8627
.
  • Dave77
    #4407
    Alakul a karakterem, már nagyon bölcs. :) (még nincs vége)
  • SzThoma
    #4406
    Ha tudtok valami ötletet, kérlek mondjatok, mert idegesítő, hogy nem lehet normálisan játszani vele
  • SzThoma
    #4405
    Szevasztok. Kellene egy kis segítség. A kotor2 kb 20 percenként kilép, pedig a videókártyával szerintem semmi gond(ATI Radeon 9200).A hibaüzenetben pedig azt írja, hogy az exe-vel vann valami.
    Lehetséges hogy az a baj, hogy 2.00-ás verziójú exe-m van, de a játék update menüjében úgy láttam 2.00.424. Ez lehet probléma?
  • Gotenkskun
    #4404
    Sziasztok, épp azon a hajón vagyok ahol meg kellett őlni a maszkos sith-et. Hogyan tovább? Nem tom mit kell csinálni ahoz hogy végre elhagyjam a hajót.
  • jeno16
    #4403
    oké az már kész jah. köszi a segitséget
  • Jimmyke
    #4402
    Ha megvagy az akadémiával, igen.
  • jeno16
    #4401
    jo és akkor most mit csináljak? huzzak 1 másik bolygora?
  • Jimmyke
    #4400
    Az Dark Force energy. Oda csak akkor mehetsz be, ha már elég tápos gyerek vagy :)
  • jeno16
    #4399
    egy ilyen lila vmi lent a caveba.
  • Jimmyke
    #4398
    Erőteret Korribanon? Ha emlékezetem nem csal olyan nincs is ott :)
  • Lord Beszari
    #4397
    risu egy király....mint a bolondok királya:D
  • Lord Beszari
    #4396
    Riska love pircinges csaj az Imrééknél
  • Lord Beszari
    #4395
    opő
  • Lord Beszari
    #4394
    klpsdg,
  • Lord Beszari
    #4393
    mi volt ma a suliban?
  • Lord Beszari
    #4392
    :D
  • Lord Beszari
    #4391
    Riska tehén romlott teje kokainnal van tele:)
  • Risu Führer
    #4390
    én nem tudom mi az:)))))
  • Risu Führer
    #4389
    az nekem is kéne:)
  • jeno16
    #4388
    hello! lécci mondjátok meg hogy kell korribanon hatástalanitani azt az erőteret vagy mit.
  • Lord Beszari
    #4387
    Srácok!Nem tudjátok mi az a Pixel Shadder 1.1?
  • KH
    #4386
    bogarászd át a Kreia párbeszéd lehetőségeket, ott lesz az...
  • Risu Führer
    #4385
    hali mindenkinek meg szeretném kérdezni hogyan lehet ilyen szinteket lépni?ilyeneket hogy jedi weaponmaster meg sith lord?mer én azt hallottam hogy 15 szintre kell eljutni és ott kapsz ilyet.és a keirával kell beszélni én 20-as szintü vagyok
  • [NST]Cifu
    #4384
    De én szittel kezdtem el sentinellel, és, akkor mi a ráknak awareness meg ezek a párbeszédbe???

    Az Awerness-el (figyelem) rájöhetsz arra, ha valamit el akar valaki titkolni előled (elszólja magát, te pedig rajta kapod).
    A Persuade segítségével meggyőzheted, hogy olyasmit tegyen, amit valójában nem akar.

    Ez Sith oldalon sem árthat. :))


    Ja és, ahhoz, hogy a dupla kezű kardal való harcot fejlesszem, mit fejlesszek???????


    A dupla fénykard ugyanúgy minősül, mintha két fénykardod lenne, csak ugye kristályok terén fele annyi helyed van (kisebb a kombinációs lehetőség). Én a dupla fénykardokat arra használtam, hogy az elején a társaim minél egyenletesebb felszereléssel rendelkeznek (kevesebb kristály ugye), de amikor már van bőven kristály, ahol lehet, átáltam a két külön fénykardra.
  • MagyaR
    #4383
    Najó 4.szerer már azér is sentinellel fogom végignyomni :DDD.

    De amúgy káros hatású ez a játék, mert egyszerűen ahogy a gamestarba is leírták "hogyha egyszer elkezd vele játszani valaki nem fog tudni felálni a székből" :DD. Mondjuk sajnos ez nem jó dolog.

    Mivel ezis csak egy "buta" játék, ugyanúgy hülyülök tőle, mint a többitől.

    A fenébe is már :DDD. Na most már késő. Mind a rabjai lettünk már ennek a gamenak!!! VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

    Ahelyett, hogy tanulnék!!!! :D
  • franco
    #4382
    igen ez kell
  • MagyaR
    #4381
    De én szittel kezdtem el sentinellel, és, akkor mi a ráknak awareness meg ezek a párbeszédbe???

    Mindig benyomom a "preparing to die"-t vagy, ha csapattársamról van szó, akkor shut up.......-ot.

    Monnyuk az a szívás, hogy nem mindig tudod, hogy ezekér levon-e influence pontokat a game vagy csak simán dark side pontokat ad.

    Ugyanis volt, amikor leordítottam, az eggyik csapattársam fejét és csak simán dark side pontot kaptam.

    Aztán volt, mikor meg elvett egy influence pontot.


