8627
.
  • Dead
    #4527
    A Tekos-on azután, ha már felrobbantottad a Raveger-t.
  • Dead
    #4526
    Chart-al a 2-ben a Teloson beszélsz egyszer.(kötelező beszélni)
    Az eljén meg a hologrammokban is benne van, és a Dantooine-on is hologrammban, ha férfival vagy.
  • tigeroo
    #4525
    énsem:D
  • maxius
    #4524
    Én Carthot 1x sem láttam...nemtom mért...
  • Enosh Chan
    #4523
    de jimmyke küldött egy ilyen mentést ehhez a harchoz és ott nem történt az
  • Dead
    #4522
    Szal ha sokat beszélsz GO-TO val GOTO droidjával, kiderül, hogy nincsen GOTO, hanem ő az a droid, és a Republic-ot szolgálja. Az biztos , hogy az az Ebon Hawk, de én se tom hogy javult meg.

    A kisdroid bekapcsolja, attól esik szét a bolygó, de aszem csak ha jó vagy. Ha gonosszal akkor meg elfoglalod azt a szentélyt magadnak.

    jeno16: ha megnézed a térképet ott vannak azok a pontok, ahová a bombákat kell lerakni. Meg van egy olyan pont is, hogy "workbrench". Na abban a szobában van egy panel azon bütykölsz vmit, utána szintén abban a szobában vannak rakéták és onnan csórsz egy robbanófejet. azt meg elviszed vmelyik ponthoz, ahová bombát kell rakni(nem tom már hanyashoz) és lereakod. Ennyi.
  • franco
    #4521
    amennyire én észrevettem semmi konkrét info nincs revanról.
    jó oldalon 2x is bevágta a gém carth-ot,a 2. alkalommal bastila is jelen volt.
  • tigeroo
    #4520
    végigtoltam a kotor1-et mind2 oldalon[harc télleg nehezebb..].
    jó, eddig semmi érdekes
    pár kérdés: bastillával nem csak akkor találkozol, ha revant gonosznak állítod be..? tudjátok, a hologramm a sith akadémián..
    és ha carthal találkozok [én nem láttam őt a 2-ben..] és ha rossznak állítottad be revant, akkor elmonnya hogy mit csinált az unkown world után, hogy ment el/stb?
  • jeno16
    #4519
    kéne megint 1 kis segitség :) megöltem azt az álllarcos sithet nemtom a nevét és most fel kéne robbbantan azt a hajót vagy miaz amin vok már a rakétás szobába meg is bütyköltem a consolt de utána nemtom hogyan tovább.
  • franco
    #4518
    ezt a kérdést én is feltettem már. a 3. rész sok-sok kérdésre ad majd választ, csak győzzük kivárni.
  • jeno16
    #4517
    a Nar Shadaron de már mind1 megvan.
  • _Atti_
    #4516
    Spoiler:

    Végén nem lehet vhogy kideriteni hogy mi történt Gotoval meg a kisdroiddal?hogy végül bekapcsolt e az Árnyék-micsoda..

    meg hogy van az hogy

    -az ebon hawk először totál ripityára törik
    -bezuhan a mélybe

    de..a végén 10 percel később már semmi baja
    ..az szerintetek az ebon hawk? még a moziknál is ugy irja hogy 'death of the ebon hawk' arra a movira ahol leesik

    amugy tetszett nagyon,majd ha lesz időm tuti végigfogom még jétszani..
  • Johnyy
    #4515
    az a teloson van vagy a Nar Shadaron????
  • Johnyy
    #4514
    HA MINDEN ALKALOMAL, AKORR LEHET hogy a videokrártyadriver vagy kodek lehet, de nem biztos! szedd ki a mentést és rakd ujra!
  • Enosh Chan
    #4513
    köl egy kis help!
    a nagy hajón* legyőztem darth nihilus-t és mikor jönne az uccsó duma elsötétul a képernyő.
    na hát ez a nagy gond

    *raveger vagy mi
  • jeno16
    #4512
    Hello!lécci vki irja le hogy mit kell csinálni a voggas dancers küldetésbe elöre is kösz
  • Johnyy
    #4511
    és nem if fogsz tudni amég meg nem csinálod a kellő küldiket...
  • Enosh Chan
    #4510
    a teloson vagyok de minden ajtó zárva van és nem tudok feljutni a ravegerre vagy mire
  • kicsu
    #4509
    befejeztem... kicsit csalodas a vége :( valahogy jobbra szamitottam
    most azonnal törlöm le nehogy ujrakezdjem!
  • Green Ghost #4508
    Ja és a robe-okra visszatérve, nemtom mért ,de akivel csak beszéltem, mindeki csak keveset talált meg azokbol a köpenyekből, amiket leirtam.
    Ha már erős vagy (a prestige class szinted minimum 10), akkor már a durvább tárgyakat találhatod meg ,de mivel randomba rakja le őket, nehéz jokat kifogni.
    Két megoldás van:
    1. Mentsél, mielőtt olyan helyre érsz, amikor tölt a game, mert akkor rakja szét az uj területre a cuccokat.
    2.Szerencsés vagy, és rögtön jo itemeket fogsz ki :)
  • Green Ghost #4507
    Mira-t nem könnyű jedivé tenni:
    -szerzel min 3 influence pontot nála
    -beszélsz vele a szüleiről és a multjáról, és mindegy mit mondasz, fel fogod bosszantani :)
    -utána nyugtasd le
    -vidd el nar shadaa-ra, oda , ahol Kreia megmutatta neked, milyen sok az erő (és a visszhang)
    -Ennyi :)
  • Hitm@n
    #4506
    OK, köszi szépen!
  • [NST]Cifu
    #4505
    korribanon és dantoin- on PONTOSAN hol?

