8627
.
  • franco
    #4567
    jó lesz?
  • Risu Führer
    #4566
    mikkkor írtok vissza régebben gyorsabban visszaírtatok és kéne a segítség!
  • Risu Führer
    #4565
    valaki nem tudná leírni?plíz
  • Risu Führer
    #4564
    de hogyan?
  • _Atti_
    #4563
    először a középsőt kell kell tekerni annak az iránynak az ellentétébe ami látszolag jo lenne
    majd a két szélsőt ugy hogy jo legyen és az pon beforgatja a középsőket is... é valahogy igy csináltam asszem:) de tán fel is lehet robbantani vhogy
  • _Atti_
    #4562
    előtte kreia azért elmeséli hogy kinek milyen sors jut a végigjátszásod szerint,sztem jó volt a vége..csak kár hogy nem lehet folytatni..maradt egy két befejezetlen dolgom:)
  • tigeroo
    #4561
    [néccázötvenketőh]
  • windrunner
    #4560
    keresőőőőőőő
  • bah
    #4559
    Hi all
    Én még nem vittem végig lenne par kerdesem illetve megosztanam eddig megszerzett tapasztlataimat.(dantoinon még nem jártam most a koribbanon vagyok)
    Nah szoval eloszor a tapasztalat nemtom lehet hogy ezek közhelyek de azert elmondom.
    Ha lehetséges nem szabad felrobbantani az aknákat hanem skillel felszedni igy kapsz érte experial pontot is és egy aknát is amit érdemes eladni.
    A zarakat ha lehet ne kardal nyissuk ki mert ha skillel akkor kapunk erte experial pontot.
    Ha sok pénzre akarsz szert tenni a legjobb hely az áruid eladására a teloson van,ahol a 2 idegen(duras?) boltos van(nekem mar csak 1).Többért lehet eladni mint máshol.(a dantoinon még nem jártam)
    Most van 100000-rem és nem talaltam a boltosoknal eddig olyan cuccot amit ne tudtam volna könnyen megvenni,igy mar inkabb componentekre bontom szét.Szerintem erdemes bao-durral(nekem o a legskillesebb)összeállitatni egyből a legjobb emitter-t vagy len-t a laserkardodba.

    Most a kérdések:Maximalisan teljesiteni akarok minden feladatot és mindehelyre be szeretnek nezni es parnal problémaba utköztem.

    Nar shadan:
    1.Vogga a huttnál van egy ajto ahova nem enged be mindig visszarak oda hogy lehet bemenni?
    2.Ugyanitt nem messze kint a docknál(ahol a fassa nevu twilek áll) van egy lezárt rész 2 ajtó visz oda de eggyiket sem lehet kinyitni oda hogy lehet bejutni?
    3.Van egy olyan küldetés hogy voggának egy táncos csajt kell keresni minden átnéztem de nem találtam,hol van ő?


  • Mihail
    #4558
    nagyon elbaszták a végét, nyúlfarknyi szar intro..
    ez szomorú..
  • Risu Führer
    #4557
    hali srácok!a nar saddan vagyok és a kis robottal(T3-M4)vagyok és ott ki kell nyitni egy ajtót egy koddal.el kell forgatni avagy mi.segítség hogyan kell kinyitni?
  • Lolka
    #4556
    Mi lehet a probléma?

