezni?
    ha igen, akkor hol?
    a másik, hogy a kotor- 2ben lehet valamilyen királyabb Light/dark robe-t összeszedni, ha igen hogy, hol ?
    Köszi
  • Enosh Chan
    #4231
    na laceee mehetsz agyat zabálni:)
  • Lacee
    #4230
    na itt van a kicsike, közvetlenül Kreia legyakása előtt...



    az a röhej, hogy eddig difficult fokozaton abszolút nem jelentett kihívást a játék (a legnagyobb jedi-tömeget is force wave-force storm-crush kombóval azonnal megöltem), viszont Kreia mér kb harmadszorra csinál ki, a 3 lebegő karddal nem tudok mit kezdeni... :P
  • Enosh Chan
    #4229
    beszúrhatod ha akarod
  • Hitm@n
    #4228
    Hello
    megtudja valaki mondani, hogy ezüst kristályt hol lelek?
    a kotor-1 ben revan cuccát, vagy valamilyen jobbat lehet szerezni?
    ha igen, akkor hol?
    a másik, hogy a kotor- 2ben lehet valamilyen királyabb Light/dark robe-t összeszedni, ha igen hogy, hol ?
    Köszi
  • Lord Beszari
    #4227
    Sentinel.De nem a saját karimmal megyek.Kettőt kell választanom a csapatból
  • Jimmyke
    #4226
    Hát itt nincs más lehetőség. Mi vagy? Guardian?
  • KH
    #4225
    folyamatosan bővülő, magor meg itten e
  • Lord Beszari
    #4224
    Na srácok,újra itt vok:DNar Shaddan vagyok amikor eccercsak jön a bejátszás , hogy a karim beszélget valamilyen hologrammal , és összevesznek.Aztán választanom kell két embert a csapatomból , és mennem kell valami űrhajón asszem.Túl erősek a robotok és nem bírom kinyírni őket.Ott akadtam el , amikor egy folyosón van egy csomó automata fegyver meg robotok.Muszály őket kinyírnom ?Mert én nem tudom megölni őket.Please help!
  • Lacee
    #4223
    végigjátszás angolul a neten (www.google.com, kotor 2 +walkthru), magyarul pedig az ehavi PC guruban... honosítás még nincs. :)
  • bobbe
    #4222
    Helló mindenki!
    Egy életmentő emberkét keresek, akinek van Kotor2 honosítása, vagy teljes végigjátszása.
    Ha van ilyen áldott emberke kérem küldje el a [email protected].
    Örök hála!!!!!!!!!!
  • Sir Quno Jedi
    #4221
    Nőként pl. lehet táncolni a hutnak és lehet beszélgetni Miraval a 'pasikról' :DDD !
  • Lacee
    #4220
    harmadik nekifutásra (mad egyszer) nekem is női karim lesz, de csak mert ki akarom próbálni az extra lehetőségeket, amik állítólag bejönnek ha végigtoltad light és dark oldalon is a gémet. valaki próbálta már, milyen?
    igez, én is hamarosan rájövök mert már a malachoron vagyok rosszfiúként... ha érdekel valakit, nyomok egy screenshotot az emberkéről, nem rosz ő sem :)
  • Sir Quno Jedi
    #4219
    Én vegyesen szoktam, de gyakran indítok női karit, mert ha már 40órát kell bámulnom valakinek a hátsóját, akkor az már inkább egy ringó női csípő legyen, mégha csak polygonokból is áll... :DDD
  • Jimmyke
    #4218
    Női karival nem fogok játszani. Azért Handmaidennek is érdekes története van :). Most Attonból akarok kiszedni valamit. Na csá izzítom a Daemon Toolst :)
  • Sir Quno Jedi
    #4217
    JA, persze ehhez nem árt consularból jedi masterré avanzsálnunk idejekorán és így már mi is taníthatunk. A szőkét egy az egyben lehet consularra tenni soldier-ből. Csak elég magas influence-re kell nála szert tenni, majd felajánlani, hogy megtanítjuk, hogy újra érezhesse az erőt (mint mielőtt leléptünk volna a tanácsból) és némi gyakorlás után, már mint a saját tanítványunk tart velünk, így már három 'generáció' kalandozhat tovább ! :DDD A fickó ugyanis akkor még fiatal jedi tanítvány volt, de aztán miután a tanács széthullott és a jedik eltűntek, ottmaradtak oktatók nélkül. Ő persze arra tette az életét (miután felhagyott az erővel, ami cserenhagyta mestereit), hogy mint jó történész metaláljon mindent a jedikről és megőrizze a tudást az utókornak, de ez nem veszélytelen. Akkoriban pont mi voltunk a példaképe (hiszen mi hősiesen elmentünk harcolni Revan-ékkal a Mandaloriaiak ellen), szal. nem is olyan nehéz meggyőzni a csatlakozást illetően, bár kéretős.
  • Jimmyke
    #4216
    Azt hogy? Nekem Handmaiden multy-class lett (mint az egyben a mi karink), azt csak 2 es Guardian meg mittoménhanyas soldier :)
  • Sir Quno Jedi
    #4215
    A butaszőke soldatfiúból is jedi tanítványt faragtam, igaz ahhoz női kari kell. Király volt, mikor lev26 jedi consularként kezdte a fiú (tanítvány, ja hehhe)! :DDD
  • Jimmyke
    #4214
    Jah, gondolom mindig fölveteted vele :D
  • Green Ghost #4213
    azzal a köpennyel van egy szép kis bug, amivel pénzt lehet csinálni... :)
  • MagyaR
    #4212
    Mennyibe kerül a kotor1 most eredetibe??

    4000 huff? :(
  • maxius
    #4211
    Még mindig jobb mint a hálózatról működtethető pészmékör! :P
  • Jimmyke
    #4210
    Lol vezetékes lightsaber :DDDD (valahol az elején írja :DDDDD)
  • Jimmyke
    #4209
    Jah. Akkor is plusszosüveg + zsebéámpa :)

    Huhú, sikerült Jedit csinálni Handmaidenből :) Megvan az a robe is amit csak ő tud viselni (meg kell kérni, hogy vegyen fel malamilyen ruhát, erre fölkapja magára :) )!
  • [NST]Cifu
    #4208
    Végülis jogos, mindenkiben megvan a saját kialakult képe a Star Wars világának működéséről, és az is tény, hogy a "hivatalos" álláspont sokszor (nagyon sokszor) nem találkozik ezzel. ;)
  • [NST]Cifu
    #4207
    Szvsz már az Ep. I. és Ep. II. esetén sem így van, de én azon csúnya és morcos emberekszabásúak közé tartozom, akiknek a "Star Wars" a klasszikus triológiával kezdődik és ér véget. ;)