8627
.
  • [NST]Cifu
    #4367
    Hát ez mondjuk LoL...
  • Green Ghost #4366
    mikor bemész abba a szobába, beszélgess vele, s kell majd lennie egy olyan topicnak, hogy mi történt perafuson ,mit történt a jedikkel, mért üldözi öket az exchange.
    Na ott ki lehet választani, hogy a te tudomásod szerint mi történt Revannal, és milyen nemű volt
    Ha nő és jedi, akkor találkozol Carthal,
    ha ffi és jedi, találkozol Bastillával is,
    ha sith és ffi vagy nő ,akkor meg tudod nézni korribanon a holocront.
  • MagyaR
    #4365
    Amúgy most 3.-szorra sentinelen kezdtem végigvinni, de már a 3. perc után kiléptem és újrakezdtem egy guardiannal :D.
    Vajon miért is :D ???

    Hát egyrészt, az Attributes pontoknál ha a dexterityre meg a strenghtre rakok, akkor az 2 pont!!!!!!!!!!

    Most az lehet, hogy +3 intelligencie-vel kezdtem : D, és 24 skill pontot adhattam karakteremnek, amik közül majdnem az összes sárga volt.

    Tehát 1 pont kellett a skill pontok fejlesztéséhez (2 kivételével).

    De most a skill pontok mi a rákot érnek a harcban????
    Semmit. És mi a fenének vannak akkor a társaid????
    Az ő skilljeiket mindig jól felturbóztam, de úgy, hogy a jetik közül is fejlesztgettem egy-egy dolgot.

    Mivel ugyebár Bao-dur meg a droidok elég looserek :D, ezé nem szoktam gyakorta velük menni.

    Úgy oldottam meg, ezt a problémát, hogy a jetikkel, akikkel a leggyakrabban szoktam menni (kreia, Visas), azoknak nyomtam felfelé a skillek közül csak 1-et Amennyire csak tudtam.

    Pl. kreianak a repair pontjai voltak nagyon nagyok és Visasnak meg a computer használata volt jó.

    Ezek nekem bőven elegek voltak. Stealthet egyszer sem alkalmaztam, ezért arra 1 pontot sem raktam.

    Most a karimnál a computerre, repairre csak egy-egy pontot raktam, és neki a persuade-jét nyomtam, mint állat.

    Monnyuk így dark sideon érdemesebb lett volna consularral nyomni, de mostmár mind1. Meg 2.odszorra azon nyomtam és azé kell a változatosság : )
  • MagyaR
    #4364
    Hey. Honnét fog kiderülni, hogy REVAN jó-e vagy rossz, mivel most dark siden viszem végig harmadszorra és amikor az elején attonnal beszéltem eggyáltalán nem volt szó revanról, mert szegénykét jól elkezdtem cse**tetni : DD.
  • Green Ghost #4363
    hát ha már erről beszélünk ,milyen drivered, kártyád, windowsod van?
  • Green Ghost #4362
    If you're having frame buffer issues (glows around light sources and
    lightsabers not working) on ATI cards, you can either replace the atioglxx.dll with one from the 4.2 - 4.11 range of Catalysts, or if you don't care about the effects and just want to improve performance, you can disable Frame Buffer Effects in the game preferences.

    ja és xp alól játszok :)
  • xavier
    #4361
    Hi


    Most raktam még csak fel a gammát.
    Elindul, karakter generálás, go.
    Nem go.Nagy sötétség és kampó.A program nem válaszol...
    ?
  • [NST]Cifu
    #4360
    Mint említettem, nálam az 5.2 van fent, és nincs hiba. :)
    A 4.11-et mintha Win9x/Me esetén ajánlották volna, ezek szerint nem XP alól játszol?
  • Green Ghost #4359
    5.2-es vann fenn
    de egyébként megnéztem obsidianon, és nem ajánlják a legujjabb drivereket ATi-hoz ,inkább a 4.11-est ajánlják, mert azzal nincs hiba...
  • Lacee
    #4358
    pont ezt akartam mondani :)
  • [NST]Cifu
    #4357
    Akkor vagy egy rendkívűl strapabíró kiberszemet szerváltál valahonnan csumba*, vagy nem CRT monitort nézel... ;)


    [apro]*: a csumba a 'haver', 'pajti' megfelelője a Cyberpunk 2020-ban - ha jó a memóriaegységem...:)))
  • Sir Quno Jedi
    #4356
    Én úgyis mindent 60Hz-en nyomok, szal. nekem édesmind1 a kötött frekkancs...
  • [NST]Cifu
    #4355
    Nálam 9800XT-n az 5.2-es Cataclyst van fent, nyema problema nem volt, leszámítva a kötött-képfrissités problémáját, de az meg a játék csudálatos motorjának köszönhető...

