8627
.
  • Kis Szabó
    #4327
    SPOILER!!!

    hali! végigtoltam (?) a gammát, de igazűból nm értem nagyon...most csak ennyi a vége h a malachor aszteroidán lenyomom kreiát? eléggé úgy tűnik, mintha egy folytatásos sorozat 1. részét néztem volna...
    nm tudja vki mi lett Revannel? mer itt kicsit összekuszálódik az angoltudásom..
    vki elárulná mi a vége ha light-al viszi végig??
  • [NST]Cifu
    #4326
    De sajnos ez nem az, ez a vége, a Sion elleni párbaj.
  • [NST]Cifu
    #4325
    Megérkezet, köszi szépen!
  • franco
    #4324
    ironizálsz?
    mer ha nem akkor kissé jobban belemélyülhetnél a játékba meg egyáltalán a jedi/sith filozófiába...
  • Enosh Chan
    #4323
    kösz jimmyke most kaptam meg a mentést hogy ez a sion mekkora idióta
    felajánlom hogy csatlakozzon erre fogja magát és meghal
  • Lacee
    #4322
    :DDD
  • Jimmyke
    #4321
    Lehet, hogy azért nem dobták ki, mert valaki nyomot akart hagyni nekünk (túl sok X-aktát nézek... :) ), és lehet, hogy az állásába fog kerülni...
  • Jimmyke
    #4320
    "kimaradt jelenetek olyanok, mint a filmből kivágott jelenetek"

    Levágja Sion Atton kezét. "Atton, én vagyok az apád!!!" Bocs nem hagyhattam ki (saját kárunkon is kell néha röhögnünk) :)
  • Jimmyke
    #4319
    Akkor minden reményünk a Modderek kezében van.
  • [NST]Cifu
    #4318
    Nem csinálják (valószinüleg).

    Az Obsidian és a Lucasarts egy közös nyilatkozatban azt közölte, hogy a kimaradt jelenetek olyanok, mint a filmből kivágott jelenetek (khmm... nem egészen ugyanarról van szó, a filmnek egyfajta története lehet, egy RPG játékban viszont rengeteg féle, és csak a ráfordított idődőt függ, hogy megcsinálják-e vagy sem). Az Obsidian hivatalos fóruma ilyen téren zombiváros, nincs értékelhető információ, a bejelentett patchről sem tudni semmit konkrétumot.
    Érdekes kérdés, hogy miért kerültek be a PC-s változatba akkor a fel nem használt hangok (nem dobálták ki a szemetet a master lemez megalkotása elött???).
  • Jimmyke
    #4317
    Ajánlom, hogy a Patchbe belerakják
  • Jimmyke
    #4316
    Ejj, bameg... Ennek a tudatában elment most a kedvem a KotOR2zéstől... Olvastam valami visszaállítási projektről. Remélem megcsinálják :)
  • tigeroo
    #4315
    miért?
    levágja a karját de nem öli meg. majd megígéri, hogy "visszarothassza" a karját mint magának, ha csatlakozik hozzá..
  • [NST]Cifu
    #4314
    Tényleg érdekesek, bár az Atton jelenet nekem gyanus, túl véresnek tűnik...
  • Shotogan
    #4313
    ok köszi
  • Jimmyke
    #4312
    Yeah, freemail.hu ról ment :)
  • Lacee
    #4311
    valaki a bárban tudni fogja hol van a fej...

    (SPOILER: a droid-kereskedőnél lesz, 25 creditért el is adja :))
  • Shotogan
    #4309
    Onderonon tartok és kéne egy kis segítség.A Mandalor orvos haverját leültették mert gyilkossággal vádolják és valahogy ki kéne hozni a börtönből.Már beszélgettem a emberekkel a helyszínt is megvizsgáltam rákérdeztem a droidra,hogy az mit keres ott és elvileg meg kéne találnom a droid fejét.Valaki tudna segíteni?
  • Lacee
    #4308
    megtaláltam, #2066 volt...

    ezittaz
  • tigeroo
    #4307
    címszavak pls.
  • tigeroo
    #4306
    hogy keressek rá?:)
  • Lacee
    #4305
    igen, még nagyon régen KH adott egy linket egy külföldi fórumhoz, ahol le volt írva az egész... ajánlom a fórumkeresőt, az biztos megadja :)
  • Jimmyke
    #4304
    Biztos nálam van a hiba. Megnézem, hátha tudok valamit tenni ellene...
  • [NST]Cifu
    #4303
    Ha nem akarja elküldeni, akkor nálad van a hiba, mert én nap-mint-nap küldözgetek erre a címre a munkahelyemről 1-1.5MB körüli file-okat.

    Az oldalamra nem tudod felrakni, mivel saját oldalam nincs (a BoP-ot Neuro üzemelteti), ha más nem marad, akkor este 10 után még egy ICQ lehetőség marad (addigra érek haza).
  • Jimmyke
    #4302
    Hülye Outlook...
  • tigeroo
    #4301
    igen? közzétette már valaki?
  • Lacee
    #4300
    igen, eből is látszik valamit rohammunkában változtattak meg.

    a játék forrásfile-jából kiszedhető, elmaradt párbeszédekről nem is beszélve (kreia a fél csapatot leöli, attont kínozza és hasonló "apróságok")
  • Jimmyke
    #4299
    Ugyanaz az msn címed is?
  • Jimmyke
    #4298
    Á, neked sem akarja elküldeni. :( Oldaladra föl lehet tölteni?
  • tigeroo
    #4297
    de ilyen tahón befelyezni...
    abból is gondolhattuk volna hogy lesz folytatás hogy pl. darth t+ mikor legyőzöd kikérdezheted a jövőről, meg mondhatod neki hogy most uccu: revan után mész
    de remélem mira tuléli, ő rendes szeressük!!4
    [mert ugye van egy 'elpusztul ebon hawk' videó, aztán meg a végén elmennek...ehh]
  • [NST]Cifu
    #4296
    Kétségeim vannak afelől, hogy ez lebegett a készítők szeme elött, amikor a játékot fejlesztették...
  • MagyaR
    #4295
    Azé hagyták befejezetlenül, hogy tudassák velünk, hogy les kotor3
  • [NST]Cifu
    #4294
    A +5 Wisdom.
  • [NST]Cifu
    #4293
    Izlések és pofonok, de az első rész története a maga fordulataival sokkal élvezetesebb volt. A második rész már kevésbé élvezetes ilyen téren, főleg a fő szál vége nem tetszik, kidolgozattlannak, elkapkodottnak tűnik, és ezen vajmi keveset segít egyik-másik jól összehozott mellékszál (Discipline-ét nem ismerem, de a Handmaiden-vonal pl. ilyen téren jól volt megcsinálva).
  • [NST]Cifu
    #4292
    Jöhet! :)

    [email protected]
  • MagyaR
    #4291
    Tehát akkor a +5 wisdom vagy a +3 charisma modult érdemesebb beépíteni??
  • Lacee
    #4290
    na igen, nem tudom honnan jött :)
  • tigeroo
    #4289
    pf, még szerencse..o:
  • Lacee
    #4288
    az eőképeségek pontlevonása attól függ, hogy az adott képesség light, dark vagy universal-e, és hogy te milyen beállítotságú vagy.

    a hatékonyságot, és a sebzés nagyságát a wisdom és charisma határozza meg, nem a strength :D
  • tigeroo
    #4287
    én az intelligencére tippelek.
    de az armorodba tegyél underlay mark 1< (2,3,4) és regenerálódni fox
    de asze mind1 hogy consulart indítasz vagy guardiant :P