85
Nektek is csinált már ilyet?
  • teddymac
    #45
    Hiába irom be a kodot akkor is azt irja, hogy lejárta 30nap :(
    mit tegyek ?
  • KO
    #44
    Minden FlashFXP shareware.
    v3...
    Itt nézz szét:

    ftp://211.158.5.2/%20/con1%20%ff%2520/%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%23%23%23%23%23%23%23%20.%20y.00.%20y.00y1.0y1.0%20%23%23%23%23%23%23%23.%25d/%23scrap%23/HERE/MiRC%20AddOnZ/THeMeZ
  • bandika64
    #43
    Csá,állítólag a FlashFXP 2.0 jól műxik és nem idő korlátozott,hol tom leszedni??Nagyon kéne mert a FlashGet-hez szart sem értek :D
    PLÍZ HELP!!!
  • none
    #42
    Engem is ez érdekelne. Valaki help!
  • DonManó
    #41
    ja, options-> preferences és ott Transfer fül, On transfer complate
  • szabolcs17
    #40
    Helló! Nekem a 3.2.0 verzió van meg és az a problémám, hogy nem tudom hol lehet állítani a gyorsabb letöltést.
  • Rage47
    #39
    nekem is ez lenne a kérdésem.
  • Tompie
    #38
    FlashFXP-be azt, hogy lehet beállítani, hogy elindítom a flashFXP-t akkor a Queue-ban lévő cuccok autómatikus kezdjenek letöltődni. Mert most azt csinálja hogy betöltés előtt rákérdez hogy betöltse-e a queueba a dolgohat
    aztán pedig mauálisan transfer queue. Szóval hogy ezek a műveletek autómatikus megtörténjenek!
  • zsoleszq
    #37
    FlashFXP-nél meglehet azt adni, hogy a letöltések után kapcsolja ki a gépet??kösz
  • #36
    Új letöltő vagyok, legalábbis FlashFXP-vel. Az a bajom, hogy nagyon lassan jönnek le a dolgok, 10.0 kb/s-80kb/s között. Weben eddig 300 Kb/s körül tudtam szedni. Mi lehet a baj,
  • Evogordon
    #35
    Csak 1 ftp-re nem akarja mert ott mindig felűlírja
  • Evogordon
    #34
    De más tárhelyre normálisan felteszi
  • Evogordon
    #33
    Hy lenne egy kis gondom. Töltök át ezzel a flashfxp-vel ftp-ről ftp-re egy játékot ami file-okra van bontva tudjáték ******.00r ******.01r stb.. És amikor töltöm akkor az átöltött filet pl a 00r-t felűl írja a 01r-el és mindig felűlírja, ha kész az átöltés a legutólsó file van csak ott. A beállításokban kellene valamit átálítani?
  • evil 007
    #32
    most tőtöttem le a sámítógépre de nem tom hásznáni hogy kő????
  • Amon Serrano
    #31
    Kösz, de sajna nem jó! Azt írja, hogy code is disabled!
  • exemboy
    #30
    Parancsolj

    FLASHFXPwQAOlhkgwQAAAAC6W5MNJwTnsl73nIraAU149tnC
    QS0hmZU3GGBQG1FtoSp5x0mUgA7bFW0qr0fKk2KCA+v2CCrF
    bF+qbmLvEjV+4JCAX+H/TBpG7pdEJ8IEW09ST8t60Poou/CT
    NhxGoz1Ww0kiyHynU4fOmVK9gQZ5eeMxKzssnhKdor2ibc3O
    To+WvErl omRpMfd15+/2EA/SbxzdwKmX6ybVAYnLe4g3che
    OEdD3YnxF5i4NeTRw
  • Amon Serrano
    #29
    Nem tudnátok egy serialt lökni a 3.2-höz?
  • shaba23 #28
    megszakad a kapcsolat és a progi újra konnektel, de elakad a felugró ablaknál, hogy overwrite stbstb...így hiába konnektek magától, a letöltés nem megy tovább..
    lehet ezzel vmit kezdeni?
  • ScOrpY
    #27
    Hy
    A flashfxp-ben a letoltes sebességét lehet állítani?
  • gabber_saviola
    #26
    Hi all!

    Mit kell csinálnom ha a letöltést fullra állítom és nem lehet közen netezni?

    men veszi le a sebességét a flash fxp.
  • gz8
    #25
    Én flashgetet használok, van site-böngészője is, flashfxp-t csak feltöltéshez használok, ráadásul rohadtul erőforrás-igényes is.
    FG rullah
  • KO
    #24
    Mayday: Nincs XP tűzfal. ( Sőt semmi egyéb új tűzfal, vagy spyware eltávolító, és Vírus figyelő sem került a gépepemre ). Nem is érdekel a téma. Tudomásul veszem, hogy a Winfos-nak vannak ilyen anomáliai. Örülök, hogy nálam a FlashFxp szuper.