    PONTOSAN tudja a fene. A Dantooine-on emlékeim szerint valahol a lerombolt Jedi Enclave-ben, de ennél többre nem emlékszem.

    de bao dur majd mond valamit, vagy hogy ? honnan fogom tudni ??

    Dumáltam vele rengeteget (jó kariként), majd egyszer csak erőérzékeny lett. Minél több Influence-t kell szerezned vele kapcsolatban.
  • Hitm@n
    #4504
    Köszi
    korribanon és dantoin- on PONTOSAN hol?
    nekem még sehogy sem sikerült bao durt, pedig most végeztem dxun- al ( és a többi utolsóval pályával, most megyek majd az enclave- be)..
    de bao dur majd mond valamit, vagy hogy ? honnan fogom tudni ??
    Köszi
  • CSOCSO
    #4503
    jo de en azert szereztem be mert valami star wars... azt hittem lesz benne jo kis kardozas meg blahblahblah.. mindegy... erdeked jatek ez csak tul sok a szoveg:(
  • [NST]Cifu
    #4502
    azokat a robe- okat ti honnan szedtétek össze?(lejjebb)

    Én kettőt találtam meg, az egyiket Korriban-on, a másikat Dantooine-on.

    a KotOR1- ben lelehet gyártani revan ruháját/starforge robe-t?
    ha igen akkor PONTOSAN hol???


    Ha jól emlékszem a StarForge II. szintjén, az egyik folyosó végén volt egy gyártó rész.

    és bao dur- t mikor tudom kiképezni jedinek, mert nem lehet vele beszélni :(

    Nekem szinte rögtön ment a dolog, Talus után én Duxn-ba mentem (zuhantam) és itt már erő-érzékeny lett.

    és mira -t?

    Nekem Mira-t nem sikerült Jedivé tennem.
  • [NST]Cifu
    #4501
    Meglehetősen hihetettlen dolog, lévén mind az első, mind a második honlapja is büszkén hirdeti magáról, hogy RPG játék :)
  • Hitm@n
    #4500
    Hello!
    azokat a robe- okat ti honnan szedtétek össze?(lejjebb)
    mert harmadjára vittem végig és egyse volt meg :(
    amugy tudom hogy mindig mindent máshol rak le a játek, de ti hol leltétek meg (pontosan)?
    a KotOR1- ben lelehet gyártani revan ruháját/starforge robe-t?
    ha igen akkor PONTOSAN hol???
    és bao dur- t mikor tudom kiképezni jedinek, mert nem lehet vele beszélni :(
    és mira -t?
  • CSOCSO
    #4499
    aarghhh.. jol megszereztem a jatekot.. orultem hogy megint lesz egy kis SW hanteles, erre valami RPG feleseg a jatek:((((((((((((((((((
    hat total hidegenhagynak ezek a tipusu jatekok.. de most az egyszer megprobalok vegigjatszani egy ilyen jatekot...
  • Hitm@n
    #4498
    Hello
    mira- t hogyan lehet kiképezni jedinek? (pontosan)
    mert mikor mondom neki, azt mondja, hogy majd haggya...
    nagyon kellene!!!
  • maxius
    #4497
    Ha Kreia-t jó arcnak találod, és ő is téged, és még teljes mértékben elmentél az 1ik oldal felé, akkor felkínálja neked a specializáció (kedvenc szavam :P) lehetőségét.
  • Checkerboy
    #4496
    Hát még semmit sem tudok a Kotor 2 ről de azért ne haragudjatok ;)
    4 nap alatt játszottam végig tehát az apróbb részleteket nem néztem
    Mégegyszer sorry a sok kérdés miatt
  • Checkerboy
    #4495
    A jedi mastert meg a consulart honnan lehet megkapni?
  • Checkerboy
    #4494
    ???Ezeket a formákat (mármint a laserkardhoz ) honnan szedtétek én azt az egyet nem ismerem . Hardon lehet csak megtanulni vagy mi??
  • Johnyy
    #4493
    majd dart maul készít neked ha megvanak a hozávalók....
  • Leftwing
    #4492
    Hogyan lehet lézerkardot készíteni?
  • Johnyy
    #4491
    Iggenn..
  • Dead
    #4490
    Jimmyke! Ez a kép Kreia templomából van nem?
  • maxius
    #4489
    Én 1x végigvittem 1 jó Guardian/Weaponmasterrel. Ott jót kardoztam, mindig túrbót fel, azt uccu neki! És végül gyógyítottam.
    Másodszor 1 gonosz Guardian/Lord lettem. Végig villámoztam, és a végén Crusholtam. Az még könnyebb volt, alig sebződtem, és kb. 700 FP-vel végeztem ami sosem fogyott el.
    A gonoszoknak sebző erőik vannak, ergo azokkal inkább messziről lehet lekapcsolni az ellent, és nem igazán jó vele kardozni.
    A jóknak önturbó erőik vannak, amik arra jók, hogy ne sebződjünk, de attól még az ellen ott van, szval nekik biz. kardozni kell...
  • Jimmyke
    #4488
    Amit csináltam, az mind itt van fölrakva. :)