8627
.
  • MagyaR
    #4286
    Nah!!! Mi van itt?

    Mi ez a kihaltság??!!

    Amúgy pár kérdés, amielőtt 3.adszorra is nekiálnék végigvinni a gamét :D.

    Tehát az erőzéssel kapcsolatos pár dolog:


    1. Mitől függ, az, hogyha pl. villámlással támadsz az ellenfeledre, akkor az erődnek a fele vagy a negyede használódik csak el.
    Tehát mit fejlesszek ahhoz, hogy minnél kevesebb erőm használódjon ezen el?


    2. Az erőm sebzésének a súlyóssága is a strenghtől függ???


    3. Az erő regenerálódásom gyorsaságához, mit fejlesszek?
    Vagy, ezt az attributes-nél nem lehet?

    4. Az, hogy ki védi ki és ki nem védi az erőmet, az a charismától függ nem? Vagy pl. ha egy három tagú mittoménkikre nyomok egy ilyen megfélemlítést, akkor azis a charismától függ, hogy a 3-ból csak 2 nem védi ki az erőmet vagy csak 1???

  • MagyaR
    #4285
    Amúgy most, hogy csajjal megyek és az a szőke pasi van velem, mindig vannak, olyan intrók nálam, hogy kreia basztatja szegény szöszi pasit.

    Mintha ideg beteg lenne :D.

    És vmi olyasmiket mondogat, hogy JEDIIII JEDIIII.

    Meg mindig feltűnik valahol és amire odanéz a szőke pasi már nincs ott.

    Ez mi a fenét akar jelenteni??? Rákattant az öreg csaj a szőke hapira vagy mi? :DDD
  • Enosh Chan
    #4284
    jimmyke küld át msn-en
  • Jimmyke
    #4283
    A kis perverz Atton :D
  • franco
    #4282
    sokmindentől függ...
    1.-re teljesen átlagosan toltam el,világos férfi weaponmaster
    2.-ra férfi sith lord, dominate mind miatt sok extra opció
    3. nő lightsider most sentinel, intelligencere gyúrva

    ilyet is lehetett mondani attonnak h ne bámulja a mellem stb...
  • Jimmyke
    #4281
    Én igen! Videókat tudok "kihozni" "Kreiából" :D
  • Jimmyke
    #4280
    Hm, 4Xre sem. 700 kbyte tömörítve. MSnen átmegy pár perc alatt.

    Légterelő!!

    Arra is emlékszem, hogy Carth megköszönte, hogy adott egy esélyt, hogy Telost másodjára meg tudja védeni, mivel elsőre nem sikerült. :)
  • Lacee
    #4279
    és te már tapasztalsz valamit az "extra dialogue options after beating the game 2 times"-ból? :)
  • Jimmyke
    #4278
    Hm, eddig 2X nem akarta elküldeni...
  • Rolesz
    #4277
    Végigjátszás tudtok adni?Vagy valami link Plz!
  • franco
    #4276
    szvsz a sztori még így is sokkal veri az 1-ét, hogy lucasék kérésére megvágták...
  • franco
    #4275
    figy, másodjára sithként vittem el. hidd el megéri!
    ma kezdtem neki harmadjára, nő lightsiderként. már peraguson jókat nevettem miket szól be atton:)
  • Jimmyke
    #4274
    Oks tömörítem azt elküldöm
  • Enosh Chan
    #4273
    [email protected]
  • Jimmyke
    #4272
    Oks hová küldjem? :)
  • Enosh Chan
    #4271
    nekm adhatnád
    :)
  • Jimmyke
    #4270
    Még jó, hogy minden "Nagy Pillanatnak" szánok egy slotot :)
  • Jimmyke
    #4269
    Adhatok mentést Nihilusnál csak ki kell nyírnod azt elhúzni a hajóról és láss csodát :)
  • N1ggA
    #4268
    nem töled kérdeztem laceee
  • N1ggA
    #4267
    jaj ez nem válasz
  • N1ggA
    #4266
    Mennyiben különbözik a game sithként mint jediként (én csak jediként vittem végig)
  • [NST]Cifu
    #4265
    Ez komoly?

