8627
.
  • Gnome
    #4447

    ok hasogassunk szőrszálat

    lehet, hogy te a gyengét máshogy értelmezed de dark side-on a lightning kifejezetten erős...azaz sokat sebez....azaz halált oszt...

    egyébként a négynégynégynégyes hozzásolásban kiemelt részleten van a hangsúly. A te álltalad kiemelt részletnek ehhez semmi köze...én kritizáltam az első felét te meg hozzádobtad a másikat a saját álláspontod védelmére..nemtom mi köze van hozzá de javaslatod szerint értelmeztem thx!

    nah tehát Summa: nagy sebzés + area effect= gyenge támasz? hmm...?:P
  • N1ggA
    #4446
    Elég érdekes sorrendben csinálom. Elöbb végigvittem a KotOR 2-t, aztán az osztálytársammal jót vitatkoztunk, hogy ugyanaz-e a föhös a 2-ben meg az 1-ben is, ezért most elkezdtem a KotOR 1-et, abba meg most választhatok a bolygók közül, hogy hova menjek. kiraly
  • [NST]Cifu
    #4445
    Akkor még mindig nem érted, hogy a Force Ligthning miért a sötét út követőinek (gyenge) támasza.... >;P

    Pedig utána még írja is: Nem erősebb az, csak simább, könnyebb...

    És hogy szó se volt világos oldalról? Akkor értelmezd nekem légyszives ugyanazon hozzászólásnak a következő részét:

    Kutakodj inkább a light side power-ek között, vagy esetleg az universal-ok is szóba jöhetnek, de SOSE engedj a sötét oldalnak !

    Bár nekem úgy tünik, hogy téged is már menthetettlenül elcsábított a sötét oldal látványos, de megtévesztő praktikáival... :)))
  • Gnome
    #4444
    én őt idéztem nem magam:P...."yoda" aztmondta, hogy sötét oldalon is gyenge a lightning énmeg megcáfoltam ennyi:P...szó se volt világos oldalról
  • [NST]Cifu
    #4443
    A világos oldal követőinek szemszögéből próbáld nézni...
  • Gnome
    #4442
    khm..
    "..mivel az csak a sötét út követőinek jelent (gyenge) támaszt.."
  • Jimmyke
    #4441
    Hm, érdekes módon full light Jedi Masterremmel 90-es sebzés az átlag...
  • [NST]Cifu
    #4440
    Ha Consular-t indítasz készülj fel, hogy az STR, DEX és CON értékeid induláskor 10 körül fognak vegetálni (egyszerűen felesleges ennél nagyobbra pazarolni, inkább az INT, WIS és CHR értékeket turbózd fel), ez vele jár, és éppen ezért talán a játék eleje egy kicsit nehezebb lesz.

    Annak nincs akadálya, hogy a játék közepén, amikor Kreia-nál választhatsz, akkor a három "fejlett" szakma közül bármelyiket választhatod, de arra nincs lehetőség, hogy a játék közben szakmát válts (mondjuk Jedi Guardianként indulsz, majd átváltanál Jedi Consular-ra).
  • [NST]Cifu
    #4439
    Ő arra célzott, hogy Jedi és nem Sith volt, ergo a Dark Jedi erőalkalmazások használatát mellőzte (én sem vettem fel egy karival sem a Force Lightningot).
  • MagyaR
    #4438
    Ha consulart válsztok, akkor 2 pont kell a legelején a strength fejlesztéséhez nem?

    Ja és lehet egyszerre kettő fonalon játszani, ezt a gamet?

    Tehát pl. most guardian/dark vok és akkor elkezdenék egy consulart is.

    Azt lehet? :D
  • Gnome
    #4437
    igazad van tényleg gyenge.....végülis a végére csak a force lightningot használtam és a 20 emberből (akik egyszerre megtámadtak)max 3 ha megmaradt 1/5 élettel....
  • MagyaR
    #4436
    Oh bakker.
    Most jöttem rá, hogy darkon inkább consularral kellett volna nyomulnom :\. A fene : DDDD.

    Nekem a consular jött be még a legjobban.
  • Lacee
    #4435
    az oké hogy force lightning nem igazán használt Traya ellen, de öröm volt nézni, ahogy a force crush dobálta össze-vissza :D

    nekem a játék végre 600 körüli erőpontom volt, még a felére sem csökkent soha.
  • Sir Quno Jedi
    #4434
    Psszt !
  • Sir Quno Jedi
    #4433
    Elárulom SOSEM használtam force lightningot, mivel az csak a sötét út követőinek jelent (gyenge) támaszt ! Kutakodj inkább a light side power-ek között, vagy esetleg az universal-ok is szóba jöhetnek, de SOSE engedj a sötét oldalnak ! Nem erősebb az, csak simább, könnyebb...
  • Sir Quno Jedi
    #4432
    Bármikor, bárkit ki lehet fektetni 8str/8dex-szel ! Persze csak ha, AZ erő veled van ! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #4431
    Szerinted én hogy a szentjójedibe nyírtam ki a kis bestét ?!! Na ?! Ésszel és force powerrel !
  • rorr
    #4430
    lehet ,hogy Ő az csak még fiatal vagy az apja:) ugyebár yoda 900éves volt amikor meghalt!
  • franco
    #4429
    én is szeretem az Erőt használni ha csak tehetem, de a srác úgy okít mintha legalábbis Yoda lenne...
  • [NST]Cifu
    #4428
    shotold le trayan mennyit sebzel force ligthninggal, én is leshotolom mennyit sebzek 1 kör alatt lightsaberrel

    És melyik az elegánsabb a kettő közül? :)
    Mondjuk én a Stun/Stun Droid harmadik szintjével szórakoztam, tök poén, ahogy tömegével tudod lebénítani az ellenfeleket, aztán laza csuklómozdulatokkal levágni őket...