    Amúgy ez a sentineles az én vémelényem.
    Most én a harcokat szeretem a legjobban ebbe a gameba és az ezzel kapcsolatos fejlesztési lehetőségeket (strength, dexterity, constution, wisdom meg talán charisma), tehát az inteligenciet leszámítva szinte csak :DD.


    Ez a jó az rpgkben, hogy mindenki más téren leli benne az örömét.

    Monnyuk én special utálom azokat a részeket a jatekban, amikor csak össze vissza mászkálnod kell és mindenkivel csak duma duma duma.


    Legalább így dark sideon kipróbálhatom azt a jókis kristályt.

    Ja és, ahhoz, hogy a dupla kezű kardal való harcot fejlesszem, mit fejlesszek???????

    Ugyanis eddig mindig sima kardal nyomultam, ami mind a kettő kezembe volt és akkor two weapon fighting.

    Azt meg utána a mester two weapon fighting.
    Ehhez a double handedhez is, ezt kell???
  • Sir Quno Jedi
    #4380
    Ja, van amihez 37 feletti értékek kellenek ! Brutkó, de persze nem lehetetlen, ha az ember Wisdom-ja, Charisma-ja és Intelligence-e az egeket verdesi (felülről) ! :DDD
  • [NST]Cifu
    #4379
    Yepp, ráadásul az összes skillt kihasználja a Workbench a Treat Injury-t és azt hiszem a Persuade-t kivéve, a Demolitontól kezdve az Awernes-ig minden kell a gyártáshoz, és nem is kisipari szinten, mert a legjobb cuccokhoz 27-es, sőt 30-as skill értékek is kellenek (hogy én mennyit sakkoztam az övekkel és a szemüvekekkel, hogy összejöjjön a játék közepénél a skill a Pontite fénykard-lencséhez... :)))
  • [NST]Cifu
    #4378
    Sajnos én annyira a végén raktam össze HK-47-et, hogy sok értelme már nem volt berakni a csapatba, többet értek a Jedik. Gonoszként meg most nincs affinitásom végigvinni, akkor biztos bepakolnám, az első részben gonoszként szinte végig a csapat meghatározó tagja volt, márcsak a szövegei miatt is. :))
  • [NST]Cifu
    #4377
    Most fejből nem tudom pontosan, de a végére azért egy 30-as körüli védelmi értéket sikerült elérnem vele (olyan páncél-részegységeket gyártottam vele, hogy a páncélja 14-es védelmet adott, és +5-ös vagy +7-es volt a max. dex. bónusza (a Handmaiden páncélja biztos +7-es volt).

    Egyébként annyira nem zavart az alacsony védelmi érték, egy ideig ő és Handmaiden volt a verőember, én meg hátulról gyógyítgattam őket, és Stun-oltam az ellenfeleket. :)
  • Green Ghost #4376
    asszem kéne ehhez a topichoz egy FAQ
    magyaritás nincs, de készül ,ha jól tudom
    magyar végigjátszás van a rpgvault-on , de még félkész
    angol pedig itt
  • Enosh Chan
    #4375
    szarban vok
    mert mert nem értek vmit
    onderonon a kantinában a királynőt választottam és utána vaklunak segítettem:(
    lehet hogy nem kéne megszólitani azt a nőt hogy távolítsam el a 3 pasast?
  • Enosh Chan
    #4374
    hali
  • Risu Führer
    #4373
    nacsumi mindenkinek ki tud valami %-os magyaritast a kotor2-höz meg vigégjatszas is kéne!MAGYARUL!!!!!
  • franco
    #4372
    jah a skillpontokról még annyit hogy csakis tőlük függ mit tudsz készíteni workbenchen...
  • franco
    #4371
    Hát egyrészt, az Attributes pontoknál ha a dexterityre meg a strenghtre rakok, akkor az 2 pont!!!!!!!!!!


    ezt amondatot nem értem színtisztán...explain pls
  • franco
    #4370
    a HK-ról nem is beszélve...
  • Lacee
    #4369
    bao-durral hogy értél el magas armor classt? nekm mindig az volt a gondom, hogy nem tudtam nála eltalálni a helyes dexterity-armor egyensúlyt. az összes jó dexterity-t boostoló tárgy meg kellett a többi PC-re.
  • [NST]Cifu
    #4368
    Hát egyrészt, az Attributes pontoknál ha a dexterityre meg a strenghtre rakok, akkor az 2 pont!!!!!!!!!!

    Az RPG szó annyit tesz: szerepjáték. Meglepő módon nem csak nyers erővel lehet megoldani a problémákat, ilyenkor inkább a magas Inteligencia, Bölcsesség és Karizma segít a játékban.

    Én éppen emiatt nem kezdeném soha Guardiannal a játékot (ha megnézed én Sentinellel nyomtam), a skillpontok ráadásul nagyon is jól jönnek, főleg, mivel párbeszédeknél rengeteg válaszlehetőség csak megfelelő szintű skill (Awarnes és Persuade) ill. Wisdon és Inteligence esetén jelenik meg. Továbbá nem egyszer fordul elő, hogy magányosan kell nyomulnunk, segítők nélkül...

    Mivel ugyebár Bao-dur meg a droidok elég looserek

    Hát especiel Bao-Dur a legkeményebb közelharcosom volt Handmaiden mellett...