    A játék elején vagyok annál a résznél hogy űrruhában kell valami külső pallókon mennem, aztán eljutok az irányíóterem elé és akkor jön egy átvezető animáció. Amikor ezt lejátszotta nincs más csak sötétség!
    ?
    :(
  • Panzerfaust
    #4555
    Pont ezt mondom én is. De összeszerelni már nem volt időm. Kiírta, hogy megvan az uccsó alkatrész, és nekem jött az öreg. Amint megöltem összeszereltem, kaptam egy egyet Visastól, plusz egyet netom honnan, mert most csak ezt a kettőt kaptam. Negyedjére viszem ugyanis.
  • Green Ghost #4554
    Hát nemtom mért 2 vibrosworddal mentél Vrook ellen, mert ha darkon viszed, akkor a dantoinon 3 lézerkardod lesz összessen.
    Egy, ha az enclave-n megölöd jorrant, akkor megtalálod nála az utolso lightsaber alkatrészt, aztán ha meghamisítod a végrendeletet, és odaviszed Zherronhoz, az utolsot pedig, ha elkezdesz harcolni Vrookkal.
  • Panzerfaust
    #4553
    Na most képzeld el, én nekem mindig az az első bolygó. Imádom darksideon vinni, de ugye itt még nincs fénykardom. Meg kell vele küzdeni. Kiírja, hogy megkaptam az utolsó fénykardalkatrészt rakjam össze. Közben a vén denever nekemesik, és full harcra fejlesztett karim, két csóresz vibrobladéjával miss miss miss. Össz ha 20 támadásból 13at belekarcoltam. Megy rám az absorbos pajzs, az összes lehetséges inyi, erre kétütésből leveri a pajzsomat. Megoldás szaladj el. Körbe körbe kell szaladgálni, és nyomni neki a villámot. Ha elég távolság van köztetek, akkor nem tud megtámadni + gyógyítani sincs kedve. Pakk-pikk megfekszik. 1óra alatt ki lehet tapasztalni az öreget. Miután lezuhanyoztam az izzadságot, hozzám vágot 3 fénykardot. Aznap már csak Sacredoztam:))
  • Sir Quno Jedi
    #4552
    Nem függ össze a kettő. Én előbb lettem jedi master. AZ csak arra jó, hogy segít fejleszteni a képességeidet, mondván, hogy minden skillre szükséged lesz, mert nem lesznek mindíg melletted a társaid (bullshit, tipikus darkside-os gondolkodás, Kreia-tól nem is várhattunk mást).
  • tigeroo
    #4551
    lolí!
    12-13-14 lvl körül dumálni kell kraileával, és monnya hogy kövi lvl-upnál nyomj vmit egy szar* skillre.
    utána "beoszt" téged:)
    asszem
  • Enosh Chan
    #4550
    beszélj kreia-vál és és ő megadja neked azt a classot amelyet választod
  • MagyaR
    #4549
    Amúgy ha magas a charismád és lighton viszed, akkor tudod használni, azt a darkos kristályt nem??? Vmi ilyesmit írt a charismánál, hogyha magas tudsz használni dark sideos nemtommiket.
  • MagyaR
    #4548
    MOst néztem és ha sentinellel mész és a jatek legelején, amikor adod az attributes pontokat a karidnak és semmit nem raksz az intelligencied-ra, akkor is 2 pontot kapsz jatek közbe.

    Most, hogy meek guardianommal és 10-en van az intelligenciem (a 10 és a 11 a normális) és csak 1-et kapok jatek közbe : D.

    Szntem ezt jól kilehet használni. Tehát nemkell 300ra felturbózni az intelligenciedet.

    Eleve majdnem mindened sárga. Tehát én a persuade és a treat injury skillemet szoktam fejlesztgetni folyamatosan a karimmal.

    A demolotionst, repairt, computer uset és az awarenest felfejlesztettem egy darabig, azt csá : D. A stealthoz meg hozzá sem nyúltam. Kinek kell az????


    Amúgy hányas levelnél leszel már sith lord??? MÁr 15ön vok és még mindig nem írja ki, hogy sith lord.

    Eddig, amikor lighton vittem már mintha kiírta vona ilyenkor, hogy mittoménmár mit:D. Jeti master asszem.
  • Sir Quno Jedi
    #4547
    Light jedivel minden elképzelhető módon meg kell kísérelni elkerülni a vérontást, akár még a "védekezés" kárára is. Van egy régi harművészeti mondás, miszerint, ha harcolnod kell, máris elvesztettél egy csatát !