    (megj.: A játék readme-jében is szerepel, hogy az 5.1-es drivert vagy újabbat ajánlják felrakni)
  • Sir Quno Jedi
    #4354
    Én R9660pro-n nyomtam végig, van 100 feletti mentésszámom, azt sosenem produkálta nekem (sem a Radeon-os haveroknak). IGAZ nem is rakom fel a vacsiúj videódrivereket, csak a már kiforrott nagyapókat ! :D
  • Green Ghost #4353
    ha háromszor kilépek és visszalépek a játékba, ilyen lesz :)
    már kezdem megszokni (negyedszer játszom végig) :)
  • Jimmyke
    #4352
    Hát ez milyen már? :)
  • Green Ghost #4351

    ati kártyákkal ilyen hibák fordulhatnak elő :)
  • jeno16
    #4350
    köszi
  • tigeroo
    #4349
    worckbench >> upgrade items >>kiválaszt lightsaber
    még válami:
    FÉNYKARD FJAZ!!
  • jeno16
    #4348
    Hogy kell a lézerkardba kristályt rakni?
  • tigeroo
    #4347
    1. World Of Warcraft - Vivendi Universal
    2. Star Wars: KoTOR 2 - LucasArts
    3. Half-Life 2 - Vivendi Universal
    4. The Sims 2 - Electronic Arts
    5. The Sims Deluxe - Electronic Arts
    6. Halo: Combat Evolved - Microsoft
    7. Call Of Duty - Activision
    8. Roller Coaster Tycoon 3 - Atari
    9. LoTR: Battle For Middle Earth - Electronic Arts
    10. Seaworld Adventure Parks Tycoon - Activision
    11. Lemony Snicket: Series Of Unfortunate Events - Activision
    12. MS Zoo Tycoon 2 - Microsoft
    13. Rome: Total War - Activision
    14. Galaxy Of Games 350 JC - eGames
    15. FS2004: Century Of Flight - Microsoft
    16. Sid Meier's Pirates - Atari
    17. EverQuest: Dragons Of Norrath - Sony Online
    18. Zoo Tycoon: Complete - Microsoft
    19. World Poker Championship - Valusoft
    20. Doom 3 - Activision

    ezaz, jól megy a kotor2-nek, legyen péz a 3-ra =)
    [február, amerika]
  • Jimmyke
    #4346
    Majd megnézzük, másodjára bejön-e :)
  • Jimmyke
    #4345
    Nincs mit. :) Nem értem, hogy nekem miért jött be, nektek miért nem...
  • [NST]Cifu
    #4344
    Megjött, köszike szépen! :)



    Nálam ez az egész rész kimaradt, sőt, Carth-al sem találkoztam valamiért eddig...
  • Enosh Chan
    #4343
    kösz jimmyke még nrm probáltam ki de majd hamarosan kiprob.
  • Jimmyke
    #4342
    Megvan a hiba, bocs, az Auto save miatt a játékbeli számozás egyel elcsúszik. Bocs. De most megvan 100%, hogy ez az, mivel kiszedtem és eltünt a slot, szóval küldöm nektek. :)
  • Jimmyke
    #4341
    Afene. Pedig a game 9 nek ennek kéne lennie... Most alaposabban megnézem :) Bocs...
  • [NST]Cifu
    #4340
    Ilyesmiről nem tudok, de ha beszélsz velük, akkor úgyis kiderül, ha nincs elég.
  • hen-tes
    #4339
    htx
  • freelancer
    #4338
    Meg lehet nezni valahol, hogy kivel milyen a viszonyom (influence)?
  • [NST]Cifu
    #4337
    Miután a Kotor II. motorja teljesen megegyezik a Kotor I. részével, itt ilyen gondod nem lesz.
  • hen-tes
    #4336
    az nem gond, csak tudod a driv3r el sem indult vele, és ezt is akkor tudtam meg miután lszedtem..
  • [NST]Cifu
    #4335
    Elvileg elmegy, de sebesség terén készülj fel, hogy a csaták közben be fog lassulni nem kicsit...
  • hen-tes
    #4334
    ez a játék elmegy egy gef4 mx-en? :D
  • bigapó
    #4333
    És mikor lesz magyarítás? :DDDD Na, de tényleg:))
  • Sir Quno Jedi
    #4332
    Ottapont !
  • Hoz_Hun
    #4331
    Egyébként én is jobb szeretem női karakterrel nyomni, mert vizuálisan nagyobb élményt nyújt.
  • Hoz_Hun
    #4330
    Jimmyke nekem is küldhetnéd azt a mentett állást :)
    kiváncsi vaok Bastillára, Cartal már sokszor találkoztam.
  • [NST]Cifu
    #4329
    SPOILER!




    [apro]Kreiát legyőzted, az Erő-t nem tüntette el a boszorka, te meg elmész a Malachor V.-ról (nálam is szétesett a bolygó). Snitt.

    Nem vicc, tényleg ennyi a vége...
  • franco
    #4328
    igazából Revannek semmiféle szerepe sincs. senki sem tudja hol van.

    nálam light oldalon szétesett malachor,darkon nem. nem tudom ez melyik párbeszédben dől el.