    Dynamic: Egyetértek. Egy jól működő renszert nem szabad piszkálni!!
  • Dynamic
    #23
    Elküldtem a kért címre a progit.Azt hiszem a cracket is és a serialt is fel kell rakni, de nem biztos.
  • Dynamic
    #22
    Köszi, de az enyém megy(2.0), csak az újabb verziók nem működnek.Ezt egyébként már másik ismerősöm is mondta.Szal a lényeg az, hogy nekem tökéletesen megfelel a jelenlegi 2.0-ás.
  • Mayday
    #21
    Neked valszeg az lesz a baj, hogy bekapcsoltad az XP tuzfalat! Vagy feltettel valamit mostanaban, ami hasonlo? (Valami Spy eltavolito, Norton Internet Security)?
    Legvaloszinubb sztem az XP tuzfal, nalam is volt ugyanilyen tunet!
  • KO
    #20
    Akkor mondd neki, hogy szakadjon meg!

    Engem a Total Commander 6.01 szívat egy ideje. FTP kapcsolódáskor eljut a listázásig, de gyakorlatilag nem tud a szerverre kapcsolódni, pedig korábban semmi gond nem volt vele. A FlashFxp viszont simán connectal, és tölt ugyanonnan.

    Sorry!! Próbáltam segíteni.
  • Mayday
    #19
    De amikor nem crackelem, akkor is rosszul csinalja!!!
  • KO
    #18
    1.Szerintem a RegClear-nak sok értelme nincs, ha lenne akkor minden shareware progit ki lehetne irtani, majd újra feltenni.
    2.Nem tudom az enyémet próbáltad-e? Ha nem, egyszerűen uninstall a jelenlegi verziónak, majd v2.1 install, crack-ban levő .exe a telepített mappába pakol, és végül a legfontosabb! A program indításakor a keys.txt-ből egy komplett bemásolás a-tól z-ig.

    Szerintem a törésnél hibázol.
  • Mayday
    #17
    Nekem nem csak a 2.1, hanem az ossze tobbi regebbi is sajnos rossz.
    Fogalmam sincs, mi a baja, egyszeruen barmit szedek, nagyobb file jon le. NFO file ettol meg megnyithato, de a RAR CRC-s lesz mind egy szalig.
    KO: meg nem probaltam ki az ftp-d, de ma delutan mindenkeppen, ha hazamegyek.
    Uninstall, meg RegClear utan felteve masik verziot is szar. Abban bizom, hogy a kovetkezo WIN ujrainstall utan, feltett FlashFXP crack nelkul jo lesz. Mert most hiaba teszek fel ujat, crack nelkul, nem jo, viszont tudja, hogy nekem mar x nap eltelt a 30-bol...
  • KO
    #16
    Érdekes amit a v2.1 [build 924]-ről panaszoltok. Én is ezt használom és tökéletesen müxik. Kíváncsi lennék, nálad hogy dolgozik!?
    Írtam egy privit.
  • Dynamic
    #15
    Mayday!
    Sikerült megoldani?Sajnos még mindig nem tudom elküldeni, mert továbbra sem jó a netem.Most is a munkahelyről írok.
  • KO
    #14
    Oké. Fordítsuk meg! Adok én egy címet. Az enyém ezzel úgy tölt ahogy kell.

    ftp://61.4.77.26/nero/ZoneAlarm.Pro.With.Web.Filtering.v4.5.530.0.KG/SOFT/virus/NAV2004Pro/
  • Mayday
    #13
    A fizetos ftp-m, de a Total Commander hiba nelkul szedi, ugyanazt, ugyanonnan.
  • KO
    #12
    Adj 1 FTP Url-t amellyel ilyen bajod van! Kipróbálom.
  • Mayday
    #11
    Sajnos nem :(
    Kiprobaltam jonehany verzioszamot, regclear-ral kitakaritgattam ujrainstallok elott, de semmi :(
    Minden file helyett nagyobbat szed le :(
  • KO
    #10
    Sikerült?
  • Mayday
    #9
    Hova ir be a Registrybe?
    Hogy tudom elerni, hogy ujrainstallnal ne legyen nyoma az elozo telepitesnek?
  • Dynamic
    #8
    Töltsd le a 2.0-ás verziót, az tökéletes.
    Sajnos én is megszívtam az új verzióval, nekem is CRC-sen jött le mind.Ezt 2 DVD film letöltése után vettem észre:(
    Nem tudom miért csinálja.Előtte a 2.0-át használtam egy évig és egy bit hiba nem volt benne, úgyhogy visszaraktam a régit.
  • Harder
    #7
    Akkor lehet, hogy ugyanazt a verziót használjátok..?
    Én spec már 4-5 éve használom, és még soha nem volt vele gond (egyik verzióval sem)
  • Mayday
    #6
    Ami a honalpon letoltes alatt feljott, gondolom a legutolso.
    Asszem 2.1 924 a verzioszama.