    Az Erő alkalmazások azoknak valók, akik élvezik a változatosabb és interaktívabb csatákat, a KotOR első részében gonoszként sokkal jobban élveztem a harcokat. A fizikai harc hogy néz ki ugyanis a KotOR-ban? Magadra nyomod a Master Speed-et / Force Enlightment-et, és utána Master Flurry orrba-szájba...
    A KotOR II. esetén emiatt untam már el a végét... lehet próbálkozni mással is (Bao-Dur-nak csak a változatosság kedvéért kimaxoltam az összes közelharci spec. támadást), de túl sok foganatja nem lesz.

    Nem véletlen, hogy a Consular alatt a választásánál ott van kiírva, hogy csak tapasztalt játékosoknak...
  • franco
    #4427
    látom te szartad a spanyolviaszt...

    shotold le trayan mennyit sebzel force ligthninggal, én is leshotolom mennyit sebzek 1 kör alatt lightsaberrel

    (egyébként mint 23x mondtam consular+sith lordként IS eltoltam)
    a zakkegről meg annyit h tegnap 14es levellel odamentem,meg se érzett semmit se.8as strrel meg dexxel kicsinált volna...
  • Enosh Chan
    #4426
    A logikai feladvány megoldása: a középső négy számot forgassuk balra, aztán a baloldali négy számot balra, és végül a jobboldali négy számot jobbra. Ha megvannak a kódok, távozhatunk, és felkerülünk Goto hajójára, ahol a karidat tartják fogva
  • Sir Quno Jedi
    #4425
    A zakkeget fegyvertelenül, egy laza intéssel felkened a falra és már csak halottan jön le ! Ha elég "erős" jedi vagy, az ellenfeleid meg sem tudnak közelíteni ! Minél többen vannak, annál előbb éri el őket a a végső nyugalom (gyk. halál) !
  • Sir Quno Jedi
    #4424
    Amúgy a force pont nem fogy el. Ha elég bölcs és magasan képzett jedi vagy (ehhez kell azért jócskán keccsőlni), akkor olyan durva force regeneration-öd van és annyi force pontod, hogy gyorsabban tölt fel, mintahogy használod el ! Sok alakalom van, mikor a force-beli jártasságod lehet növelni a történetben, bár ehhez szerencsére sokat kell társalogni, kutakodni stb. Ezért RPG.
  • Zombye
    #4423
    Szervusztok srácok. Ott sikerült elakadnom ahol már csak a Droid van és be kéne jutni vmi sok számkombinációs ajtón, na az nekem nem m1. Ott mi a kód?
  • Sir Quno Jedi
    #4422
    Nekem végig 8-as str, 8-as dex és 10-es const értékem volt alapból. Naés ?!! Viszont a char, a wis és az int az egekben ! Meg sem tudtak érinteni ! Egy igazi jedi nem az izmaiban keresi az erőt (by Yoda) ! :DDD
  • Lupis
    #4421
    Sentinelnél mikre érdemes rakni? és érdemes a repairt külön megtítattni ?
  • franco
    #4420
    másodikra consular+sith lord voltam szal nyugi:)trayanál 31es strem volt
    főbossok elég sokat blokkolnak az Erő támadásokból. az onderoni zakkeget pedig nem is lehet lightninggal sebezni.
  • Dave77
    #4419
    Consular vagyok, ennél pedig nem a testi felépítés a lényeg. Ez a fajta Jedi az egyéniségét, bölcsességét, természetfeletti képességeit fejleszti; pl. Jedi erő. Idáig bejött.
  • franco
    #4418
    loál:)
    ha elfogyna esetleg a force-pontod milesz?:)
  • bao
    #4417
    Ok kösz már átjuttam most már a végső cstát játszom Darth Trayával!!!
  • Green Ghost #4416
    egyszerűen odamész a computerhez, klikk rá, és ott minden lehetőségre klikkelsz, amig csak a log out opcio marad :)
  • Rage47
    #4415
    Aham köszi.akkor probalkozok..
  • bao
    #4414
    Na megvan a Missile bay de a computert nem tudom átprogramozni olyan mintha felül írná a parancsokat!!

    Most mit kell tenni??
  • bao
    #4413
    Kösz de le tudnád írni részletesen, hogy az merre van??

    Aműgy legyőztem már a fedélzeten Darth Nihilus-t!!!
  • Green Ghost #4412
    a missile bay-ben (mézd meg a térképet) van egy rakéta, abból ki tudod szerelni a proton magot, de előtt a szintén abban a szobában lévő computerről engedélyezd a folyamatot
  • Green Ghost #4411
    hát pedig ha csak egyedül mész oda, mielőtt odaérsz az ajtóhoz, akkor jonak kell lennie, egyébként nem szolo modba kell kapcsolni, hanem ki kell evnni a társaidat és teljesen egyedül kell menni
  • bao
    #4410
    Hello mindenki!!!
    Tudnátok nekem segíteni abban, hogy a ravageren hol találom meg az aknát mert az utolsó felrobbant.

    Segítséget előre is köszönöm!!
  • Rage47
    #4409
    Hi! Remélem emlékeztek még rá, és tudtok segiteni:) Na szoval ez a quest:
    „Telos:
    You have been instructed to go alone to apartment B3 in Residential Module 082 East.”
    Odamegyek az apartment B3 ajtajához, erre azt mondják, hogy menjek egyedeül. Hiába kapcsolok Solo módra, akkor is ugyanez van. Mit kell tenni??
  • Enosh Chan
    #4408
    baj amikor nem tok bemenni abba a droid házba voggához