    Ezért fontos light jedivel inkább az értelembeli és erőbeli képességekre menni, mert síkhülyén a vajmi kevés esélyünk van az emberek meggyőzésére, illetve a problémák békés megoldásásra.
  • franco
    #4546
    biztos segítettek volna ha olvassa valaki aki tudja a megoldást. csak sajnos kevesen olvassák már mert sokaknak lecsengett.ostobák...:)

    részemről egy mx400as van bent,és a 3. végigjátszásban 20h-nál járok és még 1x sem volt semmi fagyás. egy ilyen kártya manapság egy bontóban happy meal árban van
  • Enosh Chan
    #4545
    VALAKI SEGÍTSEN--->>>#4513 #4514 #4523
  • Dead
    #4544
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááá

    Sose lesz KotOR 2 magyarítás!

    Tudok angolul, de nem minden részletet értek.
  • Dead
    #4543
    Hányan fórumoznak most itt?
  • Dead
    #4542
    Szerezz be adeshiv graned-et (valahogy így írják), dobbd rá mert az leblokkolja és az Force-t sem tudja használn.

    Akkor már könnyen villámozhatod orba szájba!
    ............kill vrook
  • franco
    #4541
    jaja az kemény harc. consularként de lenyomtam.
    kreia tanít valami fogást harc közben.
    az inventoryból egyfolytába használj echani shieldet!
  • MagyaR
    #4540
    Bakker! moST, ÍGY, Hogy dark sideon nyomom és a dantoiinon swgítek a támadásban a gonoszoknak :D nemtom kinyírni vrookot.
    A barlangba simán lenyomom, de utána amikor ott harcolni kell vele és máár majdnem lenyomom mindig feltölti az életét.
    Ja meg a guardianommal, akinek a strenghtjét nyomatom ugye, alig tom eltalálni!!!!


    Hogy a fenébe nyírjam ki?? :D.

    Máe minden sza*t magamra aggattam, de semmi. És már lightsaberrel nyomulok ellene.
  • franco
    #4539
    én is azon filóztam de rájóttem h a sentinel-watchman mégjobb mert több class skillje van. leveluponként 6 skillpontot költhetek és szinte mind class skill.adegan lenset dantun már építeni is tudtam...
  • Lacee
    #4538
    így van, harmadszorra én is kisérletezgetek... pl rájöttem hogy a guardian-jedi master jó párosítás!
  • franco
    #4537
    3. végigjátszásra pl én....
    mindent ki kell próbálni,valamire csak jó lesz:)
  • Lacee
    #4536
    aki okos akar lenni :P
  • Dead
    #4535
    Ki fejleszt ki 16 inteligence-t?
    örülök ha 12 megvan!
  • Green Ghost #4534
    Oda nem awarness kell, hanem min 16 inteligence
    azt kell kérdezni, hogy:
    -Hogy kerültél ide?
    -Valamit titkolsz előlem? (na ide kell awarness)
    Aztán még néhány kérdés után bejön a video.
  • Panzerfaust
    #4533
    Na majd holnap megnézem
  • Lacee
    #4532
    azt hiszem awareness kell hozzá, és egy dialógus után hozzá lehet férni a memory core-jához, ahol van egy felvétel, amint Carth megbízza a droidot h keresse meg a főkaraktert, mert csak ő segíthet Revan után a világon... vagy vmi hasonló :)
  • Panzerfaust
    #4531
    Igen?
  • Lacee
    #4530
    sőt, Carth-ról van egy holofelvétel a T3-as droidban is :))
  • tigeroo
    #4529
    köszi szépen
  • Panzerfaust
    #4528
    Szerintem logikus. Én most úgy nyomom, hogy revan sith nő volt. A telosí bázis végén, bejelentkezik egy admirális. Na amikor revant jedinek állítottam be, ez az admirális Carth volt. De amikor sithként viszed végig a Kotor 1et akkor ugye Carth nem tart veled, hanem elmenekül. Ezért van helyette másik admirális a 2ben.