8627
.
  • PeeTeR
    #4607
    hahooooooooooo
  • PeeTeR
    #4606
    pls pls pls pls
  • PeeTeR
    #4605
    valaki segitseg mert van egy kis gondom a jatekkal. letoltottem a DVD -s verziot, erre az install vegen kijon egy dialog es arra ker hogy pakoljam be a 'play disc' -et. sajna ez DVD -s verzional nem lehetseges mert egy iso -bol all az egesz jatek. ezzel mit tudok csinalni, vagy miert csinalja ?

    valaki legyszi mert fontos lenne. szivok mint a torkos borz. constantine se es a project snowblind se mukodott. ezt valahogy meg kene csinalni...
  • MagyaR
    #4604
    Mér? Azis megdöglik : D.

    Amúgy, hogy a fenébe fog össze jönni a jeti tanács, amikor már minden jetit leöltem???

    Vrook meghalt, a Nar shadan a muki meghalt, kavar meg fog halni (most fog ő jönni). Korribanon meg már eleve halott volt a jeti master.

    Ja és ha az onderont hagyom utoljára, hogy a fenébe kell majd visszamenni?

    Eddig nekem mindig a 3. bolyfó volt az onderon, és utána meg jött a Nar shada. És a Nar shada után jött a droid, aki szólt, hogy mennyek vissza.

    Most, ahogy már visszamegyek a hajóra szólni fog a droid???

    Milyen hülyeség már :D
  • franco
    #4603
    Kavar kivételével oda kerültek ahová valók:)
  • Polllen
    #4602
    Na végre látom, hogy már Jedi Masterek is rohangálnak itt, nem csak hentelős weaponmasterek...:D

    Amugy nem gondolkodtatok még el azon, amit a Jedi tanács mond az enclave-ban?

    Nem értettem szó szerint, de valami olyasmit hagylatyoltak, hogy a sötét oldalt követed azzal,hogy társakkal jársz, akik az életüket adnák érted, és hogy az erőd nem is tért vissza, csak a társak miatt érzed így...&irgbum-burgum, de most meg kell fosztaniuk az Erődtől...

    vélemény?
  • Green Ghost #4601
    1. Azokon az ajtókon nem lehet bemenni, eredetileg beletervezték a játékba, de aztán sok ehhez hasonló helyszinnel (pl a HK factory, old military base lower level Teloson) együtt kivették belőle/nem fejezték be...
    2. A Vogga fegyverraktárába ugy tudsz bejutni, ha előbb kihallgatod a flophouseban a két "thug" beszélgetését stealth modban, elmondják ,hogy a kath-houndok elalszanak egy kis juma juicetól. Utána elmész a bárba, kérsz a csapostól juma-t, majd szintén a bárban odamész a twilekhez Handmaidennel vagy Miraval (Visas nem vállalja) és elvállalod a "Dancing for Vogga" küldetést. Mivel a hutt már a tánc nézésétől is elfárad, elalszik, szabad az út!
    Már csak bele kell öntened a juma-t az ott lévő tálkába, és kész :)
  • _Atti_
    #4600
    50 es kari??:D ezt hogy hoztad össze?:D
  • bah
    #4599
    Gondolom ezt nekem irtad.Huh kössz soha nem jöttem volna rá hogyan kell megcsinalni azt a küldetest.
    Akkor mikor beszeltem a twilekkel mandalore es atton volt velem.Már a teloson is kerestem táncosokat.
    Visas nem akarta elvállalni de Mira és Handmaiden igen.Tök jó hogy megtarthattam azt a ruhát,nagyon meggyőző(persuade +2) :D
    Ami fassanal van panel az csak a pylonokat irányítja,amikor odamegyek csak log out szerepel.
    Ti be tudtatok menni abba a helyiségbe ami ott van mögötte és két ajtó visz oda?
    De egyik ajtóval sem lehet semmit csinálni mintha ott sem lenne.
    És az sem hagy nyugodni hogy voggánál lévő ajtót sem tudom kinyitni amikor odamegyek mindig elsötétül a kép és elrak az ajtótól.Sehogy nem lehet kinyitni.
  • Jimmyke
    #4598
    Tudtommal most mondtad először. De azt csinálsz amit akarsz :) Gondolom a Dark Side Dragonokkal hülyültél :)
  • MagyaR
    #4597
    Nekem Az 1. szintű cruch nem ér semmit.

    Mérnem történik ilyenkor semmi se?
    Lehet, hogy guardianom van és a wisdumom és a charismám nem túl nagy, de azér olyan béna nincs a karim, hogy 100ból egyszer se sikerüljön neki a LEGBÉNÁBB ellenfeleknél se. Azokon a disznókon a nar shadan minden erőm hatott szinte mindig.

    Ez meg 50.szerre se.