    Bastila jelenléte élből sok-sok kérdést vet fel (Hogy-hogy nem került szóba a Jedi tanácsal kapcsolatba? Sion nem érezte Telos-nál? Nem tesz róla említést sem Atris, sem Kreia, ami a történetből kiindulva igencsak érdekes).
  • Jimmyke
    #4264
    Vagy Kieg.: Knights of the Old Republic 1,5 : Meanwhile :D
  • Lacee
    #4263
    szerintem inkább az lehetett a ő ok, hogy nem fértek bele az időbe, vagy kiadói kérésre vettek ki bizonyos részeket a játékból. Van a szereplőkön kívül egy csomó helyszín is, ami láthatóan fontos lenne, csak hát semmi nem történik ott... hirtelen csak egy példa jut eszembe, Goto yachtján az interrogation chamber. de van bőven ezen kívül is ilyen. nem hiszem, hogy viccből beletették volna a játékba az ilyen helyeket, hacsak nincs valami (történetbeli) céljuk...

    lassan oda jutunk, hogy a játékoknak is lesz "director's cut" :)
  • Jimmyke
    #4262
    bocs, megtalálom :)
  • Jimmyke
    #4261
    Légterelő!

    Carth-tal (alias Admiral Onasi) találkoztam Telos megvédése után, Revanról kérdezett, elmesélte a történetüket (hogyan mentették meg a galaxist :) ), azt mondta, ha megtalálok adjam át az üzenetét, miszerint követi a parancsait és vigyáz a Köztársaságra. Aztán amikor kiléptem a szobából jött Bastila, és kérdezte Carthot, hogy láthatják-e még viszont Revant.
  • [NST]Cifu
    #4260
    SPOILER!

    G0-T0 szerepe többé-kevésbé tisztázható, ha elég influence-d van, kiderítheted, hogy ki is valójában G0-T0, hogy azok a bizonyos robotok által elkövetett gyilkosságokért ki felel, hogy mi volt a szerepe Raven-el kapcsolatban, stb...

    Ettől függetlenül én is úgy vélem, hogy a történet szövése erősen középszerű lett, hogy finoman fogalmazzak. Sokkal kerekebbre ki lehetett volna hozni (nekem pl. nagyon hiányzik az Atris-vonal, amely szinte csak mellékesre lett megcsinálva, de ugyanúgy kissé hanyagolva érzem Bao-Dur-t, és a többi és a többi...

    A végigjátszás után nekem is komoly hiányérzetem támadt, hogy ez amiatt lett, mert a történetett alaposan megkurtították-e, hogy a fejlesztési időbe beleférjenek, vagy csak az első rész tette túl magasra a lécet ilyen téren, nos ezt nem tudom. De legalábbis számomra a KotOR II. kicsit csalódás volt...
  • Lacee
    #4259
    majd' elfelejtettem: még elég régen volt szó aról, hogy valaki találkozott Carth-tal az első részből... ez hol történt, nekem a két végigjátszás alatt egyszer sem volt ilyen!

    SPOILER

    ... csak bastiláról láttam egy holocront-felvételt, Canderous ugye Mandalore néven fut, és a két droid is ugyanaz...
    egyszerűen nem értem, miért hagytak ennyire sok elvarratlan szálat a történetben. Pl, GOTO-droid szerepe, a T+-as titkolózása, hol van Revan, stb...
  • Jimmyke
    #4258
    Sion kihez csatlakozott már? Lehet, hogy Darkosan is végigviszem a moviek miatt :D
  • Enosh Chan
    #4257
    jah
    :)
  • franco
    #4256
    elvégre malak csak egy tanítván volt...
    amúgy nagy a kép

    malak csak egy jedi volt aki áttért a sötét oldalra és használta azt, de a 2ben a sith lordokat egyenesen csak az tartotta életben
  • Enosh Chan
    #4255
    BEZZEG AMIKOR MALAK HALT MEG NEM VOLT EKKORA FELHAJTÁS
  • Checkerboy
    #4254
    Na megvan nekem is a game ;)
  • Jimmyke
    #4253
    Aham, Thx :)
  • Lacee
    #4252
    vagy character RPG
  • [NST]Cifu
    #4251
    Apropó! A CRPG mit jelent?! Régóta kíváncsi vagyok :)

    Computer Role-Playing Game
  • Jimmyke
    #4250
    Sok RPG van, de nem mindegyik jó, ajánlom a Gothico(ka)t, meg a Morrowindet. Az MMO-k meg kihozzák az emberből a függőséget...

    Apropó! A CRPG mit jelent?! Régóta kíváncsi vagyok :)
  • Rambo 20
    #4249
    Ha van kotor akkor valoszinuleg nem ez az elso offline fejlesztgetos jatek...
  • Rambo 20
    #4248
    Valami olyan fejlesztgetos rpg amelytol nem visít a pénztárcám?
  • Lacee
    #4247
    én nem ismerem túlzottan, de dicsérik. nézz be a topicjába!