85
Nektek is csinált már ilyet?
  • djyuri
    #85
    Megoldva köszönöm
    shot
  • djyuri
    #84
    Sziasztok!
    Hol lehet a sávszélességet korlátozni benne?
    Köszi
  • marsu
    #83
    megoldódott
  • marsu
    #82
    A flashfxp-be írt jelszavamra nem emlékszem, hogyan lehet ezt megfejteni megnézni???
  • oliwwer
    #81
    ctrl + f billentyűt lenyomod.
  • scaphites
    #80
    Igen, ezt is próbáltam már, köszi, de nem műxik.....
    :S
  • Jakuza001
    #79
    A konyvtarban lehet keresni F3-al.
  • scaphites
    #78
    Hi!
    a fenti progit használom letöltésre, érdekelne, hogyan lehet egy adott letöltő oldalon névre keresni? (pl. f.cím)
    row command? de mi a parancssor? site search és utána a keresett szöveg: így nem műxik.

    Előre is köszi
    "egymazsola"
  • marsu
    #77
    Próbáld ezt, magyar
  • evilscorpio
    #76
    Hy all! valaki enm tudna egy komplett linket ahol müködö tört FlasFXP van? me ahogy olvasgatom sokan szenvednek, sana az enyém is bemondta az unlamasat sehogy se fogadja el a cracket se meg a serialt se... valaki léci help.
  • Braveheart
    #75
    Hali! Az a problémám, hogy vista alatt ha megy a flasfxp, pár másodpercenként olyat csinál, mintha alt taboznék, ami elég idegesítő, mert pl játék vagy írás közben megszakad az amit csinálok, ergo ha megy a letöltés semmi mást se tudok csinálni. Próbáltam már mindenféle beállítást, témát átállítottam klasszikusra, de semmi sem használt.
    Ötlet?
  • Piko888
    #74
    Hi!

    Nekem az a gondom, hogy a telepités után nem jegyzi meg a beállításokat. Vistám van. Valami ötlet? Köszi
  • benzin187
    #73
    csösztök holtölthetem le a cracket
  • hun005
    #72
    mitől van az hogy flashfxp-ben a quick connect nem megy?
    csak site manager-ből tudok kapcsolódni
  • gstup
    #71
    Sziasztok!

    Mitól van az hogy flashgettel 1200 kb körűl töltök ua az oldalról Flash fxp-vel meg 170-200 kb-tal?

    Üdv Mindenkinek!
  • Rage47
    #70
    megoldva
  • Rage47
    #69
    F6-Transfer-On Transfer Complete - ...

    kérdés: Nektek működik a 3.4-es Flashfxp-nél az F3 parancs?
  • allied
    #68
    HOL LEHET BE ÁLLÍTANI A FLASHFXP-N AZT HOGY LETÖLTÉS UTÁN KIKAPCSOLJON A PC?
  • Demeter
    #67
    Start menü - Futtatás - ide írd be (msconfig) - a feljött táblázatban az "utómatikus indítás" fül - itt kikeresed az épp futó alkalmazást és pipa ki vagy be - újraindít és kész.
  • Princeman
    #66
    És azt hogy kell?... már egyszer mintha már álitgattam volna, de elfelejtettem...lehet hogy olyan egyszerű, hogy már nem is veszem észre..:D
  • Demeter
    #65
    Kérdés, miért van az, hogy miután beírom a key-t az aktíválásnál majd újraindítom a flashfxp-t minden ok. De! Ha mondjuk másnap ismét elindítom a flasxfxp-t már ismét kéri az a bizonyos reg kulcsot. Miért is lehet ez srácok???
  • Demeter
    #64
    Vedd ki a pipát az autómatikus indításoknál a flashget elől. Ennyi!
  • Princeman
    #63
    Hali!
    Kéne egy kis help. hogy kell beállítani azt hogy a windows indításakor ne induljon el magától a FlashGet? Lehet hogy nem ide kellene irnom, de ennek a topiknak van a legtöbb köze...szerintem.... THX.
  • KO
    #62
    Ha ez a probléma csak egy szerver esetében áll fenn, akkor egyszerűen a szerver nem támogatja a letöltés folytatását.
    Ez ellen nem tudsz mit tenni.
    Próbáld ki, ha más szerverről töltesz le akkor is van e ilyen gond! Olyan szervernél amely támogatja a letöltés folytatását nem szabad gondnak lennie.
  • teddymac
    #61
    Tudd valaki segíteni?
  • teddymac
    #60
    Egy olyan problémám lenne,hogy amikor beállítom a letöltést és megszakad a net újrakapcsolódás után piros x.-eket rak a program a letöltendő fájlok elé.Utánna le se szedi őket.Miért? Hogy lehet ezt kikapcsolni?
  • KO
    #59
    melyikhez?
  • bestyen
    #58
    Lécci valaki ehhez a verióhoz ide írjon be key-t!
  • Demeter
    #57
    Végül megoldódott! Köszi a segítséget!
  • Demeter
    #56
    Köszönöm így már működött. Viszont vmi oknál fogva nem fogadja el a regisztrációs kulcsokat. Te már próbáltad ???
  • KO
    #55
    Igen. #53-beli címhez user/pass kell, de ott van az ftp címben, amit adtam, de megismétlem:
    ftp://johny:[email protected]:22
    Ezt másold be a flashfxp-nek, vagy TotalCommander-nek és kész.
  • Demeter
    #54
    A 195-s ftp az nem nyert. Viszont a 213-as nál meg passt kér. Tudsz hozzá??

    Thx!
  • KO
    #53
    Esetleg ide is bekukkanthatsz:
    ftp://johny:[email protected]:22/apps/
  • KO
    #52
    Egy próbát megér:
    ftp://195.34.232.146/incoming/FlashFXP%203.4.0.1145
  • Demeter
    #51
    Srácok nem volna valakinek egy reg kódja a 3.4.0(build 1145) féle verzióhoz?

    Ngyon megköszönném!
  • peter31
    #50
    Sziasztok,

    Ultrafxp-t használok, hogy lehetne beállítani, a letöltés után szüntesse meg a kapcsolatot a szerverrel.

    thx
    p
  • magyarvok
    #49
    nem lehet, hogy a tárhelyen van fájlméretkorlát??
  • bad00
    #48
    [R] List Complete: 6 KB in 0,41 seconds (15,8 KB/s)
    Transfer queue completed
    1 File failed to transfer


    Ezt írja ki
  • bad00
    #47
    Hi all. Most töltöttem le a programot. Szóval még hülye vagyok hozzá. De csak 1.5 mb-t enged feltölteni nekem. Ez mér lehet?
  • DonManó
    #46
    FlashFXP.v3.1.14.Build.1078.RC1.SCENE.EDITION.iNTERNAL.WinALL-Pandora.rar
    ez még jó, elfogadja a kódot