    Ez az az erő amikor felemeli a levegőbe és.... nem??
    Megkell várnom míg nagyobb fokozaton lesz vagy mih?
  • Green Ghost #4596
    Nem is beszéltél Kreiával soha? Vagy hogy nem kaptál prestige classt?
    Hát ha már elment, akkor már semmit sem tehetsz, vidd végig ugy...
  • Green Ghost #4595
    nem cheat, hányszor mondjam , csak egy bug előnyeit használtam ki korribanon
  • Risu Führer
    #4594
    hé mi van akkor amikor keira elhagy minket amikor s... lesz és te még nem vagy semmilyen más osztály(pl.weaponmaster)tartozója akkor mit kell csinálni mert a keiránál kell ilyennek fejlődeni de ő már elment.mit kell csinálni?fejlődni?
  • Sir Quno Jedi
    #4593
    Sőt fénykardba lehet defenset, wisdomot, charismat, vagy ami jólesik nyomni, sokféle kristály van ugyebár... :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #4592
    Pedig nem, mert az egyik egy fegyver, a másik pedig a sötét erő kiteljesülése, amelynek te vagy a fókusza.
  • Jimmyke
    #4591
    Oks semmi baj, hogy cheates, csak az a gizdulás az elején nem kellett volna... :P
  • Green Ghost #4590
    mellesleg a saját kristály sokat számít:
    Light Side (9. szintű kristály)
    Strength: +5
    Dexterity: +6
    Wisdom: +7
    Damage: +10 Light Side vs Dark Side
    +5 Light Side
    Attack: +3
    Slow, 25% for 6sec, DC22

    Dark Side (9. szintű kristály)
    Strength: +7
    Dexterity: +5
    Charisma: +6
    Damage: +5 Dark Side
    Attack: +3
    Massive Criticals: +3-30
    Knockdown, DC22
  • Green Ghost #4589
    NEM csalás NEM ámítás , a maximum level a kotor2ben 50, és ki akartam probálni, milyen erős lesz egy karakter ilyen magas szinten.
    A Freedon Nadd's blaster és a Zabrak heavy blaster a legjobb a játékban, mindkettő upgradelhető, és a sith marauder kap még egy képességet, ami +6ot ad a blasterekhez, ezért lehet olyan erős.
    A magas defensem meg tényleg a saját kristályom miatt van, ha kiveszem a kezemből, csökken az értéke :)
  • franco
    #4588
    XP cheat lesz ez
  • tigeroo
    #4587
    gratz hozzá:)
  • Lacee
    #4586
    az simán megeshet, mert a fénykardban lehet dex-et növelő kristály, ergo nő a védettség is :)
  • Panzerfaust
    #4585
    Azt én is megkaptam, és tényleg baromi durva. nekemis kettő volt belőle, lehet hogy három is.
  • tigeroo
    #4584
    hogy lehet egy blaster olyan erösz..?:D
  • tigeroo
    #4583
    eccer 52 a defe, másszor 45 lol..
  • Lacee
    #4582
    nekem sikerült a 30-at is elérni, de ott megállt a tudomány...

    szóval csít lesz ez, szvsz :)
  • Panzerfaust
    #4581
    Itten valami nem stimmel. Vagy csak én vagyok ultra béna. De a legjobb karakterem is csak 28szint volt össz.
  • Green Ghost #4580
    Na ezt übereljétek :)
    Az 5. karakterem...az előző 4nek komolyabb neve volt :)


  • MagyaR
    #4579
    nem:D
  • franco
    #4578
    mert megsérült a robbanástól. (gondolom lightsider vagy)
  • MagyaR
    #4577
    Mérnem tom megnézni a korribanon a hologramot?

    Felrobbantottam az ajtót, de vmi hülyeséget írt ki, amikor rányomtam a hologramra.
  • Panzerfaust
    #4576
    eőhasznáó=erőhasználó
  • Panzerfaust
    #4575
    Látnád most mit rendezett vele a full dark csak eőhasznáó csajom. Bazz le se ment az erőm. 16os de 366 erőpontja van:))
  • MagyaR
    #4574
    Nekem is a dantoin az 1. bolygó, amire megyek mindig, de én már vrook előtt összeszedtem a fénykard alkatrészeket, így 1 darabor már sikerült összekovácsolnom.

    Kb. 1000-ik nekifutásra nagy villámlások közepettében sikerült legyőznöm. De épphogy, amikor már töltené a kis szemét az életét még maradt egy villámlásra erőm és életem is már a legkevesebben volt, amikor benyomtam a villámot, így kipurcant.


    A jatek végén pedig 2 ütéssel levágtam :DDD.

    Habár igaz, hogy akkor már min. 40 volt a strenghtem :DD.
  • Star
    #4573

    Sziasztok!

    Elakadtam a 2. pályán!
    Cezerkánál csinálok valami munkát.
    Be kell jutnom valami Exchange központba, de az ajtó zárva.
    Beszéltem a piros emberkével az ajtó előtt, az meg elküldött Luxához a bárba.
    Hiába beszéltem Luxával, valami friss vérről beszélt,de ez nem segített rajtam, hogy bejussak a szobába!
    Help!
    Mit kell csinálni?
  • gameplusz
    #4572
    Boyz, mikor lesz már egy jó kis KOTOR2 oldal?
  • Dead
    #4571
    Fassa-nál kint van egy panel, odaviszed Bao-Dur-t, megbütykölöd oszt kész.

    Ha csajjal mész akkor táncolhatsz neki, ha nem akkor Handmaiden-t vagy Visas Marr odaviszed a Bárba.
  • Dead
    #4570
    A kód asszem a: 4. szöveg
    5.szöveg
    2.szöveg
  • Dead
    #4569
    Én meg azt mondom, hogyha vkivel muszály harcolnod, mert nics más választásod, akkor teljesen mindegy, hogy lightsabre-vel vagy lightningal ölöd meg.
  • Risu Führer
    #4568
    koszi